BDI

שובל נחשון ביצוע בע״מ.

תכנון, בנייה ויזמות

פרופיל

שנת הקמה 2018
כתובת רח' המסילה 18 , נשר- ראה מפה
טלפון 04-8202660
פקס 04-8202657
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.shovali.co.il
   
   

מנהלים

שי נחשון., שותף ובעלים, שובל נחשון ביצוע בע״מ.

שי נחשון.

שותף ובעלים

משה מילר, נשיא ובעלים מנכ"ל שובל מתחמי מגורים, שובל נחשון ביצוע בע״מ.

משה מילר

נשיא ובעלים מנכ"ל שובל מתחמי מגורים

אודות


שובל נחשון ביצוע בע"מ הינה חברה קבלנית, מהמובילות בישראל, העוסקת בעבודות בניה ופיתוח של מבנים רב תכליתיים משולבים למלאכה, תעשיה זעירה, אחסנה ומסחר, מבני ציבור, מרכזים מסחריים, מבני תעשייה, חניונים תת קרקעיים ומשרדים. מרבית פעילותה של שובל נחשון מתמקדת בפרויקטים בשיטת DB ((Design-Build, שיטת "תכנון וביצוע", בה פיתחה החברה מומחיות מיוחדת

לחברה נסיון רב בהקמה של מבנים מורכבים והיא מספקת ללקוחותיה פתרון מקיף למימוש חזונם – אשר כולל את התכנון, הטיפול בכלל ההיבטים המנהליים החל מהשלב הסטטורי, לרבות אישורים והיתרים, תכנון ראשוני, תכנון סופי וביצוע עד גמר טופס 4.
הנסיון הנצבר של החברה בתכנון ובביצוע, בשוק הבנייה הדינמי והבלתי צפוי, מאפשר לה להערך ולהתמודד עם מגוון רחב של ארועים להשגת מימוש דקדקני של חזון הלקוח, עם פתרונות ביצוע יעילים במחיר המוסכם ובמסגרת לוחות הזמנים.

סווג והסמכות החברה
החברה בעלת סיווג קבלני ג-5, "בלתי מוגבל", מרשם הקבלנים בענף הבניה. החברה בעלת תקן "ISO 9001:2015" בינלאומי, לבקרת איכות, מטעם מכון התקנים.

מדיניות החברה
החברה חרטה על דגלה שלושה ערכי יסוד – יושר, אמינות ומקצועיות. החברה שומרת על יחסי גומלין ארוכי טווח עם לקוחותיה, תוך שמירה על סטנדרטים ואיכות ביצוע גבוהים, עמידה בלוחות זמנים בהתאם לדרישות הלקוח ומתן פתרונות מהירים ומהימנים.
מדיניות זו והתפיסה הכוללת שממנה גובשה המדיניות, הביאו את החברה להשמת דגש מיוחד על המשאב האנושי ועל שילוב טכנולוגיות בניה מתקדמות בפרוייקטים.

הנהלת החברה ובעלי תפקידים
נשיא ובעלים – משה מילר, מייסד קבוצת שובל העומד בראשה משנת 1985. משה הינו בעל נסיון עשיר בניהול והקמת פרוייקטים בישראל ובמדינות אחרות בעולם. עוסק בפיתוח וייזום פרויקטים בישראל, בתחומי הבנייה למגורים והנכסים המניבים.

מנכ"ל ובעלים – שי נחשון, מהנדס אזרחי בעל ידע רחב ונסיון עשיר בתחומי הניהול, הביצוע, התכנון והרישוי. לשי נסיון רב שנים, בביצוע פרוייקטים הנדסיים מורכבים, בבניה ציבורית ובבניה למגורים ומסחר, בארץ ובחו"ל.

סמנכ"ל כספים – רו"ח מרדכי פופוביץ, אחראי לניהול הכספים של קבוצת שובל, בעל ניסיון ניהולי רב בתחום הנדל"ן.

מהנדס ראשי – ערן דרוקר, מהנדס אזרחי בוגר הטכניון. לערן ניסיון עשיר בניהול פרוייקטים מורכבים, לרבות התיאום ההנדסי, תוך כדי ביצוע.

מנהל תכנון – אורן שרגא, מהנדס אזרחי בעל תואר נוסף במנהל עסקים, משמש כמנהל התכנון של החברה.

בחברה מועסקים צוות טכני, מהנדסים כמו כן מנהלי עבודה מנוסים, לניהול הביצוע באתרי הבניה ויחידה טכנית לגיבוי הביצוע והמכרזים. צוות זה, יחד עם מזכירות החברה והרכש, מפעיל שורה ארוכה של ספקים, קבלני משנה ויועצים מקצועיים ומיומנים, ברמה גבוהה שקשורים בחברה בקשר רב שנים, ומערך לוגיסטי מורכב, כמשאב עזר להקמת הפרוייקטים.

פרויקטים נבחרים בתחום התכנון והביצוע
•צים אורבן לייף כפר סבא – פרויקט בשיטת תכנון ביצוע, בשטח כולל של כ-100,000 מ"ר. שתי קומות חניון, קומה מסחרית ומגדל בעל 20 קומות משרדים.
•לוגיסטיקר  אשדוד -מרכז לוגיסטי, בשיטת תכנון ביצוע, בשטח בינוי של כ-13,000 מ"ר, המצוי במתחם חנ"י בנמל אשדוד.

•יוקה עסקים – מבנה אחסנה ולוגיסטיקה, בשיטת תכנון ביצוע, בשטח של 60,000 מ"ר הכולל שישה מבנים. הפרוייקט נבנה עבור קבוצת רכישה.
•ישרס – מרכז מסחרי, בשכונת כפר גנים פתח תקווה, כולל 2 קומות חניון תת קרקעי ו-3 קומות מסחר בשטח של 23,000 מ"ר.

אולי יעניין אותך גם


דירוג – 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן – 2020

למרות הכל CofaceBdi שמחה להציג
100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2020

רק 2% מהחברות ששרדו מלפני קום המדינה הן חברות בניה

רק 2% מהחברות ששרדו מלפני קום המדינה הן חברות בניה

האם העובדים שלכם מחוברים? – מאמר ב The Marker (תהילה ינאי מנכ"לית משותפת CofaceBdi)

השנה, כמדי שנה, מתפרסם דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל, המבוסס על סקר שמבצעת CofaceBDI בקרב עשרות אלפי עובדים במשק. זהו סקר התעסוקה הנרחב ביותר במשק, והוא מאפשר לבחון על פני זמן את המגמות בשוק העבודה במקביל לשינויים הטכנולוגיים בני זמננו, ולעקוב אחר "דורות" העובדים ואחר התמהיל המשתנה שלהם בשוק העבודה. הסקר זוכה לברכתן […]

CofaceBdi :היזמות הישראלית מפתיעה כל פעם מחדש

הארץ מאי 2018 (מוסף ATLAS AWARD) לפני מספר שבועות ארחנו במשרדינו נציג בכיר מאד של תאגיד ענק צרפתי . האיש חולש על תקציבים של מיליארדי יורו הגיע לישראל "כעולה לרגל " . לא הוא לא לקח חלק בטקסים דתיים ולא השתתף בחגי ישראל , הוא הגיע כחלק ממגמה עולמית ,לבחון מקרוב את תעשיית ההייטק הישראלית, […]