BDI

מלרן פתרונות אשראי

אשראי חוץ בנקאי לעסקים, עם התמחות במתן אשראי לעסקים במגזר הערבי בישראל

פרופיל

שנת הקמה 2010
כתובת רח' ולנברג ראול 18, בניין C רמת החייל, תל אביב- ראה מפה
טלפון 5719*, 054-6847113
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.mlrn.co.il
   

מנהלים

מיכל אדרי, קצינת ציות, מלרן פתרונות אשראי

מיכל אדרי

קצינת ציות

אתי אלון, מנהלת סיכונים וחדר עסקאות, מלרן פתרונות אשראי

אתי אלון

מנהלת סיכונים וחדר עסקאות

מוסטפה נג׳מי, מנהל קשרי לקוחות, מלרן פתרונות אשראי

מוסטפה נג׳מי

מנהל קשרי לקוחות

יובל מרקו, יועץ משפטי ומזכיר החברה, מלרן פתרונות אשראי

יובל מרקו

יועץ משפטי ומזכיר החברה

אלכס שוקלניקוב, סמנכ"ל כספים ותפעול, מלרן פתרונות אשראי

אלכס שוקלניקוב

סמנכ"ל כספים ותפעול

מואנד ריאן, מייסד ומנכ"ל, מלרן פתרונות אשראי

מואנד ריאן

מייסד ומנכ"ל

דוד גרנות, יו"ר הדירקטוריון, מלרן פתרונות אשראי

דוד גרנות

יו"ר הדירקטוריון

אודות מלרן פתרונות אשראי


מלרן פועלת בתחום מתן אשראי לעסקים קטנים ובינוניים (B2B). החברה נוסדה בשנת 2008 במטרה להביא את בשורת המימון החוץ בנקאי לעסקים בחברה הערבית בישראל. מאז החלה לפעול פיתחה מלרן פעילות ענפה במגוון תחומי האשראי החוץ בנקאי לעסקים לרבות הלוואות לעסקים, ניכיון צ'קים, ליסינג למימון רכישת ציוד וכלי צמ“ה (ציוד מכני הנדסי) ועוד. מחזור העסקאות המצטבר של מלרן מאז הוקמה הינו מעל 10 מיליארד ש“ח תיק האשראי שלה עומד על 386 מיליון ₪. מלרן פועלת מתוקף רישיון מאת רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר. במהלך דצמבר 2020 החברה הונפקה בבורסה לניירות ערך בתל-אביב.

 

החזון של מלרן להיות מוסד פיננסי מוביל הממוקד במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיו והפועל להצמחת האקלים העסקי בחברה הערבית בישראל. מלרן מחוייבת לפעול לפי ערכי היסוד של יושרה, אמינות, מקצוענות ואחריות חברתית.

בסיס ההצלחה של מלרן הינו שירות טוב, מהיר, יעיל ומקצועי אשר החברה מעניקה ללקוחותיה בבית העסק. מלרן מפעילים מערך רחב של נציגים הפרוסים בכל רחבי הארץ ומאפשרים מתן מענה ללקוחות מבלי שהם יצטרכו לעזוב את בית העסק.

המומחים למגזר הערבי: בחברה הערבית בישראל פועלים 55,000 עסקים המהווים כ10% מסך העסקים הפעילים בישראל (העסקים בחברה הערבית פזורים על פני 122 ישובים שונים לצד עסקים הפועלים במגזר הכללי. מלרן פועלת בשוק זה מאז 2008 והפכה עם השנים לחלק אינטגראלי ממנו, עם השנים מלרן פיחתה יכולות, ידע והכרות עם השוק הערבי בישראל אשר מאפשרים לה לגייס ולחתם לקוחות במהירות וביעילות.

פתרונות אשראי:

ניכיון צ‘קים

מתוך ההבנה כי עסקים צריכים כסף נזיל בעוד הלקוחות משלמים בצ'קים דחויים. במלרן מאפשרים להנזיל צ'קים דחויים בתהליך מהיר, שקוף ובטוח שמאפשר לעסקים נזילות מקסימאלית למימון העלויות השוטפות.

הלוואות כנגד שעבוד נדל"ן וצמ"ה (ציוד מכני הנדסי)

פתרון המאפשר נזילות פיננסית למימון הפעילות השוטפת של העסק שלא על חשבון האשראי בבנק, באמצעות קבלת אשראי מהיר המבוסס על בטחונות כגון שעבוד נכס נדל"ן או ציוד מכני הנדסי.

ליסינג מימוני לרכש ציוד, כלים וצמ“ה (ציוד מכני הנדסי)

הלוואות ליסינג מימוני לעסקים קיימים או חדשים לצורך רכישת ציוד, מכונות וכלים. כך מלרן מאפשרים לעסקים להשלים רכישת הציוד או הרחבה של העסק ללא חריגה מהאשראי הבנקאי שלהם.

מסגרת אשראי

מסגרת אשראי חוץ בנקאית לעסקים. בזמן שהבנקים לוחצים על העסקים ומצמצמים את מסגרות האשראי במלרן אומרים כן לעסקים. מלרן מעמידה מסגרת אשראי לניצל בהתאם לצרכי העסק.

אולי יעניין אותך גם


CofaceBdi : ישראלים מוציאים בחומוסיות 750 מיליון ₪ בשנה

לקראת יום החומוס הבינלאומי (שיחול ב13/5) חברת בידיאי ביצעה בדיקה שמראה שבישראל אנחנו מוציאים 750 מיליון ש"ח בשנה.

מבוא לעסקים עם סין – עו"ד אלי ברש שותף, היי-טק , GKH משרד עורכי דין

קשה להאמין אך השנה "אחגוג" חמש עשרה שנה מאז שלגמרי במקרה הפרקטיקה המקצועית שלי החלה להתמקד בממשק בין תעשיית ההיי טק וההון סיכון, אז בהתהוות, של סין לבין זו של ישראל. מטבע הדברים, מעת לעת נתבקשתי לשתף חברים ולקוחות בלקחים שהפקתי במהלך שנים אלה ואת חלקם אני משתף אתכם להלן:

מספר העסקים שנסגרו ב 2018 – איזכורים של הסקירה בתקשורת

כתבות מאמצעי התקשורת על מספר העסקים שנסגרו ב2018 (לסקירה עצמה אפשר להגיע מפה ובסוף הדף) ירושלים שלנו 5300 עסקים בירושלים בסכנת סגירה בישראל נסגרו בשנת 2018 44,500 עסקים חדשות ירושלים : גמת הגידול במספר העסקים שנסגרים בכל שנה נמשכת כבר עשור והגיע לשיא חדש. מספר העסקים החדשים שנפתחו היה גבוה יותר – בסה"כ נוספו למשק השנה […]

דירת מגורים, האומנם? – אודי ברזלי עורכי דין

דירת מגורים, בהתאם לסעיף 1 לחוק מיסוי מקרקעין, הגדרת דירת מגורים נתונה לשתי חלופות: הראשונה- דירה המשמשת למגורים. השנייה – דירה המיועדת לפי טיבה למגורים. בחלוף השנים דן ביהמ"ש לא אחת בהגדרות אלו, בהלכת כורש נקבע כי המושג "לפי טיבה" משמעו כי קיימים בדירה סממנים המעידים על היותה דירה, כגון: מטבח, אמבטיה שירותים – למעשה […]