BDI

פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

ייצור, שיווק והפצה עולמיים של צעצועים ומשחקים ממותגים

פרופיל

שנת הקמה 1995
כתובת רח׳ הברזל 34 , כניסה B, קומה 4, תל אביב 6971052- ראה מפה
טלפון 03-7585757
פקס 03-6904827
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.pmi.co.il
   

מנהלים

בועז‭ ‬דקל, מייסד מנכ"ל ויו"ר, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

בועז‭ ‬דקל

מייסד מנכ"ל ויו"ר

עומר‭ ‬דקל, סמנכ"ל‭ ‬מכירות‭ ‬בינ"ל, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

עומר‭ ‬דקל

סמנכ"ל‭ ‬מכירות‭ ‬בינ"ל

רם‭ ‬רונן, סמנכ"ל, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

רם‭ ‬רונן

סמנכ"ל

דימה זרצקי, מנהל פיתוח מוצר, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

דימה זרצקי

מנהל פיתוח מוצר

אדוארדו מזרחי, מתאם מכירות ואיקומרס, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

אדוארדו מזרחי

מתאם מכירות ואיקומרס

אוהד‭ ‬לדרמן, מנהל מכירות ואיקומרס, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

אוהד‭ ‬לדרמן

מנהל מכירות ואיקומרס

קלאודיה גוגנהיים, קואורדינטורית, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

קלאודיה גוגנהיים

קואורדינטורית

ספיר שבת, קואורדינטורית, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

ספיר שבת

קואורדינטורית

מריאנה טולדנו, קואורדינטורית, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

מריאנה טולדנו

קואורדינטורית

ירדן בן הרוש, קואורדינטורית, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

ירדן בן הרוש

קואורדינטורית

יזהר‭ ‬שקדי, מעצב גרפי ראשי, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

יזהר‭ ‬שקדי

מעצב גרפי ראשי

מרסלו וסטה, מתאם פיתוח מוצר, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

מרסלו וסטה

מתאם פיתוח מוצר

איתן אורגד, מעצב גרפי, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

איתן אורגד

מעצב גרפי

שיר דהאן, קואורדינטורית, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

שיר דהאן

קואורדינטורית

אריה קפצן, מנהל כספים, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

אריה קפצן

מנהל כספים

רחלי‭ ‬סלבסקי, מנהלת‭ ‬חשבונות‭ ‬ראשית, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

רחלי‭ ‬סלבסקי

מנהלת‭ ‬חשבונות‭ ‬ראשית

יעקב‭ ‬סגל, מנהל חשבונות, פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ

יעקב‭ ‬סגל

מנהל חשבונות

אודות פי. אם. אי. סחר וייזום בע״מ


חברת PMI בע"מ (ראשי תיבות של Pocket Money Items) נוסדה ב-1995 ופעילה בתחום רכישת זכויות לייצור, שיווק והפצה של מותגים טרנדיים לילדים בכל רחבי העולם. מאז הקמתה, החברה היתה מעורבת ברוב הלהיטים הגדולים ביותר במגזר מוצרי הילדים, בהם: פוקימון, פאוור ריינג'רס, צבי הנינג'ה, טלנובלות לבני נוער (המורדים, קטנטנות), וובקינז, זבלונים, מניונים, גוגוס, ספינרים, בייבלייד, גורמיטי וסופרגול

המייסד בועז דקל נולד בירושלים למשפחה ששורשיה נטועים עמוק באדמת הארץ. סבו מצד אביו היה בין חמשת החלוצים שייסדו את העיר הרצליה וסבו מצד אימו היה בין החותמים על מגילת העצמאות של מדינת ישראל ב-1948. בשנות ה-40 הוריו שירתו בכוחות העילית של הפלמ"ח והיו בין המתיישבים המייסדים של חבל לכיש שבדרום. בועז גדל באשקלון. בצעירותו הוא היה מדריך בצופים ויו"ר מועצת התלמידים בבית ספרו. נפש היזם והתשוקה שבו בלטו מגיל צעיר והניעו אותו לקדם את היוזמות העסקיות הראשונות שלו כבר בשנותיו בתיכון. הוא שירת כקצין ארגון ביחידת העילית של חיל המודיעין, 8200, שם הוא פגש באשתו לעתיד, ד"ר הדס דקל, אשר בימים אלו מכהנת כחברה בכירה בסגל האקדמי של סמינר הקיבוצים, שם היא מובילה יוזמות חינוך וחדשנות.
בתחילת שנות ה-80, לאחר שחרורו מהצבא הוא הפך ליבואן סוודרים ייחודיים, הסרוגים ביד, מהאיים היווניים. בשנת 1984 היה בועז בצוות המייסדים של עיתון חדשות וניהל את מערך ההפצה. בשנת 1989, בגיל 30, הוא ייסד את בר שיווק והפצה, חברת לוגיסטיקה ובמהלך 20 השנה בהן כיהן כמנכ"ל הוא הוביל את החברה לצמיחתה עד להעסקת 3,000 עובדים ומפיצים עם מחזור שנתי של חצי מיליארד ש"ח. ב-2009 הוא מכר את חלקו בבר שיווק והפצה ובמקביל, PMI בע"מ, שהיתה אחת מחברות הבת של בר, התפצלה ובועז המשיך כמנכ"ל PMI.

