BDI

אפריקה ישראל מגורים בע"מ

ייזום והקמת פרויקטים למגורים

פרופיל

כתובת רח' יוני נתניהו 1ג', ת.ד. 715, אור יהודה 6025602- ראה מפה
טלפון 03-7402555
פקס 03-6339170
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.africa-israel.co.il/megurim

מנהלים

יעקב‭ ‬לוקסנבורג, יו"ר, אפריקה ישראל מגורים בע"מ

יעקב‭ ‬לוקסנבורג

יו"ר

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל ויו"ר אפריקה התחדשות עירונית, אפריקה ישראל מגורים בע"מ

מיכה קליין

מנכ"ל אפריקה ישראל ויו"ר אפריקה התחדשות עירונית

אודות


מאז‭ ‬הפיכתה‭ ‬לחברה‭ ‬ציבורית‭ ‬בשנת‭ ‬2006‭ ‬מובילה‭ ‬אפריקה‭ ‬ישראל‭ ‬מגורים‭ ‬את‭ ‬שוק‭ ‬הנדל‭"‬ן‭ ‬למגורים‭ ‬בישראל‭.‬

מנהלים בכירים

אהרן פרנקל

סמנכ"ל כספים

דיוויד סוקט

סמנכ"ל תכנון

טל פלב

סמנכ"ל הנדסה

דן גינגיס

סמנכ"ל שיווק ומכירות

אסף סימון

מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית

פעילות החברה מתמקדת בייזום והקמה של פרויקטים למגורים על כל שלביהם. החל משלב רכישת הקרקע, דרך כל שלבי התכנון, הבנייה, הפיתוח הציבורי, השיווק, מכירת הדירות ואכלוסן.

אפריקה ישראל מגורים שינתה את פני תרבות הדיור בישראל עם יצירתו של המותג סביונים, המאגד תחתיו שכונות מגורים קהילתיות ברחבי הארץ, מתוכננות למשעי על פי מתכונת "שכונה שהיא עיר". שכונות הסביונים כוללות שירותים קהילתיים מתקדמים ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה, ומעניקות לדייריהן סביבה של ביטחון אישי, שקט נפשי ורכישה בטוחה וכדאית. הודות לכך, הן מושכות אליהן אוכלוסייה איכותית ומבטיחות את ערך הנכס לאורך שנים.

לאורך שנים, השכילה החברה לשלב ניהול מוקפד והתנהלות פיננסית איתנה עם צבר פרויקטים איכותי ורחב היקף.

מותג הסביונים

מותג הסביונים, מותג הבית של אפריקה ישראל מגורים המזוהה עם פעילות החברה, נולד מתוך ההבנה כי הצרכן אינו מחפש רק דירה יפה במחיר אטרקטיבי אלא ערך מוסף בדמות איכות חיים וחוויית מגורים עשירה. בבסיס מותג הסביונים עומדת השאיפה להקים שכונות מגורים מתוכננות בקפידה, המספקות חוויית מגורים קהילתית איכותית. לא עוד בניין בודד, אלא שכונות חיוניות ודינמיות בעלות שטחים ציבוריים נרחבים, המאפשרות גישה לשירותים קהילתיים במרחק הליכה, אוכלוסייה איכותית, פארק ירוק, מרחב בטוח למשחקי הילדים ועוד.

שכונות הסביונים מהוות עבור דייריהן שם נרדף לחוויית מגורים איכותית ובנייה בסטנדרטים גבוהים ומוקפדים, לצד שירות חסר פשרות. ככאלה, הן נתפסות עד היום כגורם שבין היתר הטביע חותם של שינוי במספר ערים באזור בקעת אונו, כשהבולטות ביניהן הן השכונות הוותיקות נווה סביון באור-יהודה וקריית הסביונים ביהוד.

פרויקטים קיימים ועתידיים

ברשותה של אפריקה ישראל מגורים מלאי פרויקטים בביצוע ובתכנון בהיקף של כ-3,400 יח"ד ברחבי הארץ (כולל חלקם של השותפים), מתוכו מקימה ומשווקת כיום כ-2,300 יח"ד. בכפוף לאסטרטגיה העסקית שלה, החברה בוחנת כל העת איתור קרקעות חדשות לצורך הקמת שכונות מגורים נוספות והרחבת הפעילות, והיא תמשיך להרחיב את פעילותה בשנים הקרובות.

להלן ארבע זרועות הפעילות היזמית של החברה:

1. שכונות הסביונים – מותג הדגל של אפריקה ישראל מגורים – "שכונות הסביונים", שמוקמות בעשרות ערים ברחבי ישראל נולד בשכונת היוקרה סביון, שהיוותה מקור השראה לפיתוח המותג. בשנה האחרונה, המשיכה החברה להתמקד בגיוון תמהיל הדירות המשווקות על ידה תחת המותג שכונות הסביונים, לצד שיווק בערי ביקוש גם בערים כדוגמת חריש, כפר יונה וגבעת שמואל. לאחרונה פתחה החברה לשיווק את פרויקט מתחמי הסביונים בראשל"צ, הכולל 554 יח"ד, מתוכן 394 יח"ד למשתכן, וכן שלבים נוספים בפרויקטים סביוני השרון בכפר יונה, סביוני חריש ועוד, במקביל להמשך שיווק פרויקטי מחיר למשתכן בהרצליה ובשהם. כמו כן, קולקציית היוקרה המרכזת את הפרויקטים המגה יוקרתיים של החברה, וכוללת בין היתר שני פרויקטים בולטים במרכז ירושלים: חצר הנביאים וסביון VIEW.

