BDI

AGI GROUP - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים בע"מ

השקעות בנדל"ן בארץ והתחדשות עירונית

פרופיל

שנת הקמה 2014
כתובת רח' רוטשילד 29, בת ים - ראה מפה
טלפון 03-6596669
פקס 03-5066069
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.agigroup.co.il
   

מנהלים

דני אגי, מנכ״ל ובעלים, AGI GROUP - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים בע"מ

דני אגי

מנכ״ל ובעלים

אביב נעים, סמנכ״ל, AGI GROUP - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים בע"מ

אביב נעים

סמנכ״ל

ארתור קוסייב, מנהל פיתוח עסקי, AGI GROUP - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים בע"מ

ארתור קוסייב

מנהל פיתוח עסקי

אביאל ספיאשוילי, מנהל תחום התחדשות עירונית אזור גוש דן, AGI GROUP - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים בע"מ

אביאל ספיאשוילי

מנהל תחום התחדשות עירונית אזור גוש דן

דוד גשר, מנהל תחום התחדשות עירונית, AGI GROUP - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים בע"מ

דוד גשר

מנהל תחום התחדשות עירונית

אודות AGI GROUP - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים בע"מ


AGI GROUP - ד.נ.א.ג נכסים ופרויקטים בע"מ היא חברה להשקעות, פיתוח וניהול פרויקטים ייחודיים בתחום הנדל"ן העוסקת בהשבחת קרקעות, בנייה למגורים ונדל"ן מניב ובפרויקטים של התחדשות עירונית. סוד הצלחתה של חברת AGI GROUP בזיהוי הזדמנויות נדל"ן מניבות, התאמת הנכסים לצורכי הלקוחות, ומתן שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שקיפות ואמינות.

לאורך השנים, איתרה החברה והכשירה ברחבי הארץ מאות דונמים של קרקעות להשקעה, בנתה ושיווקה מגוון פרויקטים נדל"ניים – בנייני מגורים, מגדלי משרדים, שטחי מסחר ופרויקטים של התחדשות עירונית.
החברה, בראשות הבעלים והמנכ"ל דניאל אגי והמנכ"ל המשותף דוד אלייב, מעסיקה סוללת מומחי נדל"ן, אנשי פיננסים, עורכי דין, רואי חשבון, מנהלי חשבונות, אנשי מכירות ואנשי שירות לקוחות.

החזון: בית לאנשים ולא ל"כרישים"
חתירה למצוינות מאפיינת את צוות העובדים המסור והאיכותי. אנשי המקצוע מלווים את הלקוחות באופן אישי וצמוד לאורך כל הדרך. בזכותם זוכה החברה לאמון לקוחותיה בכל הפרויקטים שהיא מנהלת, ואכן, אחוז גבוה מלקוחות החברה הם לקוחות חוזרים.
"אנו רואים במשקיעים שלנו חלק מהמשפחה ומציעים להם שירות ללא פשרות", מדגיש הבעלים והמנכ"ל דניאל אגי. "החזון שלנו הוא להיות בית לאנשים ולא ל'כרישים', ולכן אנו מאפשרים לכל אדם מן הרחוב להשקיע בנדל"ן, בפרויקטים מגוונים, בפריסת תשלומים גמישה ביותר. הלקוחות מצליחים להניב תשואות נאות על השקעתם הראשונית".

מבט קדימה: מחויבות בלתי מתפשרת ללקוחות
אגי מצביע על העובדה שבכל פרויקט שהחברה משווקת היא משאירה אחוז מסוים בבעלותה. "זה נובע מתוך האמונה העזה בכל אחד מהפרויקטים שלנו. אנו מחויבים להמשיך להביט קדימה, לזהות הזדמנויות רלוונטיות לכול לקוחותינו ולהביא את עולם הנדל"ן ישירות אליהם", מסכם הבעלים והמנכ"ל של חברת AGI GROUP.

