BDI

הילה יחזקאל - משרד עורכי דין

עורכת דין ומגשרת המתמחה בדיני משפחה, מעמד אישי וקטינים ונוער בסיכון

פרופיל

שנת הקמה 2016
כתובת עין הקורא 10, מגדל היובל, קומה 9, ראשון לציון - ראה מפה
טלפון 08-6699775, 052-5588944
פקס 08-6699774
דוא"ל [email protected]
אתר החברה http://www.hilla-yehezkel.com/
   
   

מנהלים

הילה יחזקאל, מייסדת ובעלים, הילה יחזקאל - משרד עורכי דין

הילה יחזקאל

מייסדת ובעלים

אודות הילה יחזקאל - משרד עורכי דין


הילה יחזקאל - משרד עורכי דין וגישור הוא משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני המשפחה על כל רבדיו. המשרד עוסק בהליכי גירושין מורכבים, תביעות מזונות, מאבקי משמורת, אפוטרופסות לחסרי ישע, אבהות בדבר קטינים, הליכי אימוץ ואומנה, צווי הגנה באלימות במשפחה, צווי חירום והוצאות חוץ ביתיות בדבר קטינים, ועוד.

מייסדת המשרד, עו"ד הילה יחזקאל, מתמקדת במיומנות ומתוך ניסיון משפטי רב, בכל הנוגע לקטינים ונוער בהתאם לחוק הנוער – טיפול והשגחה, ומייצגת את לקוחותיה בכלל הערכאות, לרבות ערכאות ערעור ובתי הדין הרבניים. היא ידועה בניסיונה העשיר בגישורים, בסכסוכי משפחת ובסיום הליכים במסגרת הסכם.

"עילוי משפטי ומשב רוח רענן בעולם המשפט הישראלי"
עו"ד יחזקאל, עורכת דין צעירה ושאפתנית שייסדה את משרדה בשנת 2016, מצליחה לנגוע במקרים הקשים ביותר בעולם המשפט, וקטפה במרוצת השנים הישגים משפטיים רבים בזכות ידע משפטי נרחב, אמביציה וכריזמה יוצאת דופן בנוף המשפטי, יחסית לגילה הצעיר.
עו"ד יחזקאל מנוסה בניהול תיקים מורכבים ובטיפול במקרים רגישים תוך כדי חשיבה מחוץ לקופסא. לא אחת תויגה בכתבות מתוקשרות כ"עילוי משפטי ומשב רוח רענן בעולם המשפט הישראלי", ואחראית על הישגים משפטיים תקדימיים וחשובים לרבות החלת נוהל נשיאת בתי המשפט להבטחת הקשר הורה-ילד בכלל בתי המשפט לענייני משפחה בארץ, זאת לאחר בג"צ שהגישה בעניין בשנת 2019.
הישגים משפטיים רבים בזכות ידע משפטי נרחב
בין ההישגים ראוי לציין גם את הבג"ץ (5573-20) שהגישה עו"ד יחזקאל בשנת 2020 בעניין החלת נוהל להתמודדות עם ניכור הורי בבתי המשפט לענייני משפחה בכל הארץ, וכן את נוהל נשיאת בתי המשפט (מס' 2-20) שנכנס לתוקף ביום 11.10.2020 בעקבות הבג"ץ שהגישה. מטרת הנוהל, כפי שנכתב על ידי נשיאת בתי המשפט אסתר חיות, "טיפול בתי המשפט לענייני משפחה בהליכים דחופים שעניינם הבטחת קשר בין הורים לילדיהם או חשש לפגיעה במוגנותם".

עו"ד יחזקאל בעלת רקע אקדמי עשיר, מעוטרת במגוון תארים מתקדמים והכשרות משפטיות, שהעשירו את הרזומה והידע המשפטי הנרחב שרכשה. כל אלה הביאו לתוצאות משפטיות מרשימות עבור לקוחותיה והציבו אותה בקדמת הבמה המשפטית לצד עורכי דין ותיקים ומנוסים בתחומה.
ע"ד הילה יחזקאל היא מרצה מבוקשת בתחום קטינים ונוער בסיכון בלשכת עורכי הדין בישראל, בגופים פרטיים ובעמותות רבות לרבות עמותת אילן, ומרכז השקט להכשרת מטפלים בקטינים ונוער, ועוד.

