BDI

חברת גיא ויצ'לבסקי משרד עורכי דין ונוטריון

משרד בוטיק דינמי המטפל בכל תחומי המשפט המסחרי והעסקי

פרופיל

שנת הקמה 2001
כתובת בית הפעמון, רח' התע"ש 20, כפר סבא 4442520 - ראה מפה
טלפון 09-7676015
פקס 09-7676016
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.lawyers-firm.co.il
   
   

מנהלים

גיא ויצ'לבסקי, מייסד ובעלים, חברת גיא ויצ'לבסקי משרד עורכי דין ונוטריון

גיא ויצ'לבסקי

מייסד ובעלים

אודות


משרד עורכי דין גיא ויצ'לבסקי הוקם בשנת 2001 והינו משרד בוטיק דינמי המטפל בכל תחומי המשפט המסחרי - עסקי וכן בתחום הנדל"ן. המשרד נמנה עם צמרת משרדי הבוטיק המעניקים שירותים משפטיים מגוונים באיכות בינלאומית. המשרד קנה לו מוניטין בזכות מצרף של ערכים מקצועיים ואנושיים המנחים אותו מתחילת דרכו. ניסיונו רב השנים של המשרד בהענקת ייעוץ רב-תחומי עדכני, לצד היכרות עמוקה עם המשק הישראלי ונוכחות בצמתי הכרעה עסקיים. בלב הגישה המקצועית של המשרד עומדת האמונה שכל לקוח הוא מיוחד ויש לו צרכים ייחודיים משלו ועל כן, אנו שואפים להתאים לכל לקוח סל שירותים לפי מידותיו וצרכיו. לקוחותינו זוכים ליחס אישי ולטיפול פרטני.

התחדועל בסיס גישה זו עושה צוות המשרד כמיטב יכולתו על מנת להעניק לכל לקוח את השירותים המשפטיים המקצועיים והטובים ביותר, תוך מתן יחס אישי וייעוץ קרוב, בחינה מתמדת של התמונה הכוללת והאסטרטגית לצדם של פרטי הפרטים, וחתירה עקבית להשגת התוצאה המיטבית עבור לקוחותינו.
הצוות המקצועי של המשרד מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר במגוון רחב של תחומי עיסוק, המסייע בידינו להעניק ללקוחות המשרד שירות באיכות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על תודעת שירות גבוהה.
המשרד שם לו למטרה לייצג את לקוחותיו במסירות ונאמנות תוך שמירה על סודיות מרבית. עוה"ד במשרד עוברים הכשרה מיוחדת בנוגע לשמירה ואבטחה של מידע סודי, מה שמקנה להם אמינות ונאמנות מרבית ללקוחות, תוך יכולת משפטית מגוונת בזמן אמת. למשרד שורה ארוכה של לקוחות מהגדולים והמובילים במגזר העסקי בישראל, עמם נמנים תאגידים פרטיים וציבוריים, גופים מסחריים-עסקיים ואנשי עסקים ישראלים וזרים. למשרד ניסיון רב וקשרים, והוא מייצג לקוחות במגזר העסקי בראייה אסטרטגית של צרכי הלקוח בארץ ובעולם.
אנו מאמינים כי "הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד – היא ליצור אותו".

תחומי עיסוק המשרד
משפט מסחרי ודיני חברות – תחום המשפט המסחרי והתאגידי הוא בליבת הפעילות של המשרד. צוות המשרד פועל בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיו על מנת להעניק להם את השירות המקצועי ביותר והמותאם ככל האפשר לצורכיהם. המשרד מעמיד שירותים משפטיים הכוללים תכנון וגיבוש מבנה עסקאות, עריכת חוזים, ייעוץ מסחרי, הסכמי מימון, הסכמי הפצה, הסכמי מכר, הסכמי זכייניות, הסכמי רישיון, הסכמי ייעוץ ועבודה. בתחום החברות פעילות המשרד כוללת הקמת תאגידים, הסכמי בעלי מניות, גיוסי הון, מיזוגים ורכישות, שינויי מבנה, ועסקאות השקעה בישראל ובחו"ל.
עו"ד גיא ויצ'לבסקי משמש כמרצה בקורסים רבים של ניהול ועסקים וכן משמש כמרצה קבוע ושוטף בהכשרת דירקטורים בכל הרמות והדרגים ואף משמש כרכז ויועץ אקדמי בקורס להכשרת דירקטורים במסגרת השלטון המקומי.

