BDI

לב-קורן, שושני, זיני, בן-נעים - משרד עורכי דין ונוטריונים

משרד עורכי דין - תחום הנדל"ן והליטיגציה על כל ענפיהם

פרופיל

שנת הקמה 2005
כתובת דרך עכו 133 , קרית מוצקין- ראה מפה
טלפון 077-3226070
פקס 077-3226042
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.lszb-adv.com
   

מנהלים

בני לב- קורן, כלכלן ונוטריון (שותף), לב-קורן, שושני, זיני, בן-נעים - משרד עורכי דין ונוטריונים

בני לב- קורן

כלכלן ונוטריון (שותף)

רועי שושני, עו"ד - שותף, לב-קורן, שושני, זיני, בן-נעים - משרד עורכי דין ונוטריונים

רועי שושני

עו"ד - שותף

מתן זיני, עו"ד - שותף, לב-קורן, שושני, זיני, בן-נעים - משרד עורכי דין ונוטריונים

מתן זיני

עו"ד - שותף

שי בן-נעים, עו"ד - שותף, לב-קורן, שושני, זיני, בן-נעים - משרד עורכי דין ונוטריונים

שי בן-נעים

עו"ד - שותף

אודות


"לב-קורן, שושני, זיני, בן נעים" הינו משרד ותיק ובעל מוניטין, המתמחה בתחום הנדל"ן על כלל ענפיו וכן בליווי עסקי מקיף. המשרד ממוקם בקרית מוצקין וכולל עשרה עורכי דין וכן צוות אדמניסטרטיבי.

שותפים נוספים

שני אדרי

עו"ד (עצמאית)

ורד בן-סימון

עו"ד (עצמאית)

דור וולך

עו"ד

בר פדידה

עו"ד

חלי בן שטרית

עו"ד

 

המשרד הינו ייחודי בנוף הצפוני ומשלב תפיסה משפטית חדשנית, רעננה ופורצת דרך לצד מקצוענות משפטית בלתי מתפשרת, וזאת תוך שילוב ובחינה כלכלית ועסקית של כל עניין המועבר לטיפול המשרד.

תפיסה ייחודית זו באה לידי ביטוי בחשיבה "מחוץ לקופסא" – הן בגיבוש יצירתי, חד וממוקד של הסכמים ועסקאות, הן בייעוץ שוטף המבוסס על שיתוף פעולה וסיעור מוחות משולב של צוות המשרד והלקוחות והן בתכנון וניהול מוקפד, אסטרטגי, חדשני ויצירתי של תיקים המתנהלים בבתי המשפט השונים.

צוות המשרד מתנהל מול הלקוחות "בגובה העיניים", תוך שיתופם בכל שלבי הליווי המשפטי, הכל מתוך הבנת החשיבות של מעורבות הלקוח בענייניו, הפרייה הדדית ושירות ייחודי ואישי.

תחום הנדל"ן במשרד

המשרד הינו בעל ניסיון מעשי, עשיר ורלוונטי בכל סוגי עסקאות המקרקעין הקיימות בישראל.

מחלקת הנדל"ן במשרד מלווה אלפי עסקאות מקרקעין מדי שנה, לרבות: ליווי יזמים וקבלנים בפרויקטים חדשים, התחדשות עירונית [ליווי יזמים וקבלנים, ייצוג בעלי דירות קיימים], עסקאות מכר ורכישה של קרקעות ונכסים "יד שנייה", עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, "מחיר למשתכן", עסקאות מול רמ"י, ייעוץ וטיפול בסוגיות של מיסוי מקרקעין, עסקאות מימון פרויקטים מול בנקים וגורמי מימון אחרים, שירותי חברה משכנת, טיפול ברישום ו/או עריכת תיקונים במרשם הבתים המשותפים ועוד.

המשרד אף הוכתר כמשרד מומלץ על ידי האגודה לתרבות הדיור במחוז חיפה.

התחדשות עירונית ופינוי בינוי

המשרד מלווה את החברה היזמית שביצעה את פרויקט ה-"פינוי בינוי" המשמעותי ביותר בעיר נהרייה, במסגרתו נהרסו עשרות דירות והוקמו כ- 200 יחידות דיור חדשות, אשר נמסרות בימים אלו. פרויקט זה הוא בין הפרויקטים הבודדים בתחום "פינוי בינוי" בכלל ובצפון הארץ בפרט, אשר יצאו מן הכח אל הפועל. בנוסף, המשרד מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית במסגרת "תמ"א 38", על כל שלביה וסוגיה השונים, בין אם בייצוג דיירים ובין אם בייצוג יזמים לניצול זכויות מכח תמ"א 38 [הריסת מבנה ובנייתו מחדש או בדרך של חיזוק מבנה קיים ושימוש בזכויות המוקנות מכח תמ"א 38], תוך גיבוש התמורות הראויות לדיירים כנגד הענקת זכויות הבנייה ליזם.

מחלקת הליטיגציה

מחלקת הליטיגציה, משלבת תפיסה משפטית חדשנית ופורצת דרך, לצד מקצוענות בלתי מתפשרת, תוך הקפדה  על שיתוף וסינרגיה בין יכולותיהם ויתרונותיהם של השותפים, עורכי הדין, המתמחים והלקוחות, הכל במטרה למפות כראוי כל תיק ותיק, לגבש אסטרטגיה מדויקת ומוקפדת לניהולו, אגב חשיבה יצירתית ומקורית להשגת התוצאות המשפטיות הרצויות.

מחלקת הליטיגציה מנהלת מאות תיקים בבתי משפט מידי שנה, בערכאות השונות, לרבות: בית המשפט השלום, המפקח על המקרקעין, בית המשפט המחוזי, ערעורים אזרחיים, עתירות מנהליות, בית המשפט העליון ובית הדין הגבוה לצדק (בג"ץ).

ליווי עסקי

המשרד מתמחה בליווי עסקי מקיף ובהענקת מסגרת משפטית ושירותים נלווים משלימים ללקוחות עסקיים, יזמים, חברות הזנק [סטארט-אפ] ועוד. בין היתר, מעניק המשרד שירותי הקמה ורישום של חברות, עמותות ושותפויות וכן ייעוץ משפטי שוטף, עריכת הסכמים מסחריים, סיוע בפעילות בינלאומית, פתרון משברים ועוד.

אולי יעניין אותך גם


חידושים והבהרות לזכויות אנשים עם מוגבלות בפסיקה – עו"ד שחר הופמן, שותף ומנהל מחלקת דיני עבודה ועו"ד יעל הדני ממחלקת דיני עבודה – בן ארי, פיש, סבן ושות'

חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והתקנות על פיו מטילים על מקומות עבודה הנותנים שירותים לציבור ומועסקים בהם למעלה מ-25 עובדים חובה לפעול להעסיק אנשים עם מוגבלות, ע"י חיוב בביצוע התאמות וקביעת יעדי העסקה (3% עובדים עם מוגבלות מקרב כלל העובדים במקום עבודה בו מועסקים למעלה מ- 100 עובדים). לשם עמידה בהוראות החוק והתקנות מעסיקים […]

CofaceBdi : הכנסות ענף הצמיגים בישראל כ-1.7 מיליארד דולר בשנה

כ-4 מיליון צמיגים נמכרים בשנה.
בשוק היבוא שולטות 3 חברות שמחזיקות כ-55%-50% מההכנסות היבואנים

תהילה ינאי, מנכ"ל משותף: "המסחר המקוון נכנס לענף הצמיגים כערוץ שיווק נוסף אם כי נמצא עדיין בשוליים. אולם, נראה כי הכנסות האונליין של צמיגים מצויות במגמת גידול בשנים האחרונות והשחקנים בשוק רואים זאת כמנוע צמיחה".

דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן של CofaceBdi ו – TheMarker לשנת 2018

גוגל מבססת מעמדה זו השנה השנייה ברציפות כחברה שהכי טוב לעבוד בה בישראל