BDI

קבוצת פדלון

בניה ויזמות

פרופיל

שנת הקמה 1972
כתובת רח' מאיר אריאל 4, מתחם העסקים גרנד נטר, כפר נטר כתובת למשלוח דואר רח' הלוחמים 9, אבן יהודה, ת.ד 1406 מיקוד 4051651- ראה מפה
טלפון 09-8996258
פקס 09-8996263
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.fadlon.co.il
   

מנהלים

הרצל פדלון, נשיא החברה, קבוצת פדלון

הרצל פדלון

נשיא החברה

רועי פדלון, מנכ"ל, קבוצת פדלון

רועי פדלון

מנכ"ל

עידו פדלון, מנכ"ל, שותף, קבוצת פדלון

עידו פדלון

מנכ"ל, שותף

שלומי בדוס, מהנדס סמנכ"ל הנדסה, קבוצת פדלון

שלומי בדוס

מהנדס סמנכ"ל הנדסה

מורן נרבונה, רו"ח סמנכ"ל כספים, קבוצת פדלון

מורן נרבונה

רו"ח סמנכ"ל כספים

אודות קבוצת פדלון


הקבוצה בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל, מציגה גב כלכלי איתן, לצד מקצועיות ומומחיות שנבחנו בעשרות שנות עשיה בתחומי הנדל"ן השונים. הקבוצה ביצעה פרויקטים רבים בעלי מורכבות הנדסית המשלבים ידע ויכולות טכנולוגיות מתקדמות. נסיונה של הקבוצה בסקטור הציבורי כולל בניית בתי חולים, מלונות, מתחמי קאנטרי ונופש ומעונות סטודנטים, בבניה למגורים ביצעה הקבוצה את כל סוגי המבנים, […]

הקבוצה בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל, מציגה גב כלכלי איתן, לצד מקצועיות ומומחיות שנבחנו בעשרות שנות עשיה בתחומי הנדל"ן השונים. הקבוצה ביצעה פרויקטים רבים בעלי מורכבות הנדסית המשלבים ידע ויכולות טכנולוגיות מתקדמות.
נסיונה של הקבוצה בסקטור הציבורי כולל בניית בתי חולים, מלונות, מתחמי קאנטרי ונופש ומעונות סטודנטים, בבניה למגורים ביצעה הקבוצה את כל סוגי המבנים, מבנייני בוטיק ועד מגדלי יוקרה, כל אלה לצד מרכזי עסקים משגשגים ופרויקטים בעירוב שימושים.

הקבוצה מקפידה להתעדכן בטכנולוגיות החדשות בעולם הבניה ועובדת עם מערכות מתקדמות ביותר לניהול פרויקטים ולבקרת איכות. משאבים רבים מושקעים בשיפור איכות השירות לרוכשים, ובקשר ישיר עמם לאורך השנים. לקוחות הקבוצה נהנים מהמוצר הטוב, הרווחי והאיכותי ביותר, מרמת הגימור גבוהה ביותר לצד שירות מצוין הניתן בכתובת אחת, אליה ניתן לפנות בכל שלב ונושא.

כבעלי DNA קבלני ויזמי, הקו המוביל את הקבוצה הוא החיבור בין הזרוע היזמית והזרוע הביצועית והשילוב בין שתיהן תחת קורת גג אחת, בדינמיקה מושלמת, המעניקה לקבוצה גמישות תכנונית המעיילת את התהליך ומאפשרת לשדרג את התוצר הסופי בכל פרמטר: מהגודל, דרך סטנדרט יוצא דופן של איכות ויוקרה ועד עמידה קפדנית בלוחות הזמנים.

הקבוצה היא מהחברות הבודדות שכל שירותיהן מתרכזים תחת קורת גג אחת ותפיסה ניהולית אחידה. ממחלקת שיווק פרויקטים וניהול הכספים, דרך מחלקת תיאום ותכנון פרויקטים, שינויי דיירים ועד מחלקת הבדק. כולן מנוהלת על ידי אדריכלים ואנשי מקצוע מובילים. זהו אחד הגורמים לצמיחה המרשימה של הקבוצה בשנים האחרונות.