ליטיגציה מסחרית – עורכי הדין במשרד בעלי ניסיון נרחב בייצוג משפטי והופעות בתחום הליטיגציה המסחרית, על גווניה השונים, בפני כל הערכאות, בתי המשפט, בתי הדין, טריבונלים שונים, בוררויות וכן הליכי גישור. המשרד עוסק במגוון רחב של תביעות בפן האזרחי והמסחרי בכל הערכאות, הכוללות, בין היתר, תביעות כספיות שונות, תביעות הצהרתיות, צווי מניעה וצווי עשה שונים, עיקולים, צווים הצהרתיים, כתבי הגנה וכיוצ"ב, כמו כן מטפל המשרד בייצוג, ניהול ויעוץ בהליכי גישור ובוררות בתחומים שונים ומגוונים, ועורכי הדין בו אף משמשים כבוררים ומגשרים בתיקים. עורכי הדין במשרד הינם בעלי ניסיון וידע רב בתחום הליטיגציה בכל הערכאות ובתי המשפט השונים. למשרד ניסיון רב בייצוג בתביעות בתחום, וניהולן מול כל הערכאות, והמשרד נוחל הצלחה מרובה בתחום. המשרד אף מנצל את ידיעותיו ויכולותיו בתחומי המסחרי, האזרחי והמקרקעין ובהתאם תיקים גדולים בתחומים אלה מטופלים על ידי המשרד בהצלחה רבה בערכאות גבוהות.

מקרקעין – המשרד מעניק ייעוץ וטיפול משפטי כולל ומקיף בכל היבטי תחום הנדל"ן החל מעסקאות פשוטות ועד למורכבות שבהם, ליווי קבלנים בסבך המשפטי; ליווי רוכשי דירות, מוכרי דירות, טיפול במיסוי מקרקעין (מס רכישה, מס שבח, מס מכירה, היטל השבחה), צדדים המעוניינים לשכור או להשכיר נכסים וכיוצ"ב. המשרד עושה, ככל הניתן, כדי להבטיח את קיום העסקה תוך קיום הדוק של המשפט הידוע כי "סוף מעשה במחשבה תחילה".

התחדשות עירונית – המשרד משמש כמשרד בוטיק המתמחה בליווי עסקאות נדל"ן ויזמות על כל ההיבטים הקשורים בהם, החל משלב ניהול המו"מ, רכישת הנכס, ההשבחה והבנייה ועד למימוש (שיווק או מכירה). המשרד צבר ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית ומייצג חברות בנייה, משקיעים, יזמים, חברות מסחריות, חברות ניהול ובעלי הון פרטיים בכל סוגי עסקאות הנדל"ן וניהול הפרויקטים.
המשרד עוסק בכל הרבדים של תחום המקרקעין והבנייה, ובין היתר, מיזמי בנייה של מגורים ו/או מסחרי במסגרת בנייה חדשה; מיזמי התחדשות עירונית לרבות תמ"א 38/1 (חיזוק מבנים), תמ"א 38/2/3 (הריסה ובנייה) וכן פרויקטים של פינוי-בינוי.
הפרויקטים שבהם מעורב המשרד כוללים מיזמי התחדשות עירונית ובנייה חדשה מהגדולים בישראל.
במסגרת הליווי משרדנו מציע סל שירותים נרחב, הכולל ייעוץ צמוד בכל ההיבטים הקשורים והנובעים מביצוע העסקאות, לרבות: סגירת הסכמי הליווי והאשראי מול בנקים וגופים פיננסיים, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, ניהול השקעות, תוכניות פיתוח, היבטים סביבתיים ועוד. אנו מאמינים כי פרקטיקה משפטית וניסיון מעשי מצטבר, בשילוב עם ראייה עסקית והבנה של תנאי השוק, מקנים יתרון משמעותי.

