BDI

קבוצת הורוביץ

ייזום, בנייה וליווי פרויקטים בתחום הנדל"ן

פרופיל

שנת הקמה 1999
כתובת ז'בוטינסקי 7, מגדל משה אביב, קומה 52, רמת גן- ראה מפה
טלפון 03-6843000
דוא"ל [email protected]
אתר החברה https://horowitzgroup.co.il//
   

מנהלים

חני‭ ‬הורוביץ, בעלים, קבוצת הורוביץ

חני‭ ‬הורוביץ

בעלים

אביב מנדיל, מהנדס החברה, קבוצת הורוביץ

אביב מנדיל

מהנדס החברה

רחל לויטן, מנהלת שיווק ומכירות, קבוצת הורוביץ

רחל לויטן

מנהלת שיווק ומכירות

אודות קבוצת הורוביץ


קבוצת הורוביץ הוקמה בשנת 1999 ומתמחה בייזום, בנייה וליווי פרויקטים בתחום הנדל"ן. הקבוצה אכלסה כבר יותר מ-1,000 דירות באזורי ביקוש כמו תל אביב, הרצליה, גליל ים, פתח תקווה, רמת השרון ורמת גן.הפרויקטים הבולטים שהקימה הקבוצה בשנים האחרונות מצטיינים בתכנון וביצוע ברמה גבוהה, תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים במיוחד. בין אם מדובר במגדל יוקרתי או בבניין בוטיק אינטימי - קבוצת הורוביץ מטפלת בכל פרויקט משלב התכנון ועד האכלוס, תוך ליווי הדוק ומקצועי.

החזון של החברה

קבוצת הורוביץ שואפת להוביל את ענף הייזום והבנייה בנדל"ן, ולהכתיב סטנדרטים גבוהים שיהוו דוגמה ומופת בענף הבנייה הישראלי. הקבוצה שוקדת על איתור הזדמנויות חדשות עבורה ועבור לקוחותיה, ועל שיפור מתמיד ומציאת דרכים חדשות להעניק את התועלת הגבוהה ביותר לדייריה ולמשקיעיה.

הערכים המרכזיים שמובילים את הקבוצה הם חדשנות, יוזמה, מקצועיות, הוגנות ויעילות – כשבמרכז תמיד ניצבת טובת הלקוח. כדי ליישם ערכים אלה בכל אחד מהפרויקטים , ישנו ליווי מקצועי מקיף של בנקים, אדריכלים מובילים, חברות קבלניות, ספקים ומשקיעים מרחבי העולם.

חני הורוביץ: הכוח המוביל את הקבוצה

חני הורוביץ, יו"ר הקבוצה, היא דור שלישי למשפחה הבונה את ישראל. עבור הורוביץ ועבור כל עובדי החברה, נדל"ן הוא לא רק מקצוע – אלא ייעוד.

מזה שני עשורים שהורוביץ עוסקת בתחום הנדל"ן, והיא חתומה על מיזמים מצליחים בישראל ובחו"ל, תוך שיתוף פעולה עם חברות מובילות. "אנו עובדים קשה כדי לבנות עוד ועוד דירות בפרויקטים מגוונים ברחבי הארץ, מגשימים חלומן של משפחות ומשתתפים בבניינה של מדינת ישראל" מציינת הורביץ.

הקוד האתי של קבוצת הורוביץ

מאחר שהחברה רואה בלקוחותיה, רוכשי הדירות, כבסיס האיתן לפעילותה, נקבע קוד אתי החל על כל העובדים והמנהלים של החברה. על פיו, המקצועיות והמסירות כלפי הלקוח נמצאות מעל לכל, כשצוות העובדים מחויב לשירות איכותי ומקיף, תוך שהוא נעזר במיטב המומחים בישראל בתחומי המשפט, התכנון, ההנדסה והכספים.

במטרה להעניק ערך מקסימלי לקהל הלקוחות, נעשים מאמצים לאתר את הפרויקטים בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר, ולשמור על מתח רווחים נמוך – כדי לאפשר מחיר אטרקטיבי ותשואה גבוהה על ההשקעה. כל פרויקט הוא יחיד ומיוחד, בולט בשטח ומצהיר על נוכחות שאין שנייה לה, כדי למקסם עוד את מחירי הדירות.

לצד הפעילות העסקית של החברה, היא מעודדת את העובדים להתנדב למען הקהילה באופן קבוע ותומכת רבות בפרויקטים חברתיים וסביבתיים שונים  מתוך אחריות חברתית וסביבתית.

אולי יעניין אותך גם


המהפכה המפחידה בייעוץ הפיננסי , דן צוק משרד עורכי דין

רשות ניירות ערך קוראת לנו לסמוך על "כוחות השוק", אבל אם כל אחד יוכל להעניק ייעוץ פיננסי – כפי שהרשות מציעה – אז נהיה בסכנה של ממש

קבוצת זיתוני – קנה פנטהאוז בהרצליה וקבל עיצוב אישי בשווי של כ-100 אלף שקל

חברת גינדי-זיתוני מובילה טרנד חדש בדירות הפנטהאוז בהרצליה הירוקה – כל רוכש פנטהאוז בפרויקט ECO הרצליה הירוקה יקבל מהחברה במתנה עיצוב אישי של אדריכלית הפנים קארן ראובני. עלות ההטבה אותה תעניק במתנה חברת גינדי-זיתוני, מוערך בכ-100 אלף שקל. פרויקט ECO הרצליה הירוקה מוקם על פני שני מגרשים בני שבעה דונם, אשר נרכשו במסגרת עסקת קומבינציה […]