BDI

גיא ויצ'לבסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

משרד בוטיק דינמי וחדשני המטפל בכל תחומי המשפט המסחרי והעסקי

פרופיל

שנת הקמה 2001
כתובת בית הפעמון, רח' התע"ש 20, כפר סבא 4442520
טלפון 09-7676015
פקס 09-7676016
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.lawyers-firm.co.il
   
   

מנהלים

גיא ויצ'לבסקי, מייסד ובעלים, גיא ויצ'לבסקי ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

גיא ויצ'לבסקי

מייסד ובעלים

אודות


משרד עורכי דין גיא ויצ'לבסקי ושות' הוקם בשנת 2001 והינו משרד בוטיק דינמי וחדשני המטפל בכל תחומי המשפט המסחרי והעסקי. המשרד נמנה עם צמרת משרדי הבוטיק המעניקים שירותים משפטיים מגוונים באיכות בינלאומית. המשרד קנה לו מוניטין בזכות מצרף של ערכים מקצועיים ואנושיים המנחים אותו מתחילת דרכו. ניסיונו רב השנים של המשרד בהענקת ייעוץ רב-תחומי עדכני, לצד היכרות עמוקה עם המשק הישראלי ונוכחות בצמתי הכרעה עסקיים. בלב הגישה המקצועית של המשרד עומדת האמונה שכל לקוח הוא מיוחד ויש לו צרכים ייחודיים משלו ועל כן, אנו שואפים להתאים לכל לקוח סל שירותים לפי מידותיו וצרכיו. לקוחותינו זוכים ליחס אישי ולטיפול פרטני.

על בסיס גישה זו עושה צוות המשרד כמיטב יכולתו על מנת להעניק לכל לקוח את השירותים המשפטיים המקצועיים והטובים ביותר, תוך מתן יחס אישי וייעוץ קרוב, בחינה מתמדת של התמונה הכוללת והאסטרטגית לצדם של פרטי הפרטים, וחתירה עקבית להשגת התוצאה המיטבית עבור לקוחותינו.
הצוות המקצועי של המשרד מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר במגוון רחב של תחומי עיסוק, המסייע בידינו להעניק ללקוחות המשרד שירות באיכות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על תודעת שירות גבוהה.
המשרד שם לו למטרה לייצג את לקוחותיו במסירות ונאמנות תוך שמירה על סודיות מרבית. עוה"ד במשרד עוברים הכשרה מיוחדת בנוגע לשמירה ואבטחה של מידע סודי, מה שמקנה להם אמינות ונאמנות מרבית ללקוחות, תוך יכולת משפטית מגוונת בזמן אמת. למשרד שורה ארוכה של לקוחות מהגדולים והמובילים במגזר העסקי בישראל, עמם נמנים תאגידים פרטיים וציבוריים, גופים מסחריים-עסקיים ואנשי עסקים ישראלים וזרים. למשרד ניסיון רב וקשרים, והוא מייצג לקוחות במגזר העסקי בראייה אסטרטגית של צרכי הלקוח בארץ ובעולם.
אנו מאמינים כי "הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד – היא ליצור אותו".

