BDI

א‭. ‬אדלר‭ ‬נכסים‭ ‬בע‭"‬מ

ייזום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית

פרופיל

שנת הקמה 2006
כתובת המלאכה 3, קומה 2, תל-אביב​, בית ויקטוריה- ראה מפה
טלפון 072-233-0545
פקס 03-744-464
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה http://adlertama38.co.il/contact.html
   

מנהלים

רוברט‭ ‬אלמליח, מנכ"ל משותף, א‭. ‬אדלר‭ ‬נכסים‭ ‬בע‭"‬מ

רוברט‭ ‬אלמליח

מנכ"ל משותף

אדריאנה‭ ‬שכטר, עו"ד מנכ"לית משותפת יועצת משפטית, א‭. ‬אדלר‭ ‬נכסים‭ ‬בע‭"‬מ

אדריאנה‭ ‬שכטר

עו"ד מנכ"לית משותפת יועצת משפטית

אודות


קבוצת‭ ‬א‭. ‬אדלר‭ ‬נכסים‭, ‬בניהולם‭ ‬של‭ ‬עו‭"‬ד‭ ‬אדריאנה‭ ‬שכטר‭ ‬ורוברט‭ ‬אלמליח‭, ‬נמנית‭ ‬עם‭ ‬החברות‭ ‬החלוצות‭ ‬והמובילות‭ ‬בתחום‭ ‬הבנייה‭ ‬החדשה‭ ‬עפ‭"‬י‭ ‬תמ‭"‬א‭ ‬38‭. ‬הקבוצה‭ ‬מתמחה‭ ‬מזה‭ ‬כשני‭ ‬עשורים‭ ‬ביזמות‭ ‬בנייה‭, ‬ניהול‭ ‬ובנייה‭ ‬של‭ ‬בניינים‭, ‬תוספות‭ ‬בנייה‭ ‬והתחדשות‭ ‬עירונית‭. ‬לקבוצה‭ ‬מוניטין‭ ‬רב‭ ‬והיא‭ ‬מתאפיינת‭ ‬בבנייה‭ ‬איכותית‭ ‬ובסיום‭ ‬פרויקטים‭ ‬לשביעות‭ ‬רצונם‭ ‬המלאה‭ ‬של‭ ‬הדיירים‭, ‬המפקחים‭ ‬ועורכי‭ ‬הדין‭ ‬מטעמם‭. ‬לחברה‭ ‬ניסיון‭ ‬רב‭ ‬בתחום‭ ‬ההתחדשות‭ ‬העירונית‭, ‬וכבר‭ ‬בשנת‭ ‬2009‭ ‬היא‭ ‬סיימה‭ ‬את‭ ‬אחד‭ ‬הפרויקטים‭ ‬הראשונים‭ ‬בארץ‭ ‬במסגרת‭ ‬תמ‭"‬א‭ ‬38‭, ‬ברח‭' ‬כצנלסון‭ ‬10-12‭ ‬בראשון‭ ‬לציון‭. ‬החברה‭ ‬מדורגת‭ ‬במספר‭ ‬מדדים‭ ‬יוקרתיים‭ ‬ליזמות‭ ‬בנייה‭ ‬והתחדשות‭ ‬עירונית‭ ‬ונחשבת‭ ‬לאחת‭ ‬החברות‭ ‬המובילות‭ ‬בתחומה‭.‬

 

האני מאמין של הקבוצה

"החברה חרטה על דגלה את המצוינות בתחום יזמות הבנייה, יחס אישי קרוב ונגיש לדיירים, כאשר הכל נעשה במקצועיות וללא פשרות".

קבוצת אדלר עוסקת בתמ"א 38 החל מן השלב הרעיוני ועד לסיום תהליך הבנייה. הקבוצה גם אחראית ומפקחת על הבנייה בשורה של ערים ברחבי הארץ.

חוסן כלכלי והון אנושי מיומן

החברה נהנית מחוסן כלכלי ומניסיון מקצועי, הדרושים לביצוע הפרויקטים השונים תוך שיתוף פעולה עם דיירי הבניינים. החברה משקיעה מאמצים ומשאבים גדולים כדי להקל על הדיירים במהלך הבנייה, ומעסיקה את טובי האדריכלים, הקבלנים וצוות של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, המיומנים בתחומם ואחראים על ביצוע וסיום הפרויקטים באיכות בלתי מתפשרת.

