BDI

קבוצת כלמוביל

יבוא ושיווק כלי רכב מדגמי מרצדס בנץ, סמארט, מיצובישי, יונדאי וקינג לונג

פרופיל

שנת הקמה 1936
כתובת רח' העמל 20, פארק התעשייה אפק, ראש העין 4809261- ראה מפה
טלפון 03-9154444
אתר החברה www.colmobil.co.il
פרופילים נוספים קבוצת כלמוביל – הכי טוב לעבוד
   

מנהלים

יניב שיראזי, מנכ"ל, קבוצת כלמוביל

יניב שיראזי

מנכ"ל

יואב חרל"פ, סגן יו"ר, קבוצת כלמוביל

יואב חרל"פ

סגן יו"ר

ד"ר שמואל חרל"פ, יו"ר, קבוצת כלמוביל

ד"ר שמואל חרל"פ

יו"ר

אודות קבוצת כלמוביל


קבוצת כלמוביל היא יבואנית הרכב המובילה בישראל. בשנת 2020 מכרה כלמוביל 49,009 כלי רכב פרטיים ומסחריים, משאיות ואוטובוסים מתוצרת מרצדס בנץ, סמארט, מיצובישי מוטורס, יונדאי מוטורס וקינג לונג - נתח שוק של כ-23.2%.

כלמוביל היא חברה פרטית הנמצאת בבעלותה המלאה של משפחת חרל"פ. הנהלת הקבוצה חותרת למצוינות בכל מגוון פעילויותיה, תוך יצירת איזון דינמי בין חדשנות ויזמות עסקית לבין שמרנות פיננסית ואחריות ניהולית. ההתמקדות המתמדת בערכי ליבה אלו מציבה את כלמוביל כאמת המידה בענף התחבורה ובאה לידי ביטוי במוניטין שצברה, בחוסנה הפיננסי ובהצלחתה העסקית המתמשכת.

מכלול של פתרונות ושירותים

בהתאם למחויבותה למתן שירותים כוללים ללקוחותיה, מציגה כלמוביל באמצעות חברות בשליטתה המלאה מגוון פתרונות הכולל בין השאר שירותים פיננסיים באמצעות כלמוביל פתרונות מימון בע"מ – החברה החוץ בנקאית הגדולה בישראל למימון רכב. כן מוצעים ביטוחי רכב באמצעות סוכנות הביטוח של הקבוצה – כלמוביל ביטוח סוכנות לביטוח בע"מ. שירותי טרייד אין ניתנים על-ידי כלמוביל טרייד אין בע"מ.

תשתיות, שירותים ומשאבים

כלמוביל משקיעה בהתמדה לאורך שנים בתשתיות ומרכזי שירות מתקדמים. הקבוצה מפעילה מרכז לוגיסטי ממוחשב ורשת הפצה באמצעות צי משאיות בבעלותה, המספק חלפים לכ-60 מרכזי שירות ברחבי המדינה. לקבוצה מרכזי מכירה ושירות בבעלותה בערים הגדולות בישראל, והיא מעסיקה כ-1,300 עובדים.

מרצדס-בנץ – The best or nothing

בשנים האחרונות ממשיכה מרצדס בנץ לשמר את מעמדה כמותג פרימיום מוביל בישראל תוך הגברת הפוקוס על חוויות לקוח איכותית ומרגשת ושימור לקוחות קיימים, לצד צמיחה בפלחים חדשים בינהם צעירים, מנכל"ים והקהל הנשי. הצמיחה מבוססת על מגוון של למעלה מ-30 דגמים המאופיינים במערכות טכנולוגיות מתקדמות, מערכות בטיחות מובילות ועיצוב ללא דופי. מכירות רכבי מרצדס בשנת 2020 הגיעו ל-2,930 רכבים.

בנוסף ממשיכה מרצדס להוות מותג מוביל בתחום הרכב המסחרי לסוגיו (משאיות, מסחריות, אוטובוסים, מוניות) תוך כדי הובלה מתמשכת בסגמנט המסחריות.

