BDI

קריספין, רובינשטיין, בלכר ושות', עורכי דין

אנרגיה ותשתיות, משפט מסחרי, רגולציה ותחרות, ליטיגציה

פרופיל

שנת הקמה 2017
כתובת מגדל ב.ס.ר 4, רח' מצדה 7, בני ברק- ראה מפה
טלפון 073-3202021
פקס 073-3202031
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.krblawfirm.com
   

מנהלים

שגית חן, שותפה מייסדת, קריספין, רובינשטיין, בלכר ושות', עורכי דין

שגית חן

שותפה מייסדת

רועי בלכר, שותף מייסד, קריספין, רובינשטיין, בלכר ושות', עורכי דין

רועי בלכר

שותף מייסד

נגה רובינשטיין, שותפה מייסדת, קריספין, רובינשטיין, בלכר ושות', עורכי דין

נגה רובינשטיין

שותפה מייסדת

עמית קריספין, שותף מייסד, קריספין, רובינשטיין, בלכר ושות', עורכי דין

עמית קריספין

שותף מייסד

אודות קריספין, רובינשטיין, בלכר ושות', עורכי דין


משרד עורכי הדין קריספין, רובינשטיין, בלכר, מתמחה בפתרון סוגיות מורכבות ומעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, בצורה יעילה ויצירתית, תוך ליווי רציף ומעורבות אישית וישירה של השותפים הבכירים במשרד, במטרה לספק ללקוחותיו מענה כולל, מקצועי ומהיר לכלל צרכיהם המשפטיים. משרדנו הוקם על ידי ארבעה שותפים, אשר כל אחד מהם נמנה עם עורכי הדין המובילים בתחומם - עו"ד עמית קריספין, המרכז את תחום האנרגיה והתשתיות; עו"ד נגה רובינשטיין, המרכזת את מגוון תחומי הרגולציה במשרד; עו"ד רועי בלכר, המרכז את תחום הליטיגציה; ועו"ד שגית חן, המרכזת את תחום המשפט המסחרי.

