BDI

גולדשטיין ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

•ליטיגציית נדל"ן מקרקעין וקבלנות וליטיגציה מסחרית ואזרחית •חדלות פירעון, כינוסי נכסים ופירוקים •עסקאות נדל"ן ומקרקעין, התחדשות עירונית ופרויקטים של יזמות תכנון ובניה, קבלנות וביצוע

פרופיל

שנת הקמה 2017
כתובת הארבעה 28 מגדלי הארבעה (מגדל צפוני) קומה 19, תל - אביב- ראה מפה
טלפון 03-9444088
פקס 03-9697646
דוא"ל [email protected]
אתר החברה https://www.glawyers.co.il/
   
   

מנהלים

גדעון גולדשטיין, בעלים ומנהל, גולדשטיין ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

גדעון גולדשטיין

בעלים ומנהל

אודות גולדשטיין ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון


גדעון גולדשטיין, הנו ליטיגטור מוערך ובעל מוניטין יוצא דופן, שצבר מומחיות וניסיון ייחודיים בליטיגציית נדל"ן מקרקעין וקבלנות. עו"ד גולדשטיין ייסד את המשרד בשנת 2017 לאחר למעלה מעשור במשרד מהגדולים והמובילים בארץ, בו התחיל כעו"ד והמשיך כשותף במחלקת הליטיגציה. בתוך זמן קצר מהקמתו גולדשטיין ושות' נחל הצלחות והישגים מרשימים בליטיגציה וחדלות פירעון כמו גם בעסקאות נדל"ן. המשרד הוקם מתוך תובנה שהשירות היעיל והטוב ביותר חייב להיות מקצועי אך גם על בסיס אישי הדוק ומתמיד עם הלקוח. מלבד מקצוענות חסרת פשרות, ניהול המשרד מושפע מהמנטאליות של עו"ד גולדשטיין כספורטאי ועיסוקו בטיפוס מצוקים ובולדרים. קור רוח תחת לחץ, נחישות, כוח רצון, דבקות במטרה יסודיות ושאיפה להגיע להישגים טובים יותר הנם חלק בלתי נפרד מהאופן שבו אופיו של גדעון מקרין על המשרד.

הפתרונות שהמשרד מספק נתפרים לפי צרכי הלקוח, מתוך ראייה כוללת של עולם העסקים במטרה להביא את הלקוח בביטחון וביעילות לתוצאות רווחיות ביותר וביחס עלות-תועלת מיטבית. כל מקרה וכל תיק במשרד נלמדים היטב, מטופלים בקפידה ומקבלים את מלוא תשומת הלב מתוך הבנה שאין תיק "פשוט". לכל תיק המורכבות שלו וכל לקוח והרגישות הייחודית לו.
עם לקוחות המשרד נמנים חברות ציבוריות ופרטיות, בעלי עסקים כמו גם יחידים, הנהנים מהניסיון העשיר של המשרד בייעוץ לגופים שונים ובהתמודדות מולם וממאפייניו הייחודיים של המשרד במעטפת השירותים שהוא מעניק.

האני מאמין של המשרד
יושרה, מצוינות, שמחת חיים ויחסי אנוש הנם חלק מערכי הליבה של המשרד, אשר הציב לעצמו מטרה ברורה להוביל בשוק עריכת הדין ולהעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיה כדי לחסוך בזמן ובעלויות ובכך לשפר את סיכויי הלקוח, לצמצם סיכונים ואף לייעל תהליכים. עו"ד גולדשטיין מוביל את המשרד כשלנגד עיניו חזון וערכים ברורים והוא ממוקד מטרה.
צוות המשרד מיישם שיטות עבודה שפותחו מניסיון נצבר מול משרדי עורכי דין מובילים וכן מחברות מובילות ואף מתחומים אחרים. כך למשל המשרד מיישם:
אסטרטגיות מתורת המשחקים ותוצאות מחקרים מתחום הכלכלה ההתנהגותית בתהליכי קבלת החלטות וניהול מו"מ;
גמישות, יצירתיות מחשבתית וחדשנות מתמשכת מענפי התעשייה וההיי-טק;
עבודת צוות, אסטרטגיות הגנה ושיטות התקפה היוצרות לחץ אפקטיבי על הצד שכנגד מתחומי הספורט הקבוצתי;
טקטיקות מענפי ספורט שנועדו לתכנן רצף פעולות המתחברות למהלך אגרסיבי;
תובנות שנלמדו מענף הטיפוס שנועדו לצפות כמה צעדים קדימה ולתכנן כיצד לצלוח מכשולים ולנטרל מוקשים בהמשך הדרך.

אומנות הליטיגציה והתמחות בליטיגציית נדל"ן מקרקעין וקבלנות 
המשרד הוא מהמובילים בהופעה והתדיינות בפני בתי המשפט, בתי הדין וטריבונאלים משפטיים ורואה בתפקידו חשיבות רבה גם במניעת אסקלציה והתפתחות סכסוכים. למשרד התמחות ייחודית ומרתקת בליטגציית נדל"ן והוא בעל ניסיון עשיר בסוגים שונים של סכסוכים בתחום המקרקעין ופרויקטים נדל"ניים, בכלל זאת, בייצוג יזמים, קבלנים רוכשי דירות ובעלי זכויות. למשרד ניסיון רב עם עולם קבלנות הבניין והוא עובד בשיתוף פעולה עם מהנדסים, שמאים, מנהלי פרויקטים ומומחים בתיקים מורכבים. בין ההליכים שהמשרד מנהל בתחום זה ניתן למנות: סכסוכי זכויות במקרקעין (בעלות, חזקה ושימוש), תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין, תביעות פינוי מושכר, תביעות שיבוש והארכת לוחות זמנים, תביעות רשלנות מקצועית ועוקצי נדל"ן, ליקויי בניה, תביעות תיווך, הליכים מול המפקחים על בתים משותפים, הליכים מנהליים ועוד.