תחומי עיסוק המשרד
משפט מסחרי ודיני חברות – תחום המשפט המסחרי והתאגידי הוא בליבת הפעילות של המשרד. צוות המשרד פועל בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיו על מנת להעניק להם את השירות המקצועי ביותר והמותאם ככל האפשר לצורכיהם. המשרד מעמיד שירותים משפטיים הכוללים תכנון וגיבוש מבנה עסקאות, עריכת חוזים, ייעוץ מסחרי, הסכמי מימון, הסכמי הפצה, הסכמי מכר, הסכמי זכייניות, הסכמי רישיון, הסכמי ייעוץ ועבודה. בתחום החברות פעילות המשרד כוללת הקמת תאגידים, הסכמי בעלי מניות, גיוסי הון, מיזוגים ורכישות, שינויי מבנה, ועסקאות השקעה בישראל ובחו"ל.
עו"ד גיא ויצ'לבסקי משמש כמרצה בקורסים רבים של ניהול ועסקים וכן משמש כמרצה קבוע ושוטף בהכשרת דירקטורים בכל הרמות והדרגים ואף משמש כרכז ויועץ אקדמי בקורס להכשרת דירקטורים במסגרת השלטון המקומי.
ליטיגציה מסחרית – עורכי הדין במשרד בעלי ניסיון נרחב בייצוג משפטי והופעות בתחום הליטיגציה המסחרית, על גווניה השונים, בפני כל הערכאות, בתי המשפט, בתי הדין, טריבונלים שונים, בוררויות וכן הליכי גישור.
מקרקעין – המשרד מעניק ייעוץ וטיפול משפטי כולל ומקיף בכל היבטי תחום הנדל"ן החל מעסקאות פשוטות ועד למורכבות שבהם, ליווי קבלנים בסבך המשפטי; ליווי רוכשי דירות, מוכרי דירות, טיפול במיסוי מקרקעין (מס רכישה, מס שבח, מס מכירה, היטל השבחה), צדדים המעוניינים לשכור או להשכיר נכסים וכיוצ"ב. המשרד עושה, ככל הניתן, כדי להבטיח את קיום העסקה תוך קיום הדוק של המשפט הידוע כי "סוף מעשה במחשבה תחילה".
דיני תיירות – המשרד מתמחה בתחום זה על כל רבדיו. המשרד מתמחה בדיני התיירות (מלונאות, תעופה, סוכנויות נסיעות, משרדים להובלת תיירים, חברות להשכרת רכב, מורי דרך). משרד עורכי-דין גיא ויצ'לבסקי מעניק שירותים משפטיים וכן יצוג משפטי ללקוחות בארץ ובחו"ל, לסוכנויות נסיעות, מארגני טיולים, סיטונאי תיירות, אתרי תיירות, בתי מלון ועוסקים נוספים בתחום התיירות. המשרד מייצג גופים מהמובילים במשק בתחום התיירות וכן חברות תעופה.
עו"ד גיא ויצ'לבסקי משמש כמרצה בתחום דיני תיירת.
דיני עבודה – למשרד ניסיון רב בייעוץ לעובדים מחד ולמעסיקים מאידך בכל הקשור לדיני עבודה, הן במסגרת יעוץ שוטף והן בניהול הליכים משפטיים במסגרת בתי הדין לעבודה או במסגרת יישוב הסכסוך מחוץ לכותלי בתי הדין לעבודה.
המשרד מעניק שירותים בכל היבטי משפט העבודה הקיבוצי והפרטי, לרבות ייצוג בערכאות השונות, ייעוץ שוטף, הטמעת נהלים ושיטות עבודה, ליווי תהליכים ארגוניים, עריכת הסכמים קיבוציים וניהול מו"מ, ייצוג וייעוץ בעניין זכויות עובדים בחדלות פירעון. המשרד שם דגש מיוחד על תחום משפטי זה והיבטיו השונים; משרדנו מייצג לקוחות רבים בתחום זה.
עו"ד גיא ויצ'לבסקי משמש כמרצה בתחום דיני העבודה.
משפט ורפואה – המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי לתאגידים ומרכזים רפואיים, רוקחים, רופאים, אחיות ומקצועות פרא רפואיים. בנוסף, המשרד מעניק ייצוג מול גורמי הרגולציה השונים, ניהול הליכים משפטיים (בכלל זה מנהליים) בתחום.
הוצאה לפועל וגביה – למשרד מחלקת הוצאה לפועל בעלת מומחיות בכל נושאי הגבייה, ייצוג זוכים וחייבים, מימוש פסקי דין, ביצוע שטרות (שיקים ושטרי משכון), התנגדויות, כינוס ומימוש נכסים, וייצוג בלשכות ההוצאה לפועל השונות וכן בבתי המשפט ובערכאות שיפוטיות אחרות. למשרד מערכת ממוחשבת המחוברת ישירות לבתי המשפט וללשכות ההוצאה לפועל. למשרד ניסיון רב ביותר בתחום גביית חובות. תוך ייצוג גופים גדולים הכוללים בנקים, רשויות, חברות גדולות ועסקים קטנים ופרטיים הנקלעים בעל כורחם למצב בו ניתנו שירותים ואלו לא משולמים.
המשרד שם לו כמטרה עליונה לתת ייעוץ והדרכה מקדימים לגופים ומנהלי חברות תוך בניית מערך גבייה, על מנת "להקדים תרופה למכה"; בנית מערך זה חשוב ביותר ודורש מיומנות ומקצועיות רבה לשם מיקסום הגבייה וצמצום הוצאות.
לשון הרע – למשרד התמחות, ניסיון רב ופעילות ענפה בתחום לשון הרע. המשרד מייצג הן תובעים והן נתבעים רבים, בהם גם אישי ציבור, בתביעות דיבה המוגשות כנגדם ועל-ידם.
מערכות המחשוב – משרדנו עובד עם רשת תוכנות מתקדמות ביותר בתחום המשפטי והניהולי. ניהול המשרד מתבצע באמצעות תוכנה המתמחה באופן מיוחד בניהול משרדי עורכי דין – תוכנה זו פותחה אף לצרכים ספציפיים של משרדנו ובשיתוף משרדנו וזאת כדי שנוכל להעניק את השרות הטוב ביותר ללקוחותינו – מערכות אלו משמשות את משרדנו החל מהלקוח הפרטי ועד לקוחות גדולים מורכבים; משרדנו גם מחובר ישירות לבית המשפט, לרשות האכיפה והגביה, רשם החברות, מיסוי מקרקעין ועוד.

