BDI

נווה בגדדי חברה לבניה

ביצוע פרויקטים בתחום הבנייה

פרופיל

כתובת הנרקיסים 5, כפר סירקין- ראה מפה
טלפון 03-5753385
פקס 03-5541272
רשתות חברתיות
אתר החברה www.civilengineer.co.il
   

מנהלים

ניר‭ ‬נווה, מנכ"ל ובעלים, נווה בגדדי חברה לבניה

ניר‭ ‬נווה

מנכ"ל ובעלים

שרון‭ ‬נווה, סמנכ"לית כספים, נווה בגדדי חברה לבניה

שרון‭ ‬נווה

סמנכ"לית כספים

ג‭'‬ולי‭ ‬ארצי, מנהלת המשרד, נווה בגדדי חברה לבניה

ג‭'‬ולי‭ ‬ארצי

מנהלת המשרד

אודות


נווה‭ ‬בגדדי‭ ‬חברה‭ ‬לבנייה‭ ‬מקבוצת‭ ‬נ‭.‬נווה‭ ‬הוקמה‭ ‬בשנת‭ ‬2007‭ ‬מתמחה‭ ‬בפרויקטים‭ ‬בתחום‭ ‬הבנייה‭ ‬ובעסקאות‭ ‬קומבינציה‭. ‬החברה‭ ‬מחזיקה‭ ‬ברישיון‭ ‬קבלן‭ ‬ג‭'‬5‭ ‬לביצוע‭ ‬עבודות‭ ‬הנדסה‭ ‬בנאיות‭. ‬כידוע‭, ‬רישיון‭ ‬ג‭-‬5‭ ‬הוא‭ ‬הרישיון‭ ‬הגבוה‭ ‬ביותר‭ ‬אשר‭ ‬מסמיך‭ ‬את‭ ‬החברה‭ ‬לעסוק‭ ‬בבניית‭ ‬פרויקטים‭ ‬בכל‭ ‬היקף‭ ‬וסדר‭ ‬גודל‭, ‬ללא‭ ‬הגבלה‭ ‬על‭ ‬ההיקף‭ ‬הכספי‭ ‬או‭ ‬ההנדסי‭ ‬של‭ ‬הפרויקט‭. ‬עד‭ ‬היום‭ ‬בנתה‭ ‬החברה‭ ‬עשרות‭ ‬פרויקטים‭ ‬עבור‭ ‬לקוחות‭ ‬במגזר‭ ‬הציבורי‭, ‬הפרטי‭ ‬והיזמי‭ ‬בכל‭ ‬הארץ‭. ‬פרויקטים‭ ‬רבים‭ ‬שהקימה‭ ‬נווה‭ ‬בגדדי‭ ‬חברה‭ ‬לבנייה‭ ‬הם‭ ‬בתחום‭ ‬הבנייה‭ ‬הרוויה‭ ‬של‭ ‬מאות‭ ‬יחידות‭ ‬דיור‭ ‬עבור‭ ‬יזמים‭ ‬בעיקר‭ ‬בתחום‭ ‬ההתחדשות‭ ‬העירונית‭. ‬החברה‭ ‬שמה‭ ‬דגש‭ ‬מיוחד‭ ‬על‭ ‬בנייה‭ ‬בסטנדרט‭ ‬גבוה‭ ‬בשילוב‭ ‬בנייה‭ ‬ירוקה‭, ‬עמידה‭ ‬בלוחות‭ ‬זמנים‭ ‬ומפעילה‭ ‬מוקד‭ ‬שירות‭ ‬לקוחות‭ ‬המלווה‭ ‬את‭ ‬הדיירים‭ ‬בפרויקט‭.‬

נווה בגדדי חברה לבנייה מקבוצת נ.נווה הוקמה בשנת 2007 מתמחה בפרויקטים בתחום הבנייה ובעסקאות קומבינציה. החברה מחזיקה ברישיון קבלן ג'5 לביצוע עבודות הנדסה בנאיות. כידוע, רישיון ג-5 הוא הרישיון הגבוה ביותר אשר מסמיך את החברה לעסוק בבניית פרויקטים בכל היקף וסדר גודל, ללא הגבלה על ההיקף הכספי או ההנדסי של הפרויקט. עד היום בנתה החברה עשרות פרויקטים עבור לקוחות במגזר הציבורי, הפרטי והיזמי בכל הארץ. פרויקטים רבים שהקימה נווה בגדדי חברה לבנייה הם בתחום הבנייה הרוויה של מאות יחידות דיור עבור יזמים בעיקר בתחום ההתחדשות העירונית. החברה שמה דגש מיוחד על בנייה בסטנדרט גבוה בשילוב בנייה ירוקה, עמידה בלוחות זמנים ומפעילה מוקד שירות לקוחות המלווה את הדיירים בפרויקט.

