BDI

התותח אביזרי מיזוג ומזגנים בע"מ

אספקת מזגנים, אביזרי התקנה וחלפים לשוק המקצועי

פרופיל

שנת הקמה 1998
כתובת כתובות נתניה – רח' הרכב 9, א.ת ישן חדרה – רח' בעלי המלאכה, 3 א.ת הצפוני טל' פתח תקווה – רח' בן ציון גליס 21 , אזור תעשייה סגולה הרצליה – רח' סוקולוב 92 ראשון לציון – דרך המכבים 42 , א.ת הישן נצרת – רח' המעיין 3 א.ת הר יונה - ראה מפה
טלפון 09-7888151
אתר החברה https://hatotach.com/index.html
   
   

אודות התותח אביזרי מיזוג ומזגנים בע"מ


"התותח מזגנים", חברה משפחתית שהוקמה בשנת 1998 בידי שמואל דאבוש, היא אחת משלוש הרשתות הסיטונאיות הגדולות בארץ בתחום מיזוג האוויר. החברה עוסקת בשיווק מזגנים, אביזרים וחלפים בסיטונאות, בעיקר למתקיני מזגנים, בייצור אביזרים ומוצרי פח למיזוג, ובהתקנת מערכות מיזוג במגדלי מגורים ומרכזים מסחריים.

החברה פועלת במסגרת שלוש חטיבות. חטיבת הסחר עוסקת במכירה הסיטונאית של מזגנים מכל הסוגים באמצעות שישה מחסני ענק באזור הצפון (נצרת ואור עקיבא) ובאזור השרון (נתניה, חדרה, הרצליה ופתח תקווה). מאות מתקינים מגיעים לשם מדי יום ואוספים את המזגנים ואביזרי ההתקנה. "אנחנו מחזיקים במלאי את כל סוגי המזגנים, ממיטב המותגים המובילים: תדיראן, אלקטרה, LG, סמסונג, טורנדו ועוד. לא צריך להזמין מראש או לתאם מועד לאספקה. פשוט באים ולוקחים", אומר מנכ"ל החברה שמואל דאבוש.
החברה אימצה טכנולוגיות מתקדמות – מתמחה בטכנולוגיית VRF, המאפשרת חיסכון של עד 70% מצריכת החשמל, ומספקת ללקוחותיה מערכות מיזוג אוויר חכמות מסוג SMART, הכוללות חיבור לענן ושליטה מרחוק.
חטיבת הייצור פועלת באמצעות שני מפעלים שבבעלות החברה – מפעל לייצור מפזרי אלומיניום למיזוג אוויר ומוצרים משלימים לפתרונות מיזוג דקורטיביים; ומפעל לייצור תעלות ואביזרי פח (כולל במידות מיוחדות שאין למצוא במקומות אחרים). "כשהכול נמצא בתוך הבית, תחת קורת גג אחת, אנחנו לא תלויים במפעלים אחרים. אנחנו יכולים לספק את המוצרים הללו ישירות מהמפעלים שלנו ללקוחות שלנו וגם למתקינים שלנו עבור הפרויקטים שאנו מבצעים בעצמנו", מדגיש דאבוש.
חטיבת הביצוע היא שאחראית על הפרויקטים להתקנת מערכות מיזוג במגדלי מגורים ובמרכזים מסחריים. "אנו ניגשים למכרזים כקבלני מיזוג רק בפרויקטים שהיקפם עולה על 3 מיליון שקלים", מציין סמנכ"ל החברה איציק דאבוש.

