BDI

קטה יזמות בניה והשקעות בע"מ

נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב, התחדשות עירונית

פרופיל

שנת הקמה 2002
כתובת מתחם גלובל טאוורס, קומה 20, דרך יצחק רבין 1, פתח תקווה - ראה מפה
טלפון 3707*
פקס 03-6513302
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.katayazamut.com
פרופילים נוספים קטה יזמות בניה ותשתית
   

אודות קטה יזמות בניה והשקעות בע"מ


חברת קטה יזמות בניה והשקעות בע"מ, שנוסדה בשנת 2002, עוסקת בנדל"ן למגורים, בהתחדשות עירונית במסלול תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי וכן בנדל"ן מניב. החברה הוקמה על ידי רפי קטה, יזם בעל עשרות שנות ניסיון בתחום הנדל"ן. מאז הקמתה היא בונה ומחדשת את העיר פתח תקווה, ונחשבת לחברת יזמות ובניה המובילה בעיר. החברה, הנהנית מחוסן פיננסי וגב כלכלי איתן, מקדמת כיום בנייה בהיקף משמעותי - 20 פרויקטים לבניית 1,500 יחידות דיור. כמו כן החברה עוסקת בתכנונו של בית מלון חדש בפתח תקווה (השני בעיר) שייבנה ברמת סיב - אזור התעסוקה והמסחר המתפתח.

הלקוחות בראש סדר העדיפויות
הביטחון האישי של לקוחותיה בראש סדר העדיפויות – זה העיקרון המנחה את פעילותה של החברה לאורך כל הדרך. כדי לממש אותו – החברה מקפידה בכל פרויקט שהיא בונה על תכנון מעמיק ויסודי, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ורמת ביצוע גבוהה ליצירת הגימור מושלם. כל זאת בליווי אנשי מקצוע מנוסים ואמינים, מתן שירות אישי ועמידה בלוחות הזמנים.

פרויקט תמ"א 38/2 הראשון בפתח תקווה
כחברה פורצת דרך ומובילה בעיר, בנתה קטה יזמות את פרויקט התמ"א 38/2 הראשון בפ"ת – פרויקט נוה גן החדשה (שלב א') ברחוב זאב אורלוב, בסמוך לציר ז'בוטינסקי. הפרויקט כלל את הריסתו של בניין רכבת ישן בן 12 דירות ואת בנייתו של בניין מגורים מודרני ומעוצב בן 39 יחידות דיור חדשות. הפרויקט היווה מודל חדש עבור חברות בניה נוספות בעיר והבליט את מובילותה של החברה בעיר. החברה ממשיכה ובונה כיום את שלב ב' של הפרויקט, מתחם פינוי-בינוי במסגרתו נהרסו 24 דירות ישנות ובמקומן נבנים 2 מבני מגורים חדישים בני 88 דירות.

חברה יזמית וקבלנית ביצוע
העובדה שהחברה מתפקדת כיזמית וקבלנית ביצוע כאחד, מעניקה לה יתרון משמעותי בענף הנדל"ן. השילוב בין השניים מאפשר לחברה ליזום ולבצע את כל הפרויקטים שלה באופן עצמאי, ומעניק לה שליטה מלאה בכל תחומי פעילותה. כך מסוגלת החברה להתמודד עם מורכבויות הנדסיות וקשיים תכנוניים, לייעל את תהליך הבניה ולהציע לרוכשי הדירות החדשות מחירים אטרקטיביים. הדיירים בפרויקטים שאותם בונה חברת קטה זוכים לביטחון ולשקט נפשי.

בעלת קרקעות ברחבי הארץ
החברה החלה את פעילותה בשיווק קרקעות ברחבי הארץ וכפועל יוצא מכך היא מחזיקה כיום בקרקעות רבות בצפון הארץ שאותן היא משכירה ומחכירה לחקלאים. לחילופין, החברה מקדמת את הפשרתן של קרקעות אלו לבניית שטחים מסחריים. כמו כן החברה מחזיקה בנכסים מניבים במרכז הארץ, מרביתם בפתח תקווה ומיעוטם בתל אביב.

