BDI

אביבית מוסקוביץ חברת עורכי דין

משרד עורכי דין

פרופיל

שנת הקמה 1999
כתובת מצדה 9 בני ברק ( מגדל BSR3), מיקוד 5120109- ראה מפה
טלפון 03-6133995
פקס 03-6133996
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.avivitmoskovich.co.il
   

מנהלים

אביבית מוסקוביץ, מייסדת וראש המשרד, אביבית מוסקוביץ חברת עורכי דין

אביבית מוסקוביץ

מייסדת וראש המשרד

אודות אביבית מוסקוביץ חברת עורכי דין


אביבית מוסקוביץ חברת עורכי דין הינו מבין משרדי עורכי הדין הבולטים והמובילים בתחום דיני המשפחה. המשרד פועל מאז שנת 1999 ומנהל תיקי משפחה על כל רובדיהם הן ללקוחות מישראל והן ללקוחות רבים מארה"ב ומאירופה. המשרד ממוקם ברמת גן. בראש המשרד עומדת עורכת הדין אביבית מוסקוביץ כבעלת המשרד ועימה פועל צוות ותיק מאד, מקצוען המורכב מעורכי דין מהשורה הראשונה בדיני משפחה.

הערך המוסף של המשרד
יצרנו פירמת עורכי דין חזקה ואיכותית, שבה ידע ומומחיות משפטית מתמזגים עם רגישות עילאית ופקחות עסקית. לנגד עיננו עומדת העובדה שאנו מטפלים בדיני נפשות מחד, ומאידך לא נשקוט על המדוכה עד אשר נוביל כל לקוח אל מחוז חפצו באופן ובדרך המתאימים לנסיבותיו ולאישיותו. צוות עורכי הדין המיומן והמקצועי של המשרד תופר עבור כל לקוח ולקוח חליפה אישית בתפירה עילית ההולמת את צרכיו. המשרד מתמחה באופן אקסקלוסיבי בפתרון בעיות בתוך המשפחה בארץ ובעולם, וכן בתיקים בעלי היבטים כלכליים בולטים לרבות בעלי חברות גדולות ומוכרות במשק הישראלי. המשרד מוכר כמשרד בוטיק איכותי המתמחה בטיפול קצר ויעיל ביותר בכל לקוחותיו. מאחריי המשרד ניסיון עצום של התמודדות בנושאים הרגישים ביותר בתיקי גירושין, וכן האסטרטגיה המתאימה ביותר לצלוח כל תיק עד לסיומו ולשביעות רצון לקוחותיו.
הערכים עליהם מבוסס המשרד
אמינות יושר ויושרה – המשרד מאמין בהקפדה על דיווחי אמת ואמינות. המשרד פועל בשקיפות מלאה מול הלקוח מתחילת התהליך ועד סופו. כבר בתחילת הדרך, מוצגת תחזית מקצועית ואחראית בנוגע לסיכויי ההצלחה בתיק, לרבות סיכונים וסיכויים. בהמשך, קיימת הקפדה על מהימנות בכתיבה, תוך קבלת תמונה מלאה וברורה של העובדות והצגתן לאשורן. לכל אורך התהליך יופעלו מנגנוני בקרה אשר יבטיחו שהמשרד פועל מתוך יושר ויושרה.
מקצועיות – המשרד רואה עצמו כאחראי להבאת התיקים לפתרון מיטבי עבור לקוחותינו. המומחיות שלנו באה לידי ביטוי בין היתר ב: • בניית האסטרטגיה המתאימה בניהול התיק • רמת הידע המשפטי הכללי ובהכרת העובדות הספציפיות בכל תיק ותיק • איכות הכתיבה המשפטית • ייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים הנותן דגש על רהיטות ויכולות שכנוע מהגבוהות ביותר, וכן, באמצעות ניהול הליכי משא ומתן, עד להשגת המטרות הרצויות. לצד כל אלו, המשרד מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי, איכותי ואישי לכל אורך התהליך.
מצוינות – אנו רואים את עצמנו כמשרד בוטיק מומחה בדיני המשפחה, השואף להוביל את התחום הן ברמה המקצועית והן בטיפול המעולה הניתן ללקוח תוך הקפדה על מהירות, יעילות ואפקטיביות אשר מביאים להצלחה מוכחת. המצוינות באה לידי ביטוי בכל פועלנו הן ברמה המקצועית, הן ברמה העסקית והן ברמה הבינאישית. צוות המשרד כולל עורכי דין מומחים בעלי ידע וניסיון משפטי עשיר ומרשים בתחום דיני משפחה בארץ ובעולם.
תחומי ההתמחות של המשרד
גירושין – המשרד מתמחה בתיקי גירושין מסועפים ומורכבים ואף ידוע כמשרד המציל תיקים הנחשבים כתיקים אבודים. אנו פיתחנו טקטיקות ואסטרטגיות מעולות באמצעותן אנו מובילים את לקוחותינו לתוצאות הרצויות והמועילות עבורם.
המשרד עושה כל מאמץ לקצר את הדרך עבור קהל המתגרשים המגיע אליו וככל הניתן ובהתאם לרצון הלקוחות לסייע בהבאה להסכם גירושין או להסכם שלום בית לחילופין גירושין.
חלוקת רכוש – מטבע הדברים תיקי גירושין טומנים בחובם גם את חלוקת הרכוש. המשרד מתמחה בפתרונות יצירתיים ונחשב כמומחה בכל הקשור למוניטין (שהינו נכס בר פירוק). כמו כן, המשרד בקיא היטב בתחום החברות ומוביל בהצלחה רבה תיקי גירושין אשר אחד הצדדים להם הינו בעל חברה/חברות.