יתרונה הגדול של "נווה בגדדי" הוא בכך שהיא גם חברה יזמית וגם חברה קבלנית שמבצעת את הפרויקטים בעצמה, כך שלקוחותיה מקבלים את כל הדרוש להם תחת קורת גג אחת, מרגע חתימת החוזה ועד למסירת המפתח, ללא מתווכים חיצוניים. החברה קיבלה תעודת הצטיינות ודורגה במקום השלישי היוקרתי בגמר תחרות "מצויינות בשירות וחוויית לקוח" של המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) , כמו כן דורגה בין הפרויקטים המצטיינים לשנת 2018 בתחרות מצויינות בבניה של התאחדות בוני הארץ בקטגוריות של התחדשות עירונית ובניה וזוכה להכרה כחברה בעלת איתנות פיננסית מצד חברות דירוג אשראי.

המנכ"ל מפקח בפועל על כל הפרויקטים
הבעלים ומנכ"ל החברה הוא ניר נווה, מהנדס בניין בהכשרתו. נווה בעל תואר ראשון בהנדסה אזרחית, תואר שני במנהל עסקים (MBA) ובקרוב בעל תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן. נווה הוא דור שני בענף הבנייה. אביו קבלן שיפוצים ותיק ובעל שם שהתשוקה למקצוע דבקה גם בבנו. הניסיון המקצועי של נווה בתחום הבנייה כולל תפקיד של מפקח בנייה עצמאי על וילות יוקרה באזור המרכז, שם למד מקרוב על רמות ביצוע גבוהות והחשיבות בתשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. נווה מעורב באופן אישי בכל פרויקט של החברה, החל משלב גיבוש הקונספט התכנוני וכלה בפיקוח על הפרויקט כמנהל ראשי. כיום החברה מכשירה מהנדסים שיפקחו וינהלו את הפרויקטים לפי שיטות העבודה הנהוגות בחברה.

שיטות ניהול שמבטיחות סיום מוקדם של הבנייה
החברה מיישמת כלים ושיטות ניהול מעולם ההייטק לעולם הבנייה. ניר נווה פיתח תוכנה ייחודית ובלעדית לחברה שבבעלותו, המאפשרת ניהול מקצועי ויסודי של בקרת איכות, בקרה ביצועית, בקרה תקציבית, מעקב אחר קשרי הלקוחות, מעקב ספקים, ועוד. השימוש בתוכנה מלווה בשיטת עבודה סדורה עם נהלים ברורים, שאחד ההישגים המשמעותיים שלה הוא שבאופן חסר תקדים בשוק הבנייה בישראל, החברה מסיימת ומוסרת את רוב הבניינים שהיא בונה לפני הזמן המיועד בממוצע. כך רוב בנייני החברה נמסרים כארבעה או חמישה חודשים לפני הזמן שהוגדר לסיום העבודה.

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים
בכל הפרויקטים בהם לוקחת החברה חלק היא מקפידה על סטנדרט בנייה גבוה החל משלב התכנון עד לביצוע הסופי של כל פרויקט. הפיקוח על הבנייה ובקרת האיכות מתנהלים בהתאם לשיטת עבודה מסודרת ומתן מענה מלא לכל דרישות חוק התכנון והבניה, תקני החוק בישראל והנהלים השונים. כחלק ממערך זה, דואגת החברה לביטוח קבלני מלא בכל הפרויקטים שלה. "נווה בגדדי" מוכרת בקרב לקוחותיה כחברה שעומדת בלוחות זמנים, מקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות ליווי מקיף ללקוחותיה. לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה עשרות פועלי בניין מקצועיים ומנוסים, כמו גם יועצים, מהנדסים, מנהלי עבודה, ממוני בטיחות וקבלני משנה מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רבים.