קרקעות להשקעה
אשדוד – רובע נחל: תכנית המקודמת על ידי העירייה לבניית שכונת מגורים בת 15,000 אלף יחידות דיור בעתודת הקרקע האחרונה בעיר. חברת AGI GROUP משווקת את הקרקעות במיקום הטוב ביותר בשכונה העתידית.
חדרה-מתחם 24 : קרקעות המיועדות לבנייה רוויה ממוקמות מערבית לכביש 4, דרומית לשכונת בית"ר. המיקום מעולה: קרוב ליער חדרה.
שכונת "רמז החדשה" צמודה לשכונת רמז היוקרתית הקרובה למרכז העיר. הקרקעות, המיועדות לבנייה וכבר מופיעות בתכנית מתאר, המשווקות על ידי AGI GROUP ונמצאות במיקום מעולה – מול כביש 431 – מרכז ראשון לציון.
ראשון לציון: במתחם ה-1000 מתוכננות להיבנות 4,900 יחידות דיור, 1,700,000 מ"ר הייטק, מרכזים פיננסים, מרכזי עסקים, מלונות, מרכזי קונגרסים, תערוכות, מוסדות מחקר וחינוך ייעודי לצד מתחמי פנאי ובילוי. במרכזה של השכונה יוקם פארק מרכזי רחב ידיים וייחודי.
מתחם גלילות: על פי התכנית, בשטח של 2 מיליון מ"ר ייבנו 12,000-9,000 יחידות דיור ו-700-500 אלף מ"ר תעסוקה ומסחר, ומרכז תחבורתי כוללתחנת רכבת.
תל אביב: תכנית 3700 ממוקמת בין מלון מנדרין לבין שדה דב בתל אביב ומחברת בין השכונות הצפוניות היוקרתיות של תל אביב לים. על פי התכנית, עתידה להיבנות בשטח שכונה שתכלול 12,000 מבני מגורים, תעסוקה, מלונאות, מסחר ופנאי.
בת-ים: פרויקט הדגל "פארק הים" יכלול 10,000 יחידות דיור, מרכז ספורט חדשני, מבני ציבור ותרבות, מרכז תעסוקה ומסחר מודרני, המשתרע על פני כ-2 מיליון מ"ר וכולל את מרכז העסקים UP.
חולון: תוכנית ח-500 משתרעת על שטח של 4,000 דונם וצפויה לכלול כ-14 אלף יחידות דיור, כמיליון מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר, כ-150 אלף מ"ר שטחים למבני ציבור, ופארק ציבורי בגודל 1,200 מ"ר.
פרויקט חוף התכלת: עתודת הקרקע האטרקטיבית ביותר כיום על קו החוף של הרצליה הפכה באחרונה מוקד משיכה למשקיעים רבים בנדל"ן. מדובר בקרקע חקלאית המצויה בהליך של שינוי ייעוד. מתוכננות כ-10,000 יחידות דיור, עם מבני תעשיה ומסחר, מלונות לאורך קו החוף של העיר הרצליה.
גדרה: קרקע חקלאית. על פי המידע שבידי החברה תופשר בעתיד הקרוב לבנייה.
יוקנעם: שטח הנמצא בין שתי שכונות מגורים והסבירות להפשרה נראית גבוהה.

פרויקטים לבנייה
נדל"ן מניב
בת-ים, UpTown Business: הקמת מגדל משרדים יוקרתי המשקיף על תל אביב מהנקודה הגבוהה ביותר בבת ים. המגדל ישתרע על שטח של 20 אלף מ"ר וייבנה מעל 3 קומות מסחר בשטח של 10 אלף מ"ר שעתידים בו לפעול בנקים, מסעדות וחנויות. על תכנון הפרויקט, הכולל מפרט עשיר ומוקפד ביותר, הופקד משרד האדריכלים יסקי-מור-סיוון.

התחדשות עירונית
יפו, מתחם הבעש"ט: החברה מקדמת מספר פרויקטים של תמ"א 38/2 במתחם. האיזור נמצא בסמוך לים ולקו האדום של הרכבת הקלה. על פי התכנון ייבנו 198 יחידות דיור חדשות.
בת-ים, רוטשילד (פרויקט המייסדים): פרויקט פינוי-בינוי הנמצא במרכז העיר במרחק הליכה מחוף הגולשים ובסמוך לתחנת הרכבת הקלה. במקום ייבנו כ-1,200 יחידות דיור עם שטחי מסחר ומשרדים.
יפו, מתחם המחרוזת: פרויקט פינוי-בינוי הנמצא בשכונת יפו ד', הקרובה לציר הכניסה לבת ים ונתיבי איילון, לתחנות רכבת ישראל והרכבת הקלה. במקום ייבנו 745 יחידות דיור חדשות (5-4-3 חדרים, פנטהאוזים ודירות עם מרפסות תלויות).
ראשון לציון, הרצל 34: בפרויקט ייבנו 170 יחידות דיור+ 5,300 מ"ר שטח מסחרי ומשרדים.
מנשה קפרא: פרויקט 104יח' +4,000 מר' מסחרי ומשרדים
ארלוזורוב 40, בת ים: פרויקט של 54 יח' בתמהיל של 3, 4, 5 חד'.
הרצוג 2-4, בת ים: פרויקט של 40 יח' בתמהיל של 2, 3, 4 חד'.
קלויזנר 7-9, בת ים: פרויקט של 66 יח' בתמהיל של 2, 3, 4 חד'.
ירושלים 65-67, בת ים: פרויקט של 65 יח' בתמהיל של 2, 3, 4, 5 חד'.

 

אולי יעניין אותך גם


יום האישה 2019 : שיעור הנשים המכהנות בתפקיד מנכ"ל 4% בלבד ; שיעור היו"ריות 5%

נקודת אור: בתחום הבנקאות שיעור המנכ"ליות מגיע ל – 31%

קצת על סיילספורס / Salesforce , ענקית פתרונות מחשוב ענן ו- CRM המובילה בעולם

נילי גור ראש תחום מיתוג מעסיק וחוויית העובד בחברה  מוכרת בישראל כאחת הנשים המובילות בתחום מחוברות עובדים,
וגם המסלול הלא שגרתי של אפרת רפופורט כולל את אליפות הארץ בלחימה משולבת בתיכון והקמת יוזמה חברתית   בגיל 32, אחרי שהקימה סטארט־אפ ומכרה אותו,
היא מונתה למנכ"לית מרכז הפיתוח של החברה

שופרסל משנה את כללי המשחק בשוק מוצרי החשמל

רכישת מיניליין על ידי שופרסל מהווה למעשה החלפה של השחקנים הקיימים כיום

דירוג שוב שות' משרד עורכי דין בתחומים: נדל"ן ותכנון ובניה

שוב ושות' משרד עורכי דין מדורג בקבוצת העילית של משרדי עורכי הדין המובילים בנדל"ן ובתכנון ובניה