BDI

מור י.ז. השקעות ואחזקות בע"מ

ביצוע ויזמות

פרופיל

שנת הקמה 2002
כתובת רח' קויפמן 2, תל אביב - ראה מפה
טלפון 050-8224522
דוא"ל [email protected]
אתר החברה http://www.mor-yoav.co.il/
   

מנהלים

אבי פלוס, מנכ"ל, מור י.ז. השקעות ואחזקות בע"מ

אבי פלוס

מנכ"ל

ראובן מור, יו"ר ובעלים, מור י.ז. השקעות ואחזקות בע"מ

ראובן מור

יו"ר ובעלים

אריק מנדלבאום, מנהל תחום יזמות, מור י.ז. השקעות ואחזקות בע"מ

אריק מנדלבאום

מנהל תחום יזמות

אודות מור י.ז. השקעות ואחזקות בע"מ


חברת מור (י.ז.) השקעות ואחזקות בע"מ, חברה קבלנית ויזמית בעלת סיווג בלתי מוגבל מרשם הקבלנים, עוסקת בבניית מבני מגורים ותעשייה בסטנדרט גימור גבוה. החברה הוקמה בשנת 2002 ולאורך שנות פעילותה יזמה ובנתה מבני מגורים ותעשייה רבים ברחבי הארץ. תמיד לשביעות רצון לקוחותיה. החברה הוקמה ידי המהנדס יואב זילברשטיין, בעל ניסיון של יותר מ-40 שנה בתכנון ובנייה. רואה החשבון ראובן מור, אף הוא בעל ניסיון של יותר מ-40 שנה (בראיית חשבון וניהול עסקים), הצטרף לזילברשטיין, ושניהם, בליווי צוות הניהול של החברה, מנווטים עד היום את פעילותה.

חברת מור (י.ז.) השקעות ואחזקות בע"מ פועלת במקביל כחברה יזמית, כולל פרויקטים של תמ"א 38, וכחברה קבלנית המנהלת פרויקטים עבור יזמים אחרים. "הצלחנו להתמודד עם מספר רב של פרויקטים בו זמנית, וגם עם אתגרי בנייה רבים ומגוונים", מדגישים מנהלי החברה, "בזכות הניסיון רב השנים שלנו ובזכות הצוות המקצועי שלנו – המורכב מבעלי מקצוע מעולים, מנוסים וישרים, שעברו איתנו כברת דרך במגוון רחב של פרויקטים. הם התשתית המקצועית של החברה ואנו סומכים עליהם".

סיווג בלתי מוגבל
ברשות החברה רישיון מרשם הקבלנים לביצוע עבודות קבלניות בסיווג בלתי מוגבל (ג-5). כמו כן, רשאית החברה להשתתף בכל סוג של פרויקט אזרחי לעבודות קבלניות והנדסיות בתחום הבנייה. החברה רשאית להשתתף במכרזים של גופים ממשלתיים עד היקף של 10 מיליון שקל.

סטנדרטים ללא פשרות
חברת מור (י.ז.) השקעות ואחזקות בע"מ צברה מוניטין רב כחברה המקפידה על איכות, שעומדת בכל התקנים הנדרשים, שמבצעת בכל שלבי הבנייה בקרה מקצועית הדוקה על קבלני המשנה שלה. בכל הפרויקטים שהיא מבצעת מקפידה החברה על שימוש בחומרים ובטכנולוגיות חדשניות המיישמות בנייה ירוקה.

