BDI

חברת דני ויצ'לבסקי עורכי דין ונוטריון

משפט אזרחי - בדגש על תחום המקרקעין והליטיגציה

פרופיל

שנת הקמה 2005
כתובת בית הפעמון, רח' התע"ש 20, כפר סבא, 4442520
טלפון 09-7676018
פקס 09-7676016
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.dw-adv.co.il
   

מנהלים

דני ויצ'לבסקי, בעלים ומנהל המשרד, חברת דני ויצ'לבסקי עורכי דין ונוטריון

דני ויצ'לבסקי

בעלים ומנהל המשרד

אודות


המשרד הוקם בשנת 2005 על ידי עורך הדין דני ויצ'לבסקי והוא עוסק בקשת רחבה של נושאים בתחום האזרחי - מסחרי, תוך התמקדות והתמחות בתחום המקרקעין, כינוסי נכסי מקרקעין, תחום התאגידים על כל ענפיו, תחום הליטיגציה לרבות דיני עבודה, תחום הגבייה, ביקורת פנים ועוד. המשרד מעניק שירותים משפטיים לתאגידים גדולים וקטנים, לרשויות מקומיות, לעסקים ולפרטיים. מטרת המשרד היא להתאים את סל השירותים הספציפי, המיועד ללקוח הרלבנטי, אשר יספק לו את המעטפת המשפטית המלאה.

ה"אני מאמין" של המשרד – אמינות ונאמנות ללקוח
המשרד שם לו למטרה לייצג את לקוחותיו במסירות ונאמנות תוך שמירה על סודיות מרבית. עוה"ד במשרד עוברים הכשרה מיוחדת בנוגע לשמירה ואבטחה של מידע סודי, מה שמקנה להם אמינות ונאמנות מרבית ללקוחות, תוך יכולת משפטית מגוונת בזמן אמת. התוצאה – מסכת יחסים שיוצרת קרבה משפחתית של ממש בין הצדדים ועבודה משותפת ואיכותית, שמובילה לתוצאות ושביעות רצון ייחודיות. המשרד שם לעצמו דגש עקרי למתן שירות יעיל ומקצועי ללקוחותיו.

דני ויצ'לבסקי, עו"ד ונוטריון – בעלים ומנהל המשרד
חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תעודת נוטריון, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B, וכן תואר ראשון במנהל עסקים B.A, התמחות במימון ושוק ההון מטעם המרכז הבינתחומי בהרצליה, סיום בהצטיינות. בעל תואר שני במשפטים LL.M מטעם אוניברסיטת תל אביב. לאורך השנים מכהן כחבר בוועדות שונות שליד לשכת עורכי הדין. בוגר השתלמויות בתאגידים וכן במקרקעין וגישור של המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי, השייך ללשכת עורכי הדין.
עו"ד דני ויצ'לבסקי, משמש כיועץ משפטי במספר חברות ועמותות מהמובילות במשק הישראלי וכן משמש כמבקר פנים בתאגידים שונים. עו"ד דני ויצ'לבסקי משמש גם כבורר ומגשר. תחומי עיסוק עיקריים: מקרקעין, מסחרי וליטיגציה. תחומי עיסוק משניים: אזרחי, חוזים, לשון הרע והגנת הפרטיות, זכויות יוצרים, דיני עבודה ובעל ניסיון קודם בשירות המדינה בפרקליטות ת"א פלילי – מיסוי וכלכלה.

תחומי העיסוק של המשרד
מקרקעין
מקרקעין, הוא אחד התחומים העיקריים של המשרד, החל מעסקאות פשוטות ועד למורכבות שבהן, תוך ליווי קבלנים בסבך המשפטי; ליווי רוכשי דירות, מוכרי דירות, צדדים המעוניינים לשכור או להשכיר נכסים, הקמת חברות ניהול ובניית מערכת הסכמית מתאימה וכו'.
עובדי המשרד מבינים את חשיבות עסקאות המקרקעין ופועלים כדי להבטיח את קיום העיסקה ככל הניתן, ובמקביל דואגים למנוע תקלות משפטיות ותסבוכות שונות של המיוצג, בשל חוזים בעייתיים או מצבים בעייתיים שאליהם נקלע נכס מסוים.