מייסדת הקליניקה המשפטית למען נערות בסיכון
בשנת 2020 היא הקימה, לראשונה בישראל, קליניקה משפטית בעמותת עדן למען נערות בסיכון, בשיתוף מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין, עשייתה הציבורית של עו"ד יחזקאל ידועה בשיקום נשים היוצאות ממעגל הזנות, והשבת קטינים שיצאו מחיק הוריהם בצווי חירום – במסגרת ייצוג משפטי לצד הליך טיפולי שיקומי.
למעשה, עו"ד הילה יחזקאל נמנית עם עורכי הדין הבודדים שבחרו להכניס למשרדם נישה רגישה הנוגעת לקטינים ונוער בסיכון והשבת קטינים שהוצאו מחיק הוריהם הביולוגים במסגרת צווי בית משפט.
הידע הנרחב, הפסיקה וההישגים המשפטיים המשמעותיים בתחומים אלה, לצד שאר הנושאים בתחום דיני המשפחה, מייחדים את עו"ד יחזקאל אל מול משרדים אחרים.

השכלה, הכשרה והסמכה
•בעלת תואר ראשון (B.A) ביחסים בין לאומיים מטעם אוניברסיטת בר אילן.
•תואר ראשון נוסף במשפטים (LL.B) מטעם המכללה האקדמית נתניה
•תואר שני במשפטים (M.A) מטעם אוניברסיטת בר אילן
•הוכשרה והוסמכה מטעם האפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כוח מתמשך ולדאוג עבור לקוחותיה לעתיד מוגן וברור, במסגרת ייפוי הכוח, בכל הקשור לנכסיהם ובריאותם
•הוכשרה והוסמכה מטעם אוניברסיטת אריאל לעסוק בדיני נגישות – מיצוי זכויות אנשים בעלי מוגבלויות מטעם מכון עמרם. נושאת בתעודת רכזת נגישות מחוז דרום.
•הוכשרה מטעם אוניברסיטת בר אילן כמגשרת המוסמכת לעסוק בגישור כללי, עסקי וגישור בסכסוכי משפחה. לא אחת היא מביאה לפתרון מחלוקת באמצעות יישוב הסכסוך והסכם הדדי וחוסכת הליכים משפטיים ארוכים ומסורבלים.

כל לקוח זוכה לייעוץ אישי
כל הלקוחות המגיעים למשרדה של עו"ד הילה יחזקאל נפגשים איתה לייעוץ אישי. היא מכירה כל מקרה לגופו ומזהה מייד את הצורך המשפטי. עו"ד יחזקאל והלקוח בונים ביחד את האסטרטגיה המשפטית הנכונה – ויוצאים לדרך.
החזון של עו"ד הילה יחזקאל
"אני לא מאמינה בלהיות טובה, אני מאמינה בלהיות מצוינת.
אני מאמינה בלמידה בלתי נלאית של פסיקות חדשות והלכות משפטיות, תוך התאמת המציאות המשפטית למצבו האישי של הלקוח גם במקומות בהם צריך להילחם ולהמשיך לערער הלאה, ולעיתים במקומות בהם יש להבין כי הנצחת הליך משפטי עלולה להרע ללקוח".

אולי יעניין אותך גם


המשרד להגנת הסביבה קובע דרישות בתחום הסייבר על התעשייה (נשיץ ברנדס אמיר ושות')

בחודשים הקרובים המשרד להגנת הסביבה צפוי להפעיל את סמכותו מכוח חקיקה בתחום החומרים המסוכנים כדי לקבוע הוראות בתחום הגנת הסייבר למפעלי תעשייה. כבר שנים שקיים שיח ער על הסכנות הנובעות ממתקפות סייבר על התעשייה, כאשר המשמעויות של תקיפת סייבר כזו היא באופרציה והתשתיות לעומת פגיעה במידע. אם בעבר הייתה תפיסה שתקיפת סייבר משמעותה פריצה למערכות […]

איתנות עסקית פורסם בכלכליסט 5-7-22

קופאס בידיאי לשקט הכלכלי של הספקים והלקוחות שלך