BDI

א‭. ‬אדלר‭ ‬נכסים‭ ‬בע‭"‬מ

ייזום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית

פרופיל

שנת הקמה 2006
כתובת המלאכה 3, קומה 2, תל-אביב​, בית ויקטוריה- ראה מפה
טלפון 072-233-0545
פקס 03-744-464
דוא"ל [email protected]
אתר החברה http://adlertama38.co.il/contact.html
   
   

מנהלים

רוברט‭ ‬אלמליח, מנכ"ל משותף, א‭. ‬אדלר‭ ‬נכסים‭ ‬בע‭"‬מ

רוברט‭ ‬אלמליח

מנכ"ל משותף

אדריאנה‭ ‬שכטר, עו"ד מנכ"לית משותפת יועצת משפטית, א‭. ‬אדלר‭ ‬נכסים‭ ‬בע‭"‬מ

אדריאנה‭ ‬שכטר

עו"ד מנכ"לית משותפת יועצת משפטית

אודות א‭. ‬אדלר‭ ‬נכסים‭ ‬בע‭"‬מ


קבוצת א. אדלר נכסים, בניהולם של עו"ד אדריאנה שכטר ורוברט אלמליח, נמנית עם החברות החלוצות והמובילות בתחום הבנייה החדשה עפ"י תמ"א 38. הקבוצה מתמחה מזה כשני עשורים ביזמות בנייה, ניהול ובנייה של בניינים, תוספות בנייה והתחדשות עירונית. לקבוצה מוניטין רב והיא מתאפיינת בבנייה איכותית ובסיום פרויקטים לשביעות רצונם המלאה של הדיירים, המפקחים ועורכי הדין מטעמם. לחברה ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית, וכבר בשנת 2009 היא סיימה את אחד הפרויקטים הראשונים בארץ במסגרת תמ"א 38, ברח' כצנלסון 10-12 בראשון לציון. החברה מדורגת במספר מדדים יוקרתיים ליזמות בנייה והתחדשות עירונית ונחשבת לאחת החברות המובילות בתחומה.

האני מאמין של הקבוצה
"החברה חרטה על דגלה את המצוינות בתחום יזמות הבנייה, יחס אישי קרוב ונגיש לדיירים, כאשר הכל נעשה במקצועיות וללא פשרות".
קבוצת אדלר עוסקת בתמ"א 38 החל מן השלב הרעיוני ועד לסיום תהליך הבנייה. הקבוצה גם אחראית ומפקחת על הבנייה בשורה של ערים ברחבי הארץ.

חוסן כלכלי והון אנושי מיומן
החברה נהנית מחוסן כלכלי ומניסיון מקצועי, הדרושים לביצוע הפרויקטים השונים תוך שיתוף פעולה עם דיירי הבניינים. החברה משקיעה מאמצים ומשאבים גדולים כדי להקל על הדיירים במהלך הבנייה, ומעסיקה את טובי האדריכלים, הקבלנים וצוות של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, המיומנים בתחומם ואחראים על ביצוע וסיום הפרויקטים באיכות בלתי מתפשרת.
לאורך השנים צברה החברה מומחיות ייחודית בפרויקטים במסגרת תמ"א 38 ונכון להיום היא מתכננת ומבצעת מעל ל-40 פרויקטים במרכז הארץ. החברה בעלת ניסיון רב ויכולות מוכחות בביצוע פרויקטים מורכבים ביצועית והנדסית, דבר המאפשר לה להתמודד בהצלחה רבה עם פרויקטים אלו.

הדיירים – השגרירים הטובים של החברה
על אף היותה חברה ארצית גדולה, מקפידה החברה לשמור על קשר אישי מול הדיירים בכל בניין, תוך שימת לב לדרישות ולבעיות של כל דייר ודייר. כל זאת, באופן ישיר ובלתי אמצעי, על ידי נציג בכיר של החברה, שמלווה את הדיירים בכל תקופת ההתקשרות ובמהלך העבודות בבניין, ומהווה עבורם כתובת לכל בעיה או דרישה.
המוניטין שרכשה החברה ברבות השנים, הנו הכוח שמניע ומוביל אותה והיא מקפידה לשמרו, מתוך הבנה שדיירי הבניינים שבטיפולה הם שותפים פעילים בפרויקט ובהצלחתו והם גם משמשים כשגרירים הטובים ביותר של החברה.
נכון להיום השלימה החברה את הקמתם ומסירתם של 15 בניינים בשורה של ערים ברחבי הארץ, הכוללים למעלה מ-800 יחידות דיור, ובסך הכל מטפלת הקבוצה בלמעלה מ-40 בניינים.
בנוסף, מקדמת החברה חמישה מתחמים של פינוי בינוי, הכוללים מעל ל-1500 יח"ד.

