BDI

מימון ישיר מקבוצת ישיר

חברת אשראי צרכני חוץ בנקאי מקבוצת צור שמיר השקעות פיננסיות

פרופיל

שנת הקמה 2006
כתובת אפעל 35, קרית אריה, פתח-תקוה - ראה מפה
טלפון 03-721555
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.5555.co.il
   

מנהלים

ערן וולף, מנכ"ל, מימון ישיר מקבוצת ישיר

ערן וולף

מנכ"ל

ליאת שמואלי ליכטנשטיין, סמנכ"לית משאבי אנוש, מימון ישיר מקבוצת ישיר

ליאת שמואלי ליכטנשטיין

סמנכ"לית משאבי אנוש

אודות מימון ישיר מקבוצת ישיר


השעון מצלצל, קפה של בוקר ויוצאים מהבית. מעל ל-530 עובדי מימון ישיר מתחילים יום עבודה חדש במשרדי החברה הממוקמים במגדל אדגר שבפתח-תקווה ובכל רחבי הארץ. יום עבודה בסימן חדשנות, מקצוענות ומצוינות.

מימון ישיר היא חברת האשראי החוץ-בנקאי מהמובילות בישראל. החברה נסחרת בבורסת תל אביב לאחר הנפקה מוצלחת ב-2020. במהלך השנים האחרונות  החברה פיתחה טכנולוגיות ייחודיות ופורצות דרך והגדירה מחדש את שוק הלוואות הרכב ואף תחומים נוספים. עם הידע והעוצמה הטכנולוגית שצברה לאורך השנים, מימון ישיר שואפת לכבוש יעדים חדשים בעתיד הקרוב. נתוני הצמיחה של מימון ישיר מאוד מרשימים, אך כל זה לא היה אפשרי בלי האנשים, ההון האנושי המהווה את הרוח הנושבת במפרשי החברה ומאפשר את הצלחתה ואת צמיחתה.

64% מההון האנושי בחברה הן נשים.

מימון ישיר מקדמת את העובדים למצוינות תוך הפעלת רגש וקשב מיטבי לצרכיהם. המוקדים עובדים בצוותים חדורי גאוות יחידה ומתאפיינים באווירה צעירה ובתחושת חברות וערבות הדדית, תוך שאיפה מתמדת לשבירת שיאים וחתירה תמידית למצוינות. ערן וולף – מנכ"ל החברה וכל צוות ההנהלה מכירים את העובדים באופן אישי ומקפידים על מדיניות דלת פתוחה במטרה לקיים שיח מחבר בגובה העיניים בין כל הדרגים בארגון. חיבור המנהלים לעובדים בשטח מעורר מוטיבציה גבוהה ורצון להשתפר ולהתקדם באופן מתמיד. הוגנות ושקיפות הם ערכי יסוד ביחסים בין הארגון לעובדיו גם בהיבטים של תנאי העסקה.

כבר לא צריך לבחור בין בית לעבודה

אחד האתגרים המשמעותיים כיום הוא היכולת לאזן בין הבית לעבודה. במימון ישיר עושים את מירב המאמצים כדי להקל על העובד ולעזור לו להשיג את האיזון הנכסף. איך?

  • החברה מאפשרת לעובדים ביחידות המטה ובמוקדים לשלב עד יומיים עבודה בשבוע מהבית!
  • החברה מעניקה הטבות להורים – תוספת ימי חופשה, קייטנה מסובסדת, תוספת שעת הנקה ועוד.
  • קיימת גמישות בשילוב בין ימים ארוכים וקצרים להורים ובכלל, מה שמבטיח שבוע עבודה מאוזן המאפשר הגעה הביתה בשעות נוחות.

פיתוח האדם שבמרכז

מימון ישיר מאמינה בפיתוח העובדים ובהסתכלות הוליסטית על העובד כאדם.

מחלקת למידה ופיתוח ארגוני נחשבת לחדשנית ופורצת דרך בתחומה, מפתחת ומניעה תהליכי פיתוח עובדים ומנהלים יוצאי דופן שמוצגים בכנסים מקצועיים. תכנית אחת לדוגמא היא: "Express Yourself", המציעה הדרכות העשרה בהובלת עובדי החברה בהתאם לתחומי העניין שלהם.

בנוסף, עובדים ותיקים ומובילים זכאים ולהצטרף לתכנית "עובדים כוכבים" במסגרתה הם נהנים מתוכנית שימור ייחודית הכוללת הכשרות רחבות לפיתוח ה"אני האישי", וממלגות כספיות ללימודים איתן ניתן להרחיב אופקים במגוון תחומים.

דואגים לעובד

מקום העבודה הוא בית שני בו העובדים מבלים את רב שעות היום שלהם. כמו בקהילה אחת גדולה, העובדים בחברה נהנים משפע של מתנות מפנקות בחגים, בימי הולדת, לאחר לידה ובאירועים משפחתיים. מתנה נוספת ייחודית ליום ההולדת – יום חופש על חשבון הארגון, ימי חופש נוספים באירועים משפחתיים לידה/ בר/ת מצווה, לידות (לעובד ועובדת), ויומיים חופש נוספים לכל העובדים להם ילדים עד גיל 12.

