BDI

אפריקה ישראל מגורים בע"מ

ייזום והקמת פרויקטים למגורים

פרופיל

כתובת רח' יוני נתניהו 1ג', ת.ד. 715, אור יהודה 6025602- ראה מפה
טלפון 03-7402555
פקס 03-6339170
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.africa-israel.co.il/megurim
   

מנהלים

יעקב‭ ‬לוקסנבורג, יו"ר, אפריקה ישראל מגורים בע"מ

יעקב‭ ‬לוקסנבורג

יו"ר

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל ויו"ר אפריקה התחדשות עירונית, אפריקה ישראל מגורים בע"מ

מיכה קליין

מנכ"ל אפריקה ישראל ויו"ר אפריקה התחדשות עירונית

אודות אפריקה ישראל מגורים בע"מ


מאז‭ ‬הפיכתה‭ ‬לחברה‭ ‬ציבורית‭ ‬בשנת‭ ‬2006‭ ‬מובילה‭ ‬אפריקה‭ ‬ישראל‭ ‬מגורים‭ ‬את‭ ‬שוק‭ ‬הנדל‭"‬ן‭ ‬למגורים‭ ‬בישראל‭.‬

מנהלים בכירים

אהרן פרנקל

סמנכ"ל כספים

דיוויד סוקט

סמנכ"ל תכנון

יוסי בן אליעזר

סמנכ"ל הנדסה

דן גינגיס

סמנכ"ל שיווק ומכירות

אסף סימון

מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית

 

פעילות החברה מתמקדת בייזום והקמה של פרויקטים למגורים על כל שלביהם. החל משלב רכישת הקרקע, דרך כל שלבי התכנון, הבניה, הפיתוח הציבורי, השיווק, מכירת הדירות ואכלוסן.

אפריקה ישראל מגורים שינתה את פני תרבות הדיור בישראל עם יצירתו של המותג סביונים, המאגד תחתיו שכונות מגורים קהילתיות ברחבי הארץ, מתוכננות למשעי על פי מתכונת "שכונה שהיא עיר". שכונות הסביונים כוללות שירותים קהילתיים מתקדמים ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה, ומעניקות לדייריהן סביבה של ביטחון אישי, שקט נפשי ורכישה בטוחה וכדאית. הודות לכך, הן מושכות אליהן אוכלוסייה איכותית ומבטיחות את ערך הנכס לאורך שנים.

כמו כן, השכילה החברה לשלב ניהול מוקפד והתנהלות פיננסית איתנה עם צבר פרויקטים איכותי ורחב היקף. אסטרטגיית החברה מבוססת על פעילות בכל תחומי הנדל"ן למגורים. מיזמות "קונבנציונלית" במסגרת שכונות הסביונים, דרך פעילות ענפה במתווים השונים כגון דיור להשכרה לטווח ארוך, מגוון פרויקטי תמ"א והתמקדות בפרויקטים גדולים של פינוי בינוי בתחום ההתחדשות העירונית וכלה בדיור מחיר למשתכן.

החברה בחרה לרכז חלק נכבד מפעילותה בתחום מגורי היוקרה. בתחום זה ניתן למצוא את פרויקט DUO TEL AVIV הממוקם בין הרחובות איבן גבירול, ארלוזורוב ובן סרוק. בנוסף בחרה החברה להרחיב את פעילותה גם לתחום הנכסים המניבים הכוללים מסחר ותעסוקה בערים שונות כגון ירושלים, מודיעין, תל אביב, גבעת שמואל , נתניה ועוד.

מותג הסביונים

מותג הסביונים, מותג הבית של אפריקה ישראל מגורים המזוהה עם פעילות החברה, נולד מתוך ההבנה כי הצרכן אינו מחפש רק דירה יפה במחיר אטרקטיבי אלא ערך מוסף בדמות איכות חיים וחוויית מגורים עשירה. בבסיס מותג הסביונים עומדת השאיפה להקים שכונות מגורים מתוכננות בקפידה, המספקות חוויית מגורים קהילתית ואיכותית. לא עוד בניין בודד, אלא שכונות חיוניות ודינמיות בעלות שטחים ציבוריים נרחבים, המאפשרות גישה לשירותים קהילתיים במרחק הליכה, אוכלוסייה איכותית, פארק ירוק, מרחב בטוח למשחקי הילדים ועוד.

שכונות הסביונים מהוות עבור דייריהן שם נרדף לחוויית מגורים איכותית ובניה בסטנדרטים גבוהים ומוקפדים, לצד שירות חסר פשרות. ככאלה, הן נתפסות עד היום כגורם שבין היתר הטביע חותם של שינוי במספר ערים באזור בקעת אונו, כשהבולטות ביניהן הן השכונות הוותיקות נווה סביון באור-יהודה וקריית הסביונים ביהוד.

