BDI

קבוצת ב.ס.ר

ייזום וניהול של פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים

פרופיל

שנת הקמה 1963
כתובת רח' מנחם בגין 7, רמת גן 5268102 - ראה מפה
טלפון 03-6114444
פקס 03-6114443
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.bsr.co.il
   

מנהלים

גלעד קיויתי, סמנכ"ל פיתוח עיסקי, קבוצת ב.ס.ר

גלעד קיויתי

סמנכ"ל פיתוח עיסקי

אינג' מארק שטיינפלד, מנהל פרוייקטים, קבוצת ב.ס.ר

אינג' מארק שטיינפלד

מנהל פרוייקטים

אינג' בני גולדשטיין, מנהל פרוייקטים, קבוצת ב.ס.ר

אינג' בני גולדשטיין

מנהל פרוייקטים

אינג' אלברט אזוגי, מהנדס ראשי, קבוצת ב.ס.ר

אינג' אלברט אזוגי

מהנדס ראשי

רו"ח אייל בצלאל, סמנכ"ל כספים, קבוצת ב.ס.ר

רו"ח אייל בצלאל

סמנכ"ל כספים

אינג' גיא פלד, מנכ''ל, קבוצת ב.ס.ר

אינג' גיא פלד

מנכ''ל

אינג' נחשון קיויתי, יו"ר ובעלים, קבוצת ב.ס.ר

אינג' נחשון קיויתי

יו"ר ובעלים

אודות קבוצת ב.ס.ר


קבוצת ב.ס.ר הינה קבוצה הנדסית מובילה, המתמחה בניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן בישראל ובעולם. מזה כ-35 שנה, הקבוצה מנוהלת על ידי אינג' נחשון קיויתי, ולצידו צוות מנהלים מקצועיים. הקבוצה הגתה וייסדה את תחום קבוצות הרכישה בישראל, ומובילה אותו זה שלושה עשורים, במתכונת של בניה עצמית המכונה "שיטת ב.ס.ר". קבוצת ב.ס.ר ביצעה מעל 70 פרויקטים גדולים ומורכבים הכוללים בין היתר מגדלי מגורים, משרדים ומסחר. הקבוצה נהנית ממוניטין רב המתבסס על יכולות ניהול, תכנון וביצוע של פרויקטים נדל"ניים, תוך הקפדה על עמידה בתקציב ובלוחות זמנים. לאורך השנים יזמה והקימה הקבוצה אלפי יחידות דיור למגורים ומאות אלפי מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים בישראל, ארה"ב ואירופה.

פרויקטים מרכזיים בביצוע כיום
• NEXT TLV – שד' לה גוארדייה 64-68 בתל אביב- במתחם הפינוי בינוי הראשון במזרח תל אביב נמצאים בביצוע 275 יחידות מגורים בקומפלקס של 4 בניינים. צפי לאכלוס ברבעון הראשון של 2021.
•מגדל רום – מגדל בן 49 קומות מגורים בת"א (הגבוה ביותר בפארק צמרת), הכולל בשטחו בריכת שחיה, חדר כושר וספא
• ICON TOWER – במתחם הבורסה, כ-34,000 מ"ר משרדים ומסחר ב-30 קומות
• BSR CITY – מתחם עסקים בשטח כולל של כ-200,000 מ"ר הכולל בתוכו 4 מגדלי משרדים המתנשאים לגובה של 30 קומות כל מגדל מעל שטחי מסחר ומרתפי חניה
• "בסר במחנה יהודה", ירושלים – 2 מגדלי מגורים בני 31 קומות הכוללים 308 יח"ד – הפרויקט שווק במלואו
•פרויקט "בסר ראשונים", ראשל"צ – כ-24,000 מ"ר משרדים מעל קומת מסחר ומרתפי חניה – הפרויקט שווק במלואו

התחדשות עירונית
קבוצת ב.ס.ר הינה שחקנית מפתח בתחום ההתחדשות עירונית עם אלפי יחידות דיור במספר פרויקטים אשר נמצאים בשלבי ייזום ותכנון מתקדמים ויתרמו לשינוי אופיין של השכונות הוותיקות בת"א בפרט ובגוש דן בכלל. כחלק מפעילותה הענפה בתחום ההתחדשות העירונית, קבוצת ב.ס.ר יזמה את הפרויקט הראשון ברח' לה גווארדייה בת"א וצפויה לאכלסו ברבעון הראשון של שנת 2021. הפרויקט כולל 275 דירות בבנייה מרקמית ושטחי מסחר מעל מרתפי חניה. הפרויקט היה בליווי בנק לאומי. קבוצת ב.ס.ר מאמינה בפיתוח באזורי מזרח תל אביב, ולראיה, החברה מקדמת באזור מספר מתחמים של פינוי בינוי בשלבים שונים.
עבור קבוצת ב.ס.ר, בעלי הדירות הינם שותפים לדרך וכל העבודה מולם נעשית בשקיפות, בשיתוף פעולה מלא ושימוש בכל הכלים העומדים לרשותה עבור רווחת הדיירים.