עובדי מימון ישיר נהנים משפע של פעילויות חברתיות כמו ימי גיבוש וכיף, מסיבות חברה, נופש בחו"ל, ערבי גיבוש וקבוצות ספורט. החברה דואגת לאפשר לעובד להעשיר עצמו במגוון תחומים ותחביבים כמו חוג שחמט, יוגה, הרצאות בנושאים שונים כמו ניהול כלכלי נכון וכיו"ב. כמו כן, סל ההטבות לעובדים גדל באופן שוטף, ואליו מתווסף גם ליווי בעתות משבר. אם עובד או עובדת זקוקים לתמיכה ברגע אמת, החברה מציעה מענקים מיוחדים ואפילו עובדת סוציאלית  ושירות פסיכולוגי.

מעטפת של תנאים

החברה מקפידה להוביל את השוק ולהציע תנאי העסקה מיטביים לעובד כגון בונוס שנתי, קה"ש וביטוח בריאות כל אלה ניתנים לעובדים בליווי ייעוץ פנסיוני צמוד על ידי חברת יעוץ חיצונית ועוד.

הקהילה היא אנחנו

כחברה מובילה במשק שמוצאת בתרומה לקהילה ערך עליון, כמו גם בעצם ההתנדבות, הצליחה מימון ישיר לשלב בין השניים ולתרום כסף לארגונים בהם יוכלו עובדי החברה להתנדב ובכך מוכפל ערך התרומה. שיתוף הפעולה המשמעותי ביותר מתקיים עם עמותת Make A-Wish ישראל המגשימה משאלות לילדים הסובלים ממחלות מסכנות חיים. עד היום הוגשמו קרוב ל-20 משאלות של ילדים ע"י עובדי החברה.

אפיק התנדבות נוסף מתקיים עבור ניצולי שואה. פעילות זו מתקיימת במטרה לאפשר לאחרוני הניצולים לקיים איכות חיים טובה יותר באמצעות חלוקת מזון ופעילויות רבות נוספות, לרבות פעילויות המאפשרות לניצולים לספר את סיפורם ולהנציח את המורשת. מימון ישיר מאמינה שהתרומה לקהילה מחזקת את הקשר בין העובדים לארגון ואת התפיסה שלהם לגבי הערכיות של הארגון.

חדשנות היא ב- DNA!

מימון ישיר חרטה על דגלה את ערך החדשנות. החברה מביאה זאת לידי ביטוי בעשיה היומיומית, בטכנולוגיה ובהוויה הארגונית. במסגרת החשיבה מחוץ לקופסא, הוקמה בשנה האחרונה תחנת רדיו מקצועית בשם 5-LIVE המנוהלת על ידי עובדי החברה ומכניסה להווי החברה קצב יוצא דופן.

החיבור כדרך חיים

לצד החשיבות הרבה הניתנת לרווחת העובד ותנאי העסקתו, רוחה הארגונית של החברה דוגלת בחיבור והתחברות. כך, השיח הארגוני כולו מושתת על מונחי חיבור של כלל הנקודות והחלקים המרכיבים את הפאזל הייחודי שנקרא מימון ישיר.

בין ההנהלה לעובדי השטח מתקיים ממשק תמידי ויומיומי המתחיל כבר בשיחת ההיכרות האישית לכל עובד הנקלט בחברה, עם כל דרגי ההנהלה. ואם בהנהלה עסקינן, אחת לחודש עוזבים המנהלים את משרדיהם במטה ויוצאים לימי שטח, כדי להתחבר לעובדים כמו גם לעשייה. בנוסף, אחת לחודשיים מתקיים פורום שולחנות עגולים עם המנכ"ל, דבר המאפשר חיבור הדוק ואישי יותר בין העובדים להנהלה הבכירה. לכל אלה מתווספות שיחות חתך, שיחות משוב, תיבת הצעות ואפשרויות רבות נוספות שמטרתן היא אחת – לחבר ולהתחבר אל העובד.

מימון ישיר היא מעבר למקום עבודה, זהו מקום בו יש הזדמנויות לפיתוח ולביטוי עצמי. זהו מקום לעשייה וליצירתיות עם תחושת משמעות.

 

אולי יעניין אותך גם


פודקאסט "האינטרסנטים" של The Marker על כנס החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2022

איפה הכי טוב לעבוד ? האם לעבוד בחברת ביטוח זה כמו לעבוד בחברת הייטק? מה הכי חשוב לעובדים ?

רוצים לדעת מה ה-BDI שלכם אומר עליכם וכיצד תוכלו לחסוך בעזרתו?

ידיעת מצב ה BDI שלכם יכול לעזור לכם בקבלת הלוואה או משכנתא

לקראת הפעלתה של מערכת נתוני אשראי

נחתם הסכם שיתוף פעולה ביןCofaceBd i לחברת FICO המובילה בעולם בתחום דרוג סיכון האשראי של לווים