יונדאי

יונדאי ממשיכה להוביל את שוק הרכב המקומי כמותג הנמכר בישראל עם 33,278  רכבים. עם נתח שוק של 23.3% ממשיכה יונדאי לבסס את מעמדה בין היתר תוך השקת הסנטה פה החדשה, הפליסייד החדשה, יונדאי סונטה והמשך מכירת מגוון דגמי יונדאי האהובים: טוסון, איי 10, וכמובן גם יונדאי איוניק היברידי הרכב השני הנמכר ביותר בישראל.

מיצובישי – welcome to the age of car-tech

המותג מיצובישי ממשיך לצמוח גם בשנת 2020 ומסיים במקום החמישי, עם מסירות של 12,800 כלי רכב ו-6.1% נתח שוק. מיצובישי, המשווקת בעיקר רכבי פנאי ושטח מובילה את עולם רכבי ה-7 מקומות עם השקת דגמים חדשים כמו הטרייטון בישראל. במהלך 2021 צפויה מיצובישי להשיק את האאוטלנדר החדש – רכב מוביל בקטגוריית ה-SUV.

ג'נסיס

Genesis הינו מותג רכבי יוקרה בינלאומי, הנועד לבשר על חדשנות טכנולוגית ועיצובית ולתת אלטרנטיבה חדשה ומרעננת בשוק היוקרה. המותג כולל כיום 5 דגמים מהם 3 רכבי סדאן 70G ,80G ו-90G ו-2 רכבי פנאי שטח ה-80GV, וה-GV70 כולם בקו עיצו'בי מבודל 'athletic elegance', בקונספט חדש וייחודי המזוהה עם המותג. Genesis החל את פעילותו בישראל ברבעון ראשון של 2021 עם פתיחת אולם תצוגה ראשון בהרצליה פיתוח וכבר מהפתיחה זכה להצלחה רבה עם מכירות מעל המצופה. הקונספט האסטרטגי של המותג הוא להפתיע את הלקוח ולהיות BEYOND EXPECTATIONS ברכבים המאובזרים והיוקרתיים, בחווית הלקוח האישית, שסובבת סביב הלקוח וצרכיו ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר בכל הרכבים המאפשרת עליית מדרגה בבטיחות. המותג פעיל כיום בכ-6 מדינות ברכבי העולם ומתכנן כניסה לשוק האירופאי בקרוב.

 

אולי יעניין אותך גם


רואה חשבון או יועץ מס – הידעת? הקו הדק שמפריד בין ההליך האזרחי להליך הפלילי בתחום המס – מאת: עו"ד (רו"ח) אהוד ברזלי ועו"ד לירון בן מאיור

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת וגוברת, בה רואי חשבון ויועצי מס מוצאים עצמם לא אחת, נדרשים לספק חומרים ומידע לרשויות המס בעניינים הקשורים ללקוחותיהם ואף לעיתים נדרשים להגיע למשרדי פקיד שומה חקירות ולמסור עדות/להיחקר 'תחת אזהרה' בקשר ללקוחותיהם. כידוע, אין בחוק חובת חיסיון לרואי החשבון וליועצי המס בעניינים הקשורים ללקוחותיהם, זאת להבדיל מחיסיון של […]

פורסמה רשימת 100 מקומות העבודה הטובים בישראל, פייסבוק במקום ה-12

geektime בואו לבדוק האם אתם עובדים באחד מ-100 מקומות העבודה הטובים ביותר בישראל    

המהפכה המפחידה בייעוץ הפיננסי , דן צוק משרד עורכי דין

רשות ניירות ערך קוראת לנו לסמוך על "כוחות השוק", אבל אם כל אחד יוכל להעניק ייעוץ פיננסי – כפי שהרשות מציעה – אז נהיה בסכנה של ממש