פרויקטים בולטים שאותם ביצעה החברה
מעונות הסטודנטים מכללת נתניה, מלון פאבליקה בהרצליה, מחלקת האוטואימיונית, בית חולים לילדים מרכז "ספרא" ומכרז הפה והלסת בבית חולים תל השומר, מגדל לאון ברחוב הרברט סמואל בתל אביב, בית רולדין סנטר ועוד. בשלבי ביצוע, מתחם העסקים פלסיו, מעונות סטודנטים ראשון לציון, מתחם הקאנטרי Holmes Place ועוד.

פרויקטים ביזמות הקבוצה (שפונדר פדלון)
•פרויקט ניצנים בירוקה, פרויקט LOVE ופרויקט 483 כפר סבא הירוקה מתחם 80 סה"כ כ-334 יחידות דיור
•שני מגדלי יוקרה בשכונת הפארק בבת ים סה"כ 159 יחידות דיור
•מתחם העסקים גיגיס בראשון לציון
•מתחם העסקים בית פדלון שפונדר באזור תעשיה פולג בנתניה
•מתחם העסקים ובילוי תל מונד (בין המושבים)
•מתחם העסקים אזור תעשיה פולג שפונדר פדלון/BBB.

 

אולי יעניין אותך גם


עשור למחאה החברתית: זינוק של עד 50% במחירי הדירות, עלייה לא מספיקה בהתחלות הבנייה – וזינוק בביקושים לדירות

סקירה מיוחדת של חברת המידע העסקי CofaceBdi מראה במספרים את כשלון המחאה החברתית הגדולה של 2011 ושל הממשלה בניסיון לטפל בשוק הדיור

מספר העסקים שנסגרו בישראל ב-2018 עומד על שיא כל הזמנים של 44.5 אלף

מגמת הגידול במספר העסקים שנסגרים בכל שנה נמשכת כבר עשור והגיע לשיא חדש
הנחמה – גם מספר העסקים החדשים שנפתחו היה גבוה יותר – כך שנטו נוספו למשק השנה 4.8 אלף עסקים חדשים

ניתוח BDi-FICO לדרוג האשראי הפרטי בעקבות משבר הקורונה: אין סכנה לקריסת שוק המשכתנאות המקומי בנוסח משבר 2008

בעקבות הקורונה: מספר המשכנתאות הבעייתיות זינק ב-67% ברבעון השלישי והוא עומד על 39,253 משכנתאות

ניהול נכון של אירועי חירום במפעלי תעשייה: לכבות את השריפה לפני שהיא פורצת – ד"ר עו"ד רות דגן ועו"ד חן תירוש, הרצוג פוקס נאמן

תארו את התרחיש הבא: מפעל תעשייתי מתכנן הרחבה של מתקן ייצור קיים. הוא מתקשר עם קבלן לצורך ביצוע עבודות תשתית למתקן. במהלך העבודות פוגע הקבלן בשוגג בצנרת שמובילה חומר מסוכן ושבטעות לא סומנה כנדרש. הפגיעה גורמת לדליפת חומר מסוכן המתפשט באזור ויוצר אירוע זיהום אוויר וריח בישוב שכן. כוחות חירום שמגיעים למפעל מבקשים מידע אודות החומר שדלף אולם המידע אינו זמין באופן מיידי בידי צוות החירום המפעלי. לאחר סיום האירוע וכנהוג במקרים כאלה, המשרד להגנת הסביבה מזמן את מנהלי החברה לשימוע, דורש לקבל את מסמכי התחקיר הפנימי ושוקל לפתוח בחקירה פלילית כנגד החברה ומנהלים בה. במקביל, תושבים מפעילים לחץ על המשרד בשל קרבתו ליישובם ופותחים בקמפיין ציבורי. בנוסף, השבתת המפעל לפרק זמן בעקבות האירוע גורמת לעיכוב באספקת סחורה ללקוחות, על כל המשתמע מכך.