BDI

א. זיסמן שני - משפט וגישור - חברת עורכי דין

משרד עורכי דין

פרופיל

שנת הקמה 2014
כתובת מגדל אמות השקעות (קומה 12) | רחוב ויצמן 2 תל-אביב | מיקוד: 6423902 - ראה מפה
טלפון 03-3020210
פקס 03-5544970
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.anyfamily.law
   

מנהלים

רונית א. זיסמן, שותפה מייסדת, א. זיסמן שני - משפט וגישור - חברת עורכי דין

רונית א. זיסמן

שותפה מייסדת

ארתור שני, שותף מייסד, א. זיסמן שני - משפט וגישור - חברת עורכי דין

ארתור שני

שותף מייסד

סיוון משיח, עורכת דין, א. זיסמן שני - משפט וגישור - חברת עורכי דין

סיוון משיח

עורכת דין

ספיר נחמני, עורכת דין, א. זיסמן שני - משפט וגישור - חברת עורכי דין

ספיר נחמני

עורכת דין

אודות


חברת עורכי הדין א. זיסמן שני עוסקת בענייני משפחה, ירושה, ניהול הון ונכסים משפחתיים, והיא מיזוג של משרדי עורכי הדין והמגשרים המוסמכים בדיני משפחה רונית א. זיסמן וארתור שני. המיזוג למשרד אחד התרחש לאחר כמה שנים שבהן שילבו עורכי הדין א. זיסמן ושני כוחות, ושיתפו פעולה בייצוג בערכאות בתחומי דיני המשפחה, הגירושים והפרידה בכלל, וביישוב סכסוכים משפחתיים - באמצעות משא ומתן, גישור ושיטת גירושים בשיתוף פעולה ובצוות רב-תחומי. פעילותם התבצעה במרכז "גישור פרטי", שנמצא בבעלותם המשותפת וממשיך לפעול במקביל לחברה.

(לפני המיזוג 2011 ו-2014)

המוטו של החברה הוא: "דיני משפחה – לכל משפחה", ואנו דואגים שכל לקוח יקבל את הכבוד המגיע לו ושכל משפחה תקבל מענה מתאים לצרכיה ולרצונותיה. המשרד מחזיק ב"תו הגאה" כעדות לכך שהוא משרת משפחות בכל הרכב וסוג.

איך אנחנו עובדים?
מודל העבודה שלנו הוא מודל "עורך הדין פותר הבעיות" (a problem solving framework – for new lawyers). במסגרת זאת, לקוח שמגיע למשרדנו עובר תהליך שבמהלכו אנו מבינים את הצורך המשפטי או הבעיה המשפטית בצורה רחבה, ומשלבים מומחיות משפטית מתאימה עם שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע אחרים, כדי לספק מענה מלא לצרכיו.
צוות המשרד מונה את עו"ד ומגשר ארתור שני, עו"ד ומגשרת רונית א. זיסמן, עו"ד סיון משיח, עו"ד ספיר נחמני וכן צוות עזר משפטי כטרום מתמחה או מתמחה, כיום אלונה טורחוב.