דיני תיירות – המשרד מתמחה בתחום זה על כל רבדיו. המשרד מתמחה בדיני התיירות (מלונאות, תעופה, סוכנויות נסיעות, משרדים להובלת תיירים, חברות להשכרת רכב, מורי דרך). משרד עורכי-דין גיא ויצ'לבסקי מעניק שירותים משפטיים וכן יצוג משפטי ללקוחות בארץ ובחו"ל, לסוכנויות נסיעות, מארגני טיולים, סיטונאי תיירות, אתרי תיירות, בתי מלון ועוסקים נוספים בתחום התיירות. המשרד מייצג גופים מהמובילים במשק בתחום התיירות וכן חברות תעופה.
עו"ד גיא ויצ'לבסקי משמש כמרצה בתחום דיני תיירת.

דיני עבודה – למשרד ניסיון רב בייעוץ לעובדים מחד ולמעסיקים מאידך בכל הקשור לדיני עבודה, הן במסגרת יעוץ שוטף והן בניהול הליכים משפטיים במסגרת בתי הדין לעבודה או במסגרת יישוב הסכסוך מחוץ לכותלי בתי הדין לעבודה.
המשרד מעניק שירותים בכל היבטי משפט העבודה הקיבוצי והפרטי, לרבות ייצוג בערכאות השונות, ייעוץ שוטף, הטמעת נהלים ושיטות עבודה, ליווי תהליכים ארגוניים, עריכת הסכמים קיבוציים וניהול מו"מ, ייצוג וייעוץ בעניין זכויות עובדים בחדלות פירעון. המשרד שם דגש מיוחד על תחום משפטי זה והיבטיו השונים; משרדנו מייצג לקוחות רבים בתחום זה.
עו"ד גיא ויצ'לבסקי משמש כמרצה בתחום דיני העבודה.
משפט ורפואה – המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי לתאגידים ומרכזים רפואיים, רוקחים, רופאים, אחיות ומקצועות פרא רפואיים. בנוסף, המשרד מעניק ייצוג מול גורמי הרגולציה השונים, ניהול הליכים משפטיים (בכלל זה מנהליים) בתחום.

הוצאה לפועל וגביה – למשרד מחלקת הוצאה לפועל בעלת מומחיות בכל נושאי הגבייה, ייצוג זוכים וחייבים, מימוש פסקי דין, ביצוע שטרות (שיקים ושטרי משכון), התנגדויות, כינוס ומימוש נכסים, וייצוג בלשכות ההוצאה לפועל השונות וכן בבתי המשפט ובערכאות שיפוטיות אחרות. למשרד מערכת ממוחשבת המחוברת ישירות לבתי המשפט וללשכות ההוצאה לפועל. למשרד ניסיון רב ביותר בתחום גביית חובות. תוך ייצוג גופים גדולים הכוללים בנקים, רשויות, חברות גדולות ועסקים קטנים ופרטיים הנקלעים בעל כורחם למצב בו ניתנו שירותים ואלו לא משולמים.
המשרד שם לו כמטרה עליונה לתת ייעוץ והדרכה מקדימים לגופים ומנהלי חברות תוך בניית מערך גבייה, על מנת "להקדים תרופה למכה"; בנית מערך זה חשוב ביותר ודורש מיומנות ומקצועיות רבה לשם מיקסום הגבייה וצמצום הוצאות.

