BDI

אדמה פתרונות לחקלאות בע"מ. - החברות שהכי טוב לעבוד בהן

פיתוח, ייצור ושיווק פתרונות להגנת הצומח

פרופיל

שנת הקמה 1997
כתובת רח' גולן, איירפורט סיטי 7015103 - ראה מפה
טלפון 073-2321000
פקס 073-2321074
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.adama.com
   

מנהלים

אבירם להב, מנכ"ל, אדמה פתרונות לחקלאות בע"מ. - החברות שהכי טוב לעבוד בהן

אבירם להב

מנכ"ל

איגנסיו דומינגז, יו"ר, אדמה פתרונות לחקלאות בע"מ. - החברות שהכי טוב לעבוד בהן

איגנסיו דומינגז

יו"ר

אודות אדמה פתרונות לחקלאות בע"מ. - החברות שהכי טוב לעבוד בהן


אדמה, אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום הגנת הצומח, ממלאת תפקיד מרכזי במאמץ העולמי להגדיל את אספקת המזון על מנת לספק את צרכי אוכלוסיית העולם הגדלה בצורה בת קיימא. אדמה מציעה מגוון רחב של פתרונות לחקלאים ברחבי העולם בהתמודדות עם עשבים, מזיקים ונגעים הפוגעים ביבול. נוסף על פעילות השיווק והמכירה, לאדמה מרכזי מחקר ופיתוח, מתקני ייצור ופורמולציות מתקדמים, בישראל ובמדינות רבות נוספות.

שורשיה של אדמה נטועים בהקמת שתיים מהחברות המובילות בענפי הכימיה והחקלאות פורצי הדרך של ישראל – אגן, שהוקמה ב-1945, ומכתשים, שהוקמה ב-1952, אשר התמזגו ב-1997 ויצרו את חברת מכתשים אגן. ב-2014, שינתה החברה את שמה ל"אדמה" והשיקה את המותג הגלובלי שלה. כיום, אדמה מספקת פתרונות להגנת הצומח ביותר ממאה מדינות, עם מחזור מכירות שנתי של כ-4.8 מיליארד דולר. אדמה, שמניותיה נסחרות בבורסת שנזן בסין, היא חלק מקבוצת סינג'נטה, ספקית התשומות החלקאיות המובילה בעולם, וחברת בת של סינוכם.
במשך יותר מ-75 שנות פעילות ועד היום, אדמה היא מנוע צמיחה יציב וחזק עבור הכלכלה הישראלית. בישראל, אדמה מעסיקה כ-1,300 עובדים (מתוך כ-9,000 בעולם), מתוכם כ-150 מהנדסים, כימאים ואגרונומים. המטה הגלובלי של החברה פועל בקרית שדה התעופה בישראל (איירופורט סיטי), ומתקניי הייצור המרכזיים ומרכז המו"פ הגלובלי מבוססים, מאז הקמת החברה, בדרומה של הארץ.

פיתוח ההון האנושי
ההון האנושי הוא הבסיס להצלחתנו. מתוך הבנה זו, אנו שמים דגש מיוחד על פיתוח אישי ומקצועי של כל חבר צוות תוך יצירת סביבת עבודה אופטימלית המותאמת לצרכים האישיים, ומתן עדיפות לקידומם של עובדים מתוך החברה. כך לדוגמה, בשנת 2021 כ-40% מהמשרות הבכירות בחברה אוישו דרך קידומים פנימיים. בכדי להבטיח שדרה ניהולית מצליחה ואת התמקצעות כל הדרגים בארגון, אנו שמים דגש מיוחד על פיתוח אישי וארגוני, בין היתר באמצעות תוכניות פיתוח קריירה, פיתוח מנהלים, פלטפורמות למידה עשירות ומגוונות והקצאת תקציבים ייעודיים לנושא. אנו מעודדים את אנשינו להשתתפות בתכנון ובהטמעה של תהליכים ארגוניים משמעותיים.
גיוון חברתי הוא ערך מוביל עבורנו, זאת מתוך הבנה שחברה הטרוגנית ורב תרבותית מחוללת הצלחה. אנו דואגים ליצירת תמהיל בין דורי ולצד עובדים ותיקים הממלאים תפקידים מגוונים כבר עשרות שנים, אנו מציעים תעסוקה לסטודנטים ואקדמאים בתחילת דרכם, במטרה להכשיר דורות חדשים של פורצי ומובילי דרך.
אנו שמחים לשתף כי ההשקעה הרבה באנשינו נושאת פרי, וכי זכינו לציונים גבוהים מאוד בסקר המחוברות שנערך אחת לשנתיים בקרב עובדי החברה בעולם בכל הקשור לסביבת עבודה, תרבות עסקית וערכים ברורים, התמקדות בלקוחות ואיזון בין הבית לעבודה. עוד עולה מתוך הסקר כי מדד מחוברות העובדים לארגון הוא למעלה מ-70% – נתון גבוה מאוד ביחס לממוצע בענף.
לאורך השנה אנו מקיימים פעילויות תרבות, ימי גיבוש, אירועים חברתיים ופעילויות משפחתיות עבור כלל העובדים וכחלק משגרת העבודה בחברה. במישור המקצועי, מתקיימים באופן קבוע ימי עיון, מפגשי העשרה, תכניות לימוד ומסלולי ניהול המוצעים לעובדים, מתוך רצון להכשיר אותם לקידום בחברה. פעילויות אלה תורמות לחיזוק הקשר בין העובדים לארגון, בינם לבין עצמם ועם הקהילה.
טיפוח ההון האנושי מצריך העצמה של התקשורת הבינאישית והפנים ארגונית. אנו מאמינים כי רק באמצעות דיאלוג ישיר ופתוח בין כל אנשינו, בכל הדרגים, ניתן לייצר תחושת שייכות אמיתית המובילה להצלחה. אנו מיישמים תפיסה זו הלכה למעשה בדרכים מגוונות, ביניהן מדיניות ה"דלת הפתוחה"', במסגרתה אנו מעודדים לפנות לכל מנהל בכיר ככל שיהיה בכל עניין, ובשימוש במנגנון האתי תוך שמירה על פרטיות מוחלטת. לצד זאת, אנו ממשיכים כל הזמן לשכלל את ערוצי התקשורת הפנימיים שלנו, בין היתר באמצעות רשת חברתית פנימית שמחזקת את תחושת הקהילה גם מחוץ לשעות העבודה.
בכל תקופת משבר הקורונה, אדמה המשיכה לשלם לכל עובדיה בישראל ובעולם משכורת מלאה על סמך דיווח על שעות עבודה מהבית, ועל בסיס אמון מלא בעובדים. עם החזרה לשגרה, עברנו למודל עבודה היברדי המאפשר לעובדים בישראל, ככל שהתפקיד מתאפשר, לבחור לעבוד עד יומיים בשבוע מרחוק.