נדל"ן ומקרקעין
המשרד מנוסה בהובלת עסקאות נדל"ן מורכבות ורואה עצמו כמי שתפקידו לסייע ללקוח ולנווט את העסקאות בבטחה עד לסיומן המוצלח תוך מתן שירות מלא ועוטף אף לאחר מכן. המשרד מעניק ייעוץ וטיפול משפטי מקיף בהיבטים שונים בעסקאות נדל"ן, בכלל זה עריכת הסכמים לרכישה ומכירה של מקרקעין כגון: נכסים מניבים, מגרשים, דירות, וכן השכרת נכסים. המשרד מלווה פרויקטים יזמיים וקבלניים למגורים ותעשייה, התחדשות עירונית, ליווי קבוצות רכישה, הליכי תכנון ורישוי וייצוג בוועדות לתכנון ובניה.

חדלות פירעון ושיקום כלכלי, פירוקים, פשיטות רגל, כינוסי נכסים וניהול משברים
המשרד בולט בייצוג נושים ובעלי עניין בבתי המשפט ובהוצאה לפועל בהליכי חדלות פירעון, כינוסי נכסים, הקפאת הליכים, פירוק והבראת חברות, והוא מייעץ לתאגידים בקשיים לרבות ניהול משברים. עו"ד גולדשטיין מתמנה מעת לעת הן על ידי בתי המשפט כנאמן בהליכי חדלות פירעון תאגידיים והן ככונס נכסים למימוש שעבודים ופסקי דין המצריכים פתרונות במקרים סבוכים בנדל"ן.

עו"ד גדעון גולדשטיין – פרופיל מנהל
בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב ותואר ראשון בכלכלה עם התמחות במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון. עו"ד גולדשטיין כיהן בין השנים 2016 ל-2019 כסגן יו"ר ועדת פירוקים וחדלות פירעון של לשכת עורכי הדין וכיו"ר משותף של צוות הבוררות בפורום ליישוב סכסוכים, ומשנת 2015 מכהן כבורר מטעם המוסד לבוררות של הלשכה.

מאחורי עו"ד גולדשטיין מאות הופעות בערכאות משפטיות מגוונות, לרבות בפני בוררים ומגשרים ואף בבוררויות בינלאומיות (ICC) בתביעות אזרחיות ומסחריות, בסכסוכים עסקיים, חוזיים, מאבקי שליטה בתאגידים וכד'. עו"ד גולדשטיין צבר ניסיון עשיר בייצוג בפרויקטים בולטים בתחום הבנייה ובהליכי ליטיגציה מורכבים ובעלי פרופיל גבוה ביניהם:
•ייצוג שותפות 'ב.ס.ט' ו'אלקטרה בנייה' מול החברה הכלכלית חיפה בפרויקט בניית איצטדיון 'סמי עופר' בחיפה;
•ייצוג 'ברנד תעשיות' בבוררות בפני המוסד לבוררות של ארגון הסחר הבין-לאומי (ICC) מול 'אלסטום' בקשר להקמת תחנת הכוח 'אשלים';
•ייצוג 'ב.ס.ט' בסכסוך פרויקט 'מגדלי הבירה' בירושלים;
•כינוס נכסים בפירוק שיתוף מלון 'דורטל-סול' באילת;
•מינוי ככונס נכסים בסכסוך בעלי מניות בקבוצת בניה הכוללת חברות ציבוריות;
•ייצוג קבוצת רכישה בהליכי חדלות הפירעון של ענבל אור;
•ייצוג בהליכי כינוס נכסים של בפרויקטים של תמ"א 38;
•ייצוג חברות יזמיות כגון 'אמריקה-ישראל' ו- 'רייך-שחר' בפרויקטים של יזמות ובניה לרבות התחדשות עירונית

 

 

אולי יעניין אותך גם


"עידן האונליין מביא לסגירתם של מרכזי קניות בכל העולם" – The Marker

תהילה ינאי, מנכ"לית משותפת ב-CofaceBdi אומרת: "הקניונים בישראל צריכים להמציא את עצמם מחדש בכל הקשור לחוויית השוכר ולחוויית הלקוח. המעבר לרכישת מוצרים בסחר מקוון מהווה איום מהותי על העסקים המקומיים בתחום הקמעונאות, והעלייה בסיכון של אותם עסקים משפיעה על הקניונים שמתקשים לאכלס את שטחי המסחר בשוכרים יציבים לאורך זמן. תהילה ינאי תהילה ינאיצביקה גולדשטיין "בשנה […]

פפר במאמר על בחירת מקום עבודה

שוק העבודה שלנו נמצא במצב לא רע בכלל,