BDI

שירה שואף דגן - עורכי דין

דיני משפחה וירושה

פרופיל

כתובת מצדה 9 , מגדלי ב.ס.ר 3, בני ברק- ראה מפה
טלפון 054-6612299
   
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.shiradaganlaw.co.il

מנהלים

שירה שואף דגן, עו"ד ומגשרת מייסדת ובעלים, שירה שואף דגן - עורכי דין

שירה שואף דגן

עו"ד ומגשרת מייסדת ובעלים

אודות


משרדי הוא משרד בוטיק, אקסקלוסיבי והייחודיות שבו היא עצם האינטימיות שלו. משרדי נותן שירות ללקוחות 24/7, תוך הכוון מקצועי, תמיכה וטיפול משפטי המלווה ביחס אישי, משפחתי, תוך ירידה רבה מאוד לפרטים והבנה דקדקנית של צרכי הלקוח. המקצועיות, היחס האישי והביטחון שמקבל הלקוח ביחס אליו ובתוצאות המצוינות שמשרדנו משיג לטובת לקוחותיו אלו הסיבות העיקריות לבואם של הלקוחות. כעורכת דין ומגשרת בתחום דיני משפחה וירושה, כבר למעלה מ-20 שנה, למשרדי ניסיון עצום ומגוון בטיפול בתיקים מתחום דיני המשפחה. לאורך שנים הובלתי את לקוחותיי להצלחות מרובות, ניהלתי תיקים סבוכים ומסובכים. לקוחות שחשבו שחרב עליהם עולמם, יצאו מחוזקים והתחילו פרק חדש בחייהם. לקוחות שחשו כי נפלו לתהום שאין ממנה דרך חזרה, הצליחו לאזור כוחות מתוך הבנה שבדרך נכונה, מתוכננת, תוך שיתוף פעולה, מקצועיות ואמונה אפשר להגיע להצלחות ולהישגים. משרדנו הוא בדיוק המשרד שיודע לעמוד לצד לקוחותיו, לתכנן, להיערך ולנהל את ההליך בצורה האסטרטגית הטובה ביותר.

אני מתמחה בטיפול בתיקי משפחה גדולים עם מרכיבים וסוגיות משמעותיות בתחום משמורת הילדים, מזונות ורכוש. אני מודעת לכך, שכאשר לקוחותיי פונים אלי, הם נמצאים באחד הצמתים החשובים בחייהם ואני מבינה את גודל האחריות שהם מפקידים בידיי. הניסיון, ההישגים המצוינים בתיקים רבים והלקוחות שהפכו למשפחה, הם ההוכחה שמשרדנו הוא הבחירה הנכונה ללקוחותינו ועל כך יעידו ההערכה והפרגון להם אני זוכה מצד לקוחותיי.

"האני המאמין" של המשרד – "כל לקוח הוא סיפור אישי מיוחד"

"האני המאמין" של משרדי הוא שהעיסוק בדיני משפחה מחייב אותנו להיות רגישים ללקוח, להבין אותו ולהיות קשובים לליבו ולסיטואציה המיוחדת שבה הוא נמצא. גם אם עברנו אלפי תיקים דומים בעבר, כל לקוח במשרדנו הוא סיפור אישי ומיוחד, שנמצא בלב הסערה בחייו האישיים ואנחנו נמצאים פה כדי  לעטוף אותו, לחזק אותו ולצאת ביחד למסע המשותף, כדי להבטיח את עתידו ועתיד  משפחתו.

מקסימום תוצאות במינימום מלחמות

אני מאמינה שכל ניהול של תיק בתחום דיני המשפחה בכלל, ובתיק שבו מעורבים ילדים בתוך המחלוקת בפרט, מחייב אותנו לעשות את כל המאמצים על מנת להביא ללקוח, לילדיו ולמשפחתו את מירב התוצאות. כל זאת, במינימום מלחמות, תוך ניסיון  לקיים דיאלוג צודק, אשר יותיר כמה שפחות צלקות לעתיד.

שיתוף פעולה עם צוות יועצים

בתחום דיני המשפחה אנו נזקקים לסיוע של אנשי מקצוע ומומחים לנושא. אני מקפידה מאוד שכל צוות היועצים, המומחים ואנשי המקצוע הנוספים, שעשויים להידרש לליווי התיק, יהיו מהמובילים והטובים ביותר בתחומם. ואכן, צוות המומחים ואנשי המקצוע המלווים את משרדנו הוא צוות מאוד ותיק, המוכיח את עצמו, פעם אחר פעם באיכותו, במקצועיותו ובתרומתו לכלל צרכי הלקוח.