אנרגיה ותשתיות
אנרגיה ותשתיות הוא מתחומי הפעילות המשמעותיים במשרדנו, אשר נחשב כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום זה. ראש צוות האנרגיה והתשתיות במשרד, עו"ד עמית קריספין, היה ועודנו מהגורמים המובילים בעיצוב משק האנרגיה הישראלי והמשטר הרגולטורי הנלווה לו.
המשרד מלווה את מרבית הגופים המובילים ופרויקטי הדגל בתחום, ובכלל זה תחנות כוח (קונבנציונאליות ובאנרגיה מתחדשת), הקמה והפעלה של תשתיות חלוקת גז טבעי, עסקאות לרכישה של גז טבעי, וכן נותן ייעוץ לקבלנים וחברות תשתית. הידע והניסיון שנצברו במשרד לאורך השנים מאפשרים לנו להעניק ייעוץ רחב ומגוון בכל שלבי הפרויקט, הן בפן המשפטי והן בפן העסקי, וכן לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבור לקוחותינו.
אנחנו מספקים ללקוחותינו סל שירותים שלם, החל מייצוג שוטף בפני הרגולטור, ודרך ליווי מכרזי אנרגיה ותשתיות, הליכים סטטוטוריים וניסוח כל ההסכמים הקשורים בפרויקט כגון הסכמי EPC, הסכמי O&M, הסכמי רכש גז טבעי, הסכמי PPA והסכמי מימון.
מכרזים
משרדנו מתמחה בליווי מכרזים של פרויקטי תשתיות גדולים, בפרט בתחום האנרגיה ובתחום התחבורה, וכן בליווי פרויקטים מורכבים מסוג BOT, PPP ו-PFI. למשרד ניסיון ייחודי, הן בייצוג של גופים מהסקטור הציבורי-ממשלתי, שהם לרוב מזמני המכרז, והן בייצוג גורמים מן הסקטור הפרטי-עסקי אשר מתמודדים במכרז.
במסגרת הייעוץ לסקטור הציבורי, לצוות המשרד יש תפקיד מהותי בלווי ועדות מכרזים, בניסוח מסמכי המכרז, בקביעת תנאי הסף, בקביעת הקריטריונים לבחירת הזוכים, בניסוח חוזי ההתקשרות, בליווי הדיונים בוועדות המכרזים, בבחינת העמידה בתנאי הסף ובדירוג ההצעות.
במסגרת הייעוץ למתמודדים, אנו אמונים, בין היתר, על הכנת ההצעות וניתוח תנאי המכרז והמשקולות לבחירת ההצעות הזוכות, כמו גם על ליווי הלקוח בשלבי גיבוש הקבוצה המתמודדת ובניסוח הסכמי שיתוף הפעולה בין החברים בקבוצה.
משפט מסחרי ותאגידים
משרדנו מעניק ללקוחותיו ליווי משפטי שוטף ביחס למלוא פעילויותיהם המסחריות. השותפים במשרד עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות הניהולי של כל לקוח על מנת לסייע לו בפעילות העסקית היומיומיות, וכן בבנייה ובביצוע של עסקאות מסחריות מורכבות, מקומיות ובינלאומיות. עורכי הדין שלנו מעניקים ללקוחות המשרד ייעוץ משפטי מלא וצמוד, תוך מתן מענה מידי לכל עניין שמתעורר ותוך התחשבות בכל ההיבטים הייחודיים הנוגעים לעסקו של הלקוח. הצוות המשפטי במשרד הינו בעל ניסיון רב במתן תמיכה משפטית ללקוחות במגוון רחב של תעשיות, לקוחות הכוללים גם חלק מהחברות הגדולות בישראל המעסיקות את המשרד באופן שוטף. לעורכי הדין שלנו ניסיון רב בבנייה, בניסוח ובניהול משא ומתן ביחס לכל סוגי ההסכמים המסחריים.
המשרד נוטל חלק בעסקאות בינלאומיות מורכבות, תוך שמירה על קשר שוטף עם הרשויות הממשלתיות הרלוונטיות ותוך מתן טיפול מלא ללקוחותיו בכל ההיבטים הרגולטוריים.
עורכי הדין במשרד אף מייעצים כעניין שבשגרה לחברות ולדירקטורים בכל הנוגע להתנהלות תאגידית שוטפת, לרבות ממשל תאגידי, מימון, מיזמים משותפים, עסקאות מסחריות ומיזוגים ורכישות.
רגולציה
צוות הרגולציה של משרדנו, בראשות עו"ד נגה רובינשטיין, מעניק ייעוץ אסטרטגי במגוון תחומי הרגולציה הכלכלית, כאשר בין לקוחות המשרד ניתן למצוא קבוצות מרכזיות במשק הפועלת בשלל ענפים, ובכלל זה בנקאות ופיננסים, תשתיות, תחבורה, בריאות, מזון, דואר, תקשורת ומדיה. בנוסף, משרדנו גם מתמחה בתחום הגנת הפרטיות ומאגרי מידע.
אנו מעניקים ללקוחות המשרד שירות מקיף, החל ממתן פתרונות מהירים לסוגיות נקודתיות ועד לקביעת אסטרטגיה רגולטורית ארוכת טווח. אנו מקפידים כי האינטרסים של הלקוח יהיו מוגנים עוד בשלבים המוקדמים של המהלכים הרגולטורים הרלוונטיים, לרבות באמצעות מעקב אחרי הליכי חקיקה, החלטות ממשלה, שימועים בתחום הרגולציה הכלכלית וזיהוי מוקם של מהלכים מקדמיים בעלי פוטנציאל השפעה.
דיני תחרות
משרדנו נחשב כאחד המשרדים המובילים בתחום דיני התחרות. בפרט, המשרד ידוע ביחסי העבודה הקרובים שלו עם רשות התחרות וביכולתו להשיג תוצאות אופטימליות באמצעות מחשבה "מחוץ לקופסא". לצוות ניסיון רב בייעוץ הנוגע להיבטים התחרותיים שונים הנובעים מפעילות המסחרית של לקוחותיו, ובכלל זה ייעוץ לבעלי מונופולין, ואישור עסקאות הטעונות אישור של הממונה על התחרות כגון מיזוגים והסדרים כובלים. כמו כן, הצוות עוסק באופן אינטנסיבי בחוק הריכוזיות, בחוק המזון ובגיבוש מתודולוגיות תחרותיות אל מול רשות התחרות.
משרדנו מופיע באופן קבוע בפני רשות התחרות וגורמים שלטוניים נוספים, וכן בפני בית הדין לתחרות ובפני בתי משפט אזרחיים בתביעות בעילות לפי חוק התחרות. את הטיפול בתחום התחרות במשרדנו מוביל עו"ד אנדרי ניקל, שותף במשרד, אשר שימש בעבר כראש צוות ברשות התחרות.
תקשורת
למשרדנו והיכרות עמוקה עם תחום התקשורת והטלקומוניקציה, תחום רגולטורי סבוך ומורכב אשר בשנים האחרונות עבר, ועודנו עובר, שינויים מהותיים.
צוות המשרד עוקב באופן שוטף על החלטות ממשלה ושימועים, והינו בעל ניסיון באיתור של שינויים רגולטורים מתהווים וזיהוי ההשלכות הנובעות מהם. בין היתר, אנחנו מייצגים את לקוחותינו בפני הגופים הממשלתיים הרלוונטיים, ובכלל זה משרד התקשורת, המועצות והרשויות הציבוריות המפקחות על השידורים, ומעניקים ייעוץ בקשר עם מכרזים בתחום.
עו"ד נגה רובינשטיין, ראש צוות התקשורת במשרדנו, שימשה במשך שש שנים בתפקיד היועצת המשפטית של משרד התקשורת, שם בין היתר, הייתה אמונה על הרפורמות המרכזיות בענף.
ליטיגציה וישוב סכסוכים
משרדנו מייצג חברות ישראליות ובינלאומיות, וכן אנשי עסקים מרכזיים ופקידים בכירים מהמגזר הציבורי. המומחיות המשפטית שלנו, יחד עם המומחיות עסקית, מאפשרות לנו לחתור לפתרון סכסוכים באופן יצירתי, יעיל ובזמן הקצר ביותר.
ראש צוות הליטיגציה של משרדנו, עו"ד רועי בלכר, נמנה עם הליטיגטורים הבולטים בישראל, הוא מטפל באופן אישי בתיקי המחלקה בכל שלבי הייצוג יחד עם צוות עורכי הדין המנוסה של משרד. תחומי הפעילות המרכזיים של המחלקה כוללים:
ליטיגציה מנהלית, במסגרתו צוות המשרד מטפל בסכסוכים מנהליים מורכבים ומייצג לקוחות בכל הערכאות הרלוונטיות, לרבות בבג"ץ.
ליטיגציה תאגידית ומסחרית, במסגרתו המשרד מייצג במגוון רחב של נושאים משפטיים מורכבים, לרבות תובענות ייצוגיות, ליטיגציה ובוררות בינלאומית, ליטיגציה בתחום דיני התחרות, ליטיגציה בתחום האינטרנט, וליטיגציה בתחום הנדל"ן.
צווארון לבן, במסגרתו משרדנו מייצג את בכירי המגזר העסקי והציבורי בתיקים פליליים בעניינים כגון ניירות ערך, תחרות, מיסוי והלבנת הון, וכן מייצג לקוחות בפני ועדות חקירה ממשלתיות וצבאיות ובשימועים ובהליכים הנוגעים לביטחון לאומי.

