BDI

שירי מלכה משרד עורכי-דין

משרד עריכת דין

פרופיל

שנת הקמה 2005
כתובת רח' מצדה 9, בניין ב.ס.ר 3 בני ברק 5120109- ראה מפה
טלפון 03-6477383
פקס 03-6476334
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.shirimalca.co.il
   

מנהלים

שירי מלכה, בעלים, שירי מלכה משרד עורכי-דין

שירי מלכה

בעלים

דגנית יניב, עו"ד ומגשרת, שירי מלכה משרד עורכי-דין

דגנית יניב

עו"ד ומגשרת

רוית פרינץ, עו"ד ונוטריון, שירי מלכה משרד עורכי-דין

רוית פרינץ

עו"ד ונוטריון

מארי מרקס, עו"ד, שירי מלכה משרד עורכי-דין

מארי מרקס

עו"ד

אביטל אוזן, עו"ד, שירי מלכה משרד עורכי-דין

אביטל אוזן

עו"ד

אודות שירי מלכה משרד עורכי-דין


משרד עורכות הדין שירי מלכה, הינו משרד מוביל העוסק בדיני משפחה ובניהול הון פרטי ומשפחתי. המשרד בעל מוניטין וניסיון רב שנים, בטיפול במגוון רחב של נושאים בתחום דיני המשפחה והירושה, ומספק ייעוץ משפטי במקצועיות, יצירתיות ורגישות. שרות איכותי ויחסי אנוש מעולים הם חלק אינטגרלי מה DNA של המשרד, והצוות הכולל עורכות דין מומחיות בדיני המשפחה, ירושה, גישור ויישוב סכסוכים, מגויס כולו לטיפול מקיף בתיקי הלקוחות, והכל תחת קורת גג אחת.

עו"ד ומגשרת שירי מלכה – מייסדת ובעלים. בעלת תואר ראשון בחשבונאות וכן תואר (LL.B) ו-(LL.M) במשפטים, מאוניברסיטת תל אביב. הוסמכה כעורכת דין בשנת 2001. התמחותה של עו"ד מלכה כוללת ליטיגציה בכל הערכאות המשפטיות בבתי המשפט האזרחיים ובבתי הדין הרבניים, והיא בעלת ניסיון של למעלה מ-21 שנים בטיפול בתיקים מורכבים ורגישים, אשר העניק לה את הידע הנרחב בתחום המעמד האישי על כלל היבטיו. עו"ד מלכה, שימשה בעברה כמרצה באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטת בר אילן, וכיום הינה נמנית עם צוות המרצים הבכירים באקדמיה לפיננסים ב-BDO.
כמו-כן, מעבירה עו"ד שירי מלכה הרצאות במסגרת הפורמים השונים בלשכת עורכי הדין, בכנסים ימי עיון, ובמסגרת ארגונים פיננסים ואקדמאיים נוספים. בנוסף, היא ממלאת שורה של תפקידים ציבוריים, ביניהם: יו"ר איגוד הנשים האקדמאיות סניף תל אביב והמרכז, יו"ר משותפת של החטיבה החברתית וחברת בורד בעמותת "כנפיים עושים אומנות". בשנת 2014 יצא לאור סיפרה "איך להתגרש מבלי להרוס לילדים את החיים?" – אשר מספק תובנות וידע באתגרים שמציב תהליך הגירושין על כל רבדיו תוך ראיית טובת הילדים וההשלכות של ההליכים המשפטיים עליהם.

ליטיגציה – תיקי גירושין
המשרד דוגל בערכים המקדמים פתרון סכסוכים משפחתיים ועסקיים, ביעילות חריצות ורגישות, תוך מתן שירות איכותי וחסר פשרות לכלל לקוחותיו בכל הערכאות המשפטיות: בביהמ"ש לענייני משפחה, המחוזי, העליון, בג"צ, בבית הדין הרבני האזורי והגדול, תוך שימת דגש על ניהול אסטרטגיה מדויקת ובנייה נכונה של התיק המשפטי, במטרה לסייע גם במניעת סכסוכים עתידיים.
רכוש – טיפול מקיף בכל האתגרים המשפטיים הקשורים בחלוקת רכוש בין בני זוג, איזון משאבים, פירוק שיתוף במקרקעין, בחברות, כינוס נכסים, הסכמי מכר, ועבודה מול נאמן.
מזונות אישה וילדים – טיפול בהיבטים השונים של תביעות מזונות אישה וילדים, משמורת – ניהול הליכי משמורת מורכבים, לרבות בחינת וסתירת חזקת הגיל הרך, ניכור הורי וסרבנות קשר, טיפול באוכלוסייה החד מינית וקידום הסדרים של משמורת משותפת.
הגירה וחטיפת ילדים – טיפול בתיקי הגירה וחטיפת ילדים בהתאם לחוק אמנת האג, לרבות ניהול משא ומתן בכל הקשור לאתגרי הגירה ורילוקיישן.
אפוטרופסות לדין של קטינים – המשרד מנהל תיקי אפוטרופסות סבוכים, וממונה על ידי בית המשפט כאפוטרופוס לדין של קטינים.

