BDI

בטש ושות' עורכי דין

ליטיגציה, משפט מסחרי, חדלות פירעון

פרופיל

שנת הקמה 2011
כתובת דרך מנחם בגין 52, מגדל סונול, קומה 18, תל אביב 66182- ראה מפה
טלפון 03-7788666
פקס 03-7788667
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.battashlaw.com
   
   

מנהלים

יעקב בטש, שותף מייסד, בטש ושות' עורכי דין

יעקב בטש

שותף מייסד

דודי שטרנפלד, שותף, בטש ושות' עורכי דין

דודי שטרנפלד

שותף

אודות בטש ושות' עורכי דין


פירמת עורכי הדין בטש ושות' עוסקת בתחומי המשפט המסחרי והאזרחי תוך התמקדות מיוחדת בהתדיינות (ליטיגציה) בכל הערכאות המשפטיות, בארץ ובחו"ל, פתרון סכסוכים במגוון רחב של תחומים וכן בניהול הליכי בוררות וגישור. כמו- כן הפירמה מתמחה בתחומי המשפט המסחרי והתאגידי, חדלויות פירעון, דיני עבודה ונדל"ן. למן הקמתה קנתה לעצמה הפירמה מוניטין מעולים וחרטה על דגלה חשיבה יצירתית ושונה, מקצוענות, יעילות, מקצועיות, יסודיות ושירותיות. ערכים אלה, המהווים בסיס קיומה של הפירמה, מעניקים ללקוחות הפירמה הצלחות משפטיות ומסחריות כאחד ומעניקים לפירמה נאמנות מצד לקוחותיה.

תפיסת העולם של הפירמה היא כי בסביבה משפטית ומסחרית תחרותית, יתרונה היחסי יבוא לידי ביטוי במחשבה יצירתית ומקורית לצד מקצועיות והיכרות של המטרייה המשפטית, ביחס ולווי אישי ללקוחות הפירמה לצד מקצוענות ובעבודה מהירה ויעילה לצד יסודיות חסרת פשרות.
לעורכי הדין של פירמת עורכי הדין בטש ושות' ניסיון עשיר בתחומי עיסוקם, דבר המסייע בידם ליתן ללקוחות הפירמה את הטיפול המשפטי הטוב ביותר אותו ניתן לקבל וליצור בעבורם את הפתרון המשפטי האופטימלי תוך מציאת פתרונות מתוחכמים ויצירתיים, על מנת להתמודד עם האתגרים המשפטיים והמסחריים העומדים בפניהם ולהשיג בעבורם את התוצאה הטובה ביותר.

עו"ד יעקב בטש
עו"ד יעקב בטש הינו מייסד הפירמה ומוביל את תחום הליטיגציה ואת התחום המסחרי בפירמה. עו"ד בטש חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2004.
לעו"ד בטש ניסיון רב ומומחיות בתחום הליטיגציה המסחרית והכלכלית, לרבות מומחיות בניהול הליכים משפטיים מורכבים כגון תובענות ייצוגיות, תביעות נגזרות, תביעות כנגד דירקטורים ובעלי מניות, סכסוכי שותפים וכד'.
עו"ד בטש משמש כבורר מטעם המוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין ושימש קובל משמעתי מטעם ועד מחוז ת"א למעלה מעשור.
לעו"ד בטש תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (LL.B) וכן תואר ראשון במנהל עסקים, בהתמחות מימון, מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (B.A).

לקוחות המשרד
בזכות המוניטין שצברו המשרד ומייסדיו, נהנה המשרד מקשת רחבה של לקוחות להם מספק המשרד שירותים מגוונים. על לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים, תאגידים בעלי פעילות מקומית ובינלאומית, אזרחים זרים ותאגידים בינלאומיים, כמו גם אנשי ציבור וגופים ציבוריים.

