BDI

קינן, חיים ושות' עורכי דין

מקרקעין על כל היבטיו

פרופיל

שנת הקמה 2002
כתובת דרך מנחם בגין 132, תל אביב - ראה מפה
טלפון 03-6081960
פקס 03-6081970
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.k-h.co.il
   
   

מנהלים

אופיר קינן, שותף מנהל (במשותף), קינן, חיים ושות' עורכי דין

אופיר קינן

שותף מנהל (במשותף)

בעז חיים, שותף מנהל (במשותף), קינן, חיים ושות' עורכי דין

בעז חיים

שותף מנהל (במשותף)

בן הלל, שותף, קינן, חיים ושות' עורכי דין

בן הלל

שותף

אודות


המשרד הוקם באוקטובר 2002 והתנהל במשך שנים תחת המותג "תיק, גלעד, קינן". בעקבות שינויים שחלו בצמרת המשרד, בתאריך 24/10/2018 שונה שמו של המשרד והוא נקרא כיום "קינן, חיים ושות' עורכי דין". צוות המשרד מונה כשניים עשר עורכי ועורכות דין, ומתמחים, כאשר הרכב הלקוחות, העובדים והעסקאות המטופלות במשרדנו נותרו ללא שינוי. עיקר מומחיותו והתמחותו של משרדנו הוא בתחום הנדל"ן (המקרקעין) על כל היבטיו - עסקאות וייזום, ניהול נכסי נדל"ן, נכסים מניבים, מרכזים מסחריים, מימון וליווי בנקאי, קבלנות ותשתית ועוד; כמו כן, קיימת במשרד מומחיות והתמחות גם בתחום ההתחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי), וכן מומחיות בתחום המלונאות. המשרד הוכר ומוכר כמוביל בתחומו על ידי גופי דירוג ישראליים ובינלאומיים.

ערכי המשרד

לצד מתן שירות משפטי יסודי ברמה מקצועית גבוהה ביותר, דוגל  משרדנו במתן  שירות אישי וצמוד, במהירות תגובה שאין לה אח ורע בשוק משרדי עורכי הדין. שיטת העבודה שלנו מאפשרת ללקוח להירגע, "להישען לאחור" ולדעת כי מישהו אחר עושה עבורו את העבודה, תוך נטילת יוזמה וקידום העניינים שבטיפולנו "בדחיפה".

כמשרד בעל אוריינטציה מסחרית גבוהה, משרדנו מאמין במתן שירות משפטי יצירתי, המשולב במעורבות פעילה גם בתחומים ה"מסחריים", בכל נושא שמובא לטיפולנו.

תחומי הפעילות

במסגרת הפעילות בתחום המקרקעין, עוסק המשרד זה כמה שנים באופן אינטנסיבי וברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בשוק, במגוון רחב של פעילויות: ליווי תהליכי ייזום, הקמה, שיווק וניהול של קניונים, פאואר סנטרים ומרכזי מסחר אחרים; ליווי של פרויקטים גדולים לבנייה רוויה בייעוד מגורים, משרדים ומסחר, לתעשייה ולייעודים ושימושים אחרים; טיפול משפטי בקבוצות רכישה; טיפול בפרויקטים של התחדשות עירונית (פינוי בינוי, תמ"א 38); בפרויקטים של "מחיר למשתכן"; ליווי יזמים בעסקאות לרכישת זכויות במתחמים מרובי בעלים; ניהול והשכרה של נכסים מניבים מכל הסוגים; ליווי משפטי של גופים גדולים וחברות ציבוריות בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, ובכלל זה ייעוץ בכל הקשור להיבטים של מימון וליווי בנקאי, מיסוי, תכנון ובנייה, קשר עם רשויות, התקשרויות עם קבלנים וקבלני משנה, התקשרויות עם מתכננים, משווקים ויועצים אחרים, ייעוץ משפטי בכל הקשור בדיני המכר של דירות, משרדים ויחידות מסחר, רישום זכויות ובתים משותפים, ובכל תחום משפטי ומסחרי אחר, כנדרש בפרויקטים מהסוג האמור. כמו כן, מומחיות בתחום המלונאות.

צוות המשרד

אנחנו נחושים לרכז בדלת אמותיו של משרדנו אנשים מיוחדים וערכיים, שיהיו בראש ובראשונה בני אדם ראויים ואיכותיים. הצלחתנו בכך היא מקור גאוותנו העיקרי.

להלן פרטים אודות השותפים במשרד:

עוה"ד אופיר קינן – שותף מנהל (במשותף) – עוה"ד אופיר קינן הינו בעל ניסיון רב בהובלת עסקאות ופרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן עבור יזמים וחברות ציבוריות מהשורה הראשונה בישראל. לעוה"ד קינן גם ניסיון עשיר וידע רב וייחודי בכל הנוגע לטיפול בפרויקטים ובהסכמים מורכבים בתחום הנדל"ן, ובכלל זה בעסקאות מכירה ורכישה מורכבות, בעסקאות קומבינציה/ מזומן/ תמורות/ העמדת הון עצמי, וכן עסקאות משולבות; בטיפול בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע; בטיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן; בהסכמי מימון, לרבות הסכמי מזנין; בטיפול בפרויקטים של פינוי בינוי; בייעוץ משפטי בתחום הסכמי יועצים, קבלנים ותשתית; ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם.

