BDI

AIG

חברה לביטוח

פרופיל

שנת הקמה 1996
כתובת רח' הסיבים 25, פתח תקווה- ראה מפה
טלפון 03-9272393
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.aig.co.il
   

מנהלים

יעל נדב, סמנכ"לית משאבי אנוש, AIG

יעל נדב

סמנכ"לית משאבי אנוש

שי פלדמן, מנכ"ל, AIG

שי פלדמן

מנכ"ל

אודות


חברת AIG העולמית הוקמה בשנת 1919 בסין, ופועלת כיום בכ-140 מדינות ברחבי העולם. AIG ישראל, העוסקת בעיקר בביטוח ללקוחות פרטיים, הוקמה בשנת 1997 ונמצאת כיום בבעלות בלעדית של AIG העולמית. AIG ישראל, חברה בינלאומית, הפועלת בתחום ביטוחי הרכב, דירה, משכנתא, תאונות אישיות, נסיעות לחו"ל, חיים ובריאות, ופועלת בנוסף בענפי ביטוח מסחרי (רכוש וחבויות, קבלנים וביטוחים פיננסיים - הכוללים ביטוח דירקטורים, אחריות מקצועית, ביטוח סייבר ועוד).

ערכיה של החברה הינם מצוינות, מיקוד בלקוח, יושרה ,הוגנות, יזמות ואנשים.
החזון המוביל את החברה: להיות חברת ביטוח אחרת, העוזרת ליצור עולם בטוח יותר עבור עובדיה ולקוחותיה. הדבר נעשה על ידי יצירת פתרונות מוצריים וטכנולוגיות ייחודיות ללקוחות ופעילויות ענפות עבור העובדים בתחום הבריאות והספורט.

דברים שלא ידעתם על AIG
• כיום עובדים ב-AIG ישראל כ-750 עובדים, 128 מהם בעלי ותק של עשר שנים ומעלה
• כ-86% מהמינויים בחברה מתבססים על קידום עובדים מתוך החברה
• ב-AIG עובדים 56% נשים ו-44% גברים
• 57% מכלל המנהלים בארגון – הינן נשים
• 62% מכלל העובדים הם מדור ה-Y
• AIG דוגלת בגיוון תעסוקתי ופועלת באופן שוטף למען שילובם של עובדים עם מוגבלות בחברה
• למעלה מ-50% מהגיוסים בחברה, מגיעים דרך ערוץ "חבר מביא חבר"

תרומה לקהילה
כחלק מחזונה של החברה ליצור עולם בטוח יותר, AIG דוגלת בפעילות התנדבותית ענפה לקידום עולם בטוח יותר גם בקהילה, במסגרתה מובילה החברה הדרכות מעשיות בבתי ספר, מתנ"סים ובמרכזי יום לקשיש בנושאי בטיחות בדרכים וגלישה בטוחה. בנוסף, ייצרה החברה פלטפורמה להתנדבות העובדים בסביבת בילוי ומועדונים על מנת למגר את תופעת הנהיגה בשכרות.
החברה אף מעודדת יזמות בקרב צעירים בפריפריה ואימצה קבוצה דרך עמותת "יוניסטרים", אותה היא מלווה ע"י הדרכות מעשירות ומתן כלים יישומיים.

רווחת העובדים ואירועי חברה
השנה, השתתפו עובדי החברה ובני משפחותיהם בנופש באילת ובקרואטיה.
עובדים המשתייכים למגזר הדתי ייצאו במהלך השנה לנופש מותאם בפראג, זאת מתוך רצון להתחשב בצורה הטובה ביותר בצרכי עובדי החברה המשתייכים למגזר הדתי.
נופשי החברה הנערכים אחת לשנה מצטרפים למגוון אירועי הרווחה ביניהם: אירוע חנוכה לעובדי החברה ובני משפחותיהם, אירוע לילדי עובדים העולים לכיתה א', מתנות בחגים ובאירועים משפחתיים משמעותיים והקמת קבוצות ספורט ובריאות כגון: קבוצת ריצה, כדורגל, כדורשת, כדורסל, חוגי פילאטיס וכושר, קבוצות להפסקת עישון ולאכילה נכונה.

