BDI

Cal - כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

הנפקת כרטיסי אשראי מסוג ויזה, דיינרס ומסטרקארד וסליקת המותגים ויזה, מסטרקארד, דיינרס וישראכרט, לצד פיתוח מוצרי אשראי חוץ בנקאיים

פרופיל

שנת הקמה 1979
כתובת רח' תפוצות ישראל 13, גבעתיים 5358331- ראה מפה
טלפון 03-5723572
פקס 03-5723723
רשתות חברתיות
אתר החברה www.cal-online.co.il
   
   

מנהלים

רן עוז, יו"ר דירקטוריון, Cal - כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

רן עוז

יו"ר דירקטוריון

לוי הלוי, מנכ"ל, Cal - כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

לוי הלוי

מנכ"ל

אודות


חברת Cal עוסקת בהנפקה ובסליקת כרטיסי אשראי של המותגים המובילים בעולם: MasterCard, Visa ו-Club Diners (המשווק בלעדית ע"י Cal) ובהעמדת אשראי חוץ בנקאי ללקוחותיה. החברה סולקת גם את מותג ישראכרט. Cal מעסיקה כ-1,500 עובדים במשרדיה בגבעתיים, אשדוד ומודיעין עילית, המעניקים פתרונות פיננסיים לכ-3 מיליון לקוחות מחזיקי כרטיס אשראי ולעשרות אלפי בתי עסק. החברה נמצאת בבעלות בנק דיסקונט (72%) והבינלאומי (28%).

מה שטוב בשבילי – חזון ופתרונות פיננסיים
Cal שואפת להגשים ללקוחותיה חלומות, צרכים ורצונות, בהנאה ובאחריות, בכל זמן ובכל מקום. בהתאם לחזון זה, החברה מציעה מגוון כלים פיננסיים ומוצרי אשראי חוץ בנקאיים. מתוך ראיית הלקוח במרכז, יושמה ב-Cal תשתית ארגונית ממוקדת לקוח המציעה שילוב בין הצעת ערך לפלטפורמה דיגיטלית חדשנית.

מה שטוב בשבילי – ללקוחות פרטיים
החזון של Cal יחד עם תפיסת הלקוח במרכז הביאו ליצירת שפה תקשורתית, תחת הסלוגן: "Cal מה שטוב בשבילי", המאפשר פנייה ודיאלוג אישי בין החברה ללקוחותיה. בהמשך לכך, שמה החברה דגש על פיתוח מוצרים דיגיטליים שיאפשרו ללקוח לקבל מידע ולבצע פעולות בכל זמן ובכל מקום:
אפליקציית ארנק Cal 4U – מאפשרת מגוון פעולות, שירותים ומידע ובהם: צפייה בחיובים ופירוט עסקאות, צפייה בקוד הסודי, חסימת כרטיס במקרה של אובדן או גניבה, לקיחת הלוואה, הזמנת ההטבות של Cal, צ'אט עם נציג שירות אונליין ועוד.
צ'אט בוט של Cal – מומחה פיננסי וירטואלי, המנהל שיחה אנושית עם הלקוח 24/7 ועוזר בפניות שונות בעולם הפיננסי.
צפייה בקוד הסודי באופן מידי – מאפשר ללקוח לקבל את הקוד הסודי של כרטיס האשראי באופן מידי דרך הטלפון הנייד או אתר החברה.
חיוב חודשי קבוע – מאפשר ללקוח לקבוע מראש את הסכום בו יחויב מידי חודש בהתאם להכנסותיו ולהוצאותיו הצפויות.
הלוואה מידית מותאמת אישית – מועברת ישירות לחשבון הבנק של הלקוח. ההלוואה יכולה להינתן כחלק ממסגרת האשראי הקיימת של הלקוח או בנוסף לה.
CalChoice כרטיס המאפשר ללקוח גמישות מקסימלית בניהול התקציב שלו, תוך יכולת לבחור את סכום החיוב כל חודש מחדש.