תחומי התמחות עיקריים
ליטיגציה מסחרית ויישוב סכסוכים
למשרדנו ניסיון רב והצלחה מוכחת בתחום הליטיגציה המסחרית והתאגידית הכוללת ייצוג בסכסוכים מסחריים, הופעות רבות בפני מגוון רחב של בתי משפט, בתי דין וטריבונלים שיפוטיים, לרבות ייצוג בעלי דין בבוררויות ובגישורים ובמגוון רחב של הליכים משפטיים. כמו כן, משרדנו מלווה סכסוכים בינלאומיים ללקוחות ישראליים וזרים, כאחד.
למשרדנו מומחיות בניהול הליכים משפטיים מורכבים בתחומי המשפט המסחרי והתאגידי, לרבות תובענות ייצוגיות, תביעות נגזרות, תובענות מסחריות מורכבות, תובענות נדל"ניות, הסדרי חוב, סכסוכי בעלי מניות ושותפים וכדומה. כמו כן, ייצוג בהליכים משמעתיים, ייצוג בהליכי חדלות פירעון, ייצוג בסכסוכי עבודה וייצוג בהליכי בוררות וגישור. ייחודו של משרדנו בתחום הליטיגציה הוא ניתוח נכון של התיק תוך ראיה רחוקת טווח ביחס לצרכי הלקוח, תכנון מונע, ירידה לפרטים, הכרת החוק והפסיקה, יכולת הופעה ושכנוע, יסודיות וההבנה כי העוסקים בליטיגציה חייבים להימנות על חוד החנית של מקצוע עריכת הדין.

משפט מסחרי ודיני חברות ושותפויות
משרדנו מעניק שורה רחבה של שירותים משפטיים בתחום המשפט המסחרי והעסקי, על גווניו השונים, לרבות: ליווי עסקאות, יעוץ שוטף לתאגידים, עריכת הסכמים לרבות, הסכמי מכר, הסכמי מייסדים, הסכמי הפצה ושיווק, הסכמי השקעה, הסכמי שותפות וכיו"ב.
בין היתר עוסק משרדנו בתחומי המסחר הקמעונאי והסיטונאי, בתחום התעשייה, בתחום הבנייה, בתחום התקשורת, בתחום הטכנולוגיה, בתחום הקוסמטיקה, בתחום המזון בתחום הפיננסים ועוד. יתרוננו בא לידי ביטוי ביכולתנו ליתן ייעוץ משפטי מסחרי רחב המשלב בתוכו אספקטים נוספים כגון: היבטי מיסוי, היבטי ליטיגטוריים, היבטים מדיני החברות ומדיני העבודה וכיו"ב.

חדלויות פירעון:
משרדנו מתמחה בהליכי פירוק ושיקום של חברות, בגיבוש הסדרי חוב והסדרי נושים ובהליכי חדלות פירעון ליחידים.
עו"ד דודי שטרנפלד האמון על מחלקת חדלויות הפירעון הינו בעל ניסיון רב בניהול חברות במשברים, לרבות ניהול חברות במסגרת הקפאת הליכים ועד להבראתן.

 

אולי יעניין אותך גם


ברכות למשרדים בבסר 3 בני ברק שדורגו בדירוג הקוד 2021

    אביבית מוסקוביץ חברת עורכי דין שירי מלכה משרד עורכי-דין סיגון – הלוי, עורכי דין    

ההגנה המשפטית על תרופה חדשה לקורונה – חומר חדש או שימוש חדש?, ש. הורוביץ ושות'

התפרצות משבר הקורונה הזניקה, כמעט מיד, מרוץ אחר תרופה וחיסון למחלה. למרות העובדה כי נגיף ה-SARS-CoV-2 משויך למשפחת נגיפים מוכרת, המחלה COVID-19, הנגרמת על-ידי נגיף זה, לא היתה מוכרת עד לאחרונה, והטיפול בה אינו ידוע. חולים קשים מטופלים, כיום, בטיפולים ניסיוניים, אשר עדיין לא הוכחו באופן מוחלט.

המשך ירידה חדה במכירות התחפושות בחנויות בישראל

הישראלים עוברים לקנות תחפושות באינטרנט מחו"ל
סקירה ענפית של חברת המידע העסקי CofaceBdi מגלה כי בשנה החולפת
חלה ירידה חדה של 5% בהכנסות שוק התחפושות בישראל – בעיקר בעקבות הרכישות באינטרנט
שוק התחפושות מהווה 7% מסך ההכנסות של שוק הצעצועים והמשחקים כולו, אשר נאמד ב-1.35 מיליארד שקלים ב 2018