ירושה
ניהול הליכי התנגדויות לצוואה/ירושה בתיקים המשלבים רכוש, חברות, נכסים וכספים בארץ ובחו"ל. כמו-כן, המשרד מטפל באספקטים השונים של הליכים משפטיים העוסקים במזונות מן העיזבון, לרבות חשיפת וגילוי היקף המזונות הנתבעים. בנוסף, מטפל המשרד בכל הקשור להגשת בקשות לצו קיום צוואה ו/או ירושה על פי דין, מינוי מנהל עזבון קבוע או זמני. ידועים בציבור – המשרד מטפל בניהול הליכים משפטיים מורכבים הנוגעים לידועים בציבור, בכל הנוגע להוכחת קיום הקשר הזוגי או סתירתו. בתביעות רכוש ומקרקעין, איזון משאבים, פירוק שיתוף במקרקעין, בחברות, הסכמי מכר, כינוס נכסים וזכויות סוציאליות בבתי הדין לעבודה.

מניעת סכסוכים במשפחה
במשרד עורכות הדין שירי מלכה מאמינים, כי את מרבית המחלוקות במשפחה ניתן לסיים בדרך של משא ומתן או גישור. לשם כך, המגשרות במשרד מלוות לקוחות בתהליך זה, מאחורי הקלעים או בייצוג ישיר, באמצעות עריכת הסכמים מכל הסוגים תוך התחשבות מירבית והכוונה לשמירה על יציבותו של התא המשפחתי.

מחלקת מעמד אישי לקוחות פרטיים, נאמנויות וניהול הון משפחתי
צוואות – משרד עורכות הדין שירי מלכה עורך צוואות "חכמות" ומותאמות אישית, משפחתית, עסקית וכלכלית תוך יצירת נאמנויות והקדשים פרטיים בצוואה. עריכת ייפוי כוח מתמשך – למשרד מומחיות בעריכת ייפוי כוח מתמשך שהינו מסמך משפטי המאפשר לכל אדם לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בכך בעצמו במקרי דמנציה, מוגבלות נפשית וכי"ב.
העברה בין-דורית – במשרד מחלקה ייעודית לטיפול באתגרי התכנון של העברה בין-דורית, תוך שמירה על דור ההורים ומניעת ניצולם ע"י אחרים בד בבד לחינוך והכשרת דור ההמשך והשתלבותו בעסק באמצעות עריכת הסכמים, אמנות משפחתיות, הסכמים בין יורשים, הסכמי מתנות וכדומה.
חברות פרטיות ושותפויות בעלות אופי משפחתי – צוות המשרד מלווה ומייעץ לחברות ועסקים בכל האתגרים הקשורים וכרוכים בעריכת תקנונים אשר מטרתם מניעת חשיפת החברה לסכסוכים תוך משפחתיים של שותפיה והסדרת העברה בין דורית נכונה בעסק. חברות משפחתיות – המשרד מלווה ומייעץ לחברות משפחתיות במציאת פתרונות להבטחת המשך פעילות החברה המשפחתית גם לאחר אריכות חייהם של השותפים והמקימים אותה, תוך שילוב הדור השני והשלישי בעסק המשפחתי.

פעילות בחו"ל
המשרד מייצג בכל תחומי פעילותו לקוחות בחו"ל ובנוסף בענייני הגירה ואמנת האג.

תרומה לקהילה ופרו בונו
בד בבד לעבודתה המקצועית העניפה של עו"ד שירי מלכה, היא מקפידה על שילוב פעילות חברתית וקהילתית במשרד ומיחוצה לו. עו"ד מלכה, מכהנת כיו"ר ארגון הנשים האקדמיות סניף תל אביב והמרכז ויו"ר משותפת של החטיבה החברתית של לשכת עורכי הדין. כמו-כן, המשרד מייצג בתיקי פרו-בונו עקרוניים וייחודיים ומתנדב בקביעות בתשע השנים האחרונות בפרויקט קהילתי עם נערות בסיכון "בבית צבע אלעזרקי".

 

אולי יעניין אותך גם


סקירות בתקשורת – דירוג היציבות הפיננסית של הרשויות והמועצות המקומיות 2020

ישראל היום   כאן דרום אשקלון: מצבה הפננסי של אשקלון דורך במקום אשקלונים BE106 –  עיריית ראשון לציון נמצאת במקום ה – 7  ערים רחובות : נס ציונה במקום ה 5 , רחובות במקום ה 26 אשדוד ממשיכה לרדת בדירוג היציבות הפיננסית של הרשויות בישראל טלנירי : רמת השרון היא הרשות בעלת היציבות הפיננסית הטובה בישראל […]

מי יבנה את הארץ? – מספר הקבלנים הפעילים בישראל צנח מתחילת העשור בכ-20%

הסיכון בענף עולה אבל הקבלנים אופטימיים: 45% צופים גידול או גידול מהותי בהיקף פעילות הענף; רק 11% מהקבלנים צופים ירידה במחירי הדיור מספר הקבלנים הפעילים בישראל ממשיך את מגמת הצניחה שלו. כך עולה מסקירה שערכה חברת המידע העסקי CofaceBdi לקראת כנס ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב יפו בת ים שיערך באילת בסוף השבוע. על פי […]

סקירה ענפית של שוק רכבי היוקרה של CofaceBdi מגלה:

הכנסות שוק הרכבים בישראל הסתכמו בכ 67 מיליארד ₪ ב 2017
מחצית מהכנסות השוק נובעת ממכירת רכבים משומשים