BDI

סמי נופי ובניו בע"מ

יזמות, בנייה ותשתיות

פרופיל

שנת הקמה 2009
כתובת האדריכל 2, אילת- ראה מפה
טלפון 08-6229988
פקס 08-8563195
אתר החברה http://www.noufi.co.il
   
   
   

מנהלים

סמי נופי, בעלים ומנכ"ל, סמי נופי ובניו בע"מ

סמי נופי

בעלים ומנכ"ל

נסים נופי, בעלים ומנכ"ל, סמי נופי ובניו בע"מ

נסים נופי

בעלים ומנכ"ל

אודות סמי נופי ובניו בע"מ


חברת סמי נופי ובניו בע"מ הינה חברת הפועלת בתחום היזמות, הבנייה והתשתיות ונמנית עם החברות המובילות במשק הישראלי. החברה הוקמה לפני מספר שנים, ונמצאת בבעלותם ובניהולם של מר סמי נופי ובנו עו"ד נסים נופי. החברה מתמחה במספר תחומים, בין היתר בביצוע עבודות עפר, פיתוח, תשתיות, יזמות ובנייה, עבודות ימיות ועוד. מאז היווסדה, ביצעה חברת סמי נופי ובניו בע"מ עשרות פרויקטים חדשניים ומורכבים, תוך שהיא יוצרת לעצמה מוניטין כקבלן מקצועי בעל רמת ביצוע ראשונה במעלה. כיום לחברה צבר עבודות לשנים 2022-2021 בהיקף כולל של מאות מיליוני שקלים הודות לפרויקטים אותם היא מבצעת.

ידע, ניסיון מקצועי, מיומנות טכנולוגית ומוניטין

מר סמי נופי אשר הגיע מחיפה לאילת ב-1976, הוא אחד מהקבלנים הוותיקים הפועלים זה שנים בעיר. במהלך השנים צבר מר נופי ידע, מיומנות ומוניטין רב במגוון תחומים, ביניהם: יזמות, בנייה, עבודות עפר ופיתוח, תשתיות וכן עבודות קווי מים וביוב, סלילת כבישים ומדרכות, תיעול, התקנת קווי תקשורת ותאורה ועבודות הקשורות לתשתיות ימיות.

רבים מהגופים הגדולים במשק הישראלי נעזרו בשירותיו של מר סמי נופי. בין אותם גופים ניתן למצוא את: משרד הבינוי והשיכון, חברת נתיבי ישראל, רשות הנמלים, קצא"א, רשות שדות התעופה, רשות ניקוז נחלים וערבה, אלקטרה בע"מ, עיריית אילת, החברה הכלכלית לאילת, החברה הכלכלית לפיתוח חבל אילות ועוד רבים.

חברת סמי נופי ובניו בע"מ ידועה בזכות ניסיונה רב השנים והאיכות הבלתי מתפשרת של עבודת החברה, המתבטאת בכל פרויקט בו היא מעורבת.

משרדי החברה ממוקמים באזור התעשייה החדש שחורת באילת ולחברה סניף נוסף הנמצא ברחוב אופיר 9 בחיפה. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים והמובילים בתחומם בענף. כמו כן בבעלות החברה ציוד מכני הנדסי כבד, הנמצא בחוד החנית של הטכנולוגיה בתחום הפיתוח והתשתיות.

לחברה תו תקן בינלאומי: ISO 9001:2000 ומערכת ניהול איכות לפי דרישות התקן הישראלי והבינלאומי.

זאת ועוד החברה רשומה בפנקס הקבלנים לחוק רישום קבלנים בעבודות הנדסה בנאיות, בענף בנייה, בתחומים של כבישים, תשתיות ופיתוח, ביוב, ניקוז ומים, בהיקף בלתי מוגבל.

יסודיות ומצוינות תוך התמחות ייחודית בעיר אילת

כחלק מתפיסת המצוינות של החברה והטמעתה של תפיסה זו, ייבדק היטב כל פרויקט ופרויקט על ידי המחלקה ההנדסית והמחלקה הכלכלית של החברה, טרם הגשת הצעה למכרז. הבדיקה מתבצעת הן בהיבט שולי הרווח (כולל הוצאות בלתי צפויות, מימון וכד') והן בהיבט טיבו של מזמין העבודה ויכולת החברה לעמוד במלוא הדרישות לביצוע הפרויקט בפועל. התמחותה של חברת סמי נופי ובניו בע"מ בעיר אילת מהווה יתרון משמעותי בעבורה, בעצם היותה חברה קבלנית היכולה לבצע עבודות משולבות במגוון תחומים בו-זמנית וכן לשמש כיזמית נדל"ן למגורים. החברה מקפידה על שולי רווח נאותים ומספקים בכל פרויקט שאותו היא בוחנת, והדבר ניכר בצמיחה שרושמת החברה, במקביל לשמירה עקבית על שיעורי הרווחיות ושיפורם. הניהול הפיננסי של החברה מתבצע באופן מיטבי באמצעות פרסום דו"חות בקרה ומעקב עדכניים הכוללים רווח והפסד המחושבים על ידי מנהלי כספים מקצועיים, וכן פירוט מלא על אודות סטטוס הפרויקטים, רווחיותם, התזרים השוטף של החברה וחיתוכים נוספים בהתאם לצורך.

פרויקטים בתחום היזמות והבינוי

החברה רכשה חלקות קרקע באילת ובחיפה למטרת בנייה למגורים. הפרויקטים נמצאים בשלב אישורי הרשויות.

