BDI

משרד אייל בליזובסקי, עורכי דין

ליטיגציה מסחרית ומנהלית תובענות ייצוגיות ייעוץ משפטי שוטף

פרופיל

שנת הקמה 2016
כתובת רח' בן גוריון 1, מגדל ב.ס.ר 2 קומה 25 , בני ברק 5120149- ראה מפה
טלפון 072-3390734
פקס 03-5549500
דוא"ל [email protected]
   
   
   

מנהלים

אייל בליזובסקי*, מייסד וראש המשרד, משרד אייל בליזובסקי, עורכי דין

אייל בליזובסקי*

מייסד וראש המשרד

אודות


משרד אייל בליזובסקי עורכי דין הוקם בשנת 2016 ע"י עו"ד אייל בליזובסקי. המשרד מסווג כמשרד בוטיק איכותי, המייצג גופים גדולים במשק, כמו גם לקוחות פרטיים, במגוון שירותים משפטיים. המשרד מתמקד בעיקר בתחומי הליטיגציה המסחרית, תובענות ייצוגיות, ליטיגציה מנהלית בדגש על דיני מכרזים, תביעות מורכבות בתחומי התשתיות (יחסי מזמין-קבלן-קבלן משנה וכיו"ב), מקרקעין, פיצויי הפקעה ועוד. תוך פרק זמן קצר מאז הקמתו, המשרד הפך למשרד מוביל ופורה, בעל פרקטיקה עשירה בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים וגדולים בתחומי עיסוקו. המשרד מונה צוות של ארבעה עורכי דין בראשות עו"ד אייל בליזובסקי, המטפלים במאות תיקים בתחומי התמחותו של המשרד. עם לקוחותיו נמנים גופים מן השורה הראשונה במגוון תחומים - תקשורת, תחבורה ותשתיות, חינוך, דיור מוגן ועוד.

ה"אני מאמין" של המשרד:
נאמנות, מסירות, יסודיות, מחויבות, יושר, יצירתיות, מקצועיות ואמינות – אלה הן אבני הדרך של המשרד בפועלו המקצועי.

צוות המשרד
עו"ד אייל בליזובסקי מייסד וראש המשרד: עו"ד אייל בליזובסקי הינו עו"ד ותיק, מוערך ובולט בעל ניסיון של 25 שנה, שנצבר ברובו בייצוג בבתי משפט. את דרכו המקצועית החל עו"ד בליזובסקי כמתמחה במשרדו של עו"ד חנן מלצר (כיום המשנה לנשיאת בית המשפט העליון). עם הסמכתו כעו"ד עסק בעיקר בליטיגציה על גווניה ובייעוץ משפטי שוטף בתחומי המשפט המסחרי, דיני מקרקעין, דיני חברות והמשפט המנהלי. במשך למעלה מ-15 שנים ועד להקמת משרדו, היה עו"ד בליזובסקי שותף ומנהל מחלקת ליטיגציה במשרד מסחרי מוביל. במסגרת עבודתו ייצג במאות רבות של תיקים מורכבים לקוחות גדולים במשק, בהם גופים פרטיים וציבוריים כאחד, במגוון רחב של מחלוקות מסחריות. עו"ד בליזובסקי היה שותף, ברבות השנים, ללא מעט תקדימים משפטיים בתחומי המשפט האזרחי והמנהלי. עו"ד בליזובסקי רכש ידע וניסיון בייצוג נתבעות בתחום התובענות הייצוגיות; בייצוג לקוחות בעתירות שונות, בעיקר בענייני מכרזים ציבוריים ובסכסוכים מורכבים, לרבות בוררויות בהיקפים כספיים ניכרים בין מזמיני עבודות קבלניות לקבלנים.

עו"ד בליזובסקי התמחה גם בתביעות שונות בענייני מקרקעין, תכנון ובניה והפקעות. בין השאר ייצג את החברה הלאומית לדרכים בישראל בע"מ בשורה ארוכה של עתירות, שסבו על כבישי הרוחב אשר הוכרו כפרויקטים בעלי חשיבות לאומית 431 ו-531; בעשרות תביעות שסבו על תפיסת חזקה בשטחים שהופקעו לצרכי פרויקטים לאומיים וכן בעשרות רבות של תביעות, בהיקף מאות מיליוני ₪, שסבו סביב פיצויי הפקעה. הוא היה גם שותף בקביעת כמה הלכות חשובות בנושאים הללו. עו"ד בליזובסקי ייצג גם את חברת נתיבי איילון בע"מ בשורה ארוכה של עתירות ותביעות שסבו סביב פרויקט האיילון. לעו"ד בליזובסקי ניסיון בייצוג גופים ציבוריים בבדיקות מורכבות מטעם משרד מבקר המדינה, ובשנים האחרונות ייצג ועדיין מייצג לקוחות בסכסוכים בין בעלי מניות וסכסוכי שותפים.