הערך של חדוות ילדות
PMI מביעה את רוח החלוציות של משפחת דקל בעידן המודרני באמצעות יחסיה עם ילדים, היות והילדים הינם תמיד החלוצים של חיינו, עם חוויות חדשות ופוטנציאל רחב ולא מנוצל. רוח זו אף מובעת בחזון וביושרה של החברה, וביכולתה להגיב במהירות לשווקים ומצבים חדשים. למשל, במהלך ההתפרצות הנוכחית של מגפת הקורונה, החברה היתה הראשונה לייבא ולשווק מסכות ממותגות בישראל וברחבי העולם, אינדיקציה ליכולתה להגיב במהירות ובמדויק לאירועים מורכבים ודינמיים.

פעילות החברה מבוססת על ארבעה נכסים/בסיסים עיקריים
הנכס הראשון והחשוב ביותר של החברה הוא זכויות מסחור המותגים (מרצ'נדייזינג) שלה ברחבי העולם – לחברה זכויות לייצור, שיווק והפצת מוצרים, בעיקר צעצועים ומשחקים ברחבי העולם, של המותגים הבאים: פורטנייט, הארי פוטר, ספייס ג'אם, ליגת הצדק, WWE ומותגי ניקלודיאון של ויאקום, כגון מפרץ ההרפתקאות, בייבי שארק, פפה פיג, UEFA ושחקני הכדורגל בעולם. החברה רואה בזכויות אלו את האינדיקציה הטובה ביותר לאמון לו זכתה מבעלי המותגים המובילים בעולם. היא מצדיקה את האמון באמצעות מחוייבותה העמוקה להגן על תדמית ואיכות המותגים ומימוש הפוטנציאל המסחרי המלא שלהם. החברה מכירה את ענף הצעצועים והמרצ'נדייז לעומקו, כשהיא מקיימת מספר רב של מערכות יחסי עבודה ומראה תוצאות מוכחות לאורך שנים.
הנכס השני עליו החברה נסמכת הוא מחלקת הפיתוח שלה, המקבלת מבעלי זכויות היוצרים תיקי גרפיקה אותם היא הופכת לעיצובי מוצרים פיזיים, תוך שימת דגש על בטיחות ואותנטיות המוצרים, הלוכדים את מהות המותג ומעשירים את הקשרים והאינטראקציות של הילד עם המותג.
הנכס השלישי הוא פעילות הייצור של החברה בסין, המנוהלת בחמישה מפעלים פורצי דרך העומדים בסטנדרטים ובתקנים המחמירים ביותר מבחינת איכות ובטיחות – בכלל זאת, אישורי ה-FDA וה-CE. החברה מקיימת נוכחות יום יומית ושומרת על קשר עם המפעלים באמצעות עובדים המועסקים באופן ישיר ומוצבים בסין. הנוכחות ארוכת השנים של החברה בסין היא תוצאה של חשיפה מוקדמת לכלכלה זו הצומחת במהירות – דוגמה נוספת של נקודת המבט האסטרטגית והצופה פני עתיד של החברה, הנובעת מהרוח החלוצית שלהם.
הנכס הרביעי של החברה הוא מערך ההפצה שלה, המכסה מעל ל-100 מדינות באמצעות המפיצים המתמחים שלהם. ההפצה הרב-ערוצית מנוהלת במקביל באמצעות חנויות מקוונות וחנויות פיזיות, על בסיס סיטונאי וקימעונאי, הכוללת את אמזון, וואלמרט, טארגט, CVS ורשתות צעצועים וקמעונאות מובילות באירופה ובאסיה. מערך ההפצה הנרחב של החברה ברחבי העולם מנוהל ממטה החברה בתל-אביב על ידי צוות מגוון, מיומן ומנוסה של עובדים מכל המגזרים והמגדרים של החברה הישראלית.
בראש ארגון המכירות של החברה, הפונקציה החשובה ביותר שלה, עומד עומר דקל, סמנכ"ל מכירות בינלאומיות. עומר נולד וגדל בעולם מוצרי הילדים הממותגים. הוא הכיר את החברה ופעילותה מילדותו ועלה בסולם התפקידים מעמדת סוכן מכירות זוטר בשטח עד לתפקידי ניהול מובילים, כשהוא זוכה בניסיון מעשי ובקשרים רבי ערך, כמו גם מפתח הבנה מעמיקה של צורכי הקמעונאים, המפיצים ונקודות המכירה.