קטה – חברה משפחתית שורשית
כל בני משפחת קטה הינם ילידי פתח תקווה וגאים להיות בוני העיר המתחדשת. את דרכו של מייסד החברה, רפי קטה, ממשיכים בניו, בן וליאור קטה. במקרים מסוימים משתפת החברה פעולה גם עם חברות נוספות בבעלות המשפחה המורחבת.
קטה יזמות היא דוגמה חיה לאנשי עבודה אמיתיים שאינם נרתעים מעבודה קשה ועמלים שעות ארוכות בכל יום על קידום מיטבי של הפרויקטים שהחברה אחראית עליהם ולשביעות רצון הלקוחות.
לחברה מטה הנהלה רזה המלווה ביועצים ואנשי מקצוע חיצוניים מהשורה הראשונה, ובהם כלכלנים, עורכי דין, שמאים, מפקחי בנייה, מהנדסים ומנהלי עבודה.

פרויקטים נבחרים
פסגות ברנדה, פתח תקווה – פרויקט תמ"א 38/2 שנהרסו בו שלושה בניינים ישנים בני 16 דירות, ובמקומם הוקמו ואוכלסו שני בניינים חדשים ובהם 60 דירות חדשות.
קטה בכפר גנים, פתח תקווה – פרויקט תמ"א 38/2 הכולל שלושה בניינים סמוכים הנבנים בימים אלו ובהם 72 דירות חדשות בתמהיל דירות מגוון: בית יהלום (בפינת הרחובות טרומפלדור ויהלום), בית ספיר (טרומפלדור 56) ובית טופז (טרומפלדור 51-53).
לשם 9, פתח תקווה – מלון עסקים חדש ויוקרתי בן 15 קומות ובו 90 חדרים ושטחי מסחר יוקם בלב מרכז ההיי-טק של פ"ת, סמוך לקו הרכבת הקלה ולמתחם הבילויים הגדול בעיר.
יצחק שדה 34, שכונת רמת ורבר, פתח תקווה – פרויקט פינוי-בינוי הראשון בשכונה המתחדשת במסגרתו יהרס בניין רכבת ישן בן ארבע כניסות ו-24 דירות ובמקומו תבנה מגדל חדש בן 19 קומות ובו שטחי מסחר ו- 90 דירות חדשות בתמהיל מגוון.
ז'בוטינסקי 19, פתח תקווה – פרויקט פינוי-בינוי פורץ דרך הממוקם בציר ז'בוטינסקי שבו יעבור הקו האדום של הרכבת הקלה. במסגרת הפרויקט צפויה החברה להרוס שלושה בנייני רכבת ישנים שבהם מתגוררות כיום 36 משפחות, ובמקומם לבנות במודל של עירוב שימושים שני בניינים חדשים ובהם 132 דירות, שטחי מסחר, משרדים ומבני ציבור.
פרויקט "בית הפיקוס", שכונת יוספטל, פתח תקווה – תכנית לקידום התחדשות עירונית בשכונה כבר אושרה על ידי הוועדה המקומית בפתח תקווה. שכונת יוספטל ממוקמת בסמוך למחנה סירקין שעתיד להתפנות בקרוב לטובת הקמת אלפי יחידות דיור חדשות. כחלק מפעילות החברה לחידוש פני העיר, היא תחל בחודשים הקרובים את עבודות הביצוע בפרויקט "בית הפיקוס" – פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובניה) הראשון מסוגו בשכונה המתחדשת.

 

אולי יעניין אותך גם


דירוגי התחדשות עירונית 2019

  דירוג התחדשות עירונית 2019   דירוג פינוי בינוי דירוג תמ"א 38 איך דירגנו? על מנת לדרג את המובילים בענף ההתחדשות העירונית על סוגיו השונים, ביצענו תהליך רב שכבתי הבנוי ממספר שלבים: איתור החברות הפועלות בתחום, ריבוי פגישות עם מנהלי החברות, איסוף נתונים באשר לפעילות החברות והפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. הפרויקטים שבטיפול החברות הינם בשלבים […]

באיזה חברה הישראלים חושבים שהכי טוב לעבוד ?

כמידי שנה מזה שלוש עשרה שנה אנו מבצעים סקר מועסקים בקרב עשרות אלפי מועסקים בארץ במטרה לבחון את שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה ובמקביל לבחון מה חשוב לעובד הישראלי ממקום העבודה . נושא חשוב זה מעסיק לא מעט חוקרים ,מנהלים ורבים מאתנו הן בתחומי עבודתנו והן כעובדים במשק.

בשלושת החודשים האחרונים נחתכו הכנסות ענף ההפקות והאירועים ב54%

מאז נובמבר היומן נמחק": בענף האירועים מאוכזבים מהמדינה – וחוששים מקריסה

מזכרת – 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2020

המזכרת השנתית – 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2020