BDI

אקרו נדל"ן

יזמות נדל"ן

פרופיל

שנת הקמה 2006
כתובת כתובת רח' המנופים 2 פינת הסדנאות 11 הרצליה פיתוח- ראה מפה
טלפון 09-9718900
פקס 09-9718910
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.acronadlan.com
   

מנהלים

צחי ארבוב, יו"ר החברה, אקרו נדל"ן

צחי ארבוב

יו"ר החברה

מיכל זאדה, סמנכ"ל נכסים, אקרו נדל"ן

מיכל זאדה

סמנכ"ל נכסים

אילן קפון, שותף, אקרו נדל"ן

אילן קפון

שותף

גידי מוזס, מנהל חטיבת ההתחדשות העירונית, אקרו נדל"ן

גידי מוזס

מנהל חטיבת ההתחדשות העירונית

זיו יעקובי, עו"ד מנכ"ל שותף, אקרו נדל"ן

זיו יעקובי

עו"ד מנכ"ל שותף

שמוליק סימן טוב, רו"ח סמנכ"ל כספים, אקרו נדל"ן

שמוליק סימן טוב

רו"ח סמנכ"ל כספים

אמיר מלאך, סמנכ"ל הנדסה, אקרו נדל"ן

אמיר מלאך

סמנכ"ל הנדסה

ורד לזר ארביב, עו"ד סמנכ"ל יועצת משפטית, אקרו נדל"ן

ורד לזר ארביב

עו"ד סמנכ"ל יועצת משפטית

אורי ענב, סמנכ"ל מכירות, אקרו נדל"ן

אורי ענב

סמנכ"ל מכירות

אלונה מור, סמנכ"ל תפעול, אקרו נדל"ן

אלונה מור

סמנכ"ל תפעול

אודות אקרו נדל"ן


אקרו נדל"ן הינה חברה יזמית מהמובילות בתחום הנדל"ן בישראל, המתמחה בזיהוי השקעות אטרקטיביות באזורי ביקוש והשבחתם באמצעות מיתוג ובידול בביצוע הפרויקטים, המבטיחים העלאת שווי הנכסים אל מול התחרות. החברה יזמה והקימה מגוון רחב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, מסחר, משרדים ומלונאות החל ממבנים קלאסיים דרך פרויקטים לשימור ושחזור, שכונות מגורים ועד הקמת מגדלים חדשניים, בעיר תל אביב והסביבה וכן באזורי ביקוש בארה"ב. בין בעלי המניות של החברה נמנית חברת הביטוח הפניקס, המעניקה לחברה גב כלכלי חזק ואיתנות פיננסית.

החזון – אקרו נדל"ן שואפת להמשיך ולבסס את מעמדה בפסגת תחום הנדל"ן והיזמות באמצעות הקפדה על סטנדרטים גבוהים של תכנון, ניהול וביצוע של כל פרויקט ופרויקט, בכל מקום בארץ או בחו"ל.
הנהלה – אקרו נדל"ן נהנית מצמיחה והצלחה לאורך שנים הודות לצוות אינטגרלי, מנוסה ומקצועי מתחומי הפיננסים, המשפט, ההנדסה, התכנון, העיצוב, הבנייה, הפיתוח והשיווק, הפועלים בסינרגיה מושלמת, למקסם ולמצות את הפוטנציאל של כל פרויקט.