אולי יעניין אותך גם


באיזה חברה הישראלים חושבים שהכי טוב לעבוד ?

כמידי שנה מזה שלוש עשרה שנה אנו מבצעים סקר מועסקים בקרב עשרות אלפי מועסקים בארץ במטרה לבחון את שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה ובמקביל לבחון מה חשוב לעובד הישראלי ממקום העבודה . נושא חשוב זה מעסיק לא מעט חוקרים ,מנהלים ורבים מאתנו הן בתחומי עבודתנו והן כעובדים במשק.

מימון פרוייקטי תשתית – גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג, שנהב ושות', עו"ד

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות משמעותית בהוצאה לפועל של פרויקטי תשתית בישראל באמצעות מודל ה-PPP (Public Private Partnership), הן ברמה הלאומית והן ברמה המוניציפאלית. התפתחות מואצת זו ממשיכה את ה"ניצנים" של שימוש במודל ה-PPP שהחלו בשנות ה-90 המאוחרות ובתחילת המאה בפרויקט כביש 6 (כביש האגרה הראשון בישראל), בפרויקט מנהרות הכרמל ובהקמת מתקני ההתפלה באשקלון ופלמחים. […]

סקירה ענפית של שוק רכבי היוקרה של CofaceBdi מגלה:

הכנסות שוק הרכבים בישראל הסתכמו בכ 67 מיליארד ₪ ב 2017
מחצית מהכנסות השוק נובעת ממכירת רכבים משומשים

משבר הקורונה- השפעתו של משבר הקורונה על מימון פרויקטים לבנייה

מגפת הקורונה שפקדה את מדינת ישראל, לא פוסחת גם על ענף הבנייה, ועלולה להעמיד יזמים ורוכשים רבים בפתחו של משבר כלכלי בענף, אשר יביא לעיכוב בתחילתם של פרויקטים חדשים, האטת קצב מכירות של פרויקטים קיימים, דחייה בביצוע תשלומים על ידי רוכשי דירות (ואי עמידה בהם כלל) ועיכוב במועדי מסירה של דירות בפרויקטים קיימים.