תחום הגישור

במהלך השנים רשמתי אחוזי הצלחה גבוהים מאד בהליכי גישור, הן בתחום דיני המשפחה והן בתחום דיני צוואות וירושה. הבאתי צדדים שהיו נתונים בתוך מחלוקות קשות ביותר להסכמות ולסיום מחלוקות בדרכי נועם.

הסכמי ממון

הסכמי הממון בין בני זוג תפסו תאוצה רבה בשנים האחרונות. הסכמים מסוג זה מותאמים לכל לקוח ולקוח באופן אישי. משרדי מלווה צדדים רבים בהסכמים מסוג זה. הסכמים אלו מוכיחים את עצמם וחוסכים מחלוקות, מריבות, ובזבוז משאבים רבים, הן בין בני זוג בפרט ובמסגרת המשפחה בכלל.

להשאיר את הילדים מחוץ לתמונה

כאמא לארבעה ילדים המעורבת מאוד בחיי ילדיי, נושא הילדים קרוב מאוד לליבי ומשכך אני עושה כל מאמץ, על מנת להרחיק את הילדים מהמחלוקת בין בני הזוג. לצערי, ישנם מקרים רבים בהם הילדים מהווים כלי לניגוח ולעיתים עד לכדי ניכור הורי. תופעה זו כיום זוכה להתייחסות רבה בבתי המשפט, אשר עושים כל מאמץ להוקיעה מן השורש. בניהול התיקים המשפטיים שבמשרדי, הילדים הינם בראש סדר העדיפויות ומשכך משרדי עושה כל שניתן על מנת להוציאם מסבך המחלוקות, כל זאת כדי למזער את הפגיעה בנפשם ובהתפתחותם הרגשית והמנטלית.

תרומה לקהילה

משרדי מקפיד לקחת אחת לשנה שלושה תיקי פרו – בונו מלאים, בתחום דיני המשפחה. תיקים אלה בדרך כלל הופכים לתיקים בעלי נפח פעילות גדול ביותר במשרד, אך גם כאלה שמעניקים לנו סיפוק אדיר!

אולי יעניין אותך גם


CofaceBdi: אירוח האירוויזיון בתל אביב יגדיל את הכנסות בתי הקפה והמסעדות בעיר בכ- 58 מלש"ח

בעיר תל אביב פועלים כ- 2300 בתי קפה ומסעדות המהווים כ- 20% מסך המסעדות בישראל כולה. לקראת אירוח האירוויזיון בתל אביב, ערכה חברת המידע העסקי CofaceBdi סקירה וסקר ציפיות בקרב המסעדנים בעיר.

הזכות לפרטיות מול הזכות לחיים – ידה של האחרונה גוברת

בשבוע שעבר נכנסו לתוקפן תקנות חדשות לשעת חירום המאפשרות לשירות הביטחון הכללי ולמשרד הבריאות לפקח ולהתחקות אחר חולי קורונה ומחויבי בידוד באמצעות נתונים דיגיטליים.

קבוצת זיתוני – קנה פנטהאוז בהרצליה וקבל עיצוב אישי בשווי של כ-100 אלף שקל

חברת גינדי-זיתוני מובילה טרנד חדש בדירות הפנטהאוז בהרצליה הירוקה – כל רוכש פנטהאוז בפרויקט ECO הרצליה הירוקה יקבל מהחברה במתנה עיצוב אישי של אדריכלית הפנים קארן ראובני. עלות ההטבה אותה תעניק במתנה חברת גינדי-זיתוני, מוערך בכ-100 אלף שקל. פרויקט ECO הרצליה הירוקה מוקם על פני שני מגרשים בני שבעה דונם, אשר נרכשו במסגרת עסקת קומבינציה […]

70 שנות עבודה: העסקים שהוקמו לפני המדינה

חנות כלי הבית שגולדה מאיר לא הסכימה לקבל ממנה מתנה, מוכר הפלאפל שהבריטים הסתלבטו עליו, המקום בו הרכיבו פעם ג'יפים ישירות מהקופסה ומוכר הפרוות שהסטודנטיות רדפו אחריו בשנות ה-50. צפו בארבעה בתי עסק שהוקמו לפני יותר מ-70 שנה – ופועלים גם היום