אילת

החברה שותפה בפרויקט בינוי של 111 יחידות דיור באילת בשכונת המאפיה, פרויקט מגורים יוקרתי משולב בקומת מסחר הנמצא בלב ליבה של העיר.

חיפה

 1. רחוב הצלבנים חיפה – בימים אלו משיקה החברה את פרויקט "בית השגריר" למכירה. מדובר בפרויקט בוטיק ייחודי בן שבע קומות ו-14 יחידות דיור ברחוב הצלבנים 30, הנמצא בחלקו העליון של הדר עליון המתאפיין בבנייה נמוכה כדי להבטיח שמירה על הנוף הטבעי של המורדות. הפרויקט נמצא בסמיכות לפארקים הירוקים ועוצרי הנשימה של הגנים הבהאים ומשקיף למפרץ חיפה.
 2. רחוב הרופא, חיפה – במרכז הרחוב על שם הרופא תיאודור זלוצי'סטי מתעתדת החברה להקים פרויקט מגורים יוקרתי בן עשר קומות ו-35 דירות, ממנו נשקף נופו המוריק של הכרמל ומרחביו התכולים של הים התיכון. בימים אלו ממתינה החברה לאישור הת.ב.ע.

רשימה חלקית של פרויקטים בביצוע:

 • ביצוע עבודות בכביש 264 בית קמה – נחל גרר – משמר הנגב – נתיבי ישראל החברה הלאומית לתשתיות.
 • בביצוע עבודות פיתוח , תשתיות ומערכות להקמת פארק ציבורי בשטח דרום שדה התעופה המפונה באילת – החברה הכלכלית (חכ"א) בע"מ.
 • הקמת מגרשי אימונים, עבודות פיתוח ותחזוקה בקריית הספורט, אילת – החברה הכלכלית (חכ"א) בע"מ.
 • ביצוע תשתית לשיקום ופיתוח מקטעים שונים ברצועת החוף באילת
 • ביצוע עבודות פיתוח תשתיות, עבודות עפר, פריצת כבישים וסלילה, מערכות תת קרקעיות, חדרי שנאים ועבודות תשתיות מים וביוב ברובע 2 באילת – החברה הכלכלית (חכ"א) בע"מ.
 • הקמת תחנת משטרה מרחב אילת – אלקטרה – מדינת ישראל.
 • ביצוע הפרדת כביש ומפרדה קשיחה בכביש 383 – כפר הריף – נתיבי ישראל החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ.
 • ביצוע עבודות כביש 232 צומת ניצנים וכניסה לבי"ס אזורי – נתיבי ישראל החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ.
 • ביצוע עבודות פיתוח ובינוי בפארק צפרות אילת – החברה הממשלתית לתיירות.
 • הסטת תוואי תעלת הקינט – רשות ניקוז נחלים וערבה.
 • הקמת מגרשי אימונים, עבודות פיתוח ותחזוקה בקריית הספורט – אילת – החברה הכלכלית לאילת
 • ביצוע עבודות פיתוח תשתיות בשכונת שחמון 11 באילת – החברה הכלכלית לאילת.
 • ביצוע עבודות שיקום וחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה באילת – עמידר החדשה
 • הרחבת קטע דרך ששת הימים מכיכר טורונטו ועד לרחוב חטיבת גולני, בניית מעגלי תנועה ומגרש חנייה באילת – החברה הכלכלית (חכ"א) בע"מ.
 • ביצוע עבודות בכביש 383 בכניסה למחנה חרובית – נתיבי ישראל החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ.
 • ביצוע שיפורים בטיחותיים בכביש 224 בין צומת ירוחם למחנה צור – נתיבי ישראל החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ.
 • הקמת פרויקט "בית השגריר" ברחוב הצלבנים בחיפה – בביצוע עצמי של החברה.

ועוד פרויקטים רבים ונוספים הנמצאים בהכנה לביצוע.

אולי יעניין אותך גם


מערכת נתוני האשראי החדשה עשויה להפחית סיכונים בשוק

תהילה ינאי, מנכ"לית משותפת בחברת CofaceBdi מסבירה כי הפעילים בשוק הנדל"ן אינם מודעים לאפשוריות הטמונות במערכת נתנוי האשראי החדשה שהשיק בנק ישראל ככלי להפחת הסיכונים שלהם בשוק (נעם גל) לקריאה בפייסבוק מהתקשורת  

התחדשנו באינסטגרם: CofaceBdi

התחדשנו  בואו לעקוב אחרינו באינסטגרם https://www.instagram.com/cofacebdi/    

ניכור הורי – השבר והשלכותיו – דליהו רונן ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

ניכור הורי היא מציאות שבה הורה אחד גורם לילד או לילדים להתנכר להורה האחר, זהו תהליך הדרגתי של מידור הקשר של הילדים עם ההורה. אין ספק שמדובר באחת התופעות המכוערות, הקשות והבעייתיות ביותר, המלוות סכסוכים בתוך המשפחה ועלולה להיות לה השפעה למשך שנים רבות בעתיד.

חשיפת הדירקטורים לנגיף הקורונה, ש. הורוביץ ושות'

הופעתו של נגיף הקורונה (COVID-19) מאיימת לשנות סדרי עולם. השפעת הנגיף חרגה זה מכבר מעולם הדאגה לבריאות הציבור, וזלגה לכל תחומי החיים, וביניהם לעולם הכלכלה.