BDI

ב.ס.ר. - התחדשות עירונית

ייזום וניהול של פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים

פרופיל

שנת הקמה 1972
כתובת רח' מנחם בגין 7, רמת גן 5268102 - ראה מפה
טלפון 03-6114444
פקס 03-6114443
דוא"ל www.bsr.co.il
רשתות חברתיות
אתר החברה www.bsr.co.il
פרופילים נוספים ב.ס.ר. – התחדשות עירונית

מנהלים

אינג' מארק שטיינפלד, מנהל פרוייקטים, ב.ס.ר. - התחדשות עירונית

אינג' מארק שטיינפלד

מנהל פרוייקטים

גלעד קיויתי, סמנכ"ל פיתוח עיסקי, ב.ס.ר. - התחדשות עירונית

גלעד קיויתי

סמנכ"ל פיתוח עיסקי

אינג' נחשון קויתי, יו"ר ובעלים, ב.ס.ר. - התחדשות עירונית

אינג' נחשון קויתי

יו"ר ובעלים

אינג' גיא פלד, מנכ''ל, ב.ס.ר. - התחדשות עירונית

אינג' גיא פלד

מנכ''ל

רו"ח אייל בצלאל, סמנכ"ל כספים, ב.ס.ר. - התחדשות עירונית

רו"ח אייל בצלאל

סמנכ"ל כספים

אינג' אלברט אזוגי, מהנדס ראשי, ב.ס.ר. - התחדשות עירונית

אינג' אלברט אזוגי

מהנדס ראשי

אינג' בני גולדשטיין, מנהל פרוייקטים, ב.ס.ר. - התחדשות עירונית

אינג' בני גולדשטיין

מנהל פרוייקטים

אבנר פלדי, סמנכ"ל שיווק ומכירות, ב.ס.ר. - התחדשות עירונית

אבנר פלדי

סמנכ"ל שיווק ומכירות

אודות


  קבוצת ב.ס.ר ביצעה מעל 70 פרויקטים גדולים ומורכבים הכוללים בין היתר מגדלי מגורים, משרדים ומסחר. הקבוצה נהנית ממוניטין רב המתבסס על יכולות ניהול, תכנון וביצוע של פרויקטים נדל"ניים, תוך הקפדה על עמידה בתקציב ובלוחות זמנים. לאורך השנים יזמה והקימה הקבוצה אלפי יחידות דיור למגורים ומאות אלפי מ״ר של שטחי מסחר ומשרדים בישראל, ארה״ב ואירופה. […]

 

קבוצת ב.ס.ר ביצעה מעל 70 פרויקטים גדולים ומורכבים הכוללים בין היתר מגדלי מגורים, משרדים ומסחר. הקבוצה נהנית ממוניטין רב המתבסס על יכולות ניהול, תכנון וביצוע של פרויקטים נדל"ניים, תוך הקפדה על עמידה בתקציב ובלוחות זמנים. לאורך השנים יזמה והקימה הקבוצה אלפי יחידות דיור למגורים ומאות אלפי מ״ר של שטחי מסחר ומשרדים בישראל, ארה״ב ואירופה.

הקבוצה נוטלת חלק פעיל בפרויקט ״אמץ לוחם״, במסגרתו היא מאמצת מזה 11 שנים את היחידה המובחרת "אגוז״.

קבוצת ב.ס.ר גאה להרחיב את פעילותה גם לתחום ההתחדשות עירונית במסגרתה תקים בשנים הקרובות אלפי יחידות דיור במספר פרויקטים אשר נמצאים בשלבי ייזום מתקדמים ויתרמו לשינוי אופיין של השכונות הוותיקות בת"א ובגוש דן.

החברה יוזמת את הפרויקט הראשון – NEXT TLV בשד' לה גוארדייה בת"א בשיתוף עם החברה להתחדשות עירונית עמה מתוכננים פרויקטים רבים נוספים. הפרויקט מבוצע במסגרת קבוצת רכישה שגובשה ע"י ב.ס.ר. בליווי בנק לאומי למשכנתאות אשר מנפיק ערבויות חוק מכר לכל הדיירים המפנים את דירתם לטובת הקמת הפרויקט החדש, אשר במסגרתו יקבלו דירה חדשה עם מרפסת ומחסן גדולה, יותר מהדירה הנוכחית שלהם. הפרויקט ממוקם במרכז רחוב לה גוארדייה, וגובל בשני הרחובות הפנימיים "הגיבור האלמוני" ו"יפתח". זהו אחד האזורים האחרונים בתל-אביב העומדים בפני תנופת פיתוח אזורי, שבהם ניתן לרכוש דירה במחיר נגיש.

בפרויקט מתוכננים 4 בנינים בני 7-8 קומות, אשר יכללו 275 דירות בנות 2-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוז ופנטהאוז. בפרויקט מתוכנן חדר כושר ומועדון לרווחת הדיירים. בנוסף מתוכננת קומת מסחר בחזית שפונה לכיוון שד' לה גוארדייה.

הפרויקט שווק במלואו ונמצא כיום בביצוע מתקדם- צפי לאכלוס עד סוף 2020.

 

פרויקטים נוספים שעתידים להבנות בשנים הקרובות הם:

  • תל אביב – רח' לה גוארדייה – כ-500 דירות ב-2 פרויקטים.
  • תל אביב – רח' הטייסים – כ-260 דירות.
  • בת ים – כ-800 דירות.
  • אזור – כ-1,000 דירות.
  • רמת אביב – כ-250 דירות.

אולי יעניין אותך גם


מגמות בצוי הארכה לפטנטים בישראל – עו"ד טל בנד – (ש. הורוביץ ושות')

החוק הישראלי כולל הסדר, המאפשר הארכה של תקופת ההגנה לפטנטים בתחום התרופות והמיכשור הרפואי. תכליתו של צו הארכה היא פיצוי מסוים לחברות המפתחות תרופות, בגין התקופה שבה נרשם הפטנט אך טרם ניתן אישור השיווק לתכשיר המוגן על ידו, אך הודגש כי יש להקפיד להימנע מפיצוי יתר. (1) הארכה זו (עד 5 שנים מעבר ל-20 שנות […]

חלוקה בימי קורונה

במהלך השבועות האחרונים אנו עדים להתרחשותו של משבר גלובלי חסר תקדים בעטייה של התפשטות נגיף הקורונה, שהשלכותיו הולכות ומתעצמות באופן תדיר, כפועל יוצא של היזון חוזר בין התפשטות הנגיף לבין החרפת הצעדים בהם נוקטות מדינות העולם במאמץ למנוע זאת. צעדים אלה לא התבצעו בחלל הריק, והם גררו תגובת שרשרת של צמצום דרמטי בהיקפי הפעילות העסקית והמסחרית, לצד תנודתיות חריפה במסחר בבורסות בעולם.

חוקיותה של הזכות להכרזה על סכסוך עבודה – בנימין (בני) מ. כהן ושות'

הזכות להכרזה על סכסוך עבודה אינה רק זכות חוקית המעוגנת בסעיף 5 לחוק יישוב סכסוכי עבודה, תשי"ז – 1957. זוהי זכות עם היבטים חוקתיים מובהקים. וחוקתיותה משפיעה גם על פרשנות הזכות החוקית של הכרזה על סכסוך עבודה.
ההכרזה על סכסוך עבודה הינה הביטוי הממשי והמוחשי של זכות ההתארגנות, הזכות למשא ומתן קיבוצי, הזכות לשביתה, הזכות לכבוד והזכות לעבוד.