פרויקטים בישראל בהם מעורבת החברה
• GOLF – בלב שכונת נאות אפקה שוכן מתחם כיתן גולף המיתולוגי, על פני שטח של 20 דונם. אקרו נדל"ן מקימה בימים אלו קומפלקס מגורים לצד מבני מסחר ומשרדים הפרויקט יכלול כ 200 דירות על פני 4 בנייני מגורים.
•ויסוצקי – פרויקט המגורים היוקרתי ויסוצקי 6 הנמצא בבנייה בימים אלו בשכונה התל אביבית הקלאסית והקסומה שיכון צמרת, יכלול 2 בניינים בני 15 קומות כל אחד עם 173 דירות בסטנדרט גבוה במיוחד.
•פרזון – בשכונת יד אליהו באזור המתפתח של תל אביב, מוקמים 4 בניינים מעוצבים עם 7 קומות בכל אחד ובניהם גינה מוצלת וירוקה.
• YARD – קומפלקס המגורים YARD TEL-AVIV בשכונת נווה שרת המתחדשת, הצמודה לקריית עתידים ורמת החייל. במתחם ייבנו 370 יחידות דיור ב 2 מגדלים בני 25 קומות ו-עוד 2 בניינים בני 8 קומות, ובניהם YARD גדולה ומושקעת. בפרויקט 370 יחידות דיור לצד שטחי מסחר של כ-1,000 מ"ר בקומת הקרקע.
• Bart – מתחם המגורים החדש ברמת אביב הירוקה, במתחם תבנה אקרו נדל"ן 3 בנייני בוטיק בני 5 קומות כל אחד עם סה"כ 57 דירות.
•משה שרת – קומפלקס מגורים המשתרע על פני 5.5 דונם אשר יכולל 4 בניינים יוקרתיים בעיצוב אדריכלי ייחודי העטופים בטבע הירוק של גן גרמניס הצמוד, במיקום הנחשק והאינטימי של הצפון החדש של תל אביב. פרויקט משה שרת מציע תמהיל דירות מגוון וכולל דירות גן, פנטהאוזים, וכן דירות 3-5 חדרים.
•ויצמן – פרויקט המגורים WEIZMANN 80-88 המתוכנן באדריכלות מוקפדת, עתיד להיות החזית החדשה של הצפון הישן, בדמותם של 2 בניינים בני 9 קומות בסטנדרט גבוה במיוחד, עם מגוון דירות מעוצבות בגדלים שונים.
•פרויקט דה וינצ'י – פרויקט הכולל 2 מגדלי מגורים מרהיבים בפינת הרחובות קפלן ודה וינצ'י הכוללים יחד כ-400 דירות, ובנוסף בנין מסחר ומשרדים בשטח של כ-30,000 מ"ר במבנה חדשני.
•רוטשילד 17 – מגדל מגורים יוקרתי בין 20 קומות ובו 64 דירות יוקרה כחלק מקומפלקס המשלב בניינים לשימור ולשחזור וכן שטחי משרדים לצד מגדל מגורים.
•מגדל הגימנסיה – בצפון הישן והשקט של ת"א ובצמוד לגימנסיה הרצליה, נמצא פרויקט הגימנסיה הכולל 30 קומות ו-108 דירות בעיצוב ייחודי ויוקרתי.
•קולנוע תל אביב – קומפלקס מפואר שהוקם בשטח שבו שכן בעבר קולנוע תל אביב. הפרויקט משתרע על 2 דונם וכולל 36 דירות בסגנון הבאוהאוס ושטחי מסחר.
• ORO – בנקודה הגבוהה ביותר ביפו ובסמוך לכניסה לנמל המתחדש, הוקם בניין בן 12 קומות ובו 53 דירות. המבנה כולו הוא יצירת אמנות מוזהבת, המספקת לדייריו חוויית מגורים המשלבת יוקרה ואיכות חיים בסביבה מודרנית ומעוצבת.
• NOYA – קומפלקס מגורים ומסחר הכולל 131 דירות על פני 6 בניינים ובנוסף, 4 בניינים לשימור המיועדים למסחר.
•פלורנטין וילאג' – פרויקט מגורים ייחודי בפאה המזרחית של שכונת פלורנטין התוססת. הפרויקט כולל כ-170 דירות. בצמוד לפרויקט מוקם בימים אלו קאנטרי קלאב עירוני ייחודי.
•מגדלי תל אביב – בשכונת נחלת יצחק הוקם פרויקט הכולל 2 מגדלם בעיצוב מודרני וחדשני ובגובה של 34 קומות כל אחד, המאכלסים 240 דירות.
• ALPHA TLV – מגדל מגורים ומלונאות אשר נבנה בימים אלו במתחם יצחק שדה. בבניין 32 קומות. בחלקו התחתון, מוקם מלון עסקים של כ-200 חדרים ובחלקו העליון 120 דירות בגדלים שונים.
•פרויקט ACRO VIEW – בשכונת הגוש הגדול בצפונה של תל אביב הקימה אקרו נדל"ן בניין מגורים בן 11 קומות ו-31 דירות המשקיפות לים.
• Sea View – מרכז עסקים חדשני בקצה המערבי של אזור התעשייה של הרצליה פיתוח. הפרויקט כולל שני מבנים זהים בעיצוב מודרני וייחודי לאזור. הפרויקט הינו בשטח של 16,000 מ"ר של שטחי משרדים ומסחר. משרדי החברה שוכנים בקומה העליונה.
• Sea View 2 – מרכז עסקים חדש ותוסס המשתרע על 16,000 מ"ר ובו בניין בן שמונה קומות של מסחר ומשרדים.
• One Tower – במתחם הבורסה ברמת גן על רחוב אבא הלל המרכזי מקימה אקרו נדל"ן מגדל משרדים מפואר המתנשא לגובה של 36 קומות על פני שטח של 36,000 מ"ר. המגדל יכלול גם קומת מסחר.
• Campus מייקרוסופט – נמצא בחלקו הדרומי של אזור התעשיה בהרצליה פיתוח, ומשתרע על פני שטח של 10 דונם. הקומפלקס הינו בן 10 קומות בשטח של 45,000 מ"ר אשר מושכר בשלמותו לחברת מייקרוסופט.
•מגדל אקרו – מגדל משרדים ומסחר מודרני ומעוצב, המשתרע על פני 31 קומות. לרגליו יתפרש פארק משטח של כ-20 דונם. המתחם יושב במיקום מרכזי ואסטרטגי בפינת הרחובות יצחק שדה והמסגר.
• A TOWER – בליבו של אזור התעשייה וההייטק ברעננה הקימה אקרו נדל"ן בניין משרדים ומסחר בן 11 קומות ,המתוכנן למגוון שימושים ומקצועות. הפרויקט כולל 1000 מ"ר של שטחי מסחר.
• Acro Business Campus – המוקם בימים אלו ברובע MY ONO – רובע הבילויים והמסחר החדש של קריית אונו, כולל 3 בנייני משרדים בסטנדרט יוקרתי על פני מגרש המשתרע על כ-13.5 דונם. כ-45,000 מ"ר משרדים ושטחי עבודה וכ-4,500 מ"ר שטחי מסחר, בילוי ופנאי.

אולי יעניין אותך גם


מדד BDI ב- N12 – עסקים בסכנה/משבר בעקבות הקורונה – 2020 , 2021

מצב השינוי באחוז העסקים בקשיים נכון ל 10/2/2021 סגר ראשון: 8/4/20 סגר שני: 18/9/20 סגר שלישי: 27/12/20 התחלת חזרה לשגרה : 19/3/21 הנתונים עד 2-5-21       מדד אינטרקטיבי מתעדכן, בתוך פורטל קורנה של N12 כדי לראות מצב עדכני יש להכנס לאתר ולגלול למפה המתאימה https://corona.mako.co.il/