BDI

ראשית בניה וניהול פרויקטים

ביצוע פרויקטים למגורים ומבני מסחר

פרופיל

שנת הקמה 2017
כתובת דרך בן גוריון, 2, רמת גן, מגדל ב.ס.ר 1, קומה 11 - ראה מפה
טלפון 074-7027277
פקס 074-7017056
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.reshit-bniya.co.il
   
   

מנהלים

דני בניטה, בעלים ומנכ"ל החברה, ראשית בניה וניהול פרויקטים

דני בניטה

בעלים ומנכ"ל החברה

אודות ראשית בניה וניהול פרויקטים


ראשית בנייה מתמחה בבניית פרויקטים למגורים ומבני מסחר. בנוסף, מספקת החברה שירותי ייעוץ מקצועיים לפרויקטים תוך רתימת ניסיונה העשיר בתחום. צוות החברה עתיר הידע והניסיון רב השנים מעמיד לרשות לקוחותינו את הידע הנצבר שלנו בביצוע ברמה גבוהה, עבודה מול רשויות, טיפול במכרזים חסכון בעלויות, ייעול תהליכים וכן היכרות עמוקה עם הדרישות הרגולטוריות השונות ועוד עד לסיומו המוצלח של כל פרויקט.

חזון החברה הוא לנהל עבור לקוחותיה פרויקטים בתחום הבנייה ביעילות, איכות וביצוע גבוהים ביותר תוך עמידה בלוחות זמנים ומגבלות התקציב. אנחנו כאן כדי להוות עבור לקוחותינו את הגורם המקצועי המוסמך והאמין ביותר תוך שמירה על סטנדרטים בלתי מתפשרים לאורך כל הדרך.
אנחנו מאמינים שכל מיזם וכל פרויקט מוצלח הם תולדה של מקצוענות, ניסיון ושאיפה לספק את המוצר הטוב ביותר לצד יחסי אנוש מעולים ושמירה על קשרים מקצועיים לאורך זמן עם לקוחותינו.
הנהלת החברה מורכבת מאנשי מקצוע מובילים בתחומם. אנחנו מאמינים בלקיחת אחריות על כל שלבי הפרויקט תוך הקפדה מתמדת על לוחות הזמנים, תכנון מול ביצוע ועמידה במגבלות התקציב המהוות את ליבו של כל פרויקט בנייה מורכב.
דני בניטה, הבעלים והמנכ"ל, בעל ניסיון ניהולי רב ושימש כחבר הנהלה ומנהל בכיר בחברת "תדהר", בעל ניסיון של מעל ל 25 שנים בתחום הבנייה והביצוע ובעל תואר ראשון במשפטים. מחזיק בתעודת מגשר ובעל תעודת הסמכה למנהל עבודה רשום ומנהל בטיחות. נשוי + 3, טריאתלט וחובב ספורט.

בטיחות מעל לכל
החברה משקיעה משאבים רבים בנושא הבטיחות בבנייה ורואה בו ערך עליון, מעבר לחשיבות הראשונה במעלה בשמירה על חיי אדם ודאגה שכל אדם העובד באחד הפרויקטים שלנו יחזור הביתה בשלום, אנו רואים בשמירה על נהלי הבטיחות והסדר והארגון באתר בקנאות כמנוע וקטליזטור לשמירה על יתר ערכי החברה כגון איכות, לוחות זמנים ובקרה על התקציב. לאחרונה החברה נכנסה לתוכנית הכוכבים של התאחדות הקבלנים לצורך העמקת הידע של הצוותים בשטח בנושא.

איכות ללא פשרות
החברה שמה לה למטרה לבנות פרויקטים ברמת איכות גבוה ביותר תוך עמידה ואף הקדמת לוחות הזמנים ושמירה על יעדי התקציב. כל הפרויקטים נבנים תחת השגחה צמודה של הצוות בשטח וכן צוות ההנהלה של החברה. החברה בנתה לעצמה מערך בקרת איכות הכולל הנחיות ברורות לשמירה על האיכות בפרויקטים תוך שימוש במחזורי בקרה שבועיים וחודשיים לאבטחת האיכות וגילוי אי התאמות מוקדם ככל האפשר.

פרויקטים נבחרים:
נורדאו 7 רמת גן: ביצוע 33 יח"ד מעל מרתף של 7 מפלסים בשיטת בנייה טופ דאון על שטח של כ 480 מ"ר בלב רמת גן. מדובר בפרויקט מורכב לוגיסטית הן בגלל המיקום שלו והן בגלל מבנה המרתף, הפרויקט הסתיים בתוך 24 חודשים וברמת ביצוע גבוה מאוד.
צ'מפיון באר שבע: הפרויקט כלל 3,000 מ"ר אולמות תצוגת רכבים המחולקים למספר אולמות ובהם אולמות אאודי, סקודה, סיאט, פולקסווגן, ארבעה תאי מסירה, אולם רווחת עובדים וחניון. העבודה מאופיינת ברמת גמרים גבוהה ביותר ופרטי ביצוע מורכבים הפרויקט הסתיים בהקדמה של לוחות הזמנים ועמידה בתקנים מודרניים מחמירים.
יהודה מכבי 49 תל אביב: פרויקט בן 29 יח"ד מעל שני מפלסי מרתף הכולל דיפון סלארי וכניסה למי תהום, הפרויקט נמצא בשלב שלד מתקדם ותחילת עבודות גמר.
אושה 11 תל אביב: פרויקט בן 32 יח"ד מעל שלושה מפלסי מרתף, הפרויקט נמצא בשלב שלד מתקדם ותחילת עבודות גמר.
נעמי 5 רמת השרון: פרויקט בן 28 יח"ד מעל שלושה וחצי מפלסי מרתף, הפרויקט צפוי להתחיל באוקטובר 2021.
קצנלסון 15 תל אביב: פרויקט בן 25 יח"ד מעל שניים וחצי קומת מרתף, הפרויקט צפוי להתחיל בדצמבר 2021.

שורה תחתונה
בחירת קבלן מבצע היא הרבה מעבר למחיר!
בבוא מזמין עבודה לבחור קבלן ביצוע עליו לבחון בקפידה את החברה הנכונה מאחר ומדובר בהתקשרות ארוכת שנים ובסכומי כסף גדולים ועל כן עליו לערוך בדיקות מקיפות טרם נבחרת החברה המבצעת.
לצערי הרב אני מכיר פרויקטים רבים שהסתבכו בגלל תמחור לא נכון, כשלים בניהול או מחסור בשפה משותפת בין הקבלן ליזם דבר שפוגע בתהליכים שאמורים להיות פשוטים ובמקום נקלעים לתסבוכות מיותרות.
בחירות נכונות הן שיעלו את הפרויקט על דרך המלך.

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


קבוצת זיתוני – קנה פנטהאוז בהרצליה וקבל עיצוב אישי בשווי של כ-100 אלף שקל

חברת גינדי-זיתוני מובילה טרנד חדש בדירות הפנטהאוז בהרצליה הירוקה – כל רוכש פנטהאוז בפרויקט ECO הרצליה הירוקה יקבל מהחברה במתנה עיצוב אישי של אדריכלית הפנים קארן ראובני. עלות ההטבה אותה תעניק במתנה חברת גינדי-זיתוני, מוערך בכ-100 אלף שקל. פרויקט ECO הרצליה הירוקה מוקם על פני שני מגרשים בני שבעה דונם, אשר נרכשו במסגרת עסקת קומבינציה […]