BDI

צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון

משפט מסחרי (תאגידים), דיני עבודה, דיני חוזים, זכויות יוצרים, לשון הרע, הגנת הפרטיות, דיני התקשורת, משפט וספורט

פרופיל

שנת הקמה 2017
כתובת מגדל המוזיאון, רח' ברקוביץ 4 (קומה 9) תל אביב, 6423806 - ראה מפה
טלפון 03-6099166
פקס 03-6097110
דוא"ל [email protected]
אתר החברה http://bouzaglo-law.com/
   
   

מנהלים

צ'רלי בוזגלו, עו"ד מייסד, צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון

צ'רלי בוזגלו

עו"ד מייסד

אדר גרין, עו"ד, צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון

אדר גרין

עו"ד

שרה גרין, עו"ד, צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון

שרה גרין

עו"ד

אודות צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון


משרד צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון הוא משרד בוטיק, שהקים עו"ד צ'רלי בוזגלו לאחר קריירה ארוכה בתיאטרון, בקולנוע ובטלוויזיה כשחקן וכמנחה, וברדיו כמגיש וקריין. עם הזמן הצטרפו למשרד עו"ד אדר גרין, לאחר קריירה ארוכה בתחום העיתונות, ועו"ד שרה גרין, המתמחה בתחום דיני הנזיקין.

תחומי התמחות
המשרד מתמחה במשפט מסחרי (תאגידים), דיני עבודה, דיני חוזים, זכויות יוצרים, לשון הרע, הגנת הפרטיות, דיני תקשורת ומשפט הספורט. עם לקוחות המשרד נמנו ונמנים תאגידים ולקוחות פרטיים רבים וידועים מתחומים מגוונים ובהם: מדיה, פסיכולוגיה, היי-טק, אמנות ותרבות, סוציולוגיה, רפואה וספורט. המשרד מביא עמו ערך מוסף ייחודי של היכרות עמוקה וניסיון רב שנים בארגוני התרבות ובגופי התקשורת המובילים בישראל.

המוטו של המשרד
משרד צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון הוא משרד בוטיק דינמי ומסור ללקוחותיו. עובדיו מעניקים להם יחס אישי והקשבה אמיתית 24/7 (וזו לא מליצה), במטרה לפעול לקידום האינטרסים של הלקוחות ומקסום ערך בעבורם – "אנו מאמינים, כי טובתו של הלקוח היא בסופו של דבר גם טובתו של המשרד".

צוות המשרד
עו"ד צ'רלי בוזגלו, מייסד. בעיצומה של קריירה אמנותית מצליחה כשחקן בתיאטרון, מנחה בטלוויזיה, כקרין ומגיש ברדיו, בחר ללמוד משפטים ולפרוץ נתיב חדש בחייו. לאחר שסיים את לימודיו בהצטיינות, התמחה אצל המשנה ליועץ המשפטי לממשלה דוידה לחמן מסר. בשנת 2006 נכנס כשותף עצמאי למשרד "אדם עורכי דין" (בהובלתו של ראש לשכת עורכי הדין דאז עו"ד יורי גיא-רון) ובשנת 2017 הקים את משרד "צ'רלי בוזגלו עורכי דין ונוטריון" המתמחה במשפט אזרחי מסחרי לגווניו. בצד הידע המשפטי והתרבותי עו"ד בוזגלו הוא גם שותף עסקי בכמה חברות, שם הוא מיישם הלכה למעשה גם מומחיות בניהול עסקים ובדיני תאגידים. עו"ד צ'רלי בוזגלו הוא גם נוטריון ומגשר מוסמך.
עו"ד אדר גרין (זאבי). פנתה לקריירה במשפט לאחר קריירה ארוכה בעיתונות ובהוצאה לאור, כעורכת בכירה בעיתון "הארץ" ובהוצאת הספרים "כתר", וכן כמתרגמת. הצטרפה למשרד לאחר שסיימה לימודי המשפטים בהצטיינות.
עו"ד שרה גרין. מאז 1990 עבדה עו"ד שרה גרין כעורכת דין עצמאית וצברה מומחיות וניסיון בתחום דיני הנזיקין, לרבות נזקי גוף – בעיקר תביעות לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, ביטוח לאומי, משרד הביטחון, תאונות עבודה, רשלנות רפואית ועוד. כיום מנהלת את מחלקת הנזיקין במשרד ובמסגרת תפקידה השיאה ללקוחות פיצויים מרשימים.