לאורך השנים צברה החברה מומחיות ייחודית בפרויקטים במסגרת תמ"א 38 ונכון להיום היא מתכננת ומבצעת מעל ל-40 פרויקטים במרכז הארץ. החברה בעלת ניסיון רב ויכולות מוכחות בביצוע פרויקטים מורכבים ביצועית והנדסית, דבר המאפשר לה להתמודד בהצלחה רבה עם פרויקטים אלו.

הדיירים – השגרירים הטובים של החברה

על אף היותה חברה ארצית גדולה, מקפידה החברה לשמור על קשר אישי מול הדיירים בכל בניין, תוך שימת לב לדרישות ולבעיות של כל דייר ודייר. כל זאת, באופן ישיר ובלתי אמצעי, על ידי נציג בכיר של החברה, שמלווה את הדיירים בכל תקופת ההתקשרות ובמהלך העבודות בבניין, ומהווה עבורם כתובת לכל בעיה או דרישה.

המוניטין שרכשה החברה ברבות השנים, הנו הכוח שמניע ומוביל אותה והיא מקפידה לשמרו, מתוך הבנה שדיירי הבניינים שבטיפולה הם שותפים פעילים בפרויקט ובהצלחתו והם גם משמשים כשגרירים הטובים ביותר של החברה.

נכון להיום השלימה החברה את הקמתם ומסירתם של 15 בניינים בשורה של ערים ברחבי הארץ, הכוללים למעלה מ- 800 יחידות דיור, ובסך הכל מטפלת הקבוצה בלמעלה מ-40 בניינים.

להלן רשימה חלקית של כמה מן הפרויקטים של החברה:

כתובת

סטאטוס

סוג פרויקט

בן יהודה 59 ת"א

לאחר החלטת ועדה

תמ"א חיזוק

התבור 33 ת"א

בשלב רישוי

תמ"א חיזוק

מנדלי מו"ס 7 ת"א

הסתיים בהצלחה בשנת 2019

תמ"א חיזוק

קרל נטר 24 ראשון לציון

לאחר החלטת ועדה

תמ"א חיזוק

טיומקין 19 ראשון לציון

לאחר החלטת ועדה

תמ"א חיזוק

ביאליק 30 יהוד

בביצוע

תמ"א חיזוק

פינסקר 10-12 הרצליה

בשלב רישוי

תמ"א חיזוק

בר יהודה 22-24 בת ים

לאחר החלטת ועדה

תמ"א חיזוק

סוקולוב 33 פתח תקווה

לאחר החלטת ועדה

תמ"א חיזוק

הערבה 11 חולון

לאחר החלטת ועדה

תמ"א חיזוק

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


למה לפסול כשאפשר לתקן? מגמה חדשה בפסיקה מאפשרת תיקון נוסח כתב ערבות פגום במקום פסילה מידית של ההצעה במכרז (מ. פירון ושות' עורכי דין)

על פי החוק בישראל, חוק המורכב משתי מערכות חקיקה, האחת חלה על המדינה, לרבות תאגידים ממשלתיים, מועצות דתיות, קופות חולים ומוסדות להשכלה גבוהה והשניה חלה על עיריות ותאגידים עירוניים, כל עסקה או הזמנת עבודה המתבצעת על-ידי אחד מן הגופים דלעיל, מחייבת פרסום מכרז.

אזכורים בתקשורת של כנס החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2019

הדירוג ב The Marker 0404 : מהפך בצמרת, אינטל החברה שהכי טוב לעבוד בה בשנת 2019   עדיף :  ביטוח ישיר עלתה למקום השישי, קפיצה גדולה למנורה מבטחים מקו : גוגל מאבדת את ההובלה, טבע חוזרת לרשימה סרוגים : זו החברה שהכי טוב לעבוד בה בישראל יתד נאמן   טלנירי   "צבע הכסף" – יאיר […]