התחדשות עירונית
המשרד מתמחה בליווי מלא של פרויקטים לבנייה מסחרית ומגורים, הליכי התחדשות עירונית הן של חיזוק מבנים והן של פינוי – בינוי, לרבות ליווי של דיירים, ו/או של קבלנים ו/או של יזמים בעסקאות מורכבות עד פשוטות. המשרד הקים חטיבת מיוחדת להתחדשות עירונית בשיתוף משרד עורכי דין דוד זוכוביצקי, המספקת שרות מקיף מקצועי ויעיל בתחום זה.
הייעוץ המשפטי מלווה את כל שלבי הפרויקט, החל משלב בחינתו, בחינת הנסח טאבו, ניהול המו"מ, דרך גיבוש הסכם מחייב, טיפול בערבויות, מימון ועד לרישום או תיקון צו הבית המשותף, הכל לפי העניין ו/או הצורך.
המשרד מתמחה בתחום המקרקעין מזה שנים רבות ונותן מענה לתחום זה בכל רחבי הארץ. הידע הרב שצבר המשרד בתחום המקרקעין על כל סוגיו (לרבות ייצוג רשויות מקומיות בכינוסי נכסים ופינוי נכסים באזורים נדרשים) מאפשר מתן מענה בכל סוגיה הנוגעת לתחום המקרקעין.

ליטיגציה אזרחית ומסחרית
לעובדי המשרד ניסיון רב בייצוג בכל הערכאות והרשויות לפי העניין. המשרד עוסק במגוון רחב של תביעות בפן האזרחי, הכוללות בין היתר תביעות כספיות שונות, תביעות בסדר דין מקוצר, צווי מניעה, עיקולים, צווים הצהרתיים, כתבי הגנה ועוד. המשרד עוסק גם בייצוג, ניהול ויעוץ בהליכי גישור ובוררות בתחומים שונים ומגוונים. המשרד מייצג גופים גדולים וקטנים, לרבות רשויות מקומיות, מתחמי מגורים, מתחמי נופש, קבלנים, יזמים, אישיים פרטים, חברות ציבוריות ופרטיות וגופיים פרטיים.

כינוסי מקרקעין
המשרד מוביל בתחום כינוסי הנכסים ומייצג רשויות וגופים שונים בתחום ספציפי זה.
עורכי הדין במשרד מתמנים ככונסי נכסים והמשרד מייצג נושים בהליכי כינוס נכסים בהוצאה לפועל. עם לקוחות המשרד נמנים נושים פרטיים, גופים ציבוריים בכלל ורשויות מקומיות בפרט.

גבייה – דיני ההוצאה לפועל – שטרות
המשרד עוסק ומכיר היטב את תחום הגבייה וההוצאה לפועל. למשרד שיתופי פעולה נרחבים בתחום זה המאפשרים מתן מענה מלא ואיכותי בתחום הגבייה. ניסיונו הרב של המשרד בתחום זה מאפשר לו לטפל בלקוחות רבים בתחום הגבייה החל מרשויות מקומיות, חברות גבייה ותאגידים בנקאיים וכלה בתאגידים שונים ולקוחות פרטיים.

כללי ומחשוב המשרד
המשרד מתעדכן באופן רציף בהיבטים הקשורים לתחומי עיסוקיו כחלק אינטגרלי, הכרחי ושוטף של עבודתו, באמצעות השתלמויות מתאימות ולימוד מתמיד.
המשרד עובד עם רשת תוכנות מתקדמות ביותר בתחום המשפטי וניהול משרד עורכי דין. התוכנות הללו הותאמו גם לצרכים ספציפיים של המשרד ובשיתוף עמו, כדי להעניק את השרות המיטבי ללקוחות המשרד. מערכות אלו משמשות את המשרד, החל מהלקוח הפרטי ועד לקוחות גדולים ומורכבים; המשרד מחובר גם למאגרי מידע – לעדכונים של חוקים, הוראות, הוראות שעה, תקנות, חוקים בקריאה ראשונה, שניה ושלישית, פסקי דין וכיוצ"ב.
המשרד מקווה להמשיך ולהוביל בתחומי עיסוקיו גם בעתיד ולספק שרות מותאם, איכותי ומקצועי ללקוחותיו.