הפרויקטים
מערך ההתקנה של "התותח" הוא מהגדולים בארץ. צוות המתקינים הוא בעל ניסיון רב שנים בביצוע פרויקטים גדולים באיכות הגבוהה ביותר. בכל שלב בפרויקט מקפידים בחברה על בקרה צמודה – החל מהכנת התשתיות ועד לגימור הסופי. ואלה הפרויקטים שביצעה החברה:
בריגה טאוור בעיר ימים, נתניה: בשני מגדלי יוקרה, 34 קומות כל אחד (כ-280 דירות) הותקנו מערכות של טושיבה, חברת "התותח" גם תכננה את הפרויקט.
פרויקט יובלים בשכונת נווה זמר, רעננה: בשלושה בנייני מגורים הותקנו מערכות מיזוג מיני מרכזי אינוורטר מתוצרת Daikin. בדירות הפרימיום הותקנו מערכות VRF.
פארק תל אביב, דרום ת"א: בארבעה בנייני מגורים (כ-200 יחידות דיור) הותקנו מערכות מיזוג מיני מרכזי אינוורטר בדירות ומערכות VRF בדירות הפרימיום.
בת ים: בבניין בן 36 קומות של חברת אזורים (כ-170 דירות) הותקנו מערכות מיזוג של חברת אלקטרה. בכל דירה הותקנו שתי יחידות מיני מרכזי ובדירות הפרימיום הותקנו מערכות VRF של טושיבה ו-Daikin.
צוקי השמורה, השכונה הירוקה בעיר ימים, נתניה: בשלושה מגדלי יוקרה בני 25 קומות (285 דירות) הותקנו מערכות VRF של טושיבה ומערכות אינוורטר מיני מרכזי ומולטי בדירות ובשטחים הציבוריים (לובי, מכון כושר); בבריכת השחייה הותקנו יחידות טיפול באוויר ותעלות אוויר מנירוסטה בגילוון גבוה.
פרויקט טורקיז בנתניה: בחמישה בנייני מגורים עם כ-140 דירות הותקנו מערכות מיזוג מיני מרכזי של אלקטרה. מערכות מולטי אינוורטר הותקנו בדירות הפרימיום.
אלתרמן על הפארק, הרצליה: בשני בנייני מגורים עם 60 דירות הותקנו מערכות מיני מרכזי אינוורטר, 240 יחידות מאיידים ו-120 מעבים.
פרויקט הצוק בנתניה: במגדל יוקרתי בן 32 קומות ו-117 דירות הותקנו מערכות מיזוג מסוג מיני מרכזי ומערכות VRF.
פרויקט וילאגו, נתניה: בשני מגדלי יוקרה הצמודים לפארק אגמים ואגם השלולית, ובהם 213 דירות, הותקנו מערכות מיני מרכזי של תדיראן. מערכות VRF הותקנו בדירות הפרימיום.
פרויקט בריגה בכפר יונה: בארבעה מגדלי מגורים בני 13 קומות, המציעים 212 דירות, הותקנו מערכות מיני מרכזי ומולטי של חברת אלקטרה.
פרויקט ספיריט בעיר ימים, נתניה: בשלושה מגדלי יוקרה עם כ-160 דירות הותקנו יחידות מיני מרכזי של חברת אלקטרה ומערכות VRF של חברת LG.
טיטניום בוטיק בפולג נתניה: במבנה מסחרי (שמונה קומות משרדים) הותקנו צ'ילרים ומערכות לאגירת אנרגיה בשיטה ייחודית וחדשנית. כמו כן, הותקנו מערכות שליטה, בקרה וניהול אנרגיה מתקדמות.
פרויקט אזורים בעיר ימים, נתניה: בשלושה מגדלים בני 25 קומות עם 217 דירות הותקנו מערכות מיני מרכזי ומולטי של חברת אלקטרה ומערכות VRF בדירות הפרימיום.
מעונות הסטודנטים במכללת יפו – תל אביב: בשלושה בניינים עם 150 יחידות דיור הותקנו מערכות VRF של חברת LG, כ-150 מעבים ו-350 יחידות פנימיות, כמו כן הותקנו מערכות בקרה ואנרגיה מתקדמות.
מעונות הסטודנטים בטכניןן, חיפה: בארבעה בנייני מגורים עם כ-150 יחידות דיור הותקנו מערכות VRF של חברת טושיבה, כ-150 מעבים וכ-500 יחידות פנימיות.
פרויקט My Office, אשדוד: במרכז מסחרי בן חמש קומות (כל קומה כ-5000 מ"ר) הותקנה כל מערכת המיזוג, כולל 600 יחידות של מערכות Source water.

שירותי ייעוץ
החברה מציעה לאדריכלים ולמעצבים ייעוץ בנושא מיזוג אוויר במגדלי יוקרה, מרכזים מסחריים, מבני תעשייה, קניונים, בנייני משרדים ובתים פרטיים. "מכיוון שצברנו ניסיון רב בביצוע התקנות, אנו מייעצים גם למתקינים אחרים, ולפעמים אנו שולחים מתקינים שלנו כדי לעזור להם באתרי ההתקנה", אומר הסמנכ"ל איציק דאבוש.

ערכים וחזון
החברה מבוססת על ערכים של מקצועיות, חדשנות, אמינות ושותפות לדרך עם לקוחותיה. חתירה למצוינות מאפיינת את צוות העובדים המסור והאיכותי של החברה שמעניק לכל הלקוחות חווית שירות אישית, ללא פשרות. אנשי המכירות מלווים אותם לאורך כל הדרך. "אנו רואים בהם חלק מהמשפחה שלנו", מדגיש מנכ"ל החברה ומוסיף: "אין זה פלא שכולם חוזרים אלינו שוב ושוב".

החזון
חזונה של חברת "התותח" להמשיך ולהיות חברה סיטונאית מובילה בתחום המיזוג ולספק מוצרים איכותיים וחדשניים במטרה לשפר את איכות חייהם של לקוחות הקצה. "השאיפה היא להיות תמיד זמינים ולספק בזמן את השירות הטוב ביותר, לשביעות רצונם של כל לקוחותינו".

 

לקטלוג פרוייקטים:

https://hatotach.com/catalog/

אולי יעניין אותך גם


85% מהמעסיקים טוענים שזמן ההגעה של העובדים למקום העבודה התארך בשנה האחרונה

59% מהמעסיקים מעריכים שהמרחק ומשך זמן ההגעה לעבודה מהווה שיקול משמעותי בבחירת מקום העבודה

כאן ישראל:האם נתניהו בחר עורך דין טוב ביותר?

לחץ על התמונה, או כאן לעבור לכתבה המלאה  

עולם אחרי COVID – הזדמנויות ואתגרים לכלכלה הישראלית וובינר בהשתתפות תהילה ינאי מנכלית משותפת COFACE BDI

צפו בוובינר בהשתתפות תהילה ינאי מנכלית משותפת COFACE BDI
פרופסור ליאו ליידרמן – יועץ כלכלי ראשי של קבוצת בנק הפועלים
רו"ח מיקי בלומנטל – מנהל שותף פאהן קנה ושות'
שהתקיים ב 11-5-21