BDI

גלעד מאי חברה להשקעות בניה ופיתוח

ייזום וביצוע נדל"ן למגורים

פרופיל

שנת הקמה 2001
כתובת מתחם חוצות שפיים – קומה 2- ראה מפה
טלפון 09-9500813
פקס 09-7720288
דוא"ל [email protected]
אתר החברה giladmay.co.il
   
   

מנהלים

גלעד יפרח, מנכ"ל החברה, גלעד מאי חברה להשקעות בניה ופיתוח

גלעד יפרח

מנכ"ל החברה

אודות גלעד מאי חברה להשקעות בניה ופיתוח


גלעד מאי הינה חברה ותיקה בתחום הנדל"ן, המתמחה בייזום ובהקמת פרויקטים למגורים בהיקפים גדולים, בהם שכונות מגורים שלמות לצד פרויקטים מפוארים ואיכותיים. בימים אלה החברה יוזמת ומבצעת כ-1,200 יחידות דיור במקביל, בפריסה ארצית. החברה פועלת זה למעלה משני עשורים, בהם צברה ניסיון ומקצועיות בייזום והקמת אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ. בשנים האחרונות החברה מתמחה בהקמת שכונות מגורים ופרויקטים ייחודיים בפריסה ארצית מרשימה: קצרין, מצפה רמון, שדרות, נתיבות, חצור הגלילית, תל אביב, מודיעין, אשקלון, אשדוד, פרדס חנה, רחובות, ובית שאן.

הוותק של החברה, בשילוב יכולתה לבנות בפריסה נרחבת יצרו את המוניטין המעולה ממנו היא נהנית ואת גאוותה על בניין הארץ. החברה מקפידה על כל פרט ברמת התכנון, מהעיצוב ועד הקמת הבניינים והדירות, תוך דגש על הענקת חוויית מגורים מודרנית ומיטבית לדייריה.

מנכ"ל החברה, גלעד יפרח, מוביל משנת 2014 את החברה שהקים אביו, וממנף את התנופה האדירה בה נמצאת החברה, תוך יישום חזון החברה לבנות ביישובים החסרים בנייה רוויה למגורים. פעילות החברה נמצאת בצמיחה מתמדת, המתבטאת הן בהיקף יחידות הדיור הנבנות והן בהיקף הכספי של הפעילות.

אמינות, איכות ואיתנות פיננסית

החברה גאה על היותה הן חברה יזמית והן חברה מבצעת, ולקוחותיה נהנים מהערך המוסף של חוזקה ייחודית זו, המביאה לשקט נפשי הנובע מהאמינות, השקיפות והאיכות בכל פעילויותיה. איתנותה הפיננסית של החברה, מתבטאת הן בהונה העצמי והן באמון הגורמים הפיננסיים שמלווים אותה בכל פרויקט ברחבי הארץ: בנקים, חברות ביטוח וגופי מימון נוספים.

חברה יזמית ומבצעת

גלעד מאי הינה חברה יזמית, המשמשת גם כחברה מבצעת במרבית הפרויקטים שלה. שילוב מנצח זה מאפשר לה ליזום, לתכנן ולהקים מגה-פרויקטים ושכונות מגורים תוך שליטה מלאה בכל שלבי התהליך. כיזמית, מצטיינת החברה ביכולתה המוכחת באיתור קרקעות והזדמנויות נדל"ן בכל הארץ, עת היא מממשת את חזונה להקים שכונות ומרחבי מגורים איכותיים תחת המוטו "דירה איכותית בכל מקום בישראל". כקבלן מבצע, לחברה סיווג קבלני בלתי מוגבל (ג' 5), צוות עובדים מקצועי ומיומן וציוד הנדסי המתאים לביצוע כל עבודות הבניה.

תרבות ארגונית מקצועית

במשך השנים פיתחה החברה תרבות ארגונית חכמה, המשלבת שלוש חטיבות: חטיבת פיתוח וייזום, חטיבת הנדסה וביצוע, חטיבת שיווק ושירות לקוחות. החטיבות פועלות בסינרגיה מלאה, תחת קורת גג אחת, שמעניקה מענה מקיף ללקוחותיה לאורך כל שלבי התכנון, הביצוע, המכירה והאחריות.

התמחות בהקמת שכונות מגורים

החברה בונה שכונות מגורים בכל רחבי הארץ זה למעלה משני עשורים, מתוך ההבנה שחוויית המגורים תלויה במעטפת התכנונית, הסביבתית והקהילתית. החברה מקפידה על כל פרט, החל ממיקום השכונה, דרך תכנון השטחים הציבוריים והפנימיים ועד אופי המבנים והדירות, תוך התאמה מקסימלית לקהל היעד והרכב הקהילה.

שכונות ופרויקטים נבחרים ב-5 השנים האחרונות

חצור הגלילית – שכונת הבוסתן

לאחר כ-30 שנים בהן לא הייתה בנייה רוויה בישוב, החברה יזמה והקימה תשעה פרויקטים למגורים, סה"כ למעלה מ-300 יח"ד, מתוכן יותר מ-200 מאוכלסות.

שדרות – שדרות בפארק

MY שדרות הוא הפרויקט הגדול ביותר שנבנה בשנים האחרונות בעיר, שכונה חדשה ומודרנית, הכוללת 606 יח"ד ב-12 בניינים, ומהווה את כל הבנייה הרוויה בשכונה.

נתיבות – נווה שרון

MY נתיבות השלב החדש – הפרויקט השני של החברה בשכונה, כולל 10 בניינים בני 10 קומות ובסה"כ 336 דירות. יחד עם הפרויקט הראשון שאוכלס בהצלחה, בנתה החברה 432 יח"ד בשכונה החדשה.

קצרין

MY קצרין בלב רובע 10 היוקרתי ולמול נופי הגליל והכנרת הוקמו 51 דירות בבניה נמוכה, בצמוד לפארק רחב ידיים.

מצפה רמון

MY מצפה רמון, שאוכלס בשנת 2019, היווה גם הוא את פרויקט הבנייה הרוויה הראשון ביישוב משנת 1992. פרויקט הבוטיק כלל 29 דירות.

בית שאן

בית שאן, שאוכלס בשנים 2018-2019, היה פרויקט בנייני הבוטיק הראשון בבית שאן, וכלל שמונה בניינים בני 3-4 קומות בהם 108 יח"ד.

מודיעין

בימים אלו מתוכנן פרויקט הדגל של החברה שיוקם בלב המע"ר של מודיעין. החברה תקים 123 דירות ב-7 בנייני בוטיק מעל קומת מסחר, במתחם מגורים אקסקלוסיבי ויוקרתי. בחזית הפרויקט, שדרה ושבילי הליכה, בסמיכות למרכזי תעסוקה ומסחר, לרכבת, לקניון עזריאלי, למוזיאון דם המכבים ולמכללה העתידה לקום.

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


67% מעורכי דין: הנשיא לא יכול להטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על נתניהו

81% מעורכי הדין בישראל סבורים כי יש להגביל קדנציות של ראש ממשלה

חשיפת הדירקטורים לנגיף הקורונה, ש. הורוביץ ושות'

הופעתו של נגיף הקורונה (COVID-19) מאיימת לשנות סדרי עולם. השפעת הנגיף חרגה זה מכבר מעולם הדאגה לבריאות הציבור, וזלגה לכל תחומי החיים, וביניהם לעולם הכלכלה.

משבר הקורונה יביא לקריסה של כ- 25,000 עסקים בישראל עד סוף השנה

צפי לגידול של 50% בשיעור הכשלים העסקיים בישראל לעומת 25% בממוצע בעולם