BDI

קבוצת אלמוג בע"מ

פיתוח, בניה ושיווק מיזמי דיור; קבלני פרויקטים של בניינים ציבוריים, מסחריים, תעשייתיים ומשרדיים

פרופיל

שנת הקמה 1986
כתובת רח' חבצלת החוף 3, איזור תעשיה גן רווה, יבנה 8122452- ראה מפה
טלפון 5504*
פקס 08-9427666
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.almog-ltd.com
   

מנהלים

יצחק אמסלם, בעלים ויו"ר, קבוצת אלמוג בע"מ

יצחק אמסלם

בעלים ויו"ר

יקי אמסלם, מנכ"ל, קבוצת אלמוג בע"מ

יקי אמסלם

מנכ"ל

אפרת  אמסלם – צור, סמנכ"ל קשרי לקוחות, קבוצת אלמוג בע"מ

אפרת אמסלם – צור

סמנכ"ל קשרי לקוחות

אודות קבוצת אלמוג בע"מ


קבוצת אלמוג הינה חברה פרטית בעלת פעילות פרטית מגוונת בענף הנדל"ן. עיקר הפעילות של הקבוצה הינה בייזום וביצוע פרויקטים למגורים, לצד פעילות זו הקבוצה מחזיקה נכסים מניבים ומרכזי קניות במרכזי הערים ויזמות בתחום הדיור המוגן. לקבוצה ישנן שתי חברות בת הפועלות בתחום ההתחדשות העירונית: אלמוג פינוי בינוי ואלמוג 38 וזרוע נוספת של פעילות יזמית בחו"ל.

בני ונטורה אלמוג נוסדה בשנת 1986 ע"י איציק וליאורה אמסלם ועם השנים הפכה לאחת הקבוצות המובילות בענף. יתרון הקבוצה הוא בכך שהיא היוזמת, המתכננת והמבצעת של הפרויקטים השונים. אלמוג מעסיקה צוות מקצועי גדול הכולל: מהנדסים, מנהלי עבודה, עובדי שטח ועובדי משרד מנוסים, המניעים את החברה קדימה. אלמוג פינוי-בינוי, מקבוצת אלמוג, הפכה ב-12 השנים האחרונות לאחת החברות הגדולות ביותר בתחום. בצבר הפרויקטים של אלמוג פינוי–בינוי נכללות כ-10,000 יח"ד ב-9 מתחמים בשלבי ביצוע תכנון ורישוי מתקדמים. אלמוג פינוי–בינוי נשענת על המקצוענות ועל הניסיון רב השנים של קבוצת אלמוג כחברה יזמית ומבצעת, ונהנית מחוסן כלכלי ומאיתנות פיננסית, המקנה לבעלי הנכסים את הביטחון המלא ביציאה לפועל של הפרויקט, בנייתו, השלמתו והשבחתו של האזור כולו. הפרויקטים הרבים והמוצלחים שבנתה החברה במרוצת השנים ומאות לקוחות חוזרים, הם כרטיס הביקור המקצועי של הקבוצה ומקור גאוותה.
לקוחות הקבוצה נהנים מליווי צמוד ורציף משלב הרכישה ולאורך כל הפרויקט והשלמתו מול חטיבת השיווק וקשרי הלקוחות, בשאיפה ליצור עבור הרוכשים סביבת מגורים איכותית, מודרנית, ירוקה והוליסטית.

התחדשות עירונית
אלמוג פינוי-בינוי – עוסקת בתחום הפינוי בינוי ופעילה בכ-9 פרויקטים במרכזי הערים הגדולות: תל אביב-יפו, חיפה, פתח תקוה, יבנה, בת ים, חולון, באר יעקב ונתניה. הפרויקטים נמצאים בהליכי ביצוע תכנון ורישוי מתקדמים.
אלמוג 38 – מתמחה באיתור, ייזום וקידום מיזמי תמ"א 38 ופעילה בלמעלה מ-30 פרויקטים באזורי הביקוש בארץ לרבות תל אביב-יפו, רמת גן, הרצליה, רעננה וגבעת שמואל.