ערכי החברה:
זמינות וגמישות בתקשורת – אנו מתחייבים לתקשורת רצופה וקלה עם הלקוח. בשלב הראשון תתקיים תמיד פגישת ייעוץ והיכרות פרונטלית (במידת הצורך, גם מרחוק, באמצעים דיגיטליים). בהמשך הדרך – התקשורת תוכל להיות דיגיטלית ומקוונת באמצעות דוא"ל, ווטסאפ וסקייפ, ובמקום דואר רשום ופקסים נשתמש בשליחויות. זמינות וגמישות תקשורתית זאת מיטיבה משמעותית את זמן הטיפול בעניינו של הלקוח, ומאפשרת לצדדים ליצור קשר מתי שנוח להם. כך ניתן לשלוח דוא"ל או ווטסאפ בכל שעה שנוחה לכם ולקבל מענה.
שיתוף ושיקוף ללקוח – במסגרת הטיפול בעניינו המשפטי, הלקוח שלנו מקבל הסבר מפורט על המצב המשפטי, וכן מוצעות לו דרכי פעולה, תוך פירוט היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן. כמו כן, ללקוח נשמרת האוטונומיה לבחור בדרך הפעולה המועדפת עליו, אחרי שהבין ובחן את הדרכים הקיימות ואת נקודות המבט המשפטיות הרלוונטיות, שאותן הבאנו בפניו. לאורך כל תהליך העבודה הלקוח מעודכן במתרחש בעניינו – הכל אצלנו מאורגן ומסודר, ואנו מקפידים על "Follow-Up" מתמיד.
יסודיות לצד שקדנות וחדשנות משפטית – אנו משקיעים גם בצד האקדמי של עבודתנו ומקפידים תמיד על לימוד נוסף, על בדיקה מתמדת של חידושים משפטיים ועל שימוש בהם. כל זאת במטרה להישאר רלוונטיים ולתת את המענה המשפטי המתאים ביותר לעולם המשפט העכשווי. אנו מעניקים טיפול משפטי מקיף שרואה את התמונה במלואה: גם את העובדות בשטח וגם את הפן המשפטי – הכולל חקיקה, פסיקות של בתי משפט וספרות משפטית וכללית.
תחומי עיסוק המשרד מחולקים לשלושה ראשים: ענייני משפחה וגירושין, דיני ירושה, צוואה ועזבון וניהול הון ונכסים משפחתיים.
ענייני משפחה, גירושין ופרידה – חברת עורכי הדין א. זיסמן שני עוסקת ומתמקדת בתחום דיני המשפחה. אנו מלווים את לקוחותינו בתקופות משמעותיות בחייהם ומציעים מגוון רחב של שירותים בתחום דיני המשפחה, כולל גירושין או פרידה, ייצוג וליטיגציה בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, עריכת הסכמים משפחתיים, ובהם הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמי כבוד הדדי, הסכמי הורות, הסכמי שלום בית – ולחלופין – הסכמי גירושים, הסכמי הלוואה או מתנה, וכן מציעים ייצוג בהליכים אחרים בתחום המשפחה, כמו קביעת אפוטרופסות לגוף או לרכוש וכדומה.
כשאנו מייצגים את לקוחותינו בסכסוכים משפחתיים, מטרתנו היא למנוע מהסכסוך להיות טראומה שתלווה את המשפחה לאורך שנים. אנו מתייחסים לסכסוך המשפחתי כאל משבר שאותו אפשר לפתור בשיטות שיתופיות והוגנות לפתרון סכסוכים משפחתיים. אנו פונים לערכאות השיפוטיות ומייצגים בהן את לקוחותינו כאשר הסכסוך כבר מתנהל שם, או במקרים שבהם הדרכים האחרות לא עבדו. אנו פועלים מתוך תפיסה שמשפחה לא בוחרים, ושגם אם נפרדים והמשפחה משתנה בצורתה – עדיין איננו מפסיקים להיות הורים ויש להגיע להסכמים בצורה נכונה ומכבדת.
אנו דוגלים בהתייחסות שווה ומכבדת לכל סוגי המשפחות: משפחות שבהן אבא ואמא גרים באותו הבית, משפחות שבהן אבא ואמא גרים בבתים נפרדים, משפחות שכוללות אבא ואבא או אמא ואמא, משפחות פרק א', ב' או ג', זוגות ומשפחות להט"ביות, עם הורה יחיד או עם כמה הורים ומשפחות נוספות, ובכל מקרה התפיסה שלנו מתמקדת בעריכת דין שפותרת בעיות ושמאפשרת לתת מענה לצרכים המדויקים של הלקוח.
דיני ירושה, צוואה ועזבונות – חברת עורכי הדין א. זיסמן שני מעניקה שירות משפטי בתחום הצוואה, הירושה והעיזבון. אנו מטפלים במגוון נושאים, מעריכת צוואות והתאמתן לרצונות ולצרכי הלקוח, ועד לטיפול במשברי ירושה ובחלוקת עיזבונות, כולל הגשת בקשה לצו קיום צוואה או צו ירושה, וכן בהתנגדויות להורשה ובהתנגדויות לקיום צוואה.
אנו מאמינים שכאשר מחליטים לערוך צוואה, יש לוודא שמי שעורך אותה בקיא בדיני ירושה, וחשוב מכך – מטפל בסכסוכי ירושה ובהתנגדויות לקיום צוואה, כדי שיוכל לזהות בעיות שעלולות להופיע כשתגיע העת להוציא את הצוואה אל הפועל. באופן זה, ניתן יהיה לערוך את הצוואה תוך מחשבה על העתיד.
נשמח לעזור גם לכם להסדיר את ענייני הירושה והצוואה, כך שהרכוש שנצבר בעמל רב יעבור ליקיריכם בצורה מסודרת וחלקה.
ניהול הון משפחתי, נאמנויות ולקוחות פרטיים – חברת עורכי הדין א. זיסמן שני מטפלת בתחום ניהול ההון המשפחתי, הנחשב לאחד מתחומי המשפט הרגישים והמורכבים ביותר. תחום זה משלב דיני משפחה, ירושה, מקרקעין ומשפט מסחרי.
השירות שלנו נותן מענה לצורך של אנשים שמתחילים לצבור או כשכבר צברו רכוש רב – דירות, עסקים, קרנות ועוד, והם רוצים לשמר אותו ולהעבירו לדורות הבאים בצורה נכונה. אנו מסייעים למשפחות לתכנן ולנהל נכסים, השקעות ונאמנויות משפחתיים, תוך התייחסות לחוק ולפסיקה, וכן מציעים טיפול שוטף בעסקים משפחתיים.
הניהול הנכון של הנכסים המשפחתיים מתחיל בעריכת הסכמי ממון וחיים משותפים בפרקים השונים של הזוגיות וממשיך בפעולות מורכבות יותר כמו נאמנויות והעברות בין דוריות מסובכות. משרדנו מטפל בעריכת הסכמים והסדרים מורכבים בין הדורות, בעריכת צוואות, בתכנון ומתן ייעוץ בתחום המס בעת העברת הרכוש, ובמידת הצורך אנו מייצגים את לקוחותינו בהליכים משפטיים בנושאים הקשורים ברכוש משפחתי (כולל קניין רוחני, מניות, מוניטין, כספים, דיגיטל וכו'). כמו כן משרדנו מטפל בניהול הון והעברת הון משפחתי מדור לדור, בליווי עסקאות נדל"ן ועסקאות אחרות ובמתן ייעוץ משפטי מגוון בתחומים נוספים.

