BDI

שדות יזמות והתחדשות עירונית

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

פרופיל

שנת הקמה 2012
כתובת רח' שחם 30 , פתח תקווה- ראה מפה
טלפון 03-9361942
פקס 153-503549999
דוא"ל [email protected]
   
   
   

מנהלים

ניר אברהמי, מנכ"ל ובעלים, שדות יזמות והתחדשות עירונית

ניר אברהמי

מנכ"ל ובעלים

אודות שדות יזמות והתחדשות עירונית


שדות יזמות והתחדשות עירונית בע"מ הינה חברת נדל"ן וותיקה הפועלת כדור המשך בענף הבנייה לחברה ששורשיה מתחילים עוד בשנת 1934. החברה הוקמה על ידי משפחת אברהמי, משפחתו של ניר אברהמי המנכ"ל הנוכחי, והיא בעלת מוניטין של קרוב ל90- שנה. אבות המשפחה זכו להיות חלק ממפריחי השממה ובוני הארץ.

מנהלים בכירים נוספים

רותי אברהמי

מנהלת כספים

פרי גרוס

מנהלת משרד

טל יצחק לוי

מנהל שיווק

נכון להיום, מתמקדת החברה בייזום ובניית פרויקטים של התחדשות עירונית ומימוש תמ"א 38 – תמ"א 38/1 חיזוק ובנייה ותמ"א 38/2 הריסה ובנייה. החברה מורכבת מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בכל ענפי הבנייה והיא מלווה על ידי צוות מנצח של אדריכלים, עורכי דין בנקאים וכלכלנים מהטובים בתחומם. עד היום, בנתה החברה מעל 90,000 מ"ר של תעסוקה ומסחר כולל קניונים, מבני ציבור, בתי כנסת, מקוואות ועוד ובתחומי המגורים היא אחראית לבנייתן של מעל 1,100 יח"ד, כאשר 120 יחידות דיור חדשות נמצאות כעת בהליכי תכנון וביצוע שונים. החברה פועלת בעיקר באזור גוש דן והפרויקטים שלה פרוסים בערים רבות, בין היתר בתל אביב, רמת גן, ראשון לציון ואור יהודה.

יכולות יזום וביצוע כאחד

לשדות יזמות והתחדשות עירונית חברה אחות בשם "ניר אברהמי בניין ופיתוח בע"מ" המהווה את זרועה הביצועית של החברה. חברה זו בעלת ניסיון עשיר של 25 שנה והיא מהווה את אחת מנקודות החוזק הגדולות של שדות יזמות, שכן הדיירים עימם חותמת החברה על ביצוע פרויקטי התחדשות יודעים שהיד שחתמה איתם על החוזה היא היד שתבנה בפועל את הפרויקט (ותהיה ערה לבקשותיהם ודרישותיהם לכל אורך תקופת הבנייה) והיא שתמסור להם את הדירות בבוא היום. יכולת משולבת זו מובילה כמו כן לכך ששדות יזמות אינה תלויה בגורמי ביצוע חיצוניים ויכולה לעמוד בלוחות הזמנים ובתקציבים המוגדרים לכל פרויקט.

הביטחון הכלכלי לדיירים בראש סדר העדיפויות

נוכח הבנתה כי דירת המגורים היא הנכס הכלכלי היקר ביותר בו מחזיק האדם הממוצע, החברה משביחה את נכסי הדיירים הקיימים במהירות, ביעילות ובבטיחות ובמיוחד שמה דגש על הביטחון הכלכלי – כל פרויקט אותו לוקחת החברה על עצמה מלווה על ידי בנקים או מוסדות פיננסים גדולים ומוכרים, מה שמעניק ראש שקט לדיירים לאורך כל הדרך.