מיזמים נבחרים
יזמות למגורים:
•אלמוג כרמל מערב 437 יח"ד (התחדשות)
•אלמוג יבנה 487 יח"ד (התחדשות)
•אלמוג יגאל אלון: הרצליה 29 יח"ד (התחדשות)
•אלמוג שהם: שהם 192 יח"ד
•אלמוג חשמונאים: מודיעין 120 יח"ד
•אלמוג דה קומפלקס: תל אביב 70 יח"ד + שטחי מסחר
•כ"ט בנובמבר: בת ים 964 יח"ד+ שטחי מסחר ומשרדים (התחדשות)
•קהילת קנדה: תל אביב 800 יח"ד + שטחי מסחר (התחדשות)
•הרב מימון: בת ים 128 יח"ד + שטחי מסחר (התחדשות)
•הרצל באר יעקב 1880 יח"ד + שטחי מסחר (התחדשות)
•גליפולי: תל אביב 72 יח"ד (התחדשות)

נכסים מניבים:
•אלמוג סנטר: מודיעין
•אלמוג סנטר: תלמי מנשה
•אלמוג סנטר: אריאל
•מגדל אלמוג באר שבע – מקבץ דיור: 117 בתים
•בית דיור מוגן – יבנה: 420 בתים (בתכנון)
•בית דיור מוגן ב"ש: 240 בתים (בתכנון).

סיוע לקהילה
תחת האמרה “כל המקיים נפש אחת כאילו קיים עולם מלא", מזה כשלושה עשורים פועלת אלמוג למען הקהילה בדרכים שונות בהן: שיתופי פעולה עם האגודה למלחמה בסרטן, האגודה למען החייל, איל"ן, עמותת שניר והעמותה לקידום החינוך ת"א-יפו. בנוסף, קבוצת אלמוג שותפה מדי שנה במתן מלגות לסטודנטים. כל זאת מתוך תחושת שייכות, אחריות והכרה בחשיבות הסיוע החברתי במדינה.

אולי יעניין אותך גם


בר כל נמכרת לנתיב החסד (איזכור של BDI)

לקראת מיזוג  בשוק הקמעונאות החרדי: נתיב החסד  רוכשת את רשת בר כל אחרי מספר שנים לסירוגין בו ברכל הייתה על המדף, הרשת נמכרה בכפוף לאישור של רשות התחרות (בעבר רשות להגבלים עסקים) מתוך דה מרקר    

סקר: הקבלנים צופים עליה של 8.6% במחיר הדירה השנה

אייל ינאי, מנכ"ל משותף בחברת המידע העסקי Coface Bdi: "מסקר הקבלנים שערכנו עולה כי שנת הקורונה אכן פגעה פגיעה משמעותית בענף הבנייה

משרד DLR יצג וליווה את חברת פרוגרס אספקה רפואית ישראל, מקבוצת רז פרוגרס, בעסקה מורכבת לרכישה והקמה של מבנה תעשייתי ולוגיסטי חדש לפעילות הקבוצה

דוד, לונגו, רזניק יצגו וליוו את חברת פרוגרס אספקה רפואית ישראל, מקבוצת רז פרוגרס, בעסקה מורכבת לרכישה והקמה של מבנה תעשייתי ולוגיסטי חדש לפעילות הקבוצה, בשטח של מעל 7,500 מ"ר, המוקם בימים אלו בפארק התעשייה בעמק החפר.

לעדכן ולרענן את דיני המיסים והביטוח הלאומי – נחום פריידקס

עוד בתחילת המאה העשרים נאמר במג'לה (קודקס חוקים עותומאני שחל גם בארצנו) ש"עם שינוי הזמנים משתנים הדינים עימהם". ואכן הזמנים השתנו אך למחוקקים שלנו לא היה כנראה זמן ועניין לעדכן את הדינים ולהתאימם לחברה שהשתנתה. המג'לה בוטלה כבר בישראל (שנים רבות אחרי ביטולה בטורקיה), אך את מס ההכנסה משלמים אנו עדיין על פי פקודה מנדטורית שתוקנה מאות פעמים אך טרם הוחלפה בחוק ישראלי מותאם לזמנים החדשים. כך למשל, את הוצאות הפחת מחשבים עדיין על פי תקנות משנת 1941. בראש רשימת העסקים הזכאים לפחת מופיעים עדיין "בתי חרושת לקרח". עידן הקרח חלף אמנם מזמן אך הרשויות שלנו טרם עודכנו בכך. התקנות גם מפרטות עדיין את שיעורי הפחת על סוסים וחמורים שהיו בזמנו אמצעי ייצור חשוב, ואילו "פקודת המיסים (גביה)" מגדירה מי הוא "מוכתר" הכפר (לצורך ביצוע עקולים). פקודת מס הכנסה מטילה מס חברות על גופים הידועים בשם הקוד שלהם שהינו "חבר בני אדם".