מוקד שירות לקוחות לרווחת הדיירים
החברה מפעילה מוקד שירות לקוחות המטפל בתלונות דיירים ותקלות במבנים שנמסרו בהתאם לצורך. מחלקת שירות הלקוחות כוללת מוקד טלפוני, כפתור ייחודי באתר האינטרנט של החברה שדיירי החברה יכולים לדווח דרכו על תקלות 24/7 כולל תקלות הדורשות מענה מיידי ודחוף, ונציגי שירות המטפלים בתקלות בשטח באופן שוטף, ובכך נחסך מהיזם הצורך לדאוג לכך. בנוסף, שנה לאחר האכלוס דואגים במוקד ליצור קשר עם הדיירים על מנת לוודא שאין תקלות או ליקויים שלא ידוע עליהם ולא קיבלו מענה. שירות זה נותן ראש שקט ליזמים, שיכולים להמשיך לפרויקט הבא בידיעה שיש מי שדואג לדיירים בפרויקט שאוכלס.

החברה הקבלנית שמחליפה קבלנים
כיום עוסקת החברה גם במתן פתרון קבלני לאתרים בהם נדרשת החלפת קבלני ביצוע, משום שהקבלן המבצע הפסיק את פעילותו באתר, ולפרויקטים שנתקעו באמצע התהליך ללא קבלן מבצע, חברת נווה בגדדי מעניקה שירות מלא של אבחון וסידור אתר הבנייה, התאמת הבנייה באותם אתרים לתוכניות, לנהלים ולדרישות הרגולציה, בטיחות מחמירה באתר הבנייה, בנייה בסטנדרט גבוה ובשילוב בנייה ירוקה ועמידה בלוחות זמנים לפי הערכת החברה למשך העבודות מרגע כניסתה לפרויקט.
מטה החברה נווה בגדדי חברה לבנייה שוכן בכפר סירקין.

 

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


לעדכן ולרענן את דיני המיסים והביטוח הלאומי – נחום פריידקס

עוד בתחילת המאה העשרים נאמר במג'לה (קודקס חוקים עותומאני שחל גם בארצנו) ש"עם שינוי הזמנים משתנים הדינים עימהם". ואכן הזמנים השתנו אך למחוקקים שלנו לא היה כנראה זמן ועניין לעדכן את הדינים ולהתאימם לחברה שהשתנתה. המג'לה בוטלה כבר בישראל (שנים רבות אחרי ביטולה בטורקיה), אך את מס ההכנסה משלמים אנו עדיין על פי פקודה מנדטורית שתוקנה מאות פעמים אך טרם הוחלפה בחוק ישראלי מותאם לזמנים החדשים. כך למשל, את הוצאות הפחת מחשבים עדיין על פי תקנות משנת 1941. בראש רשימת העסקים הזכאים לפחת מופיעים עדיין "בתי חרושת לקרח". עידן הקרח חלף אמנם מזמן אך הרשויות שלנו טרם עודכנו בכך. התקנות גם מפרטות עדיין את שיעורי הפחת על סוסים וחמורים שהיו בזמנו אמצעי ייצור חשוב, ואילו "פקודת המיסים (גביה)" מגדירה מי הוא "מוכתר" הכפר (לצורך ביצוע עקולים). פקודת מס הכנסה מטילה מס חברות על גופים הידועים בשם הקוד שלהם שהינו "חבר בני אדם".

הזכות לפרטיות מול הזכות לחיים – ידה של האחרונה גוברת

בשבוע שעבר נכנסו לתוקפן תקנות חדשות לשעת חירום המאפשרות לשירות הביטחון הכללי ולמשרד הבריאות לפקח ולהתחקות אחר חולי קורונה ומחויבי בידוד באמצעות נתונים דיגיטליים.

סקירה ענפית של שוק רכבי היוקרה של CofaceBdi מגלה:

הכנסות שוק הרכבים בישראל הסתכמו בכ 67 מיליארד ₪ ב 2017
מחצית מהכנסות השוק נובעת ממכירת רכבים משומשים

במשק הישראלי עדיין פועלים 800 חברות ועסקים שהוקמו מלפני קום המדינה

העסקים שהוקמו לפני המדינה: "אבא שלי היה מסיים לעבוד ב-14:00"