צוות המשרד מונה 4 עורכי דין בראשותו ובהובלתו של עו"ד אייל בליזובסקי המעורב בכל תיקי המשרד. עורכי דין במשרד הינם בעלי ניסיון, מיומנות ומומחיות בתחומי הליטיגציה המסחרית, תובענות ייצוגיות והמשפט המנהלי.

ליטיגציה מסחרית
משרדנו מתמחה בליטיגציה מסחרית ומטפל בשורה לא מבוטלת של לקוחות מהגדולים במשק, בכל הערכאות המשפטיות ובכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, לרבות תביעות מקרקעין שונות. ההיקף הכספי, המספר הרב של התביעות, איכות הלקוחות והגיוון של סוגי התביעות בהן מייצג משרדנו לקוחות משמעותיים במשק הישראלי, כל אלה הופכים את משרדנו למשרד בוטיק, איכותי ומקצועי מן המעלה הראשונה בתחום.

תובענות ייצוגיות
למשרדנו פרקטיקה עשירה ביותר בייצוג חברות מהגדולות במשק בהליכי תובענות ייצוגיות. בעשרות רבות של תביעות ייצוגיות משרדנו מייצג את לקוחותיו בנאמנות, שקידה, מסירות, יצירתיות ומקצועיות בתחום.

משפט מנהלי
משרדנו הוא בעל פרקטיקה עשירה בייצוג לקוחות בתחום משפטי זה, בדגש על עתירות לבג"צ ועתירות בענייני מכרזים והוא נמנה עם המשרדים הבולטים בארץ בתחום זה. למשרד ולעו"ד בליזובסקי ניסיון עשיר בדיני מכרזים ובליווי לקוחות, ציבוריים וגם פרטיים בתחום זה, הן בשלב הליכי המכרז ובעיקר בשלב ניהול ההליכים המשפטיים הסבים סביב כך. המשרד טיפל ומטפל בשורה של עתירות מטעם לקוחות שונים במכרזים מורכבים, בעלי היקף כספי גדול. בנוסף לכך גאה המשרד לייצג בהליכים עקרוניים את ארגון נכי צה"ל בעניינים הקשורים לטיוב זכויות נכי צה"ל ובהגנה מפני פגיעה בזכויותיהם, לרבות בפני בית המשפט הגבוה לצדק.

לקוחות המשרד
המשרד גאה לייצג לקוחות הנמנים עם השורה הראשונה של הגופים במשק הישראלי ובהם: בזק בינלאומי בע"מ, בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ, חברת דואר ישראל בע"מ, קבוצת אפקון, ארגון נכי צה"ל וגורמים נכבדים אחרים.

* צלם שלומי יוסף

אולי יעניין אותך גם


סעד זמני כספי לניזוק – משרד בלטר, גוט, אלוני ושות'.

האם בית משפט הדן בתביעה כספית נזיקית מוסמך לחייב נתבע להקדים ולשלם לתובע סכום כסף, על חשבון הסכומים שהתובע עשוי לקבל בפסק הדין? ומהן אמות המידה למתן סעד כספי זמני שכזה לניזוק? בעבר הפסיקה ראתה בסעדים הזמניים תרופות חירום שנועדו להקפיא מצב קיים ולמנוע מצבים בלתי הפיכים, על מנת להבטיח את קיומו התקין של ההליך […]

סקירת בידיאי על משבר בענף חיי הלילה , הברים והמועדונים קרסו כמעט לחלוטין

למעלה מאלף מועדונים, ברים ואולמות אירועים נכנסו לקשיים מתחילת המשבר

הלכת "אליק רון" ויישומה בפועל – ערעור הוודאות ביחס למועד והיקף החיוב בהיטלי השבחה – הררי טויסטר ושות'

הלכת ביהמ"ש העליון בענין "אליק רון"*, שינתה באופן מהותי את אופן ההסתכלות על החיוב בהיטלי השבחה. עד להלכה זו, ההסדר החקיקתי המעוגן בתוספת השלישית לחוק התכנון והבניה, לענין מועד החיוב בהיטל השבחה, היה חד משמעי וברור. בהתאם להסדר זה, בעלים או חוכר בנכס במועד בו אושרה תכנית משביחה, הוא החייב בהיטל ההשבחה בגין אישור התכנית. […]