מה שטוב בשבילי – הטבות ללקוח
כחלק מהמיקוד העסקי בלקוח, ובהתבסס על החזון המדבר על הגשמת רצונותיו, חברת Cal מציעה ללקוחותיה הטבות כל השנה:
חנות החוויות – אתר ההטבות המתקדם של Cal במגוון עולמות תוכן רחבים: אטרקציות, הצגות ילדים, מופעים, ספא, קולינריה ועוד.
חבילת הטבות לחו"ל – מגוון הטבות משלב תכנון הנסיעה ועד החזרה.
שוברים דיגיטליים – שוברי הנחה הנרכשים בארנק הדיגיטלי Cal4U למימוש במגוון רשתות בתחומים שונים: אופנה, טיפוח, פנאי ומזון.
ועוד מגוון הטבות אטרקטיביות, משתלמות ומשתנות לאורך כל השנה.

מה שטוב בשבילי – מגוון מועדוני לקוחות
Cal היא החברה המובילה את תחום מועדוני הלקוחות בישראל, ובהם:
שופרסל-Cal – Cal ושופרסל חברו יחד להקמת מיזם משותף. הכרטיס מעניק מגוון הטבות, מתנת הצטרפות והנחות קבועות על מוצרים ברשת שופרסל.
Family365 – מועדון משותף ל-Cal, 'קלאב 365' ו'יינות ביתן', המעניק הטבות והחזרים כספיים על כל קניה ביינות ביתן וברשתות החברות בקואליציית 'קלאב 365'.
Cal-H&O – כרטיס המעניק החזר כספי והנחות קבועות ומשתנות על קניות ברשת H&O.
PowerCard – כרטיס המעניק הטבות והחזרים כספיים על כל עסקה הנעשית בהום סנטר, ביתילי, מגה ספורט, אפריל, זר פוריו, טויס אר אס וברשתות נוספות.
CalFixnet – כרטיס המעניק החזר כספי של עד 1,000 ₪ בשנה על הקניות במט"ח באתרים בינלאומיים באינטרנט, ברכישות בחו"ל וברכישות במגוון רשתות בארץ.
Miles & More של Cal – כרטיס המאפשר צבירה אוטומטית של מיילים בלופטהנזה והחברות הבנות.
You – כרטיס מועדון המקנה הנחות ברשתות: מגה, דור אלון, אלונית ועוד.
בנוסף, ל-Cal מועדונים וכרטיסים המותאמים לסגנון החיים של הלקוח: מועדון שווה, מועדון כוחות הביטחון, מועדון קרנות השוטרים, מועדון יותר, מועדון יחד, Hitech Zone ועוד.
Diners Club – מותג בלעדי ל-Cal המעניק הטבות קבועות מעולמות הקולינריה, התרבות, הקולנוע, הפנאי והנופש, בנוסף למבצעים חודשיים משתנים במגוון בתי עסק ברחבי הארץ.
FLY CARD – כרטיס אשראי משותף עם אל-על על מותג Diners Club. כל רכישה בכרטיס מזכה בנקודות הנוסע המתמיד ביחס המרה משתלם, והופך את הקניות לטיסות.
Diners Extra – כרטיס המעניק החזר כספי של עד 1,000 ₪ בשנה על חשבונות הבית והוצאות המשפחה. משלמים בכרטיס את החשבונות השוטפים והוצאות המשפחה וצוברים החזרים.

מה שטוב בשבילי – ללקוחות עסקיים
Cal מספקת ללקוחותיה העסקיים מגוון פתרונות אשראי וסליקה מתקדמים וחדשניים לבית העסק:

פתרונות אשראי לבתי עסק
• הלוואות אונליין – מאפשר לבית עסק לקחת הלוואה אונליין באתר Cal עסקים או באפליקציית Cal4Biz ולקבל אישור תוך 3 דקות.
• קרדיט אונליין – מאפשר לבעל העסק להקדים זיכוי אונליין באמצעות אתר Cal עסקים או אפליקציית Cal4Biz.
• כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים לבתי עסק
• ניכיון עסקאות כרטיסי אשראי – תזרים מזומנים משופר באמצעות הקדמת זיכויים של שוברי כרטיסי האשראי.