 

 

אולי יעניין אותך גם


ניהול נכון של אירועי חירום במפעלי תעשייה: לכבות את השריפה לפני שהיא פורצת – ד"ר עו"ד רות דגן ועו"ד חן תירוש, הרצוג פוקס נאמן

תארו את התרחיש הבא: מפעל תעשייתי מתכנן הרחבה של מתקן ייצור קיים. הוא מתקשר עם קבלן לצורך ביצוע עבודות תשתית למתקן. במהלך העבודות פוגע הקבלן בשוגג בצנרת שמובילה חומר מסוכן ושבטעות לא סומנה כנדרש. הפגיעה גורמת לדליפת חומר מסוכן המתפשט באזור ויוצר אירוע זיהום אוויר וריח בישוב שכן. כוחות חירום שמגיעים למפעל מבקשים מידע אודות החומר שדלף אולם המידע אינו זמין באופן מיידי בידי צוות החירום המפעלי. לאחר סיום האירוע וכנהוג במקרים כאלה, המשרד להגנת הסביבה מזמן את מנהלי החברה לשימוע, דורש לקבל את מסמכי התחקיר הפנימי ושוקל לפתוח בחקירה פלילית כנגד החברה ומנהלים בה. במקביל, תושבים מפעילים לחץ על המשרד בשל קרבתו ליישובם ופותחים בקמפיין ציבורי. בנוסף, השבתת המפעל לפרק זמן בעקבות האירוע גורמת לעיכוב באספקת סחורה ללקוחות, על כל המשתמע מכך.

האם שמות וכתובות אימייל מהווים מאגר מידע תחת חוק הגנת הפרטיות? (מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות')

עו"ד טלי יבין-סורסקי ועו"ד דוד מירצ'ין משרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות'