BDI

מבני תמרה בע"מ

בניה ניהול ויזמות פרויקטים

פרופיל

שנת הקמה 2009
כתובת רח' הרצל 84 (פסאג'), רמלה
טלפון 08-9700735
פקס 08-9400735
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.mivtam.co.il
פרופילים נוספים מבני תמרה בע"מ
   

מנהלים

זוהיר אבו סויס, מנכ"ל ובעלים, מבני תמרה בע"מ

זוהיר אבו סויס

מנכ"ל ובעלים

תמרה מור גור, עו"ד סמנכ"לית כספים, מבני תמרה בע"מ

תמרה מור גור

עו"ד סמנכ"לית כספים

בת חן שרביט, יועצת משפטית, מבני תמרה בע"מ

בת חן שרביט

יועצת משפטית

אודות מבני תמרה בע"מ


מבני תמרה בע"מ נוסדה בשנת 2009 על ידי זוהיר אבו סויס. החברה עוסקת בבנייה יזמית של פרויקטים למגורים, משרדים, תעשיה ומבני ציבור, וכמו כן מתמחה בתחום ההתחדשות העירונית. זוהיר אבו סויס עסק בעבודות שלד וגמר כקבלן מבצע במשך 20 שנה כמעט. הידע והניסיון הרב אותם צבר באותן שנים הם המקור להיכרות העמוקה עם כל פרט ומיומנות בשטח. אותה מומחיות בליווי קשרים שפיתח, הובילו להקמת חברה ממריאה ומצליחה.

מבני תמרה מתאפיינת בשירות צמוד, אמין ויעיל, הודות להעסקת מקצוענים מובילים בתחומם. צוות מסור מלווה את בעלי הדירות ואת המעוניינים לשדרג דירתם. לאורך כל שלבי התהליך מובטח מענה מידי ונגיש לכל שאלה והיבט בפרוייקט, ליווי תומך ומהימן. שיתוף פעולה קבוע הוא המפתח למסירת דירה לשביעות רצונם של הרוכשים, כולל אחריות לשנת בדק. החברה מתחייבת לפרויקטים שיתבצעו באופן מקצועי, מהימן ובלוח זמנים חסר פשרות.

היתרון המנצח של מבני תמרה טמון בהעסקה קבועה של בעלי מלאכה מיומנים. זו מאפשרת שחרור מתלות במגוון קבלני משנה, וכך נוצר רצף מהיר וחלק הרבה יותר. מהלך העבודה אינו תלוי עוד בלוגיסטיקה חיצונית, וכל שלב מטופל בידי עובדים קבועים ומיומנים בתחומם, בעלי אמון שנרכש במשך שנים. מכלול הפעילות מתבצע תחת יד מקצועית מכוונת אחת – משלב בניית השלד ועד למסירת הדירה לרוכש. היכולת לתת מענה מידי ומוסמך ללקוח גם היא תוצאה של היכרות מלאה עם הפרויקט. במבני תמרה היחס האישי והאוזן הקשבת מגובים תמיד בהבנה מלאה של המשימה – על כל פרטיה. לחברה סיווג קבלני מוכר ומורשה ע"י רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון.

שתי זרועות פעילות – קבלנות בניין ויזמות התחדשות עירונית

מבני תמרה מתגאה במגוון מיזמים רחבי היקף. מאות יח"ד למגורים ואלפי מ"ר של שטחי מסחר ותעשייה, פרוסים לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל. בין היתר בנתה החברה פרויקטים יוקרתיים בצפון תל אביב, קרית אונו, ראשון לציון, נס ציונה ורחובות.

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים

עיקר פעילות מבני תמרה הוא בביצוע עבודות בנייה עבור חברות יזמות, ביניהן מהגדולות והמובילות במשק )צ.מ.ח. המרמן, סיון ביצוע, אלציון עולה, בנייני עטר, גזית הנדסה, אור הירדן, יוסי אברהמי ועוד(. לאור יכולותיה וניסיונה ארוך השנים, החברה מבצעת עבודות גם כקבלנית מפתח, ובאחריות לכלל הבנייה. כל הפרויקטים מתבצעים בהקפדה על סטנדרט גבוה החל משלב התכנון עד לביצוע הסופי.

התחדשות עירונית

בשנים האחרונות החלה מבני תמרה לעסוק גם בתחום ההתחדשות העירונית. פרויקט הדגל ברחוב א.ס. לוי 39 ברמלה קיבל את אישור הועדה וכעת נמצא בשלב האחרון להיתר בנייה מהעירייה. במהלכו יתווספו 54 יח"ד לבניין קיים בן 48 יח"ד. ההצלחה הרבה של המיזם מזרזת מו"מ מתקדם עם דיירים לפרויקט נוסף בסמוך, אשר עתיד להיות רחב היקף אף מקודמו.

ההון האנושי

לצד זוהיר אבו סויס, מנכ"ל החברה, עובדת במטה החברה סמנכ"לית הכספים – עו"ד תמרה מור גור, בעלת תואר במנהל עסקים עם התמחות בכלכלה, חברת לשכת עורכי הדין. בתפקידה היא שותפה לניהול מו"מ ועסקאות במגוון תחומי הפעילות. תמרה מור גור מעניקה ערך מוסף ללקוחות החברה – ראייה רוחבית של העיסקה, ובכלל זה צרכי ומטרות הלקוח, תכנון המס והיבטי התוכניות. כל אלו נשקלים תוך הבנה מסחרית עמוקה של שוק הנדל"ן. לצדה מסייעת עו"ד בת חן שרביט, יועצת משפטית בעלת תואר שני במנהל עסקים. את מהלך הפרויקטים מגבים גם יועצים, מהנדסים, הנדסאים, ומנהלי עבודה מהשורה הראשונה – כולם בעלי ניסיון רב וידע עשיר. כ120- בעלי מקצוע מיומנים מועסקים במבני תמרה, מלווים את החברה שנים ארוכות, ומתמחים כל אחד במגוון מלאכות הבנייה, החל מהשלד וכלה בעבודות הגמר. המוניטין שנרכש מוכיח אמינות בלוחות זמנים, הקפדה על בנייה איכותית וליווי קשובלצרכי הלקוחות.