פתרונות סליקה לבתי עסק
• סליקה בבית העסק – עם מסוף מתקדם התומך בטכנולוגיית EMV ומאפשר לבצע עסקאות בטוחות יותר, באמצעות הקלדת הקוד הסודי של כרטיסה אשראי ע"י הלקוח.
• סליקה באינטרנט – הטמעה של דף תשלום מאובטח באתר בית העסק.
• סליקה מהטלפון הנייד/טאבלט – באמצעות אפליקציית Cal-Pos ניתן לכבד כרטיסי אשראי באופן פשוט, בטוח ונוח מהטלפון הנייד/טאבלט בכל זמן ובכל מקום.
• סליקת Alipay – שירות סליקה לבתי עסק עבור תיירים סינים המבצעים את רכישותיהם בישראל באמצעות Alipay – אפליקציית התשלום הגדולה בעולם.
• שירות בצ'אט לבתי עסק

מה שטוב בשביל העובדים – לצמוח ביחד
הנהלת החברה רואה בהון האנושי נכס יקר, ומשקיעה רבות בגיוס עובדים איכותיים שיהוו חלק מהתפתחות החברה ומהצלחתה. מנהלים רבים בחברה החלו את דרכם ב-Cal בתפקידים אחרים וצמחו בה לאורך זמן.

מה שטוב בשביל הקהילה – אחריות תאגידית
Cal מחויבת לנתינה לקהילה ושמה דגש על סיוע לאוכלוסיות מוחלשות בחברה הישראלית. בתוך כך, מקפידה החברה לשלב משאבים ארגוניים לצד הקצאת משאבים כספיים למען הקהילה, ומשתפת את עובדיה ומנהליה בעשייה החברתית. Cal מדורגת בדירוג פלטינה בדירוג "מעלה" לאחריות תאגידית. בהתאם לחזון העסקי של החברה, הגו ב-Cal את הפרויקט 'לרצות ולחלום זה Cal' – תוכנית הדגל של העשייה החברתית, שמטרתו הגשמת חלומותיהם וצרכיהם של ילדי עמותת 'ילדים בסיכוי'.
'Cal לתת סיכוי' – מיזם חברתי משותף עם עמותת 'ילדים בסיכוי', במסגרתו לקוחות Cal נהנים מהנחות במגוון בתי עסק ברחבי הארץ. במקביל, בכל עסקה המבוצעת בכרטיס בבית עסק המשויך לתוכנית, בית העסק מעניק תרומה לעמותת 'ילדים בסיכוי'.
סינרגיה – תוכנית המשלבת מנהלים בכירים מ-Cal כחברים בהתנדבות בדירקטוריונים של ארגונים חברתיים, בשיתוף ג'וינט ישראל.
שיעור אחר – Cal פועלת באמצעות עמותת 'שיעור אחר' לשוויון הזדמנויות בחינוך. עובדי Cal מעבירים שיעורים בנושא חינוך פיננסי לתלמידים בבתי ספר משכבות סוציו-אקונומיות נמוכות.
בנוסף, ל-Cal מיזמים חברתיים נוספים המחברים בין הפעילות העסקית של החברה לבין תרומה לקהילה.

אולי יעניין אותך גם


חוקיותה של הזכות להכרזה על סכסוך עבודה – בנימין (בני) מ. כהן ושות'

הזכות להכרזה על סכסוך עבודה אינה רק זכות חוקית המעוגנת בסעיף 5 לחוק יישוב סכסוכי עבודה, תשי"ז – 1957. זוהי זכות עם היבטים חוקתיים מובהקים. וחוקתיותה משפיעה גם על פרשנות הזכות החוקית של הכרזה על סכסוך עבודה.
ההכרזה על סכסוך עבודה הינה הביטוי הממשי והמוחשי של זכות ההתארגנות, הזכות למשא ומתן קיבוצי, הזכות לשביתה, הזכות לכבוד והזכות לעבוד.

דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן של CofaceBdi ו – TheMarker לשנת 2018

גוגל מבססת מעמדה זו השנה השנייה ברציפות כחברה שהכי טוב לעבוד בה בישראל