קיימות
אדמה מחויבת לתרום את חלקה במלחמה בשינוי האקלים ולהיות שותפה מלאה בעתיד בר קיימא של החקלאות, ופועלת באופן מתמיד לצמצום טביעת הרגל האקולוגית שלה, הן באמצעות פיתוח מוצרים ידידותיים יותר לסביבה עבור חקלאים, והן על-ידי הפחתת מזהמים ופליטות לאוויר באתרי הייצור שלנו, תוך עמידה בתקנים הסביבתיים המחמירים בעולם. רק בשנים האחרונות הושקעו מעל למיליארד שקלים במתקני הייצור בישראל כדי להפחית את השפעתם על הסביבה.
האחריות החברתית של שלנו היא חלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית. במסגרת הפעילות למען הקהילה, אדמה מתמקדת בקידום תחום החינוך, בדגש על לימודי כימיה, חקלאות וקיימות, לצד טיפוח חינוך למצוינות ולמנהיגות. עיקר התמיכה החברתית של אדמה מתמקדת בקהילות הסמוכות לערים ולאזורים בהן החברה פועלת, תוך הקשבה לצרכים המקומיים, למידתם ויישומם בשטח, ויצירת דו-שיח רציף עם רשויות מקומיות, מגזר שלישי, גורמי ממשל וגופים עסקיים. הפעילות שלנו כוללת בין היתר תרומות כספיות, תרומות מוצרים ושעות עבודה שמוקצות להתנדבות.

 

אולי יעניין אותך גם


חשיפות וסיכונים סביבתיים בעסקאות ובהשקעות (שבלת ושות')

לפניכם שלושה היגדים שרלוונטיים לכל עסקה מכל סוג שהוא:
1 כל עסקת השקעה, רכישה או מיזוג, הינה בין היתר מכירה וקניה של סיכון
2 לכל עסק יש היבטים סביבתיים
3 ההיבטים הסביבתיים נושאים בחובם סיכונים מסוגים שונים

אזכורים בתקשורת של כנס החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2019

הדירוג ב The Marker 0404 : מהפך בצמרת, אינטל החברה שהכי טוב לעבוד בה בשנת 2019   עדיף :  ביטוח ישיר עלתה למקום השישי, קפיצה גדולה למנורה מבטחים מקו : גוגל מאבדת את ההובלה, טבע חוזרת לרשימה סרוגים : זו החברה שהכי טוב לעבוד בה בישראל יתד נאמן   טלנירי   "צבע הכסף" – יאיר […]

ועידת און ליין ישראל, דובאי, ארה"ב 8.12.2020 – הרשמה ופרטים

השקעות בתנאי אי וודאות  Baker Boots LLP ,COFACE  BDI , לימור גורביץ תקשורת להרשמה לחצו כאן >  To register in English for the convention please click here    

סקר הקבלנים השנתי – 2021 – Coface BDI

ענף קבלני הביצוע רשם השנה רווח נקי של יותר מ-10% * 90% מהקבלנים צופים עלייה דרמטית של 7.3% במחירי הדירות * 69% מהקבלנים מעריכים כי הממשלה תעלה את מס הרכישה על משקיעים