פרויקטים קיימים ועתידיים

לאפריקה ישראל מגורים מלאי פרויקטים בביצוע ובתכנון בהיקף של כ3,300- יח"ד ברחבי הארץ (כולל חלקם של השותפים), מתוכו מקימה ומשווקת כיום כ2,400- יח"ד. בשנה האחרונה, המשיכה החברה להתמקד בגיוון תמהיל הדירות המשווקות על ידה, לצד שיווק בערי ביקוש כדוגמת חריש, כפר יונה, גבעת שמואל, נתניה, ראשון לציון וכן פתיחת שלבים נוספים בפרויקטים סביוני חריש, גבעת שמואל ועוד, במקביל לשיווק פרויקטי מחיר למשתכן בראשון לציון, בגליל ים ובשהם, כמו גם כניסה לתחום הנדל"ן המניב באמצעות השקעות בשטחים המיועדים למסחר ולמשרדים. לצד ביסוס מותג הסביונים ובהתאם למגמות בשוק, החברה מרחיבה מעת לעת את סל המוצרים שלה על ידי איתור נישות חדשות להשקעה ופיתוח, דוגמת כניסה לתחום הדיור למשתכן בשכונת גליל ים בהרצליה, בראשל"צ, בשהם ובנס ציונה, ודיור להשכרה ארוכת טווח עם פרויקט סביוני גליל ים בהרצליה, תחילת ביצוע פרויקט דיור להשכרה בשהם ורכישת הקרקע להקמת פרויקט דיור להשכרה נוסף בשכונת מורדות ארנונה בירושלים. כמו כן, פועלת החברה כיום באמצעות חברת הבת אפריקה התחדשות עירונית ומותג סביוני העיר, בתחום ההתחדשות העירונית.

בכפוף לאסטרטגיה העסקית שלה, החברה בוחנת כל העת איתור קרקעות חדשות לצורך הקמת שכונות מגורים, תעסוקה ומסחר נוספות והרחבת הפעילות, והיא תמשיך להרחיב את פעילותה בשנים הקרובות.

אפריקה התחדשות עירונית

אפריקה ישראל מגורים מחזיקה בבעלות מלאה בחברת הבת אפריקה התחדשות עירונית, המתמחה בקידום פרויקטי פינוי ובינוי ופרויקטים של תמ"א 38/2 מסוג הריסה ובינוי מחדש/ פינוי בינוי/ קומבינציה מסוג מכר חלקי, תוך ניצול זכויות בניה קיימות ולרבות זכויות מתוקף תמ"א 38 על תיקוניה.

אפריקה התחדשות עירונית מובילה את תחום ההתחדשות בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי שנצברו, והיקף הפרויקטים הנמצאים כיום בביצוע החברה הוא בין הגבוהים בשוק הישראלי. לרשות החברה עומדים ידע מקצועי רב במגוון רחב של תחומים, בהם מימון, רישוי, הנדסה ובינוי, משאבים פיננסיים נרחבים והון אנושי איכותי. זאת, לצד מחלקת שרות דיירים המלווה באופן אישי את דיירי המתחם מתחילת הדרך ועד לאחר האכלוס בפועל. כיום משווקת אפריקה התחדשות עירונית כ-10 פרויקטים מסוג תמ"א הריסה ובניה, ופרויקט פינוי בינוי הראשון בנתניה. בסה"כ מקדמת אפריקה התחדשות עירונית למעלה מ40- פרויקטים, בין היתר בנתניה, הרצליה, ירושלים, רמת גן, גבעתיים תל אביב, חיפה ובאר שבע, מתוכם אוכלסו 8 פרויקטים. לאחרונה הרחיבה החברה את פעילותה בירושלים עם כניסתה לפרויקט קדמת גונן בשכונת קטמון הכולל יותר מ-1,000 יחידות דיור.

גורמי ההצלחה

אפריקה ישראל מגורים נתפסת שנה אחר שנה, לחברת הנדל"ן למגורים הטובה והאמינה ביותר בישראל. זאת, הודות לגודלה ולוותק שלה, המספקים לה את מרב היתרונות הדרושים לה בהתמודדות מול הסביבה התחרותית בה היא פועלת. החברה נהנית מחוסן פיננסי גבוה לצד קופת מזומנים נזילה, וברשותה עשרות פרויקטים ועתודות קרקע באזורי הביקוש, לצד צוות עובדים מיומן ומקצועי המקפיד על איכות, חדשנות ויצירתיות בכל התחומים: שיווק, תכנון והנדסה ומחויב להצלחת החברה ולטובת לקוחותיה.

תרומה לקהילה

החברה מהווה חלק מן הקהילה בשכונות ובערים בהן היא בונה ופועלת בהן לקידום פעילויות לטובת הציבור.

אולי יעניין אותך גם


עולם אחרי COVID – הזדמנויות ואתגרים לכלכלה הישראלית וובינר בהשתתפות תהילה ינאי מנכלית משותפת COFACE BDI

צפו בוובינר בהשתתפות תהילה ינאי מנכלית משותפת COFACE BDI
פרופסור ליאו ליידרמן – יועץ כלכלי ראשי של קבוצת בנק הפועלים
רו"ח מיקי בלומנטל – מנהל שותף פאהן קנה ושות'
שהתקיים ב 11-5-21

זיתוני – אבי זיתוני: "היום מורידים מינונים. לא קופצים מעל הפופיק"

היזם אבי זיתוני מספר על השת"פ הארוך עם האחים גינדי, על החיבה לעיסקאות קומבינציה ועל ההתמקדות רק במעגל השני של תל אביב

מי יבנה את הארץ? – מספר הקבלנים הפעילים בישראל צנח מתחילת העשור בכ-20%

הסיכון בענף עולה אבל הקבלנים אופטימיים: 45% צופים גידול או גידול מהותי בהיקף פעילות הענף; רק 11% מהקבלנים צופים ירידה במחירי הדיור מספר הקבלנים הפעילים בישראל ממשיך את מגמת הצניחה שלו. כך עולה מסקירה שערכה חברת המידע העסקי CofaceBdi לקראת כנס ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב יפו בת ים שיערך באילת בסוף השבוע. על פי […]