BDI

אזורים

נדל"ן למגורים

פרופיל

שנת הקמה 1964
כתובת כתובת רח' ארניה 32, תל אביב 6107034- ראה מפה
טלפון 03-5632632
פקס 03-5632689
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.azorim.co.il
   

מנהלים

רון אבידן, מנכ"ל ודירקטור, אזורים

רון אבידן

מנכ"ל ודירקטור

הרשי פרידמן, בעל השליטה ויו"ר הדירקטוריון, אזורים

הרשי פרידמן

בעל השליטה ויו"ר הדירקטוריון

אודות


חברת הנדל"ן אזורים היא מהגדולות והיציבות בענף. החברה, שנוסדה ב-1964, מחזיקה בנכסי נדל"ן למגורים בארץ, ופועלת גם מעבר לים באמצעות חברות בנות. עד היום, בנתה אזורים למעלה מ-170 אלף יחידות דיור במעל 150 יישובים וערים. בעל השליטה באזורים - שהינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב - הוא איש העסקים הבינלאומי, מר הרשי פרידמן. ניסיון של למעלה מ-50 שנה, לצד איתנות פיננסית, הופכים את אזורים לאחת החברות הבולטות והמנוסות בתחום הנדל"ן בישראל, בדגש על תחום המגורים.

מנהלים בכירים נוספים

משה קורן

מנהל פיתוח עסקי

גיל גורביץ

מנהל שיווק ומכירות

ערן ענבים

מנהל כספים

מאיר שמחה

מנהל הנדסה ותכנון

לילך ארז

יועצת משפטית

סיגל הלוי

מנהלת משאבים וקשרי לקוחות

חברת אזורים הוותיקה מנצחת בהצלחה רבה זה מספר עשורים על הקמתם של פרויקטי בנייה מתקדמים, תוך זיהוי פוטנציאל נדל"ני. הפרויקטים שמקימה אזורים כוללים דירות מרווחות, נוחות ומפנקות עם מפרט עשיר, לצד שירותים נחוצים ומתקדמים לרווחת הדיירים, ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה. שילוב ייחודי של ידע, ניסיון, איתנות פיננסית ותעוזה, מוביל לבניית פרויקטי מגורים מהשורה הראשונה, המציבים רף חדש של מגורים ומסחר בארץ.

תוך יישום של חידושים וטכנולוגיות מתקדמות בתחום, הקשבה ומענה ללקוחות בזמינות מרבית, יצירתיות, שקיפות ומובילות, מכתיבה אזורים את חווית המגורים המושלמת למשפחות רבות בישראל.

פיתוח חיי קהילה עשירים

כחברה המעמידה את הלקוח במרכז, שכונות המגורים שיוזמת ובונה אזורים מבטיחות איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, עם נוחיות והתאמה מושלמות לדייריהן – לא רק בתוך הדירות והבניינים, אלא גם בסביבת המגורים עצמה. שירותים קהילתיים חשובים ומוסדות חינוך איכותיים בקרבת הבית, ריאות ירוקות, כבישים עוקפים לביטחון מרבי של דיירי הפרויקטים וילדיהם, נגישות אופטימאלית ומרכזי פנאי, הם מאבני היסוד של פרויקטי המגורים של אזורים.

באזורים מאמינים, שבית הוא הרבה יותר מארבעה קירות – בית הוא קהילה, המעניקה תחושת שייכות לדייריה. ככזו, אזורים יוזמת ומקיימת אירועים ופעילויות שונים למען הדיירים, התורמים לגיבושם וליצירת חיי קהילה עשירים, תוך שותפות מלאה עם הדיירים.

אזורים מנווטת בהצלחה בשוק נדל"ן תחרותי

הוותק, ניסיון רב השנים והמקצועיות הבלתי מתפשרת, לצד גמישות מחשבתית והקפדה על איכות, מעניקים לאזורים איתנות בפני הדינמיות הכלכלית והשינויים החברתיים המאפיינים את ישראל.

עם יד על הדופק ואיתור עתודות קרקע אטרקטיביות, תוך בנייה המתחשבת בצורכי הדיירים ובהעדפותיהם, מנווטת אזורים בהצלחה בשוק הנדל"ן התחרותי. שימת דגש על חוויית מגורים כוללת, לצד זיהוי מגמות עתידיות ושינויים בענף הנדל"ן, מציבים את אזורים בחוד החנית של תרבות המגורים בישראל.

התחדשות עירונית

על מנת להציע תכנון אורבני נכון ועדכני לפרויקטי ההתחדשות העירונית, אזורים הקימה חטיבה נפרדת ועצמאית לתחומי הפינוי בינוי והתמ"א 38. החטיבה מנוהלת על ידי טובי המומחים בתחום וחלוצי הענף, ונהנית מיכולותיה המקצועיות המוכחות של אזורים, לצד גמישות מערכתית הדרושה לביצוע מהלכי התחדשות עירונית. כתוצאה מכך, אזורים מובילה את מדד ההתחדשות העירונית של ישראל לשנת 2018. החברה מקדמת תכנון ל-20 פרוייקטים ובסה"כ למעל 9,000 יח"ד, בערים כגון תל אביב, רמת גן, הרצליה, בת-ים, ירושלים, חיפה, גבעת שמואל ועוד.

