BDI

כלל החזקות עסקי ביטוח בע"מ

ביטוח וחיסכון ארוך טווח לרבות ביטוח כללי, ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, מוצרי פנסיה וגמל, הן ללקוחות פרטיים והן לחברות ועסקים

פרופיל

שנת הקמה 1987
כתובת ראול ולנברג 36, קריית עתידים, מגדל 8, תל אביב מען למשלוח דואר 37070- ראה מפה
טלפון 03-6387777, 5454*
פקס 03-6387676
רשתות חברתיות
   
   
   

אודות כלל החזקות עסקי ביטוח בע"מ


אי. די. בי. פיתוח מחזיקה בכ-15.3% ממניותיה של כלל החזקות עסקי ביטוח (במישרין ובאמצעות נאמן שמונה על ידי המפקח על הביטוח) משה ארקין מחזיק בכ- 8% נוספים, ושאר המניות מוחזקות בידי הציבור ונסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב. אי די בי פתוח התקשרה בעסקאות החלף עם מוסדות בנקאיים שונים ביחס למניות החברה שנמכרו על-ידיה לצדדים שלישיים שאין לה ידיעה באשר לזהותם, אשר נכון למועד זה עומד על שיעור של כ-20%. נתח השוק של הקבוצה, במונחי פרמיות שהורווחו ברוטו, עומד על כ16%-שוק הביטוח (בשנת 2018) והיקף הנכסים המנוהלים על ידה עומד על כ-197 מיליארד ₪ (נכון לסוף דצמבר 2018). כלל חברה לביטוח בע"מ מדורגת בדירוג +ilAA על ידי ,Standard & Poor's Maalot וחברת מידרוג בע"מ מדרגת את כלל ביטוח בדירוג איתנות פיננסית Aa1 (IFS).

הקבוצה מחזיקה בסוכנויות ביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וחברות למתן אשראי. החברה מעסיקה כ4,600-עובדים ופועלת ביחד עם כ2,000- סוכני ביטוח. כל אלה מציבים אותה כאחת מקבוצות הביטוח והחיסכון ארוך הטווח מהמובילות בישראל.

חיסכון ארוך טווח
כלל ביטוח ופיננסים מספקת פתרונות מקיפים בתחום החיסכון ארוך הטווח הכוללים: ביטוחי חיים, פנסיה, גמל, קופת גמל להשקעה וחיסכון פיננסי, ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל מגזרי המשק.
קבוצת כלל ביטוח ופיננסים מחזיקה בנתח שוק, על בסיס נכסים, של כ-14% משוק החיסכון ארוך הטווח בארץ, כהגדרתו, על ידי המפקח על הביטוח.
קרנות הפנסיה החדשות של הקבוצה מנהלות נכסים בהיקף כולל של כ-56 מיליארדי ₪ עבור כ-600,000 עמיתים וקופות הגמל מנהלות כ-33 מיליארד ₪ (נכון לסוף דצמבר 2018).
במסגרת פעילות ביטוח החיים (פוליסות משתתפות ברווחים), מחזיקה הקבוצה בנתח שוק של כ-20% במונחי נכסים, עם היקף פרמיה שנתית כוללת של כ-5 מיליארד ₪ (בשנת 2018). כלל ביטוח ופיננסים מנהלת את כספי עמיתיה במלוא האחריות והם נהנים מתשואות מהגבוהות בשוק בישראל, כמו גם מביטחון מלא כי כספם מנוהל על ידי גוף גדול, מקצועי ומוביל בתחומו.

ביטוח כללי
כלל ביטוח ופיננסים מהווה את אחת מהחברות המובילות בתחום הביטוח הכללי בישראל עם היקף פרמיה שנתית של כ-2.3 מיליארד ₪ (בשנת 2018). החברה מציעה קשת רחבה של תכניות ביטוח לפרט ולעסקים בתחום הרכב, הדירה, הרכוש ועוד, זאת במקצועיות ובמומחיות רבה, תוך הבנת הצרכים הייחודיים של מגוון לקוחותיה.

ביטוח בריאות
החטיבה מנהלת פרמיות שנתיות המסתכמות בכ-2.1 מיליארד ₪ (בשנת 2018), ומציעה ללקוחותיה ביטוחי בריאות פרטיים מגוונים – ביטוחים סיעודיים, ביטוחי נסיעות לחו"ל ועוד. סל ביטוחי הבריאות הפרטיים אותם מציעה החברה, מאפשרים למבוטחיה לבחור את הכיסוי הנכון, העונה על צרכיהם, תוך תמחור נכון
וליווי מקצועי, והבנת המגמות והשינויים בענף ובהתאמה אליהם.

השקעות
כ.נ.ף, כלל ניהול פיננסים, הנה חברת בת בבעלות מלאה של כלל ביטוח ופיננסים, הנמנית עם צמרת החברות הפיננסיות הגדולות והאיתנות במשק הישראלי ומהווה משקיע מוסדי חוץ-בנקאי מהגדולים בישראל. כ.נ.ף כזרוע ההשקעות של הקבוצה, מנהלת נכסים בהיקף של כ-197 מיליארד ₪ (נכון לסוף דצמבר 2018) הכוללים את כספי העמיתים של קרנות הפנסיה, קופות הגמל, ביטוחי המנהלים וכן את ההון העצמי ועתודות הביטוח של קבוצת כלל.

