BDI

בית וגג - קרן השקעות וחברה יזמית בהתחדשות עירונית למגורים

התחדשות עירונית - תמ"א 38 ופינוי בינוי

פרופיל

שנת הקמה 2010
כתובת רח' אבא הלל 17א', רמת גן- ראה מפה
טלפון 03-5663355, *9009
פקס 03-5008030
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.baitvegag.co.il
   

מנהלים

אלונה בר און, יו"ר, בית וגג - קרן השקעות וחברה יזמית בהתחדשות עירונית למגורים

אלונה בר און

יו"ר

רונן עקביה, מנכ"ל, בית וגג - קרן השקעות וחברה יזמית בהתחדשות עירונית למגורים

רונן עקביה

מנכ"ל

איתי הוז, סמנכ"ל, בית וגג - קרן השקעות וחברה יזמית בהתחדשות עירונית למגורים

איתי הוז

סמנכ"ל

מיכאל בריק, סמנכ"ל הנדסה, בית וגג - קרן השקעות וחברה יזמית בהתחדשות עירונית למגורים

מיכאל בריק

סמנכ"ל הנדסה

שחר קליין, סמנכ"ל כספים, בית וגג - קרן השקעות וחברה יזמית בהתחדשות עירונית למגורים

שחר קליין

סמנכ"ל כספים

צביקה רובינשטיין, סמנכ"ל ייזום, בית וגג - קרן השקעות וחברה יזמית בהתחדשות עירונית למגורים

צביקה רובינשטיין

סמנכ"ל ייזום

רון שחר, מנהל מחלקת ייזום, בית וגג - קרן השקעות וחברה יזמית בהתחדשות עירונית למגורים

רון שחר

מנהל מחלקת ייזום

אופיר שרון, מנהל שיווק ומכירות, בית וגג - קרן השקעות וחברה יזמית בהתחדשות עירונית למגורים

אופיר שרון

מנהל שיווק ומכירות

אודות


בית וגג - קרן השקעות וייזום שגייסה ומנהלת מאות מיליוני ש"ח מגופים מוסדיים מובילים, יוזמת ומובילה עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית

בית וגג היא מהחברות הוותיקות, האיתנות והבולטות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, שמובילה כיום עשרות פרויקטים של תמ"א 38 – הריסה ובניה מחדש, חיזוק ותוספת קומות.

ניסיון, התמחות ומוניטין
בית וגג הוקמה לפני למעלה מ-7 שנים במטרה אחת – להוביל את תחום ההתחדשות העירונית למגורים בישראל. בתחילת הדרך התחום היה בוסרי, ובית וגג, מראשוני השחקנים בתחום, החלה לבנות, צעד אחר צעד, את הפלטפורמה הייחודית שלה לייזום וניהול פרויקטים של תמ"א 38, בעיקר מסוג הריסה ובניה מחדש.

הפלטפורמה של בית וגג כוללת כ-30 מנהלים ועובדים, מחלקות מקצועיות, המתמחות בהובלת תהליכי התחדשות עירונית בתחומי הנדסה, כספים, משפטים, רגולציה, קשרי לקוחות, ועוד. הצוות הפנימי המומחה מוביל את הפרויקט לכל אורכו, מאסיפת הדיירים הראשונה עד למסירת המפתח לדירה החדשה וגם לאחר מכן, בתקופת הבדק, ומספק מענה מקצועי בכל היבט למאות האנשים שצועדים איתנו בדרך לביתם החדש.

מנהלי ועובדי בית וגג הם מהגורמים המנוסים ביותר בענף ההתחדשות העירונית, וכל עיסוקם הוא בהובלת פרויקטים בתחום זה בלבד.