מבנה של חברות בבעלות משפחתית
PMI הינה בבעלות חברת האחזקות של המשפחה, עוגיו בע"מ (Ogayu Holdings Ltd), לה פעילות ישירה במגזר הנדל"ן ברחבי העולם. עוגיו אף מחזיקה בשתי החברות האחיות של PMI – פי.סי. מדיקל (P.C. Medical) ופי.אם.אי. איקומרס (PMI E-Commere). פי.אם.אי. איקומרס פועלת באופן סינרגי עם PMI למכירת מוצרים ישירות ללקוח באמצעות פלטפורמות מקוונות וסלולריות שונות. פי.סי. מדיקל, המתמחה כעת במוצרים הקשורים במגפה, מנוהלת על ידי גיא דקל, בוגר סיירת מטכ"ל ושותף לפיתוח של MyZone, כלי ריחוק חברתי חדשני אשר הושק במהלך מהיר במיוחד על בסיס תשתיות הייצור הקיימות בסין. הכלי התומך באמצעים לפתיחה מחדש על ידי מניעת הדבקה, כבר נמכר באמצעות ערוצי הפצה קיימים.

תרומה לקהילה
הפעילות של PMI נעשית מתוך המחוייבות העמוקה ביותר לקהילה. מעבר לתפקיד החשוב בחיי ילדים, PMI ומנהלי החברה אף תורמים, מתנדבים ותומכים בקהילה באמצעות פעילויות שונות. בועז דקל הינו חובב היסטוריה ומורשת ישראל ופועל מתוך כך לקדם את הידע בתחומים אלו, למשל, באמצעות ייסוד מוזיאון הרעות (בגליל), המספר את ההיסטוריה של קרבות מלחמת העצמאות (1948) בגליל ובאמצעות שיתופי פעולה שונים שלו עם המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל, בהם יוזמה לתמיכה במוזיאון מחנה המעצר בעתלית ובניית הרחבה למוזיאון אשר תקרא “צריף משה" לשימור הזיכרון של מסע ההגירה ההירואי של יהודים מאתיופיה, במטרה להעמיק את האינטגרציה שלהם בחברה הישראלית. בנוסף, במהלך השנים החברה תומכת בילדים עם צרכים מיוחדים באמצעות ארגון ווריאטי, תורמת למחקר הסרטן בשיתוף פעולה עם פרופ' נדיר ארבר ומובילה יוזמות כדוגמת בניית מגרש כדורגל להוסטל ילדי אומנה בכפר חבד. כעת, במהלך המגפה העולמית, 7.5% מכל רווחי PMI ממוצרים הקשורים במגפה, נתרמים ל-Save the Children Fund (קרן צדקה בריטית המיועדת להטבת חיי ילדים בעולם). פעילויות אלו מהוות כולן חוליה נוספת בשרשרת המקשרת בין הדורות השונים של משפחת דקל, PMI והחברה הישראלית, למען עתיד טוב יותר המבוסס על הכרת העבר שלנו.

 

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


עורכי הדין המובילים בנדל"ן, התחדשות עירונית ובתכנון ובניה

פורסם במגזין מיוחד של TheMarker  עבור ועידת התאחדות בוני הארץ – רביעי 9/5/18  – שישי 11/5/2018 חדש !! גאים להציג את דירוג משרדי עורכי הדין בתחומי : נדל"ן , התחדשות עירונית , תכנון ובניה לדירוגים נוספים      תמונות מהכנס באילת  

בשיא משבר הקורונה צמח המסחר המקוון בישראל ב 9% והסתכם ב 9.5 מיליארד ש"ח

הזמנת פריטי אופנה ומוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מחשבים, סלולר וגאדג'טים מאתרים בארץ הסתכמו בכ- 4.28 מיליארדי שקלים, והיוו נתח כספי של כ- 77% מההכנסות.