שירות וחדשנות
כלל ביטוח ופיננסים מקדישה מאמצים רבים לשיפור השירות לסוכניה ולקוחותיה ומובילה מהפכת שירות המבוססת על כלים דיגיטליים חדשניים ומתקדמים, המאפשרים לקבל שירות ולנהל את הביטוח והחיסכון מכל מקום ובכל זמן.
בנוסף, המשיכה החברה גם השנה בהשקות של מוצרים ושירותים פורצי דרך בענף, העונים על מגוון צרכי לקוחותיה. לדוגמא:
פנסיה מבטיחה – מודל מהפכני המבטיח לחוסכים הפנסיונים, לראשונה בישראל, דמי ניהול ידועים מראש, לאורך כל תקופת החיסכון ועד לפרישה זאת ועוד, דמי הניהול יורדים ככל שהיתרה הצבורה בקרן גדלה, וזאת ללא קשר לתנאי השוק המשתנים. המודל החדש מבטיח לחתך רחב מאוד של לקוחות צבירת כסף גבוהה יותר באופן משמעותי.

כלל var – ביטוח חדשני לרכב, המשלב יישומון ומצלמת דרך חכמה הנותנים חיווי על התאונה בדיווח online. עם קבלת החיווי, יוצרת החברה קשר מידי עם המבוטח ומלווה אותו באופן אישי לאורך כל הטיפול פרופיל דינמי מאוחד – תכנית ייחודית המרכזת עבור הלקוחות וסוכניהם את הכספים בחסכונות הפנסיוניים, העומדים לרשות המבוטח, ועל ידי כך מקל על ניהולם וחוסך בעלויות. בנוסף מציע מוצר זה דמי ניהול פחותים, בהתאם לצבירה.

כלל Express – שירות ישיר ומהיר לרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל. המאפשר למבוטח לקבל תשלום מידי באמצעות הנייד, במקרה של אירוע רפואי ובאיחור כבודה, וכן שיחה עם רופא Online בעברית 24/7, מכל מקום בעולם.
בשנה האחרונה, השיקה החברה שפה תקשורתית חדשה המשקפת את פניה החדשים של כלל ביטוח ופיננסים – חברה דינמית, חדשנית ופורצת דרך, עם מוניטין של מוסד פיננסי ותיק ומוביל.
באוגוסט 2019, נערך סקר של לשכת סוכני הביטוח, הבודק את שביעות רצון הסוכנים מחברות הביטוח ובתי ההשקעות – חברת כלל ביטוח ופיננסים דורגה במקום הראשון בכל הקטגוריות!
החברה זכתה, זו השנה השישית ברציפות, על פי בחירת הצרכנים במותג Superbrand. ארגון ה-Superbrand מכתיר, מעל 26 שנה ביותר מ-70 מדינות, מותגים שהפגינו הצטיינות מותגית במדינתם.
בתחום האחריות התאגידית, זכתה חברת כלל ביטוח ופיננסים, בחודש יולי 2019, בציון פלטינה של דירוג מעלה ונכנסה לקבוצה היוקרתית של החברות המובילות בישראל בתחום האחריות התאגידית. השנה, זו השנה הראשונה בה החברה משתתפת בדירוג, ונכנסה ישירות אל דירוג פלטינה המכובד. הציון הגבוה משקף את המאמץ היומיומי ואת השקעתה הרבה בהטמעת שיקולים חברתיים, סביבתיים וערכיים בהתנהלותנו העסקית.

אולי יעניין אותך גם


ברכות למשרדים בבית גיבור ספורט רמת גן שדורגו בדירוג הקוד 2021

      AB ענת בירן, משרד עורכי דין גולדבלט גינדס יריב – עורכי דין יוסי אלישע קלדרון ושות'  

רפואה דיגיטלית, אסדרה אנלוגית | מאמר דעה מאת אריאל יוספי ודן שלו- הייטק (הרצוג פוקס נאמן)

הטכנולוגיה והיכולת לעשות שימוש ב-AI הולידו בשנים האחרונות יישומים רפואיים חדשניים, שעד לפני שנים לא רבות היו בגדר מדע בדיוני. אך מי אמור לפקח על עיבוד המידע והתובנות הרפואיות, שיופקו על-ידי הטכנולוגיה החדשה? מתברר שהדרך לאסדרה אפקטיבית של רפואה דיגיטלית מבוססת בינה מלאכותית עוד ארוכה

אייל ינאי מנכ"ל משותף ב CofaceBdi בראיון לערוץ הכנסת 2020

אייל ינאי מנכ"ל משותף ב CofaceBdi בראיון ל "פרלמנט צהריים"  מזל מועלם, ערוץ הכנסת