מזונות אישה ומזונות ילדים – מרבית אוכלוסיית ישראל הינם זוגות יהודים שנישאו כדת משה וישראל וכמובן המשרד מגיש תביעות ומתגונן בתביעות בתחום המזונות (הן אשה והן ילדים) ברמה הגבוהה ביותר. המשרד גם מתמחה בכל הקשור למזונות הן של זוגות יהודים שנישאו בנישואין אזרחיים והן של זוגות מעורבים כמו גם זוגות אשר מי מהם נמצא בארץ והצד השני בניכר.
משמורת ילדים – העשור האחרון הביא להתפתחות מרשימה בפסיקה הנוגעת למשמורת ילדים. משרדנו מתעדכן בכל חידוש ואמון על חדשנויות בעצמו. נושא משמורת הילדים זוכה במשרד לרגישות יתרה שכן זהו דור העתיד ואנו חשים כי אנו אמונים על שלום ילדי המתגרשים כמו על שלום הוריהם.
אלימות במשפחה – חדשות לבקרים אנו עדים למקרים של אלימות במשפחה במהלך סכסוך גירושין ו/או סכסוך משפחתי אחר. המשרד מטפל בכל הקשור באלימות במשפחה לרבות קטינים נזקקים (בין שהוגדרו ככאלה עקב אלימות ובין מכל סיבה אחרת). התיקים בהם מעורבת אלימות משפחתית הינם רגישים במיוחד מצריכים טיפול זהיר ומושכל אשר יסייע בהימנעות הנצחת התוצאות הקשות שעשויות להיות חלקם של המעורבים ואכן משרדנו מטפל במקצועיות ובאופן הצופה פניי עתיד בכל הקשור באלימות משפחתית.
ידועים בציבור / נישואין אזרחים – אמנם אצל ידועים בציבור חסר אקט הנישואין ובנישואין אזרחיים אקט הנישואין איננו מתבצע בישראל (לכך משמעויות הלכתיות ומשפטיות) אך בפועל בכל שאר הנושאים המאפיינים חיי זוגיות מתגבש הצורך לטפל גם בסיום קשר כאשר מדובר בידועים בציבור וגם אצל מי שנישא נישואין אזרחיים. כמובן, ישנה פסיקה רלוונטית לשתי הקטגוריות הללו ואשר למשרד התמחות מובהקת בטיפול בגירושין/פרידה מן הסוג הזה.
חטיפת ילדים – תיקי גירושין טומנים בחובם לא אחת אקט של חטיפת ילדים למדינות אחרות או ממדינות אחרות למדינת ישראל. על חטיפה שכזו חולשת אמנת האג. חטיפת ילדים מצריכה פעולות מיידיות להשבת הקטין, כך שדיווח למשטרה הוא אמנם בין הצעדים הראשונים אך איננו צעד בלעדי. למשרד ניסיון רב בתיקי חטיפה על כל מורכבותם לרבות הידע המקצועי הספציפי הנדרש כדי לטפל בתיקי חטיפה בהצלחה מרובה.
הגירה – הגשת תביעת הגירה רלוונטית שעה שהורה רוצה לעקור עם ילדו ממקום המגורים הקבוע וההורה השני מביע סירוב לכך. המשרד מגיש עבור לקוחותיו במקרים שכאלו תביעת הגירה אשר בעקבותיה תוכרע הסוגיה בהתאם לטובת הילד, טיב הקשר עם הוריו, חוות דעת מומחה ועוד.
צוואות וירושות – תחום זה עומד כמעט בפניי עצמו ולו חוקים ופסיקה משל עצמו. נדרשת התמקצעות מובהקת בתחום הצוואות והירושות וכמו כן ערנות רבה ושימת לב באמצעותן ניתן למנוע מבעוד מועד תוצאות בלתי רצויות לאנשים השרויים בסכסוך משפחתי כמו גם לאנשים השואפים כי לאחר לכתם יתחלק רכושם כפי רצונם.
זוגות חד מיניים – העשור האחרון הביא עמו התפתחות עניפה בכל הקשור לזוגות חד מיניים. כך בנושא האימוץ, ההורשה, הסכמי ממון ועוד. המשרד מטפל בתיקים רבים של זוגות חד מיניים ובקיא היטב בכל חדשנויות הפסיקה בכל אחד מהתחומים הרלוונטים לחד מיניים.
הסכמי ממון – בשל שכיחות מקרי הגירושין וריבוי הנישואין האזרחיים, הסכם ממון הפך למאד מקובל בקרב בני זוג החפצים להינשא ו/או להסדיר מארג יחסיהם ומשרדנו יודע כיצד להוביל הסכמים כאלו במקצוענות וברגישות.
גניבת זרע – משרדנו מטפל במקרים רבים בהם הפך גבר לאב בעל כורחו, או לחילופין מקרים בהם אשה הפכה לאם והגבר טוען כי נגנב זרעו. במקרים הללו דורשים הכרעה במשמורת, הסדרי ראיה, מזונות ולעיתים גם בטענה מסוג גניבת זרע וכן טיפול יעיל ומקצועי ואשר משרדנו מקפיד על כך.
מסורבי גט / עגונים ועגונות – בעיית סרבנות הגט והעגינות נפוצה מאד בקרב זוגות יהודים והינה קשה לפתרון בישראל ועוד יותר קשה עת מדובר ביהודים מהעולם הרחב. למשרדנו מרכז שהקים ליהודי העולם וליהודי ישראל הממוקד בעגינות ובסרבנות גט ובו פתרונות ייחודים ויצירתיים לפיתרון הבעיה.