2. דיור למשתכן – לצד ביסוס מותג הסביונים ובהתאם למגמות בשוק, החברה מרחיבה מעת לעת את סל המוצרים שלה על ידי איתור נישות חדשות להשקעה ופיתוח, דוגמת כניסה לתחום הדיור למשתכן בשכונת גליל ים בהרצליה, בראשל"צ, בשהם ובנס ציונה.

3. דיור להשכרה ארוכת טווח –  עם פרויקט סביוני גליל ים בהרצליה ובשהם. בנוסף, השלימה רכישת הקרקע להקמת פרויקט דיור להשכרה גם בירושלים.

4. התחדשות עירונית – אפריקה ישראל מגורים מחזיקה בבעלות מלאה בחברת הבת אפריקה התחדשות עירונית באמצעות המותג "סביוני העיר" , המתמחה בקידום פרויקטי פינוי ובינוי ופרויקטים של תמ"א 38/2 מסוג הריסה ובינוי מחדש/ פינוי בינוי/ קומבינציה מסוג מכר חלקי, תוך ניצול זכויות בנייה קיימות ולרבות זכויות מתוקף תמ"א 38 על תיקוניה.

אפריקה התחדשות עירונית מובילה את תחום ההתחדשות בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי שנצברו, והיקף הפרויקטים הנמצאים כיום בביצוע החברה הוא בין הגבוהים בשוק הישראלי. לרשות החברה עומדים ידע מקצועי רב במגוון רחב של תחומים, בהם מימון, רישוי, הנדסה ובינוי, משאבים פיננסיים נרחבים והון אנושי איכותי. זאת, לצד מחלקת שרות דיירים המלווה באופן אישי את דיירי המתחם מתחילת הדרך ועד לאחר האכלוס בפועל. כיום משווקת אפריקה התחדשות עירונית 8 פרויקטים מסוג תמ"א הריסה ובנייה, ופרויקט פינוי בינוי הראשון בנתניה. בסה"כ מקדמת אפריקה התחדשות עירונית למעלה מ-40 פרויקטים, בין היתר בנתניה, הרצליה, ירושלים, נתניה, רמת גן, גבעתיים, תל אביב ובאר שבע, מתוכם אוכלסו שמונה פרויקטים.

גורמי ההצלחה

אפריקה ישראל מגורים נבחרת שנה אחר שנה, על פי סקר דעת קהל של חברת גיאוקרטוגרפיה וגורמים שונים, לחברת הבנייה הטובה והאמינה ביותר בישראל. זאת, הודות לגודלה ולוותק שלה, המספקים לה את מרב היתרונות הדרושים לה בהתמודדות מול הסביבה התחרותית בה היא פועלת.

החברה נהנית מחוסן פיננסי גבוה לצד קופת מזומנים נזילה, וברשותה עשרות פרויקטים ועתודות קרקע באזורי הביקוש, לצד צוות עובדים מיומן ומקצועי המקפיד על איכות, חדשנות ויצירתיות בכל התחומים: שיווק, תכנון והנדסה ומחויב להצלחת החברה ולטובת לקוחותיה.

תרומה לקהילה

החברה מהווה חלק מן הקהילה בשכונות ובערים בהן היא בונה ופועלת לקידום פעילויות לטובת הציבור.

אולי יעניין אותך גם


סעד זמני כספי לניזוק – משרד בלטר, גוט, אלוני ושות'.

האם בית משפט הדן בתביעה כספית נזיקית מוסמך לחייב נתבע להקדים ולשלם לתובע סכום כסף, על חשבון הסכומים שהתובע עשוי לקבל בפסק הדין? ומהן אמות המידה למתן סעד כספי זמני שכזה לניזוק? בעבר הפסיקה ראתה בסעדים הזמניים תרופות חירום שנועדו להקפיא מצב קיים ולמנוע מצבים בלתי הפיכים, על מנת להבטיח את קיומו התקין של ההליך […]

85% מהמעסיקים טוענים שזמן ההגעה של העובדים למקום העבודה התארך בשנה האחרונה

59% מהמעסיקים מעריכים שהמרחק ומשך זמן ההגעה לעבודה מהווה שיקול משמעותי בבחירת מקום העבודה

הפדיון בענף החלפים עמד ב 2017 על 3.5 מיליארד ש"ח בשנה

דו"ח CofaceBdi מספטמבר 2017 העריך את הפדיון בענף החלפים ב3.5 מיליארד ש"ח