BDI

קבוצת בכר

פרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית

פרופיל

שנת הקמה 2008
כתובת רח' הנגר 24, הוד השרון - ראה מפה
טלפון 09-7882993, 6638*
פקס 09-8804592
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.b-g.co.il
   
   

מנהלים

ליאור בכר, מנכ"ל ובעלים, קבוצת בכר

ליאור בכר

מנכ"ל ובעלים

אור הדר, מנהל שיווק ופיתוח עסקי, קבוצת בכר

אור הדר

מנהל שיווק ופיתוח עסקי

סנדי בן שיטרית, מנהלת כספים, קבוצת בכר

סנדי בן שיטרית

מנהלת כספים

אודות


קבוצת בכר הינה חברת נדל"ן יזמית וקבלנית, המתמחה בפרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית אשר הוקמה לפני למעלה מעשור על ידי ליאור בכר, מנכ"ל ובעלים. לחברה, מהמובילות בארץ בתחומה, מעל 40 פרויקטים בפיזור גיאוגרפי רחב. קבוצת בכר יוזמת ומבצעת את כל השלבים בתהליך - מאיתור ההזדמנות, דרך תכנון הפרויקט, הגשת ההיתרים, מימון וליווי פיננסי, ביצוע הפרויקט בפועל, שיווק הדירות החדשות ומסירתן. לקבוצה חברת בת "בכר הנדסה וביצוע" האמונה על ביצוע הפרויקטים השונים ודוגלת באיכות בניה ללא פשרות, בעזרת צוות מקצועי ומיומן שנבחר בקפידה וכמובן בעלי מקצוע מיומנים בתחומם בעלי ותק מקצועי עשיר בענף הבניה למגורים בישראל שתפקידם להבטיח איכות גבוהה, אמינות, ויחס אישי ללקוחות הקבוצה.

יצירתיות – לצד ניסיון
כחברה שצמחה בהתחדשות העירונית, קבוצת בכר היא בין המובילות בארץ בהוצאת פרויקטים לפועל, נכון להיום, הקבוצה פועלת ב-10 ערים בגוש דן ואזור המרכז, בהן – ת"א, רמת גן, חולון בת ים, רעננה, הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, הוד השרון וגני תקוה. ריבוי הפרויקטים, אופיים והפריסה הגיאוגרפית לצד צוות מקצועי ומיומן – כל אלה הקנו לקבוצת בכר את המוניטין המקצועי שלה, כקבוצה צעירה אך מנוסה.

ה"אני המאמין" של הקבוצה – חתירה למצוינות.
חזונו של ליאור בכר, המנכ"ל והבעלים של קבוצת בכר, מתבסס על הידיעה ש"אפשר לחתור למצוינות ושלמות מקצועית – מבלי לוותר על שמחת החיים" -
זו הרוח המובילה את קבוצת בכר מאז הקמתה. לדבריו, "הבית שאנחנו בונים מהווה עבור המשפחות הגשמת חלום. חייבים לזכור זאת תמיד". קבוצת בכר מאמינה שראיית הלקוח במרכז התהליך חשובה מכל ולכן הם דוגלים ב-100% אחריות לתהליך כולו, כבסיס לרכישת אמונו של הלקוח.

צוות מקצועי מוביל ומיומן
דרכי הפעולה של הקבוצה נוצרו מתוך תפיסת עולם של אחריות כוללת לכל התהליך המציב במרכז את הלקוח. הקבוצה שמה דגש מרכזי על פיתוח צוות מקצועי, אדיב וקשוב, המלווה את הלקוח מתחילת התהליך ועד סופו החל מן השלבים הראשונים של ההתקשרות – סגירת הסכמים הוגנים וראויים מול בעלי הדירות, תכנון ורישוי, קבלת היתר והעמדת הבטחונות הנדרשים, וביצוע הפרויקט ביעילות רבה, כאשר כלל התהליכים הנדרשים לביצוע הפרויקט נעשים במסגרת הקבוצה, הצוות המטפל בלקוחות מגיב במהירות וביעליות לכל אתגר שמתעורר בדרך. "כך אנו עוקבים אחר כל פרט ופרט, גדול כקטן,לאורך כל הדרך, הן ברמת התכנון והן בביצוע ובגמר, ויכולים להעניק לכל לקוח שלנו את האריזה המושלמת ביותר להגשמת חלומו", אומר ליאור בכר.

מחלקת חווית הלקוח
למעשה, כל תהליך הטיפול בלקוח עד להשלמת הפרויקט נעשה ב"תחנה אחת" – בין אם מדובר בלקוח הרוכש דירה חדשה או בבעל קרקע. בכל השלבים הללו מלווה ומטפלת בלקוח מחלקת חוויית לקוח אשר זמינה עבור הלקוחות בכל עת ומתלווה אליהם לפגישות אצל ספקי הפרויקט ופגישות תכנון פנים הדירה, כך מכירה המחלקה את הלקוחות וצוריכהם לאורך זמן ודואגת להם ולמימוש בקשותיהם (קטנות כגדולות) בכל צעד לאורך הדרך. הניסיון רב השנים בתחום ההתחדשות העירונית, החשיבה מחוץ לקופסא והדינמיות של קבוצת בכר הם שיוצרים את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה המרוצים של הקבוצה.

אולי יעניין אותך גם


מספר העסקים שנסגרו בישראל ב-2018 עומד על שיא כל הזמנים של 44.5 אלף

מגמת הגידול במספר העסקים שנסגרים בכל שנה נמשכת כבר עשור והגיע לשיא חדש
הנחמה – גם מספר העסקים החדשים שנפתחו היה גבוה יותר – כך שנטו נוספו למשק השנה 4.8 אלף עסקים חדשים

ניכור הורי – השבר והשלכותיו – דליהו רונן ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

ניכור הורי היא מציאות שבה הורה אחד גורם לילד או לילדים להתנכר להורה האחר, זהו תהליך הדרגתי של מידור הקשר של הילדים עם ההורה. אין ספק שמדובר באחת התופעות המכוערות, הקשות והבעייתיות ביותר, המלוות סכסוכים בתוך המשפחה ועלולה להיות לה השפעה למשך שנים רבות בעתיד.

47% מהקבלנים צופים שהמחירים ימשיכו לעלות

למרות מאמצי הממשלה – רק 39% מהקבלנים צופים גידול בפעילות הענף השנה
47% מהקבלנים צופים שמחירי הדיור ימשיכו לעלות
82% מהקבלנים צופים כי קריסת חברות הביצוע תמשיך גם בשנה הקרובה