פיתוח ידע
כפועל יוצא מאחד מערכי החברה – "אנשים", החברה משקיעה רבות בפיתוח ההון האנושי בהיבט של מתן ידע ושיפור מיומנויות נדרשות. החברה מכשירה פנימית את עובדיה במוקדים הטלפוניים בקורסים מקצועיים, מעשירה ומפתחת את פורום המנהלים, מקיימת מפגשי עמיתים, מייצרת מסלולי פיתוח אישי ומקצועי לעובדים ומעניקה מלגות אקדמאיות מדי שנה לעובדים מצטיינים.
בנוסף, עורכת החברה תחרות BIG IDEA ומאפשרת לעובדיה להעלות שלל רעיונות חדשים, רעיונות לשיפור או לייעול.
הסביבה התחרותית
AIG היא חברת ביטוח אחרת כאשר היושרה וההוגנות הן ערכי היסוד של החברה. כפועל יוצא מכך, השנה זו השנה השישית בה AIG דורגה במקום הראשון בתשלום תביעות במגוון מוצרים. זכייה זו במדד השירות של משרד האוצר, היא המחשה למחויבות של עובדי החברה כלפי לקוחותיה. כחלק מהאג'נדה השיקו לאורך השנים מגוון מוצרים חדשניים אשר השפיעו על שוק הביטוח כולו. לפני מספר שנים התקבלה ההבנה שחברות הביטוח כיום רק מטפלות במקרה הביטוחי. לצרכן יש בעיה – חברות הביטוח עוזרות להתגבר עלייה. אך לחברות הביטוח אין אחריות על מניעת המקרה הביטוחי. AIG בחרה לעזור ללקוחותיה להימנע מסיכונים מיותרים ולהיות Safe – בכל מקום ובכל זמן כשותפים לעולם בטוח יותר.

AIG Safe Drive
AIG ממשיכה לשווק בבלעדיות מערכת המודדת את מאפייני הנהיגה בפועל, באמצעות הטכנולוגיה של חברת איתוראן. המערכת מאפשרת לקבל חיווי בזמן אמת ולשפר את איכות הנהיגה לאורך תקופת הביטוח, כאשר נתונים טובים אף מאפשרים לנהג לקבל הנחה בעת החידוש. מוצר דגל זה זכה גם בפרס מוצר השנה – בחירת הצרכנים לחדשנות בתחום הביטוח, שכן יש לו ערך מוסף ברור לכל הנהגים ובפרט לנהגים צעירים, שהוריהם רוצים לוודא שהם נוהגים באופן אחראי.

AIG SafeLife
תוכנית ביטוח בריאות וחיים הראשונה בישראל המעודדת שמירה על אורח חיים בריא ומתגמלת כספית לקוחות שפעילים גופנית. בניגוד למוצרי הביטוח הקיימים בשוק, בהם מבוטחים משלמים על פי מצבם הבריאותי ביום רכישת הביטוח, בתוכנית AIG Safe Life הלקוח יכול להוזיל את עלות הביטוח בכל שנה עד 25%, תלוי עד כמה הוא היה פעיל גופנית. התוכנית החדשה תלווה באפליקציה ייעודית וחדשנית אשר פותחה לאחר למעלה משנה של מחקר, ועבודה מאומצת. בתהליך העבודה חברה AIG לפרופ' דן אריאלי, מומחה לכלכלה התנהגותית המצליח בעולם בתחומו, ושילבה את התובנות שלו במוצר שלנו.

AIG Safe Home
מוצר זה נוגע בסיכון המשמעותי ביותר בבית בעיני לקוחותינו, והוא נזקי הצנרת.
הבית הוא הנכס היקר לנו ביותר, ובו, בנוסף לחפצי ערך רבים, גם פריטים בעלי ערך רגשי גבוה שאף תשלום מחברת ביטוח לא יוכל להחזיר.
לאור זאת, AIG השיקה את המוצר בכדי להקנות ללקוחותיה שקט נפשי בסיכון נזקי הצנרת והצפות ובכך גם לתגמל את הלקוחות בהנחה משמעותית, וזאת לאור צמצום משמעותי של הסיכון לרכושם.

מצוינות בשירות
צרכנים מודדים חברת ביטוח על פי מידת עמידתה לצדם ברגע האמת, ורגע זה הוא מועד הגשת התביעה. גם השנה, ובפעם השישית ברציפות, AIG דורגה בראש המדד, והיא חברת הביטוח שמשלמת תביעות הכי מהר בישראל. המדד מפורסם ע"י משרד האוצר על בסיס נתוני אמת של כל חברות הביטוח בישראל.

אולי יעניין אותך גם


CofaceBdi: כ-80% מהעסקים בישראל הפועלים מול סין צופים עליות מחירים לצרכן בגלל הקורונה

כ-50% מחברות שמייבאות מסין: כבר קיים מחסור במוצר הסופי הנמכר לצרכן הישראלי
חברות תיירות: צניחה של מעל 30% בביקוש של הישראלים לחופשות בחו"ל, 67% השיבו כי ניכרת כבר השפעה על הזמנת החופשות לקיץ

דרוש פיקוח רגולטורי גם על מטבעות דיגיטליים , דן צוק משרד עורכי דין

כמו במטבע רגיל, המסחר בביטקוין משמש להפקת רווחים משינוי במחיר הנכס. בשניהם המשקיע חשוף לסיכוני שוק

לשון הרע ברשת הפייסבוק (עו"ד שלומי וינברג)

רשת הפייסבוק היא הרשת החברתית הפופולרית ביותר בעולם.