עבודות יזמיות
כחברה יזמית, מאתרת חברת מור (י.ז.) את הקרקע ורוכשת אותה, מבצעת תכנון הנדסי מלא ומגישה את התכניות לרשויות ולוועדות הבנייה השונות. לאחר מכן, החברה מבצעת את הבנייה על פי היתרי הבנייה שהתקבלו מהרשות המקומית. בהמשך, משווקת החברה את הפרויקט לרוכשים ומלווה אותם עד לכניסתם לדירות. בין הפרויקטים שביצעה החברה:
•פרויקט מצפה מור בקריית טבעון – 24 יחידות על צלע ההר.
•פרויקט שלומית בשלומי – 21 בתים דו מפלסיים צמודי קרקע. את הקרקע רכשה החברה ממשרד השיכון.
•שכונת הגליל בכרמיאל – הקרקע נרכשה מבנק דרך כונס נכסים, פרויקט של 10 דירות (4-5-6 חדרים, חלקן דירות גן וחלקן דירות פנטהאוז).
•שכונת רמת חן בכרמל, חיפה – שני בניינים מפוארים, אחד עם 7 דירות, והשני עם 8 דירות. "למרות שבפרויקט זה הוצבו בפנינו אתגרים הנדסיים ושיפועים מורכבים לא פשוטים של הר הכרמל", מסבירים מנהלי החברה, "הקמנו פרויקט מדהים, עם דירות גן, דירות אמצע, ודירות פנטהאוז, שכולן שווקו בהצלחה ואוכלסו".

עבודות קבלניות
חברת מור (י.ז.) השקעות ואחזקות בע"מ משמשת כקבלנית ביצוע במספר רב של פרויקטים עבור יזמים אחרים. החברה מגישה הצעות במסגרת מכרזים שמוציאים היזמים ולאחר הזכייה במכרז משמשת הזרוע הביצועית של הפרויקט על פי התוכניות וההיתרים שקיבל היזם – מגמר התכנון ועד מסירת הפרויקט ליזם, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים.

תמ"א 38 ופינוי-בינוי
במסגרת תמ"א 38/2, החברה יוצרת קשר ישיר עם ועדי בתים או עם ועדי שכונות, ובהתאם להסכם איתם מתוכנן בניין חדש, תוך הריסת הבניין או הבניינים הקיימים. במהלך תקופת הבנייה מפונים הדיירים מבתיהם לדירות חלופיות או לדירות שכורות, ובסיום הבנייה זוכים לדירות גדולות יותר בבניין החדש. "החברה רואה את עצמה מובילה בתחום הפרויקטים במסגרת חוק תמ"א 38", מכריזים מנהלי החברה.

החזון
• "הערכים שהחברה מאמינה בהם מושתתים על מקצועיות ואמינות ומהווים בסיס לפעילותה".
• "החזון שלנו הוא להמשיך ולהוביל פרויקטים למגורים ומסחר, תוך דגש רב על איכות הבנייה והגימור".
• "אנו עומדים כל העת בפני אתגרים חדשים ומגמות מתפתחות בתחום".
• "אנו רואים לנגד עינינו בניה איכותית לדורות הבאים".

 

 

 

 

 

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


ראיון של תהילה ינאי מנכ"לית משותפת ב CofaceBdi מתוך : עצמאי בשטח, תכנית העסקים העצמאיים

ראיון של תהילה ינאי מתוך : עצמאי בשטח, תכנית העסקים העצמאיים עם עו"ד רועי כהן וליאת רון, יום שלישי, 30 ביולי, 2019

השפעת הרכישות אונליין על ענף הקמעונאות (ערוץ 10)

מתוך סודות הנדל"ן ערוץ 10 דיון על "אפקט אמזון" התמודדות של הרשתות הקמעונאיות עם עם רכישות אונליין.    

גוגל בראש: איפה הכי כדאי לעבוד?

כמדי שנה מתפרסם דירוג 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל, לפי סקר שנערך בקרב 2000 עובדים. בראש הרשימה נמצאת שוב, גוגל, ואחריה חברת החשמל ואינטל. בצל המשבר הנרחב, אחרי שנים של מקום בצמרת טבע הודחה לגמרי מהרשימה. ומה הפרמטר המפתיע שהכי חשוב לעובדים במקום העבודה שלהם? הדירוג המלא (מאקו) סקר החברות שהכי טוב לעבוד […]

סקירת בידיאי על משבר בענף חיי הלילה , הברים והמועדונים קרסו כמעט לחלוטין

למעלה מאלף מועדונים, ברים ואולמות אירועים נכנסו לקשיים מתחילת המשבר