פרויקטים קבלניים נבחרים

לקראת ובמהלך ביצוע

 • אירפורט סיטי, קריית שדה התעופה – בניית בניין משרדים ומסחר המשתרע על שטח של 4,000 מ"ר.
 • דרך יבנה 62 רחובות – בניית בניין מגורים הכולל 14 יח"ד
 • א.ס לוי 39 רמלה – פרויקט תמ"א 38/1, בניית 54 יח"ד חדשות על 48 יח"ד קיימות ב3 בניינים.
 • נורדאו 18 ר"ג – בנין בן 42 יח"ד + 2 קומות חניון.
 • הרצל 88 בת ים – פרויקט תמ"א 38/1 בניית 17 יח"ד חדשות על 16 יח"ד קיימות.
 • יוסף פפר 25 פ"ת – פרויקט תמ"א 38/1, בניית 12 יח"ד חדשות על 16 יח"ד קיימות.
 • הרצל 105 תל אביב – בניית 54 יח"ד בניין בוטיק
 • שבזי 10 רחובות – הנמצא בשלבי תכנון , בניין בוטיק בן 19 יח"ד, פרויקט יזמי של החברה.

פרויקטים שהסתיימו

 • חלום ראשון, ראשון לציון – בניית שלושה בניני יוקרה בני 7-8 קומות עם 54 יח"ד, בסמוך לקניון עזריאלי ראשונים בעיר.
 • יצחק שדה, רמלה – בניית בניין בוטיק בן 4 קומות עם 8 יח"ד.
 • הרואה 10, רחובות – בניית בנין 8 קומות עם 18 יח"ד.
 • הרימון 12, ראשון לציון – תמ"א 38/1 בלב שכונה ותיקה במרכז העיר, פרויקט מוצלח ומשולב בבניין הקיים בן 12 יח"ד ולהן נוספו 6 דירות ב3- קומות.
 • וולפסון 20 , ראשון לציון – הפרויקט ממוקם במערב הישן והיוקרתי ביותר בראשון לציון הבניין מתנשא לגובה של 6 קומות בניין וכולל מגוון דירות כמפורט: דירות 3, 4 ו5- חדרים, דירות דופלקס, לופט ודירת פנטהאוז על גג הבניין.
 • מאירוביץ 11, ראשון לציון – פרויקט תמ"א 38/1 בו ניבנו 5 דירות חדשות, תוך שיפוץ וחיזוק הבניין הקיים.
 • ניצן העמק, הקציר 15 נס ציונה – פרויקט ניצן העמק,בניית 12 יח"ד עם מרתף ודירות גן ופנטהאוס יוקרתי.
 • סוקולוב 11, נס ציונה – פרויקט זה הכולל 16 יח"ד עם שתי כניסות, בסגנון באוהאוס קלאסי הוא מושך את עין המתבונן, והפך לאחד מסמלי ההיכר החדשים של העיר.
 • בית שמש – שירותי בנייה בפרויקט הכוללים עבודות גמר ל350- יח"ד.

 

בטיחות באתרים

מבני תמרה שמה דגש רב על כל נושא בטיחות עובדיה ובטיחות המתקנים באתר. מדי יום ובכל אתר מתבצעת בחינת יציבות ותקינות של הפיגומים, ביקור אחראי בשטח ובדיקת ציוד הבטיחות האישי של כלל הפועלים. מפקח בטיחות ומנהל עבודה מעבירים הדרכות מסודרות וקפדניות בכל צוות. במקום בו העובדים הם לא רק הון אנושי, אלא משפחה מקצועית משך שנים, יש מחויבות אישית לשמור על בטחונם, וכמובן להקפדה יתרה על כל חוקי הבטיחות בעבודה.

בנייה ירוקה

מבני תמרה עובדת על פי עקרונות הבנייה הירוקה. נעשה שימוש קבוע בחומרים ידידותיים לסביבה, בידוד תרמי לקירות, תאורת לד חסכונית ועוד. החברה עומדת בתקני האיכות המחמירים ביותר ומפוקחת באופן שוטף על ידי מכון התקנים.

אמינות, מצוינות ונאמנות ללקוח

דגש רב ניתן לאיכות העבודה המתבצעת בפרויקטים השונים והקפדה על אמינות ולוחות הזמנים. בכל אחד מהם מתבטאים ערכי היסוד של מבני תמרה, המזכים אותה בשביעות רצון בה הן מצד היזמים והן אצל הדיירים המקבלים את הנכסים.

חזון החברה

שאיפת החברה היא להמשיך ולהתפתח בתחום ההתחדשות העירונית לכדי 30-40 יח"ד בשנה. כמו כן בכוונתה להרחיב את זרועה הביצועית עבור חברות היזמות הגדולות במשק, ולהגדיל את סיווגה הקבלני בהתאם.

 

 

דירוגים