BDI

בנק לאומי לישראל בע"מ

בנק מסחרי המספק מגוון שירותים בנקאיים

פרופיל

שנת הקמה 1902
כתובת ' יהודה הלוי 34, תל אביב 6513616- ראה מפה
טלפון 076-8858111
פקס 076-8858688
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.leumi.co.il
פרופילים נוספים בנק לאומי לישראל בע"מ – החברות שהכי טוב לעבוד בהן

מנהלים

חנן פרידמן, מנכ''ל, בנק לאומי לישראל בע"מ

חנן פרידמן

מנכ''ל

ד"ר סאמר חאג' יחיא, יו"ר הדירקטוריון, בנק לאומי לישראל בע"מ

ד"ר סאמר חאג' יחיא

יו"ר הדירקטוריון

אודות בנק לאומי לישראל בע"מ


מי אנחנו ובמה אנחנו מאמינים? אין הרבה ארגונים עם מסורת של מעל 100 שנים, שממשיכים להיות פורצי דרך בחדשנות, כמו בנק לאומי בישראל. בנק לאומי, בנק ותיק, אשר פועל כבר כמעט 120 שנים בישראל ובחו"ל. הבנק המוביל במדינה אשר נטוע עם יסודות בנקאיים חזקים לצד חדשנות, שינוי והשתנות מתמדת, תוך הובלת יוזמות פורצות דרך בתחום הפיננסים על מנת להקנות ללקוחותיו בכלל הסגמנטים חוויית בנקאות נוחה.

הנהלה בכירה

שמוליק ארבל

ראש חטיבה בנקאית

רו"ח רונן אגסי

ראש חטיבה עסקית

רו"ח אורי יוניסי

ראש חטיבת קשרי לקוחות

רו"ח בשמת בן-צבי

ראש חטיבת שוקי הון

חיים שקולניק

ראש חטיבת לאומי טכנולוגיות

אייל בן-חיים

ראש חטיבת תפעול

רו"ח ליאת שוב

ראש חטיבת ניהול סיכונים

רו"ח עומר זיו

ראש חטיבה פיננסית

עו"ד מור פינגרר

ראש חטיבת ייעוץ משפטי

איל אפרת

ראש חטיבת אסטרטגיה, דאטה ופרויקטים רוחביים

רו"ח חגית ארגוב

ראש חטיבת ביקורת פנימית

אביבית קליין

ראש חטיבת משאבי אנוש

החזון שלנו – "להוביל בנקאות חדשנית ויוזמת עבור הלקוח" הוא לא סיסמא אלא מציאות – היינו הראשונים להשקיע באג"ח חברתיות ובהשקעות אימפקט, אנחנו מובילים את הבנקאות הדיגיטלית ומבצעים בכל שנה פרויקטים טכנולוגיים שמשפרים את איכות החיים של מיליוני אנשים. אנחנו ארגון ותיק שיודע להצמיח מתוכו סטרטאפים ולהמציא עצמו מחדש כל כמה שנים.

אז מה בעצם אנחנו עושים?

אנחנו מעניקים נוחות. אנחנו מאפשרים לאנשים ועסקים לעשות יותר! מאפשרים לאנשים להגשים חלומות ולא רק – ללמוד, להתחתן, לטוס לחו"ל, לקנות בתים, להקים עסקים קטנים, להרחיב פעילות בעסקים קיימים, לבצע עסקאות ענק, להקים מפעלים, להתרחב לחו"ל.

ואת כל זה אנחנו עושים באמצעות בנקאות מותאמת אישית למאפייני הלקוח – דיגיטלית או פרונטלית, פשוטה וקלה ושירות שעושה הכל כדי לסגור מעגל טיפול מהיר מול הלקוחות שלנו.

אנחנו מעניקים מגוון שירותים פיננסים ללקוחות פרטיים בכל אחד מהסניפים שלנו הפזורים בכל רחבי הארץ. אנחנו מלווים עסקים (קטנים וגם חברות הגדולות ביותר במשק) באמצעות ערוצי הדיגיטל השונים (אפליקציה, כתוב לבנקאי, אתרים ייעודיים), באמצעות הטלפון ובאמצעות שירות אישי ואנושי.

מקצועיות ושירות הם ערכים מרכזיים בתרבות שלנו כבנק וכארגון. אנחנו מובילים פרויקטים חדשניים בעולמות הבנקאות הפתוחה, הסייבר והדאטה, תוך שיתופי פעולה עם חברות פינטק וחברות טכנולוגיה נוספות, כדי לשפר את השירות והשירותים הניתנים ללקוחות ולתרום להתפתחות תחום הפיננסים בארץ ובעולם.