בתחום המימון טיפל אופיר קינן בהסכמי המימון הראשונים שנחתמו בישראל בין חברות ציבוריות לקרנות המינוף.

השכלה והסמכה – לאופיר קינן תואר בוגר במשפטים (LL.B.) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (1999), וקודם לכן אף למד בפקולטה לפסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטת חיפה. קינן הוסמך כעו"ד בישראל בשנת 2000.

מומחיות ותחומי עיסוק – עסקאות מורכבות במקרקעין על כל סוגיהן; הסכמי יועצים, קבלנות ותשתית; מומחיות ייחודית בתחום הטיפול בקבוצות הרכישה.

עוה"ד בעז חיים – שותף מנהל (במשותף) – לעוה"ד בעז חיים ניסיון רב וידע ייחודי בהובלת עסקאות ופרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן עבור יזמים וחברות ציבוריות מהשורה הראשונה בישראל. מדובר בין השאר בעסקאות מכירה ורכישה מורכבות, בעסקאות קומבינציה/ מזומן/ תמורות/ העמדת הון עצמי, וכן עסקאות משולבות; טיפול בפרויקטים של "מחיר למשתכן"; טיפול בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע; טיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן; בהסכמי מימון, לרבות הסכמי מזנין; בייעוץ משפטי בתחום הסכמי יועצים, קבלנים ותשתית; ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם.

בנוסף לכל אלה, מרכז בעז חיים את הטיפול בעסקאות בתחום המלונאות, שבמסגרתו צבר ניסיון רב בטיפול בהסכמים של מתחמי מלונאות וכן, בהסכמי ניהול ושכירות מכל הסוגים, בתחום זה.

השכלה והסמכה – לבעז חיים תואר בוגר במשפטים (LL.B.) ממכללת "שערי משפט". בעז חיים הוסמך כעו"ד בישראל בשנת 2007.

בימים אלה מסיים בעז תואר שני בתוכנית לניהול ויישוב סכסוכים ומשא ומתן באוניברסיטת "בר אילן".

מומחיות ותחומי עיסוק – עסקאות מורכבות במקרקעין  על כל סוגיהן; פרויקטים למכירת יחידות מגורים, משרדים ומסחר ועסקאות בתחום המלונאות.

עוה"ד בן הלל – שותף – עוה"ד בן הלל הינו בעל ניסיון בהובלת עסקאות מורכבות בתחום הנדל"ן. במסגרת זאת הוא מטפל בעסקאות רבות בכל תחומי הנדל"ן, ובכלל זה בעסקאות מכירה ורכישה; בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע; בהסכמי מימון; ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם. כמו כן, לבן הלל ניסיון רב ומיוחד בכל הקשור להסכמי קבלן, תחום שהוא מרכז במשרדנו. עוה"ד בן הלל צבר גם ניסיון רב בתחום הנכסים המניבים והקניונים

מומחיות ותחומי עיסוק – עסקאות מורכבות במקרקעין על כל סוגיהן; הסכמי קבלן.

הכרה מצד גופי דירוג ישראליים ועולמיים

משרדנו זכה להכרה במעמדו כמשרד מוביל בתחומו בישראל, לאור המלצה של גופי דירוג ישראליים מובילים כדוגמת BDI (החל משנת 2009), דן אנד ברדסטריט, אשר דירג את משרדנו כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין (ברשימת ה"מובילים"!), וכלל את משרדנו ברשימת Dun's 100 היוקרתית (ברציפות החל משנת 2010). ברשימת הממליצים הופיעו גם גופי דירוג עולמיים דוגמת Legal 500, Chanbers and Partners ו-Legal Experts.

 

אולי יעניין אותך גם


וקנין עמרם ובניו – קבלני בנין בע"מ – תפיסת עולם חלוצית

חברת וקנין עמרם ובניו פועלת במתכונתה הנוכחית מאז שנת 1985. החברה המשפחתית מתמחה בעיקר בבניה למגורים, במרכזי הערים הותיקות וגם בשכונות חדשות ובערים חדשות, כדוגמת מודיעין וחריש. רון וקנין, סמנכ"ל הכספים ודור שלישי בחברה – יחד עם אחיו הגדול עמר, סמנכ"ל הביצוע – מספר בגאווה כי "אנחנו חלוצים בכל הנוגע לערים חדשות ושכונות ענק. היינו […]

.New Trends in Israeli M&A in 2018 – Adv. Micki Shapira – Yigal Arnon & Co

From the resurgence of cybersecurity to deals seeking to bring cannabis firms to stock exchanges, here are the trends that shaped Israeli M&A in 2018