להלן רשימה חלקית של כמה מן הפרויקטים של החברה:

כתובת
סטאטוס
סוג פרויקט
בן יהודה 59 ת"א
לאחר החלטת ועדה
תמ"א חיזוק

התבור 33 ת"א
בשלב רישוי
תמ"א חיזוק
מנדלי מו"ס 7 ת"א
הסתיים בהצלחה בשנת 2019
תמ"א חיזוק
קרל נטר 24 ראשון לציון
לאחר החלטת ועדה
תמ"א חיזוק
טיומקין 19 ראשון לציון
נמצא בביצוע
תמ"א חיזוק
ביאליק 30 יהוד
הסתיים בהצלחה בשנת 2021
תמ"א חיזוק
פינסקר 10-12 הרצליה
בשלב רישוי
תמ"א חיזוק
בר יהודה 22-24 בת ים
לאחר החלטת ועדה
תמ"א חיזוק
סוקולוב 33 פתח תקווה
לאחר החלטת ועדה
תמ"א חיזוק
הערבה 11 חולון
לאחר החלטת ועדה
תמ"א חיזוק

אולי יעניין אותך גם


אלפי עסקים עלולים להיפגע מהאומיקרון

בדיקת מיוחדת של חברת המידע העסקי Coface Bdi מעלה כי בשנת 2021 נסגרו 39.7 אלף חברות ועסקים, ונפתחו 45.5 אלף חברות ועסקים – גידול נטו של 5.8 אלף עסקים בהשוואה לשנת 2020.

תניית הגבלת אחריות בהסכמים , מאת: עו"ד ארז רזניק, שותף במשרד DLR

כיום מקובל, בהרבה מאד הסכמים, במיוחד בהסכמי רישיונות תוכנה, הסכמי ייצור, הסכמים למתן שירותי מחשוב והסכמי ייעוץ, לכלול "סעיף הגבלת אחריות" במסגרתו מבקש היצרן/ הספק/ נותן השירותים/ היועץ להגביל את אחריותו, לנזקים שהוא עשוי לגרום ללקוח עמו הוא מתקשר. הגבלה של האחריות בדרך כלל תתייחס הן לסוג הנזק והן לגובה האחריות מבחינה כספית.

לעדכן ולרענן את דיני המיסים והביטוח הלאומי – נחום פריידקס

עוד בתחילת המאה העשרים נאמר במג'לה (קודקס חוקים עותומאני שחל גם בארצנו) ש"עם שינוי הזמנים משתנים הדינים עימהם". ואכן הזמנים השתנו אך למחוקקים שלנו לא היה כנראה זמן ועניין לעדכן את הדינים ולהתאימם לחברה שהשתנתה. המג'לה בוטלה כבר בישראל (שנים רבות אחרי ביטולה בטורקיה), אך את מס ההכנסה משלמים אנו עדיין על פי פקודה מנדטורית שתוקנה מאות פעמים אך טרם הוחלפה בחוק ישראלי מותאם לזמנים החדשים. כך למשל, את הוצאות הפחת מחשבים עדיין על פי תקנות משנת 1941. בראש רשימת העסקים הזכאים לפחת מופיעים עדיין "בתי חרושת לקרח". עידן הקרח חלף אמנם מזמן אך הרשויות שלנו טרם עודכנו בכך. התקנות גם מפרטות עדיין את שיעורי הפחת על סוסים וחמורים שהיו בזמנו אמצעי ייצור חשוב, ואילו "פקודת המיסים (גביה)" מגדירה מי הוא "מוכתר" הכפר (לצורך ביצוע עקולים). פקודת מס הכנסה מטילה מס חברות על גופים הידועים בשם הקוד שלהם שהינו "חבר בני אדם".