בטיחות ובטחון הלקוחות שלנו עומדים לנגד עינינו ואנחנו עוסקים כל הזמן ביצירת מעטפת איכותית של הגנת סייבר, הגנת פרטיות ומניעת הונאות לטובת לקוחות הבנק בניהול הנכסים הפיננסים שלהם.

אחריות תאגידית

אחריות תאגידית היא חלק מרכזי מההתנהלות העסקית שלנו. אחריות חברתית, סביבתית, ממשל תאגידי, אתיקה ופעילות למען הקהילה הכוללת תרומות כספיות והתנדבות עובדים.

אנו גאים בכך שמעל 56% מהפורום הניהולי הבכיר שלנו הן נשים.

מחויבות קבוצת לאומי לקהילה היא עוגן חברתי וערכי ולכן הקבוצה ועובדיה פועלים ללא הרף לטיפוחה והמשכיותה. הקבוצה מחויבות לפעול לפיתוח החברה והכלכלה והיא עושה זאת ללא הפסקה. אנחנו משקיעים באופן קבוע ולאורך שנים בדור המחר (קידום חינוך ילדים ובני נוער) לצד תמיכה בדור השלישי. כארגון אנחנו רואים לנגד עינינו את החשיבות בסיוע לרווחת אוכלוסיות נזקקות ולתמיכה בנושאים שבקונצנזוס החברתי כמו בתי חולים, גופי רפואה וחלוקת תרופות ללא עלות לנזקקים, כל זאת תוך שמירה על השקעה שוויונית לכל חלקי החברה בישראל.

העובדים שלנו נרתמים לעשייה ההתנדבותית ומשקיעים שעות רבות בהתנדבות זו. ההתנדבות נעשית ברובה מול שותפים קהילתיים קבועים, בקשר ארוך טווח, ומתבצעת באמצעות העשרה ערכית, פעילות חווייתית, העצמה, שיפור הישגים לימודיים וסיוע בחינוך פיננסי. התנדבות העובדים מתנהלת בשיתוף פעולה עם עמותות וארגונים חברתיים, וכן מחלקות הרווחה ברשויות מקומיות.

 

גם בתקופת הקורונה, היינו מהארגונים המובילים לסייע בפעילויות התנדבות שונות ויזמנו מספר תכניות התנדבות לאוכלוסיית הגיל השלישי, ביניהן: אימוץ טלפוני שבועי של 300 ניצולי שואה על ידי מתנדבים קבועים עם עמותת "זיכרון בסלון". חלוקת חבילות שי לחגים לקשישים בודדים שהומלצו ע"י הרווחה בשיתוף עם עמותת "רוח טובה". חלוקת חבילות מזון וסיוע לקורונה בחברה הערבית עם עמותת "אמאנינא" וחלוקת חבילות לחורף לקשישים נזקקים בשיתוף עם עמותת "לתת" (זו השנה השלישית).

העובדים שלנו

העובדים שלנו הם המנוע המרכזי שתורם להצלחת הארגון ומכיוון שכך, אנחנו מייחסים חשיבות רבה לרווחתם, שביעות רצונם והתפתחותם המקצועית והאישית. עובדי לאומי נהנים מתנאי עבודה ושכר הוגנים ומפעילות ענפה ורחבה בתחומי הספורט, תרבות ורווחה. יש אצלנו מגוון של מקצועות – בנקאים, מנהלי ביצועים, אנליסטים עסקיים, יועצי משכנתאות, יועצי השקעות, ברוקרים, רפרנטים תהליכיים, אנשי דאטה וטכנולוגיה ויכולת מתמדת של העובדים להתפתח ולהתקדם מקצועית ואישית.

אנחנו מאפשרים לעובדים שלנו להחליף מקצועות ועיסוקים, בלי לעזוב את הארגון.

העבודה אצלנו היא מרתקת ואינטנסיבית, אבל עדיין מאפשרת לנו לנהל חיים מאוזנים. היא משלבת גיוון ועניין – כל יום משתנה ומתפתח לפי הלקוחות, העסקאות, הפרויקטים והשינויים המתרחשים בשוק ובמשק. כארגון אנחנו משקיעים רבות בלימוד והתפתחות העובדים שלנו בהתאם לעולם העבודה ולדרישות המשתנות.

 

אולי יעניין אותך גם


דירת מגורים, האומנם? – אודי ברזלי עורכי דין

דירת מגורים, בהתאם לסעיף 1 לחוק מיסוי מקרקעין, הגדרת דירת מגורים נתונה לשתי חלופות: הראשונה- דירה המשמשת למגורים. השנייה – דירה המיועדת לפי טיבה למגורים. בחלוף השנים דן ביהמ"ש לא אחת בהגדרות אלו, בהלכת כורש נקבע כי המושג "לפי טיבה" משמעו כי קיימים בדירה סממנים המעידים על היותה דירה, כגון: מטבח, אמבטיה שירותים – למעשה […]