פרויקטים נבחרים בשנת 2019

הרצליה הילס – מתחם מגורים פרטי ויוקרתי, בשיתוף "עופר השקעות", הכולל 600 יחידות דיור, לצד מגוון שירותים ייחודיים, בהם: קאנטרי עם בריכת שחייה חצי אולימפית וחדר כושר, מרכז מסחרי, פארק רחב ידיים ועוד.

אזורים מוצא עלית – בכניסה לירושלים, במיקום בעל ערך היסטורי, נמצא פרויקט המגורים היוקרתי, המציע לתושביו את כל הדרוש לחוויית מגורים אקסקלוסיבית. הפרויקט הייחודי כולל 218 יחידות דיור, כולל בריכה וחדר כושר, ומתפרש על פני כ-60 דונם. הוא כולל מגוון של דירות, במבנים נמוכי קומה, מוקפים עצי ארז ומשקיפים על נוף ירושלמי מרהיב.

אזורים רחובות החדשה – ממתחמי המגורים המבוקשים והמטופחים בעיר, בעיקר בקרב משפחות צעירות ומשפרי דיור. המתחם, שבנייתו החלה לפני כ-18 שנה, מאכלס למעלה מ-2,000 בתי אב והוא כיום שכונת מגורים פורחת ומשגשגת, המשלבת קצב חיים מודרני עם תחושה של יישוב קהילתי חם. בשכונה מגוון שירותים קהילתיים לרווחת המשפחות ובהם גני ילדים, קאנטרי קלאב, פארקים ומדשאות, גני שעשועים, מרכז מסחרי ועוד- והכל במרחק הליכה.

סנטרל פארק 17 – בלב באר שבע מוקם בימים פארק המגורים הגדול בישראל, בשיתוף י.ח. דמרי. Central Park 17 מתחם מגורים הכולל יותר מ-2,300 יחידות דיור ב-17 מגדלים בני 29 קומות. הפרוייקט יציע לתושביו איכות חיים במרכז העיר המבטיחה בישראל, כשכל מה שחשוב נמצא בתוכה ומסביבה: מרכזי עסקים, מרכזי ידע ואקדמיה, מרכזי תרבות ופנאי, גישה נוחה לצירי תחבורה ראשיים ועוד.

אזורים בוטיק הנביאים – פרויקט מגורים אקסקלוסיבי, המחזיר לרחוב הנביאים את זוהרו, ואת היותו אחד הרחובות המבוקשים בעיר הבירה. במתחם המגורים המעוצב בניין יוקרתי בן 7 קומות, עם תמהיל דירות מגוון, ומלון בוטיק המציע לדייריו מגוון שירותים מפנקים.

אזורים מקימה קהילות מגורים איכותיות בערים נוספות: יהוד, קריית ביאליק, קריית אונו, מודיעין, חדרה נהריה, תל-מונד, גני תקווה ועוד.

 

אולי יעניין אותך גם


חברת תמ"א 38 אינה איגוד מקרקעין – מאיר מזרחי ושות' עו"ד

אחת הסוגיות החשובות בתחום מיסוי עסקאות של התחדשות העירונית נוגעת לסיווג חברה שהתאגדה לצורך הקמת פרויקט של התחדשות עירונית, והעבירה את זכויותיה ליזם אחר, בטרם הגיע יום המכירה בעסקה.

ניכור הורי – השבר והשלכותיו – דליהו רונן ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

ניכור הורי היא מציאות שבה הורה אחד גורם לילד או לילדים להתנכר להורה האחר, זהו תהליך הדרגתי של מידור הקשר של הילדים עם ההורה. אין ספק שמדובר באחת התופעות המכוערות, הקשות והבעייתיות ביותר, המלוות סכסוכים בתוך המשפחה ועלולה להיות לה השפעה למשך שנים רבות בעתיד.

ראיון של תהילה ינאי מנכ"לית משותפת ב CofaceBdi מתוך : עצמאי בשטח, תכנית העסקים העצמאיים

ראיון של תהילה ינאי מתוך : עצמאי בשטח, תכנית העסקים העצמאיים עם עו"ד רועי כהן וליאת רון, יום שלישי, 30 ביולי, 2019

חוקיותה של הזכות להכרזה על סכסוך עבודה – בנימין (בני) מ. כהן ושות'

הזכות להכרזה על סכסוך עבודה אינה רק זכות חוקית המעוגנת בסעיף 5 לחוק יישוב סכסוכי עבודה, תשי"ז – 1957. זוהי זכות עם היבטים חוקתיים מובהקים. וחוקתיותה משפיעה גם על פרשנות הזכות החוקית של הכרזה על סכסוך עבודה.
ההכרזה על סכסוך עבודה הינה הביטוי הממשי והמוחשי של זכות ההתארגנות, הזכות למשא ומתן קיבוצי, הזכות לשביתה, הזכות לכבוד והזכות לעבוד.