BDI

קבוצת ב. יאיר

ייזום ובניה של נדל"ן למגורים ומסחר

פרופיל

שנת הקמה 1988
כתובת משרדי הנהלה ראשית - ירושלים: רח' יד חרוצים 3, תלפיות, ירושלים 9342141- ראה מפה
טלפון 02-6299999, *8567
פקס 02-6733299
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.b-yair.co.il
   

מנהלים

יוסי ביטון, יו"ר הדירקטוריון פעיל, קבוצת ב. יאיר

יוסי ביטון

יו"ר הדירקטוריון פעיל

ניר יחזקאלי, מנכ"ל, קבוצת ב. יאיר

ניר יחזקאלי

מנכ"ל

אודות


חברת ב. יאיר, הינה חברה ציבורית הפונה לשווקים מתרחבים וצומחים ומתמקדת בהזדמנויות עסקיות בעלות פוטנציאל. החברה הנשלטת ע"י היזמים יוסי ביטון ויאיר ביטון הוקמה בשנת 1988 ופועלת באמצעות מספר חברות בנות: חברת ייזום, חברת ביצוע, וחברת ייזום בינלאומי המתמחה בייזום ובניית פרויקטים בחו"ל. הודות להקפדתה של החברה על איכות הבניה ויישום טכנולוגיות ביצוע מתקדמות זכתה החברה לכינוי "ב. יאיר - הבית הטוב בעיר".

מנהלים בכירים נוספים
יורם ביטון
סמנכ"ל ביצוע

בלה אבגוסטובסקי
סמנכ"לית כספים

איתם לוטן
יועץ משפטי ומזכיר החברה

ב. יאיר שינתה את תרבות הדיור בירושלים עם הקמתה של "משכנות האומה", שכונת מגורים חדשה בקרית- הלאום. השכונה החדשה ממוקמת על גבעה אסטרטגית, בקרבה לשכונת 'נחלאות' הציורית ול"ריאה הירוקה" של ירושלים – גן סאקר ומושכת אליה אוכלוסייה איכותית וחזקה המבטיחה את ערך הנכס לאורך שנים.
משכנות האומה" מאופיינת בבנייה מודרנית ייחודית עם מאפיינים אירופאים וחולשת על צירי ההגעה המרכזיים המובילים לירושלים. היא כוללת 650 יחידות דיור יוקרתיות ושדרת מסחר.

פעילות בישראל
היעד המרכזי שב. יאיר חרטה על דגלה הינו להוביל את תרבות המגורים בישראל ולהתאים את עצמה לצורכי החברה. במקביל לתכנון והקמה של פרויקטים יוקרתיים וייחודיים ברחבי ישראל ובחו"ל, ב. יאיר בחרה להשתתף גם במכרזים במסגרת מסלול "מחיר למשתכן" של משרד השיכון )במתכונתו הישנה).
החברה זכתה בשלושה פרויקטים כאלה בערים: בית שמש – רמת בית שמש, במודיעין – בשכונת "ציפור" ובעיר רמלה בשכונת "מצליח". במהלך שנותיה ב. יאיר בנתה ובונה פרויקטים בערים: ירושלים, תל-אביב, נתניה, ראשון לציון, מודיעין, מעלה אדומים, בית"ר עילית, אדם, בית שמש, גבעת זאב וצור הדסה.

פרויקטים בשיווק ובאכלוס
• "משכנות האומה", הינה שכונה חדשה הנבנית על עתודת הקרקע היוקרתית ביותר בירושלים המספקת לדייריה שילוב מושלם של יוקרה, איכות חיים וסטטוס וכוללת 282 יחידות דיור יוקרתיות בשלב א', 108 יח"ד בשלב ב' ו-125 יח"ד בשלב ג' (חלק החברה 36 יח"ד).
• "ארנונה אקסקלוסיב" – בשכונה היוקרתית "ארנונה" שבירושלים ובו נבנו 2 בניינים בני 12 קומות ובסה"כ כ-120 יח"ד יוקרתיות. הפרויקט ממוקם בצמידות לפארק חדש הכולל את שימור אמת המים העתיקה שהובילה מים לבית המקדש.
• "חן האיילות" בגבעת זאב. שלב ג' בפרויקט כולל 5 בניינים ובסה"כ 30 יח"ד.
נדל"ן מסחרי
• שדרת המסחר – משכנות האומה – שדרה מסחר פריזאית הכוללת כ-5,000 מ"ר של שטחי מסחר, הממוקמת למרגלות "משכנות האומה" עתידה לשמש לא רק את דיירי הפרויקט אלא את כלל תושבי הבירה והארץ בכלל, ולהוות מוקד משיכה בקרב תיירים ותושבי חוץ. במקום מתוכננת שדרת חנויות אלגנטית עם מגוון חנויות בוטיק, גלריות, מסעדות ובתי קפה. שיווק שלב א' הסתיים ואוכלס, שלבים ב' ו-ג' בשלבי שיווק.

התחדשות עירונית
• "לב יהוד" – פרויקט התחדשות עירונית – הפרויקט מתעתד לקום בלב העיר בין הרחובות ויצמן, אלפרט וכצנלסון ולכלול כ-600 יח"ד חדשות. בימים אלו פועלת החברה בתאום עם הגורמים הרלוונטיים להגשה ואישור תב"ע חדשה למתחם.
פעילות בינלאומית
לחברה מספר פרויקטים בפראג ובבודפשט. החברה מתמקדת בייזום ובניית דירות למגורים וכן שטחי מסחר;
• ByTy Malesice – Czech Republic – הפרויקט כולל כ-600 יחידות דיור ו-5,000 מ"ר שטחי השכרה. באחת השכונות המתעוררות של העיר, קרוב לעורקי תחבורה ראשיים בסביבה ירוקה ושקטה (אך מרכזית) ובמחיר אטרקטיבי וכן שטחי מסחר נרחבים בקומת הקרקע של הפרויקט. בנוסף לכך שהפרויקט מאפשר מגורים במיקום מרכזי ובסגנון מודרני, החזון של הפרויקט הוא לכסות כל מקום ציבורי; מרפסות, חצרות וגגות בצמחיה ירוקה ומטפסת. הפרויקט תוכנן עם חניה תת-קרקעית לרווחת המבקרים. הפרויקט הסתיים ואוכלס. נותרו מספר שטחי מסחר למכירה.
• Sidi Angel – Hungary – פרויקט "Sidi Angel" ממוקם בבודפשט, ברובע 13, ברחוב Teve פינת Petnehazy בסמוך לתחנת המטרו – בפרויקט כ-330 יח"ד. בניית הפרויקט הושלמה ושיווקו הושלם למעט חלק משטחי המסחר.
• Sidi City – Hungary – בנוסף בבעלות החברה קרקע נוספת ברובע 10 המתפתח בבודפשט בשטח של כ-105 דונם הנמצאת בתהליכי תכנון. הקרקע מיועדת למגורים, מסחר ומשרדים.