ניר אברהמי, מנכ"ל החברה

ניר אברהמי (סא"ל סמג"ד במיל') העומד בראש החברה הוא איש נדל"ן וותיק בעל 30 שנות ניסיון בתחום ודור רביעי במשפחה. ניר בוגר תארים אקדמאיים במשפטים, כלכלה ומנהל עסקים ובהכשרתו המקצועית הוא הנדסאי בניין ואף רשום כחבר ארגון הקבלנים. הוא אינו מנהל את החברה "מלמעלה", אלא נוכח ויורד לעומקה של העבודה בשטח, בכל שלב ושלב. מתוך מעורבות אישית זאת רואה ניר את עצמו כמחויב באופן אישי לרמת הביצוע והגימור הגבוהה ביותר, לאיכות ולבטיחות המבנה, הצוות והדיירים. מעבר לשעות עבודתו בחברה הוא מתנדב במד"א כחובש בכיר וכנהג אמבולנס.

בוטיקיות ויחס משפחתי ללקוחות

שדות יזמות חרטה על דגלה להיות חברה בוטיקית המעניקה יחס משפחתי ללקוחותיה הרבים. בחברה רואים בבעלי הדירות כשותפים מלאים לכל דבר ומנהליה נוקטים באמינות, אחריות חברתית ושקיפות מלאה לכל אורך שלבי התכנון, הביצוע והגמר. במהלך כל פרויקט נבדקים היטב כל הצרכים והרצונות של דיירי הבניין ותהליך ההתחדשות נעשה תוך דו שיח מלא ושוטף עם הדיירים לטובת יצירת סביבת מגורים נעימה, שתשפר משמעותית את איכות ורמת חייהם. נוסף על כך, כל דייר בפרויקט של החברה יודע מתחילת הדרך מה יהיו התמורות האישיות אותן יקבל בפרויקט, דבר המביא לתיאום ציפיות מלא ולשביעות רצון גבוהה מצד כלל הדיירים.

פרויקטים נבחרים

קמינסקה 26, תל אביב – פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו הוסיפה החברה 13 יחידות דיור חדשות על 16 קיימות. בניית הבניין הסתיימה והוא לקראת אכלוס.

ארנון 3, 5, ראשון לציון – פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו מוסיפה החברה 11 יחידות דיור חדשות על 16 יחידות דיור קיימות בכל אחד מהבניינים. הבנייה בעיצומה והדירות בשיווק.

ארנון 1, 2, ראשון לציון – שני בניינים בהם מבצעת החברה תמ"א 38/1. בארנון 1 מוסיפה החברה 11 יחידות דיור חדשות על 16 קיימות ובארנון 2 12 יחידות דיור חדשות על 16 קיימות. שני הבניינים מצויים בתהליך לקבלת היתר בניה.

אנילביץ' 20, 24, ראשון לציון – שני בניינים בהם מבצעת החברה תמ"א 38/1. באנילביץ' 20 מוסיפה החברה 11 יחידות דיור חדשות על 16 קיימות ובאנילביץ' 24, 12 יחידות דיור חדשות על 16 קיימות. שני הבניינים לקראת קבלת היתר בנייה.

השקמה 8-14, אור יהודה – פרויקט תמ"א 38/3 הכולל 4 בניינים בעלי 4 קומות כל אחד. במסגרת הפרויקט תוסיף החברה במתחם 64 יחידות דיור חדשות על 62 יחידות דיור קיימות. הפרויקט נמצא בשלב הגשה לוועדה.

מינץ 31-33 , פתח תקווה – פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו מוסיפה החברה 28 דירות חדשות על 36 דירות קיימות. הפרויקט נמצא בתהליך לקראת היתר בניה.

חיבת ציון 13, רמת גן – פרויקט תמ"א 38/2, הריסה ובנייה, בו תהרוס החברה בניין של 3 קומות ו9- דירות ישנות ובמקומו תבנה בניין יוקרתי בעל 9 קומות ו26- דירות חדשות. הפרויקט בשלבי החתמות.

 

אולי יעניין אותך גם


Coface BDI – לדעת הכל לפני כולם

מתקשה לקבל החלטה על גובה מסגרת האשראי ללקוח?

ברכות למשרדים בבסר 3 בני ברק שדורגו בדירוג הקוד 2021

    אביבית מוסקוביץ חברת עורכי דין שירי מלכה משרד עורכי-דין סיגון – הלוי, עורכי דין    

כאן ישראל:האם נתניהו בחר עורך דין טוב ביותר?

לחץ על התמונה, או כאן לעבור לכתבה המלאה