תחומי הפעילות של המשרד
משפט מסחרי – למשרד ניסיון רב בהענקת שירותים משפטיים היקפיים ומלאים לתאגידים, החל מבחירת הקמת התאגיד (חברה בע"מ, עמותה, שותפות רשומה) דרך גיוס העובדים והליווי משפטי השוטף לארגון, בכל הנוגע למערכת יחסי העבודה הפנימיים שבין החברה לעובדיה וכן לפעילות התאגיד מול גורמי חוץ (ספקים, לקוחות, ממשלה, בנקים).
דיני עבודה – למשרד ניסיון רב בעולם העבודה והיכרות עמוקה עם דיני העבודה וניסיון רב שנים של ליטיגציה בבית הדין לעבודה, בייצוג מעסיקים ועובדים כאחד. אנו מאמינים, שניהול כוח אדם הוגן ותקין, הנאמן למשפט העבודה ומכבד את העובדים והמעסיקים כאחד ורואה בהם שותפים למטרה – הוא תנאי להצלחה ולשגשוג. משרדנו מעניק ללקוחותיו המעסיקים קשת מגוונת של ייעוץ משפטי בכל תחומי המשפט המשיקים לדיני העבודה.
ליטיגציה – למשרדנו ניסיון עשיר בהופעות בבתי המשפט, בבתי הדין לעבודה, בבוררויות ובפגישות גישור, בין היתר בהיות עו"ד בוזגלו מגשר מוסמך מטעם בית המשפט. ההתדיינות אולי מגיעה לשיאה באולם בית המשפט, אולם היא מתחילה הרבה קודם, בחשיבה אסטרטגית וטקטית, בלימוד החומר המשפטי ובהתנהלות מושכלת ונחושה – הן בכתב והן בעל פה – עם הצד שכנגד. בכל אלה יש למשרדנו ניסיון עשיר ורקורד מוכח של הצלחות.
קניין רוחני | זכויות יוצרים – כחלק מן העניין העמוק שלנו באמנות, תרבות ויצירה אנושית על כל גווניה, משרדנו מתמחה בזכויות יוצרים, תחום משפטי עשיר ומרתק, ההולך ומתפתח עם התעצמות המדיה החברתית, העולם הווירטואלי ומגוון דרכי ביטוי מסורתיות וחדשות.
לשון הרע – משרדנו ייצג בהצלחה שורה של לקוחות אשר נפגעו מפרסום לשון הרע, פגיעה במוניטין שלהם ומהפרת זכותם לפרטיות על נגזרותיה בהן למשל זכות הפרסום, המקנה לאדם מפורסם את הזכות שלא ייעשה שימוש בשמו או בדמותו ללא הסכמתו או במקרה בו אדם מבקש לממש את זכותו לאנונימיות.
נזיקין – משרדנו מעמיד לרשות לקוחותיו ייעוץ משפטי המבוסס על ניסיון רב שנים בכל תחומי הנזיקין, כדי למקסם את זכותם לפיצויים ככל שניתן. הייעוץ ניתן בכל תחומי הנזיקין, לרבות נזקי גוף בתאונות דרכים (בתביעות לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים), תאונות עבודה, רשלנות רפואית, בתביעות מול חברות ביטוח, הביטוח הלאומי, משרד הביטחון ועוד.
דיני תקשורת – לאור ניסיונם האישי של עו"ד בוזגלו ועו"ד גרין בגופי התקשורת הכתובה והאלקטרונית המובילים בישראל (רשות השידור, קול ישראל, ערוץ 2, עיתון הארץ) אך טבעי כי תחום זה מוכר ונהיר להם על מורכבותו ואופיו המיוחד. הבנת התחום משתרעת על פני היכרות עם הרגולציה לרבות חקיקה והפסיקה הנוגעות לתחום והבנה מעמיקה של בעלות צולבת, עקרונות חופש הביטוי והעיתונות, דיני לשון הרע, פרטיות, דיני החסיונות וכללי איסור פרסום ועוד.
מקרקעין (נדל"ן) – המשרד מעניק ליווי בעסקאות מקרקעין החל מהבדיקה המשפטית המעמיקה של הנכס, דרך ייעוץ עסקי לכדאיות העסקה ועריכת חוזי מכר לרבות הטיפול במימון ובמיסוי של העסקה וכלה ברישום הזכויות כדין בלשכת רישום המקרקעין. כידוע, עסקאות המכר הן כיום ענף פופולרי בישראל לאור הנסיקה ברווחיות, ועוסקים בהן רבים – ובהתאם רבות גם תביעות הרשלנות כנגד עורכי דין בגין הטיפול בעסקאות הללו.
משפט וספורט – תחום התמחות ייחודי למשרדנו, ענף משפטי מולטי-דיסציפלינרי ומרתק, המשלב בין דיני עבודה, דיני חוזים, דיני הקניין, דיני הנזיקין, וכן נוגע רבות בשאלות הנובעות מחוקי היסוד של חופש העיסוק וכבוד האדם. עו"ד בוזגלו כיהן כיו"ר ועדת משפט וספורט בלשכת עורכי הדין משנת 2007 ועד לשנת 2011. המשרד סיפק ומספק ליווי משפטי לקבוצות, מאמנים וספורטאים ידועים ונבחרים בישראל. עו"ד בוזגלו פעל רבות להנחלת ערך השקיפות והביקורת של התנהלות הבוררים במסגרת בוררות החובה הקיימת בהתאחדות לכדורגל, והביא לכך שנתקבלה עתירתו המחייבת את ההתאחדות לכדורגל לאפשר לצדדים בבוררות לפרסם את פסק הבוררות, ובכך ליצור שקיפות וביקורת על פסקי הבוררות במסגרת ההתאחדות לכדורגל.

 

אולי יעניין אותך גם


ראיון של תהילה ינאי מנכ"לית משותפת ב CofaceBdi מתוך : עצמאי בשטח, תכנית העסקים העצמאיים

ראיון של תהילה ינאי מתוך : עצמאי בשטח, תכנית העסקים העצמאיים עם עו"ד רועי כהן וליאת רון, יום שלישי, 30 ביולי, 2019

מתוך גלובס : המעומדים למשרות נעלמו וזה לא רק בגלל תשלומי החל"ת

Coface Bdi: ל- 84% מהחברות במשק הישראלי קשה יותר לגייס עובדים בהשוואה לתקופת טרום קורונה

בר כל נמכרת לנתיב החסד (איזכור של BDI)

לקראת מיזוג  בשוק הקמעונאות החרדי: נתיב החסד  רוכשת את רשת בר כל אחרי מספר שנים לסירוגין בו ברכל הייתה על המדף, הרשת נמכרה בכפוף לאישור של רשות התחרות (בעבר רשות להגבלים עסקים) מתוך דה מרקר    

אחרי קריסת חברות הביצוע בענף הנדל״ן מגיע תורם של קבלני עבודות העפר והתשתית

סקר CofaceBdi: תשלום עבור עבודות עפר למזמיני עבודות במגזר הציבורי מגיע אף לאחר 150 יום