לשון הרע – למשרד התמחות, ניסיון רב ופעילות ענפה בתחום לשון הרע. המשרד מייצג הן תובעים והן נתבעים רבים, בהם גם אישי ציבור, בתביעות דיבה המוגשות כנגדם ועל-ידם.
מערכות המחשוב – משרדנו עובד עם רשת תוכנות מתקדמות ביותר בתחום המשפטי והניהולי. ניהול המשרד מתבצע באמצעות תוכנה המתמחה באופן מיוחד בניהול משרדי עורכי דין – תוכנה זו פותחה אף לצרכים ספציפיים של משרדנו ובשיתוף משרדנו וזאת כדי שנוכל להעניק את השרות הטוב ביותר ללקוחותינו – מערכות אלו משמשות את משרדנו החל מהלקוח הפרטי ועד לקוחות גדולים מורכבים; משרדנו גם מחובר ישירות לבית המשפט, לרשות האכיפה והגביה, רשם החברות, מיסוי מקרקעין ועוד.

מערכות המחשוב – משרדנו עובד עם רשת תוכנות מתקדמות ביותר בתחום המשפטי והניהולי. ניהול המשרד מתבצע באמצעות תוכנה המתמחה באופן מיוחד בניהול משרדי עורכי דין – תוכנה זו פותחה אף לצרכים ספציפיים של משרדנו ובשיתוף משרדנו וזאת כדי שנוכל להעניק את השרות הטוב ביותר ללקוחותינו – מערכות אלו משמשות את משרדנו החל מהלקוח הפרטי ועד לקוחות גדולים מורכבים; משרדנו גם מחובר ישירות לבית המשפט, לרשות האכיפה והגביה, רשם החברות, מיסוי מקרקעין ועוד.

אולי יעניין אותך גם


המהפכה המפחידה בייעוץ הפיננסי

רשות ניירות ערך קוראת לנו לסמוך על "כוחות השוק", אבל אם כל אחד יוכל להעניק ייעוץ פיננסי – כפי שהרשות מציעה – אז נהיה בסכנה של ממש

המדינה תיתן זכויות בנייה נוספות, הרשויות יימכרו את הדירות – סמי מצלאוי , מצלאוי חברה לבנין בע"מ

סיום כהונת הממשלה הקודמת והרכבת הממשלה החדשה הן הזדמנות לחשבון נפש שצריכות לעשות הממשלות הקודמות בתחום הנדל"ן. משבר הדיור רק החריף, בלוני הניסוי כמו תכניות מע"מ אפס ומחיר מטרה (שכרגע המכרז הראשון שלו נדחה מספר פעמים) נכשלו, ההבטחות, ההצהרות והפתרונות של מקבלי ההחלטות התרחבו, אבל בפועל ידם של אלפי זוגות צעירים ומשפחות צעירות אינם משגת […]

אתגר ההעברה הבין-דורית בעסקים משפחתיים עו"ד שלום הרשקוביץ – שותף במחלקת ניהול הון משפחתי ולקוחות פרטיים במשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'

על פי מחקרים אקדמיים, רק כ-30% מהעסקים המשפחתיים ממשיכים להתקיים לאחר העברתם לבני הדור השני. פחות מ-10% מהעסקים המשפחתיים ממשיכים להתקיים לאחר העברה נוספת לדור השלישי.
במילים אחרות, אם החליט מייסד עסק משפחתי להוריש את העסקים לילדיו, קיים סיכון ממשי, בהסתברות של 70%, שילדיו לא יזכו ליהנות מפירות העסק שהקים בעמל רב, וסיכון של כ-90% (!) שנכדיו לא יוכלו לעשות כן.

חידושים והבהרות לזכויות אנשים עם מוגבלות בפסיקה – עו"ד שחר הופמן, שותף ומנהל מחלקת דיני עבודה ועו"ד יעל הדני ממחלקת דיני עבודה – בן ארי, פיש, סבן ושות'

חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והתקנות על פיו מטילים על מקומות עבודה הנותנים שירותים לציבור ומועסקים בהם למעלה מ-25 עובדים חובה לפעול להעסיק אנשים עם מוגבלות, ע"י חיוב בביצוע התאמות וקביעת יעדי העסקה (3% עובדים עם מוגבלות מקרב כלל העובדים במקום עבודה בו מועסקים למעלה מ- 100 עובדים). לשם עמידה בהוראות החוק והתקנות מעסיקים […]