בית וגג מובילה פרויקטים בלמעלה מ-60 בניינים שנמצאים בשלבים שונים ובעלת ניסיון מצטבר מהגבוהים ביותר בתחום:
11 בניינים כבר הושלמו ואוכלסו
למעלה מ-10 בניינים נוספים בתהליכי בניה שונים
כ-13 פרויקטים בשיווק
עשרות בניינים נוספים בתהליכי היתר ותכנון מתקדמים

המוניטין של בית וגג מתבטא, בין היתר, במדדי האיכות שיצאו ב-2016 ודירגו לראשונה את יזמי ההתחדשות העירונית בארץ. המדדים מצאו כי פועלים בישראל למעלה מ-1,300 גופים יזמיים בתחום, ובשלושת המדדים בית וגג שולבה בצמרת הדירוג.

המיקוד בהתחדשות עירונית, הניסיון המצטבר בתחום והצוות הפנימי המומחה, הופכים את בית וגג לאחד הגופים הבולטים והחזקים ביותר בענף.

התחדשות עירונית – לא רק פעילות עסקית, אלא גם אידאולוגיה.
העיסוק בהתחדשות עירונית מבטא לא רק אסטרטגיה עסקית, אלא גם את האידיאולוגיה שלנו. עבורנו, ההתחדשות העירונית פורצת את גבולות הנדל"ן המסורתיים. זהו לא תהליך שמתמצה בבניין ודיירים – אלא אירוע חברתי, סביבתי וכלכלי שמשלב גם את השכונה, העיר, הקהילה, התרבות.

כל בניין חדש בעיר הופך את ביתם של עשרות דיירים לבטוח, נוח ויפה יותר. כל בניין חדש בעיר מצרף אליה תושבים חדשים שנהנים מדירה חדשה וגם משירותים עירוניים נגישים. כל בניין חדש בעיר מתניע חשיבה על הצרכים העירוניים והקהילתיים, ומאפשר שיפור וחידוש של תשתיות ושירותים ציבוריים.

בית וגג רואה בהתחדשות העירונית הזדמנות ייחודית המשלבת פעילות עסקית יחד עם אחריות חברתית, ואנו גאים ושמחים להוביל את תנופת ההתחדשות בישראל.

איתנות פיננסית
מאחורי בית וגג ניצבים הגופים המוסדיים החזקים בישראל, כמו פועלים שוקי הון, הפניקס, עמיתים, IBI ועוד, שהשקיעו בה רבע מיליארד ₪. זהו מודל פיננסי ראשון בענף, שמחבר בין כספים ציבוריים, באמצעות קרנות הפנסיה וקופות הגמל, להשקעה בנדל"ן למגורים בישראל.

ההשקעה האמורה מאפשרת מימון פרויקטים בהיקף של כמיליארד ₪, המקנה לבית וגג בטחון, יציבות וגמישות בייזום וניהול הפרויקטים ובעיקר, שקט לבעלי הדירות שלנו.

אולי יעניין אותך גם


"זה הקטן – גדול יהיה" – השפעתן של תביעות קטנות על עולם התעופה והתיירות מאת: עו"ד חניטל בלינסון נבון, עו"ד רועי מסורי, יגאל ארנון ושות' עורכי דין

חברות תעופה ותיירות רבות נתבעות חדשות לבקרים בבתי המשפט לתביעות קטנות, ופועלות לעיתים "על אוטומט" בכל הקשור לניהול הליכים כאלו. ואולם, הליך המתחיל כתביעה קטנה, עלול להשפיע על החברה הנתבעת – ולעיתים על השוק כולו – באופן דרמטי.

חוקיותה של הזכות להכרזה על סכסוך עבודה – בנימין (בני) מ. כהן ושות'

הזכות להכרזה על סכסוך עבודה אינה רק זכות חוקית המעוגנת בסעיף 5 לחוק יישוב סכסוכי עבודה, תשי"ז – 1957. זוהי זכות עם היבטים חוקתיים מובהקים. וחוקתיותה משפיעה גם על פרשנות הזכות החוקית של הכרזה על סכסוך עבודה.
ההכרזה על סכסוך עבודה הינה הביטוי הממשי והמוחשי של זכות ההתארגנות, הזכות למשא ומתן קיבוצי, הזכות לשביתה, הזכות לכבוד והזכות לעבוד.