BDI

אמדוקס

מובילה עולמית בתחום פתרונות התוכנה והשירותים לתעשיית התקשורת והמדיה

פרופיל

שנת הקמה 1982
כתובת רח' הפנינה 8, רעננה - ראה מפה
טלפון 09-7763000
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.amdocs.com
   

מנהלים

שוקי שפר, מנכ"ל, אמדוקס

שוקי שפר

מנכ"ל

אודות


באמדוקס אנחנו יוצרים חוויות דיגיטליות טובות יותר למיליארדי אנשים בעולם. כשאתם צופים בנטפליקס, בטלוויזיה של פרטנר, מאזינים לספוטיפיי או משחקים באקסבוקס – יש סיכוי גבוה שפגשתם את אמדוקס. כשלקוחות חברות התקשורת בעולם רוכשים או משדרגים את חבילת הסלולר שלהם, גולשים ברשת ה-5G או נהנים מהבית החכם שלהם – גם הם כנראה פוגשים את אמדוקס. אנו עובדים עם השחקנים המובילים בתעשיית התקשורת והמדיה בעולם, ומאפשרים להם להעביר את הפעילות שלהם לענן ולספק ללקוחות שלהם את חוויית המשתמש של העתיד.

 

עם שילוב של יצירתיות, חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת, אמדוקס מאפשרת עולם מתקדם ומחובר יותר. חדשנות היא דרך חיים עבורנו.
אמדוקס, מובילה עולמית בתחומה, ממשיכה לחדש ולקדם את שוק התקשורת הגלובאלי זה כמעט 40 שנה.

העובדים הם הנכס הכי חשוב של החברה ולכן באמדוקס אנחנו דואגים לקדם, לפתח ולהעצים כל עובדת ועובד, במטרה לייצר מסלול קריירה משמעותי, מעצים ומותאם לכל אחת ואחד. כחברה מובילה באחת מהתעשיות הדינמיות בעולם, אמדוקס מפתחת ומחדשת ללא הפסקה, ובכך מאפשרת לאנשים שלנו לגדול ולהתפתח איתנו. אנו גאים ביכולתנו לספק אינסוף אפשרויות למידה וניהול קריירה מגוונת בתוך החברה. כשאנחנו פותחים משרות חדשות המועמדים הטבעיים שלנו הם בראש ובראשונה העובדים שלנו, רק בשנה האחרונה 50% מהמשרות שנפתחו באמדוקס ישראל אוישו על ידי מועמדים פנימיים.
בזכות תשומת הלב שלנו לצרכים השונים והמשתנים של העובדים שלנו ופיתוח ערוצי תקשורת ושקיפות בתוך החברה, האנשים שלנו בוחרים בנו בכל יום מחדש וזה לא מובן מאליו. מחשבה רבה מושקעת בחוויית העובד באמדוקס וביצירת סביבת עבודה מיטבית.

אמדוקס פועלת בקהילה
אנו גאים באנשים שלנו שבזכותם התנדבות ופעילות למען הקהילה כבר הפכו לחלק מהעשייה היומיומית באמדוקס. הצלחנו להשפיע על אלפי אנשים ועל אוכלוסייה רחבה ומגוונת. עולמות המעורבות שלנו מגוונים וכוללים צמצום פערים דיגיטליים, הנעת תעסוקה עתידית, עידוד יזמות וחדשנות, תמיכה בחינוך ופיתוח מוצרים ברי קיימא. כל זאת תוך יישום גיוון והכלה ושמירה על הסביבה.

אנחנו מגייסים – אולי השלב הבא בקריירה שלכם מתחיל כאן ?

קצת עלינו

  • 26,000 עובדים בכל העולם
  • פעילות ב- 85 מדינות
  • 350+ לקוחות
  • הכנסה שנתית של 4.2 מיליארד דולר בשנת הכספים 2020

Amdocs Purpose

Amdocs – not what you imagined

 

אולי יעניין אותך גם


בדיקה מיוחדת : מצב העסקים במשבר הקורונה 09.2020 (CofaceBdi)

הסגר שהוטל על המשק והציבור הישראלי לכל תקופת החגים ברקע משבר הקורונה, צפוי להוביל לפגיעה בפעילות העסקית של חברות ועסקים בישראל – כך עולה מסקר מיוחד שביצעה חברת המידע העסקי CofaceBdi. על פי ההערכות של חברת המידע העסקי, עוד לפני הסגר וכתוצאה ישירה ממשבר הקורונה החל ממרץ 2020 נסגרו כ- 5% מהעסקים הפועלים בישראל.  הסקר […]

הייטק והמו"פ צמחו במשבר הקורונה, במהלך 2020 נפתחו 38 אלף עסקים, 20% פחות מהשנה שעברה

     121,000 עסקים במשק בקשיים על פי נתוני חברת המידע העסקי Coface Bdi כ- 121,000 עסקים במשק הישראלי נמצאים נכון לסגר השלישי בקשיים המאיימים על הישרדותם. מתוכם 65,320 עסקים שנקלעו לקשיים כתוצאה ישירה ממשבר הקורונה. בחינה של מספר העסקים בקשיים לפי ענפים מגלה כי בענף הבנייה הנדל"ן והתשתיות כ- 3391 נקלעו לקשיים בשל משבר […]

תהילה ינאי מנכ"לית משותפת CofaceBdi : "עובדים שמרגישים שייכים הופכים להיות שגרירים"

בכנס מיתוג מעסיק, 26-11-19  כפר סבא עובדים שמרגישים שייכים, הופכים להיות שגרירים