BDI

אפריקה התחדשות עירונית – פינוי בינוי

החברה מתמחה בייזום, פיתוח, ניהול והוצאתם לפועל של פרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית. בפעילותה, מתמקדת כיום החברה בביצוע פרויקטים בהיקפים נרחבים בתחום הפינוי-בינוי

פרופיל

שנת הקמה 2011
כתובת יוני נתניהו 1א, , אור יהודה - ראה מפה
טלפון 03-79092878481*
פקס 03-5383998
דוא"ל [email protected]
אתר החברה africa-ur.co.il
פרופילים נוספים אפריקה התחדשות עירונית – פינוי בינוי
   

מנהלים

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל ויו"ר אפריקה התחדשות עירונית, אפריקה התחדשות עירונית – פינוי בינוי

מיכה קליין

מנכ"ל אפריקה ישראל ויו"ר אפריקה התחדשות עירונית

אסף סימון, מנכ"ל, אפריקה התחדשות עירונית – פינוי בינוי

אסף סימון

מנכ"ל

אודות אפריקה התחדשות עירונית – פינוי בינוי


החברה מובילה את תחום ההתחדשות בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי שצברה במגוון רחב של תחומים: מימון, רישוי, הנדסה ובינוי, משאבים פיננסיים נרחבים והון אנושי איכותי. זאת, לצד מחלקת שרות דיירים המלווה באופן אישי את דיירי המתחם מתחילת הדרך ועד לאחר האכלוס בפועל. כחברה בת של חברה ציבורית נהנים בעלי הדירות משקיפות ואמינות מלאים לצד שיתופם ככל הניתן במידע הנוגע לתהליך התקדמות הפרויקט. ערכים הנתפסים על ידי אפריקה התחדשות עירונית כאבני הבניין שבבסיס הצלחתו של כל פרויקט התחדשות העירונית.

מנהלים בכירים נוספים

חיים דוד

סמנכ"ל הנדסה

נעמה גברא

אדריכלית חברה

אפריקה התחדשות עירונית מקדמת כיום למעלה מ-40 פרויקטים, בין היתר בנתניה, הרצליה, חיפה, ירושלים, רמת גן, גבעתיים תל אביב ובאר שבע. בשנים האחרונות שמה החברה דגש נרחב על תחום הפינוי בינוי ברחבי הארץ. הניסיון העשיר והיכולות הפיננסיות הנרחבות של החברה מאפשרים לה לקדם פרויקטים באופן מהיר.

היקף הפרויקטים הנמצאים כיום בביצוע הוא בין הגבוהים בשוק הישראלי, והחברה מתגאה בסיום מוצלח ואכלוס של 10 פרויקטים עד כה ברמת גן ובגבעתיים מסוג תמא 38/2, וביצוע בו זמנית של 9 פרויקטים נוספים, כאשר אחד מהם הינו פרויקט הפינוי בינוי הראשון בנתניה בהיקף של כ-390 יח"ד. במהלך השנה האחרונה הצטרפו למעגל הביצוע פרויקטים נוספים ביניהם פרויקט פינוי בינוי ראשון בשכונת הקטמונים בירושלים.

אסף סימון, מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית, מילא שורה של תפקידים ניהוליים בחברת אפריקה ישראל מגורים, ובתפקידו האחרון כיהן כמנהל הכספים של החברה.

חוסן פיננסי ומוניטין רב אפריקה התחדשות עירונית, בהיותה חברת בת של אפריקה ישראל מגורים, חברה ציבורית גדולה ומוכרת, בעלת חוסן פיננסי מהגבוהים בענף הנדל"ן, נהנית החברה ממוניטין רב המאפשר גישה ישירה ומקיפה למוסדות פיננסים לצרכי ליווי בנקאי, המהווה ערובה מרכזית להצלחתם של פרויקטים מסוג זה.

הדיירים במרכז

בבסיס העשייה של החברה עומדים הדיירים במרכז כשותפים מלאים לתהליך ההתחדשות. אפריקה התחדשות עירונית מציבה בבסיס האסטרטגיה העסקית שלה את השאיפה להקנות ללקוחות הקצה שלה תחושת ביטחון מרבית, המושגת בין היתר באמצעות תודעת שרות מפותחת והקפדה על עמידה בלוחות הזמנים אליהם התחייבה במסגרת הפרויקטים. החברה מקפידה על שירות אישי ללקוחותיה, ולכן הקימה מחלקת שירות דיירים המטפלת במאות בעלי דירות שפינו כבר את דירתם. המחלקה בעלת זמינות גבוהה ביותר ומעניקה מענה מקיף החל מההתקשרות הראשונית ועד לאכלוס.

תרומה לקהילה

אפריקה התחדשות עירונית רואה במעורבות בקהילה ובטיפוחה חלק בלתי נפרד מפעילותה השוטפת ומשקיעה מזמנה בעשייה התנדבותית בקהילה. כחלק מפעילות קהילתית-התנדבותית זו, החברה דואגת לארגן ימי התנדבות במסגרתם עובדיה יוצאים לחדש דירות במבנים ישנים שטרם עברו התחדשות עירונית ועוד.

פרויקטים נבחרים

פעילותה העסקית של אפריקה התחדשות עירונית נמצאת בצמיחה משמעותית, וכיום כל אחד מוזמן למשרד המכירות של החברה בעיר רמת גן, המשווק כ-10 פרויקטים באזור המרכז, בין היתר ברחובות הפודים, חצור, קריניצי ואנה פרנק ברמת גן, קק"ל, בורוכוב, המעיין בגבעתיים, בלוך בתל אביב ועוד. כמו כן פתחה החברה מרכז מכירות בעיר ירושלים לאור התחלות הבניה הקרובות בין היתר בפרויקט סביוני קטמון החדשה (ברחוב סן מרטין).

מותג סביוני העיר

אפריקה התחדשות עירונית משווקת לקהל הרחב את יתר הדירות שנבנות במסגרת זכויותיה בפרויקטים המבוצעים על ידה, באמצעות המותג סביוני העיר.

סביוני העיר הינו פיתוח של מותג הפרמיום סביונים, שמלווה את החברה האם אפריקה ישראל מגורים מראשיתה. ביסודו עומדת השאיפה להקים שכונות חיוניות ודינמיות בעלות שטחים ציבוריים נרחבים המתוכננות בקפידה ומספקות חוויית מגורים קהילתית איכותית המעניקה גישה לשירותים קהילתיים במרחק הליכה, פארק ירוק, מרחב בטוח לילדים ועוד. מותג הסביונים מתפקד כתו איכות עבור קהל הלקוחות, ומשמש כמקור השראה לפיתוח הפרויקטים שבתחום ההתחדשות העירונית.

למידע אודות פרויקטים בשיווק, סביוני העיר רח' הרא"ה 22, רמת גן    טל' 3880*

אולי יעניין אותך גם


מזכרת – 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2020

המזכרת השנתית – 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2020

עשור למחאה החברתית: זינוק של עד 50% במחירי הדירות, עלייה לא מספיקה בהתחלות הבנייה – וזינוק בביקושים לדירות

סקירה מיוחדת של חברת המידע העסקי CofaceBdi מראה במספרים את כשלון המחאה החברתית הגדולה של 2011 ושל הממשלה בניסיון לטפל בשוק הדיור

כאן עובדים בכיף מתוך שש עם – ערוץ 13

כתבה משש עם אמנון לוי, ערוץ 13 , 4-5-21 , על סקר החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2021