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


BDI בתקשורת – יום האישה 2019

ייצוג נמוך לנשים בתפקידי ניהול בכירים ישראל היום    גלובס ההגמוניה הגברית במשרדי עורכי הדין נשמרת : רק 37% שותפות, רק 17% מנהלות תחום    

פס"ד שילוני נ' ויילר – חובות הדירקטוריון באישור הנפקה פרטית לבעל השליטה (פישר בכר חן וול אוריון ושות')

פסק דין זה[1] הינו אחד מפסקי הדין המשמעותיים שניתנו השנה ביחס לממשל תאגידי ולאישור עסקאות עם בעל שליטה. בית המשפט המחוזי נדרש בעניין זה לשאלה משפטית חדשה ותקדימית – האם הנפקה פרטית של מניות לבעל שליטה בחברה ציבורית יכולה להתבצע בשווי השוק של המניה בבורסה, מבלי לבצע הערכת שווי, או שעל החברה לבצע הערכת שווי […]

תעשיה 4.0 – שינוי טכנולוגי ועידן חדש באיכות הסביבה (ליפא מאיר ושות')

"תעשייה 4.0" הינה מגמה עולמית עדכנית, המכונה "המהפכה התעשייתית הרביעית". המדובר בתפיסה ארגונית חדשנית לניהול מפעל חכם ומודרני, באמצעות אוטומציה וחילופי נתונים בטכנולוגיות ייצור. חשיבותה מתבהרת על ציר המהפכות התעשייתיות שקדמו לה: "המהפכה התעשייתית הראשונה" התאפיינה במעבר של אוכלוסיות כפריות המתבססות על חקלאות לאורח חיים עירוני המתבסס על תהליכי ייצור תעשייתיים חדשים. מהפכה זו החלה […]

ההנחות והפטורים מארנונה למגורים לאוכלוסיות חלשות בערים מגיעות בממוצע ל- 32% מסך הגבייה

הנטל נופל על האוכלוסיות המשלמות ומגיע בערים מסוימות למעל מ – 1000 ש"ח בשנה.