בקבוצה מאמינים כי התחדשות עירונית הינו העתיד וההווה של ענף הנדל"ן בישראל ובייחוד באזור המרכז, הן בשל החשיבות הקהילתית של פרויקטים מסוג זה והן בשל מחסור בקרקעות באזורי הביקוש.

בימים אלו עתידה קבוצת ב.ס.ר לצאת בשיווק של כ-190 יח"ד מתוך 260 יח"ד בפרויקט מתחם הטייסים, שבתל- אביב, בשכונת תל חיים המתחדשת.

תרומה לקהילה
החברה נוטלת חלק פעיל בפרויקט "אמץ לוחם", במסגרתו מאמצת משנת 2007 שנים את יחידת הקומנדו "אגוז".

פרויקטים בהתחדשות עירונית של קבוצת ב.ס.ר:
•לה גווארדייה 24-28, תל אביב, 228 יח"ד
• לה גווארדיה 30-34, תל אביב, 230 יח"ד
• יפתח 1-7, תל אביב, 240 יח"ד
• הטייסים 6-10, תל אביב 260 יח"ד
•מתחם נווה שרת, פילדלפיה 7,9 אדירים 5, תל אביב, 250 יח"ד
•קרני שמעוני, רמת אביב, תל-אביב, 229 יח"ד
• בצרון 2-4, תל- אביב, 120 יח"ד
• בן גוריון 9-17, אזור, כ-800 יח"ד
• בילו 6-10, שמחה הולצברג 8-10,2-6 בלפור 9, 1-5 בת-ים, 938 יח"ד
•מתחם רגר, שלמה המלך ויעקב אבינו, באר שבע, 950 יח"ד
• כצנלסון 40-44, פתח תקווה, 360 יח"ד.

 

אולי יעניין אותך גם


וקנין עמרם ובניו – קבלני בנין בע"מ – תפיסת עולם חלוצית

חברת וקנין עמרם ובניו פועלת במתכונתה הנוכחית מאז שנת 1985. החברה המשפחתית מתמחה בעיקר בבניה למגורים, במרכזי הערים הותיקות וגם בשכונות חדשות ובערים חדשות, כדוגמת מודיעין וחריש. רון וקנין, סמנכ"ל הכספים ודור שלישי בחברה – יחד עם אחיו הגדול עמר, סמנכ"ל הביצוע – מספר בגאווה כי "אנחנו חלוצים בכל הנוגע לערים חדשות ושכונות ענק. היינו […]

לעזור לכם לעזור – משרד צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון

אחד הנדבכים המעניינים והחשובים ביותר בעבודתנו במסגרת הייעוץ המשפטי לחברי הפ"י הוא השאיפה לאפשר למטפלות ולמטפלים לסייע למטופלים למרות הגבלות חוקיות החלות עליהם במצבים מסוימים. בטור הזה ננסה לתאר את האופן שבו אנו בוחנים את המצב המשפטי כדי לתת מענה משפטי במצבים שבהם נדמה שהחוק אינו מאפשר לסייע ואולי אף להציל נפש בזכות זה.

התחדשנו באינסטגרם: CofaceBdi

התחדשנו  בואו לעקוב אחרינו באינסטגרם https://www.instagram.com/cofacebdi/    

אסון מירון – נכשל במבחן הצפיות – עו"ד אסף ורשה

"הקמת ועדת חקירה ממלכתית על ידי גורם בלתי תלוי נועדה להבטיח את עצמאותה ואת אמון הציבור בעבודתה ובמסקנותיה". כך מסרה לאחרונה כב' נשיאת בית המשפט העליון, הגב' אסתר חיות, בד בבד עם הודעתה על מינוי כב' הנשיאה בדימוס, מרים נאור, לעמוד בראש ועדת החקירה הממלכתית לאסון הר מירון, שבו נהרגו 45 בני אדם. המשימה שמוטלת על כתפיה – מורכבת ביותר, לאור ריבוי הגופים שהיו מעורבים בהפקה של אירוע ההילולה בקבר בהר מירון: החל מהחצרות שארגנו את האירוע ועמותות ההקדשים. המשך בוועדת ניהול אתר הקבר והמרכז הארצי לפיתוח מקומות קדושים, לרבות משרד הדתות, וכלה במנהל מקרקעי ישראל, ועד המושב מירון, ובכלל זה גם המועצה האזורית מרום הגליל ומשרד הפנים. כולם גם יחד וכל אחד לחוד, עלולים להימצא נושאים באחריות.