אולי יעניין אותך גם


מבוא לעסקים עם סין – עו"ד אלי ברש שותף, היי-טק , GKH משרד עורכי דין

קשה להאמין אך השנה "אחגוג" חמש עשרה שנה מאז שלגמרי במקרה הפרקטיקה המקצועית שלי החלה להתמקד בממשק בין תעשיית ההיי טק וההון סיכון, אז בהתהוות, של סין לבין זו של ישראל. מטבע הדברים, מעת לעת נתבקשתי לשתף חברים ולקוחות בלקחים שהפקתי במהלך שנים אלה ואת חלקם אני משתף אתכם להלן:

מגמות בצוי הארכה לפטנטים בישראל – עו"ד טל בנד – (ש. הורוביץ ושות')

החוק הישראלי כולל הסדר, המאפשר הארכה של תקופת ההגנה לפטנטים בתחום התרופות והמיכשור הרפואי. תכליתו של צו הארכה היא פיצוי מסוים לחברות המפתחות תרופות, בגין התקופה שבה נרשם הפטנט אך טרם ניתן אישור השיווק לתכשיר המוגן על ידו, אך הודגש כי יש להקפיד להימנע מפיצוי יתר. (1) הארכה זו (עד 5 שנים מעבר ל-20 שנות […]

גלובס : "עובדים כבר לא תופסים את עצמם כעוד בורג במערכת"

גלובס בכתבה על Paypal "עובדים כבר לא תופסים את עצמם כעוד בורג במערכת וחברות צריכות להסתגל לכך" חברות הבינו כי כיום נדרש מהן לספק ערך ומשמעות לעובד, להעשיר אותו ולדאוג לרווחתו הדרכים לעשות זאת מגוונת: מעבודה בצוותים ושיתוף פעולה, דרך מתן סופי שבוע ארוכים מעבר לכתוב בחוק ועד יצירת סביבת עבודה מכילה ורבת השקפות, המקדמת […]

עתיד הבנייה נמצא בבנייה טרומית

אמונה רווחת היא שענף הבנייה בבסיסו הוא מיושן ואיננו מאופיין בחדשנות בדומה לענפים אחרים. לכאורה נדמה שכאשר רוצים לבנות בניין, כל מה שנדרש הוא חומרי מליטה שיחזיקו לבנה על לבנה. אולם ההפך הוא הנכון. לאורך ההיסטוריה, ואפילו בהיסטוריה הקצרה יחסית של מדינת ישראל, ניתן להבחין בשינויים רבים שחלו בשיטות הבנייה, המביאים בחשבון גם התאמות לצרכי […]